Mega Paki - Wasze doświadczenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 22:17   #1
wondzik
Przyczajenie
 
Avatar wondzik
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25

Mega Paki - Wasze doświadczenia?


Znacie pewnie - tego typu aukcje ?

Chodzi mi głównie o takie większe zestawy po kilkanaście, kilkadziesiąt ciuchów. Czy robiłyście już takie zakupy, czy macie jakichś zaufanych sprzedawców. Boje się, że większość daje 2-3 lepsze ciuszki na zachętę, a reszta jest do niczego. .

Co sądzicie, macie w tym temacie jakieś doświadczenia?
wondzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:49   #2
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

Ja mogę się jedynie wypowiedzieć w roli sprzedającego... Sprzedawałam kilka razy takie mega paki po 40-50 sztuk i dostawałam zazwyczaj ok. 2 zł za sztukę także biznes nieopłacalny a ciuchy były naprawdę fajne i markowe. Wiadomo że zawsze zdarzy się kilka sztuk niezbyt fajnych albo nie pasujących ale taka specyfika zestawów, u mnie raczej 85-90 % było fajnych a reszta gorszych...

Co ci mogę poradzić to to, żebyś szukała w nie-promowanych ponieważ tam zagląda mniej osób (ciężko przebrnąć przez tyle stron zestawów) i w związku z tym cena jest niższa. Poza tym żeby promować aukcję trzeba zapłacić 12 zł więc sprzedawcy też sobie to jakoś wliczają...
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:51   #3
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

nigdy nie kupiłam czegoś takiego, aczkolwiek kiedyś próbowałam sprzedać - dziewczyny nie chcą za bardzo licytować, bo przy dużej ilości fajnych ciuchów cena minimalna ustawiona jest dość wysoko... chyba nie muszę dodawać, że nie udało mi się mojego zestawu sprzedać za to wystawiając każdą rzecz z osobna sprzedałam wszystko. poza tym są aukcje na których, tak jak mówisz, są ze dwa fajne ciuchy, a reszta to szmaty, których laski chcą się po prostu pozbyć, dlatego trzeba dobrze przeglądać opisy aukcji, żeby nie ściągnąć sobie na głowę kiepskiej jakości lumpexu
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:12   #4
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

Ja właśnie aktualnie sprzedaję Na razie jakoś cienko idzie ale zobaczymy;p Prawie 80 sztuk z czego większość w stanie bdb, więc wiadomo cenę minimalną wyznaczyłam, gdyż wolę nie sprzedać wogóle niż sprzedać za grosze dużo fajnych rzeczy, które po prostu są za małe lub mi nie leżą Ja myślę, że jest to dobra rzecz, na takich aukcjach masz przynajmniej real fotki a nie sam fotoszop Więc jestem jak najbardziej na tak! Nie wiem jak inni sprzedający ale ja wiem, że osoba, która wylicytuje mój zestawik będzie mega zadowolona tymbardziej, że jeśli przeliczyć na sztukę to są to śmieszne pieniądze za super rzeczy! Pozdrawiam!
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 00:26   #5
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

Ja sprzedałam już 3 takie zestawiki. Zazwyczaj jak co sezon czyszczę szafę to wystawiam taką pakę na all. zazwyczaj mam pełno rzeczy z metkami albo w świetnym stanie, bo ubrane 2-3 razy... ale zarobek z tego niewielki... tak jak dziewczyny pisały po kilka złotych przeliczając na sztukę... nie wystawiam bubli... jak coś się nie nadaje do po prostu wyrzucam i tyle. plus z tego taki, że mam miejsce w szafie na nowe rzeczy
więc nawet ceny minimalnej nie ustawiam - byle zeszło
no i zawsze coś tam się kupi za zarobione pieniądze... jakies spodnie, kieckę czy perfumy...

pewnie bardziej by się obłacało pojedynczo, ale za dużo roboty z tymi aukcajmi
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 06:46   #6
aga512152
Rozeznanie
 
Avatar aga512152
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zdolny Śląsk!
Wiadomości: 693
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

Ja też raczej wystawiam a nie kupuję ale rzeczy które wystawiam sa praktycznie nowe, większość z metkami (nie przemyślane zakupy a potem sprzedaż) i ja wystawiam wszystko osobno fakt trochę zabawy jest i za każdą aukcję trzeba dodatkowo płacić ale mi się nawet to opłaca, nigdy nie sprzedaję bubli, stare zniszczone rzeczy po prostu wyrzucam a nie wystawiam na aukcji, chwaląc jakie to nie jest oh ach!
zawsze też można umówić się ze sprzedającym że płacisz za pobraniem...
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba!
aga512152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:03   #7
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

nigdy nie kupowałam i .. mimo, że dość interesujące to bym się jednak nie zdecydowała. Nie jestem zbyt wymiarowa, toteż na pewno coś by nie pasowało
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 21:42   #8
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

A ja jakoś nie mam szczęścia do znalezienia ciekawej paki. Trafiam na paki z poplamioną, podartą odzieżą niesprzedaną w lumpkach. Albo paki z ciuchami w trzech rozmiarach: od 36 do 40. Albo pakę 20 ciuszków, z których 15 to używane majtki. To jakieś nieporozumienie.
Może któraś z Was wystawia pakę na wysoką w rozm.36, to poproszę o info na pw, bo zdaje się bezpośrednio własnych aukcji nie wolno linkować.

Edytowane przez rozważna_i_romantyczna
Czas edycji: 2011-04-20 o 21:44
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:02   #9
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Mega Paki - Wasze doświadczenia?

a ja przeglądałam ostatnio tego typu aukcje i mam wrażenie że ciuchy w pakach nieźle schodzą...
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 21:02:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.