Buty - do czego nosić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 12:21   #1
jackdaniels666
Raczkowanie
 
Avatar jackdaniels666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 82

Buty - do czego nosić?


Hej wszystkim
W zeszłym roku kupiłam sobie moje wymarzone lakierowane martensy, powiedzmy, że w kolorze jasnego granatu. Problem w tym, że nie wiem z czym je łączyć, zwłaszcza na dole. Długie spodnie wyglądają dziwnie bo zakrywają większość buta, podchylone jak na załączonym zdjęciu wyglądają strasznie niechlujnie, w środek nogawki nie włożę bo mam za grube kostki/łydki albo raczej buty mają za wąską cholewkę, tak się pocieszam ogólnie mam 1,54m wzrostu i 21 lat jeśli to ma jakieś znaczenie.
Na co dzień na wierzch jesienią noszę czarną skórzaną ramoneskę. Nie chcę wyglądać ani jak zbuntowana gimnazjalistka, ani jak facet, a przy około-rockowych upodobaniach w kwestii ubrań o to nietrudno
Czy macie jakieś pomysły co do stylizacji?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-09-04 13.07.02.jpg (134,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-09-04 13.07.40.jpg (141,0 KB, 51 załadowań)
jackdaniels666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:51   #2
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Buty - do czego nosić?

Moim skromnym zdaniem długie spodnie to przy tych butach jedyna rozsądna opcja - w całej okazałości wyglądają dość pokracznie, zwłaszcza z podwiniętymi nogawkami albo noszone do spódnicy. Lepiej - z kryjącymi legginsami włożonymi w środek i obszernym swetrem/tuniką. Mnie jednak martensy podobają się w wersji zakrytej (zwłaszcza przy Twoim wzroście - odsłonięte tworzą dodatkową linię poziomą, skracając optycznie sylwetkę), wybrałabym przy tym inny odcień jeansów - albo jasne, albo bardzo ciemne, będą lepiej pasowały do koloru butów.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:36   #3
katelaura
Raczkowanie
 
Avatar katelaura
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Buty - do czego nosić?

Spodnie rurki włożone w buta, martensa nie do końca wiązać zostawić lekko poluzowane sznurowadła. Spodnie jeansy granat, niebieskie, czarne do tego ramoneska . Spodnie na wierzch nie wyglądają dobrze. Nie podwijać spodni bo jeszcze dodatkowo skracają nogę. Ja posiadam czarne lakierki i uwielbiam martensy. U nas mam ja , mój mąż i 5 letnia córa Pozdrawiam
__________________
http://www.kateparadise.pl/
katelaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 18:36:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.