Mój wygląd to tragedia - pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 14:25   #1
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992

Mój wygląd to tragedia - pomożecie?


Witam!

No więc tak, bardzo chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, bo oceniam go jako fatalny, wręcz tragiczny... A w zasadzie to dużo chciałabym zmienić. Przede wszystkim fryzurkę...

Moje włosy lekko sie kręcą, ogólnie mi to nie przeszkadza, ale sprawia to ogromny problem jesli chodzi o grzywkę... Nie mam pojęcia jak możnaby ją zmienić, bo moim zdaniem jest tragiczna. Mogłabym ja usunąć, ale wtedy wyglądam jeszcze gorzej - mam trądzik i odsłonięte czoło potęguje i tak juz okropny stan skóry na buzi... Tak więc przede wszystkim prosze o rady dotyczące włosów, ale nie chciałabym ich jakoś szczególnie mocno skracać i prostować, bo jest to dośc czasochłonne (a ja rano raczej go nie mam - od września dojazd pociągiem o 6.30 :/), niszczy włosy i może byc trudne do zrealizowania...

Druga sprawa to makijaż - jestem totalnym zerem w tej dziedzinie. Po prostu nie umiem sie malować... Cerę mam raczej bladą i na dodatek w wielu miejscach pełno czerwonych krostek... Makijaż ogranicza się więc w moim przypadku tylko do wytuszowania rzęs i ew. nałożenia podkładu i korektora (z czym mam problem, bo większość jest za ciemna, a może po prostu nie umiem nakładać :/)

Kwestia ubioru - nie jest najważniejsza, ale porady bardzo mile będą widziane

To chyba wszystko... (ale wstyd...)

Jeszcze opis zdjęć:
1. Robione w sylwestra u fotografa (z retuszem), dlatego jest chyba ok .
2-5. - Pierwszy weekend maja - rodzinna uroczystośc. Widac stan grzywki - na poczatku jeszcze ok, a potem juz samoczynnie wywinięta we wszystkie strony...
6. Robione przed chwilą, specjalnie na potrzeby wątku - włosy tak własnie wyglądaja normalnie. Jestem bez jakiegokolwiek makijażu. Cerę pozostawię bez komentarza.... :/

<załamka>

Ratunku!! Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (7,0 KB, 3413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04264.JPG (270,1 KB, 4158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04302.jpg (112,8 KB, 1772 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04308.JPG (16,7 KB, 2396 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04322.JPG (53,9 KB, 1926 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04347.JPG (16,9 KB, 4456 załadowań)
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 14:31   #2
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Jeszcze parę zdjęć:

Te są z wycieczki (niektóre nie wyraźne)
1,2. - po lekkim wyprostowaniu włosów.
3-5. - następnego dnia.

I jeszcze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0199822670.jpg (72,1 KB, 1676 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0199820544.jpg (59,3 KB, 940 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0199825011.jpg (114,1 KB, 1228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0199828312.jpg (144,9 KB, 825 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0199834983.jpg (102,6 KB, 2118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04300.JPG (175,9 KB, 724 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04303.jpg (137,8 KB, 959 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04281.JPG (251,0 KB, 1730 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-12 o 13:20 Powód: post pod postem
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 14:42   #3
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ja pomogę tylko tyle co doradzę aby zapuścić grzywkę. Masz włosy falujące a że one są skłonne do puszenia (wiem po sobie) a więc ja bym zapuściła, napewno byś miała w ten sposób mniej z nią kłopotu jak już odrośnie trochę i będziesz ją mogła podpiąc
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 14:45   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Wybacz, grzywka jest bardzo nieladna .
Ja bym zapuscila, jak musisz zakryc czolo, to grzywka na skos bylaby odpowiednia.
I ja bym wlosy prostowala , ale pewnie wiele dziewczyn "zjedzie" mnie za to, ale coz.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 14:54   #5
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Moim skromnym zdaniem zapuszczenie grzywki i zrobienie jej na ukos i prostowanie to nie najlepszy pomysł, zniszczysz sobie włosy a problem nie będzie rozwiązany tak naprawdę bo bez prostownicy ani rusz już wtedy. Jeżeli problemem jest cera i trądzik to wraz z zapuszczaniem grzywki można wziąć się też za ten problem, jest wiele specyfików które być może Ci na to pomogą.
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 14:55   #6
yellowstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Ja zgadzam się z dziewczynami . Poczekaj aż grzywka podrośnie w tedy będziesz mogła ją zaczesać na bok . A co do prostowania to możesz przecież prostować tylko grzywkę , same prostowanie grzywki nie jest takie czasochłonne .
yellowstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 15:01   #7
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Witaj Masz piękne dlugie falowane włosy - to moje marzenie ALE...
grzywka wg. mnie do likwidacji przede wszystkim! no chyba ze dasz rade ją codziennie prostować lub układać na szczotce. piszesz, że masz trądzik na czole.. ok ale włosy zasłaniające twarz potęguja jeszcze powstawanie pryszczy ;/ czoło sie poci i jest o wiele wiecej wyprysków... moim zdaniem powinnaś sobie kupic prostownicę i codziennie rano przejezdzac nia tylko grzywkę. to Ci zajmie 5 sekund nie piszę o tym, że ma być prosta jak drut, ale taka podkręcona nie wygląda za ładnie.. zobaczysz że szybko nauczysz sie ja układać w sposob Ci odpowiadający. na koniec możesz delikatnie ja psiknąc lakierem (nie polecam żadnych żeli, wosków bo tylko pozlepia ci wloski na grzywce i przetłuści ). tak więc proponuję wydatek minimum 50zł na prostownicę, bo jest baardzo prosta w obsludze i szybka. myśle tez, że grzywka ukośna by Ci lepiej pasowała, wysmukliła by twarz.

włosy obetnij i przede wszystkim pocieniuj, bo takie prosto ścięte jeszcze nie układają się ładnie. Spróbuj uzywać jakis pianek lub żeli do loków, wtedy nie będa sie tak puszyć. z drugiej strony wiem, że takie włosy zazwyczaj są suche, więc nie mozna przesadzić z piankami, aby ic jeszcze bardziej nie zniszczyc. ja widzę Cię w długości delikatnie za ramiona, takie włosy jak Ty masz wspaniale się wtedy układają )

Co do makijażu - przede wszystkim zakup dobrego korektora antybakteryjnego... i myślę, że przydałaby ci się henna brwi i rzes lub delikatne podkreslanie ich, bo są prawie niewidoczne.. ale to w miare czasu jak będziesz się coraz więcej malowac, póki co kup odpowiednio dobrany pod wzgledem koloru podkład (lepiej żeby był jasniejszy niz ciemniejszy) i próbuj, ćwicz na poczatek proponuję ci neutralne brazy, beże, z złotymi akcentami
pozdrawiam
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 15:03   #8
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

ściełabym włosy na krótsze jak sie kreca to jeszcze bym je w tym utwierdzała,albo jak dziewczyny mowia prostowała,i zmieniłabym kolor włosówto na pewno ale wybacz nie powiem czy jasniej czy ciemniej bo zdjecia sa niewyrazne i nie widze dobrze karnacji,co do makijazu,powiem o cerze,troszke kremu pod oczy potem korektor zielony na czerwone miejsca np pierre rene wklepac gabeczka,na pryszcze korektor beżowy może z maybelinne b.dobry,korektor pod oczy beżowy żeby makiijaz sie trzymał polecam fixi puder np kryolanu cena 50 zł przypudrowac oczy i pod oczami na to polecam rimmel recover wklepac gabeczka wszystko raz jeszcze fixi pudrem co do kolorów w makijazu raczej chyba ciepłe barwy ale jak mowie dobrze nie widzepozdr.
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 15:12   #9
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem zapuszczenie grzywki i zrobienie jej na ukos i prostowanie to nie najlepszy pomysł, z
Chodfzi mi o pozbycie sie dotychczasowej grzywki, bo wyglada nie za dobrze .
A nie o krotka grzywke na bok zaczesywana, tylko dluga.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:31   #10
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Więc tak...

Jeśli chodzi o cerę - spokojnie, to się da wyleczyć. Zajrzyj na Biochemię jak będziesz mieć czas. Chodzisz do dermatologa? Bierzesz jakieś tabletki, antybiotyki? Napisz czym myjesz buzię, jakiego używasz kremu i w ogóle o pielęgnacji - postaram Ci się pomóc odnośnie poprawienia kondycji twarzy.

Makijaż. Nie robisz, bo nie umiesz. Ale wszystkiego można się nauczyć Na pewno lepiej byś się też wizualnie czuła z jednolitą cerą. Wystarczy dobry podkład, korektor, puder sypki i można mieć twarz jak z okładki czasopism Trudno tak na odległość dobrać odcień. Jakiego używasz podkładu, korektora? Te pytania są ważne

Włosy. Niestety nie dodają Ci uroku. Są długie. Moim zdaniem za długie - byłabym za obcięciem. Przytłaczają Cię. Kolor taki miodowy blond, ale lepiej już zostawić naturalne. Masz prostownice? Chciałabym Cię zobaczyć w zupełnie prostych włosach z przedziałkiem z boku głowy. Może prostowanie chemiczne, jeśli w prostych prezentowałabyś się ładniej?

Przepraszam, że tak trochę nawrzucałam bez ładu i składu. Masz ładną twarz - rysy, oczy, pełne usta. Tylko włosy jakoś średnio mi do Ciebie pasują. Wyglądają na przesuszone i nie zadbane, a domyślam się, że starasz się dbać o ich kondycję. To są włosy trudne w pielęgnacji. Jak często je myjesz? Jakie odżywki stosujesz?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 05:54   #11
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

no tak grzywka faktyczn9ie nie pasuje...idz do dobrego fryza niech ci cos zrobi z wlosami, doradzi jka masz je ukladac, widac ze je czeszesz no tak nie dziwie sie, mialam kolezanke ktra miala identyczne wlosy i ich nie czesała i wygladały ladnie nie takie napuszone tyle ze nie dalo rady ich rozczesac;] to inna bajjka...
malowac sie tez nie umialam...cwicz cwicz, kup mleczko i platki i zmywaj jak nie wyjdzie a w kocnu dojdziesz do perfekcji podkreslaj oczy i usta, nakladaj na buzke ( jesli nie podklad) to chcoiaz puder sypki...no i grzywke zaczeksuje calosc poki co do góry...nie spuszczaj jej sobie!

Buziaki i powodzenia)
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 06:34   #12
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Za nic nie daj sie namowic na prostowanie wlosow
Teraz panuje moda na proste wlosy i pol swiata doradzi "alez prostuj, prostuj koniecznie!!!". Zniszczylabys tylko wlosy, a i jak sama piszesz-nie wiem o ktorej musialabys rano wstawac, zeby je prostowac
Jest moim zdaniem tak jak pisze ktoras z kolezanek-wlosy cie przytlaczaja, sa za dlugie i za geste. Powinnas pojsc do dobrego fryzjera, ktory potrafil by je wycieniowac i podciac, tak zeby sie nie puszyly, a ladnie ukladaly.
Grzywke natomiast moglabys prostowac. W tej kwestii zgadzam sie z izuu, bardzo madre rzeczy pisze
Co do makijazu-tez tak jak izuu, wiec nie bede powtarzac.
Aha, mysle, ze gdyby grzywka byla ciut gestsza to nie rozwarstwialaby sie tak na czole, przykrywala by je ladnie. No i dobrze by bylo gdybys ja ciut zapuscila, bo jest moim zdaniem troszke zbyt krotka
Poza tym twoje wlosy to skarb, dbaj o nie odpowiednimi kosmetykami do lokow i pojdz do dobrego fryzjera, a zobaczysz, jak beda wygladaly, nie daj sie namowic na prostowanie
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:05   #13
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Prostowanie włosów aż tak strasznie ich nie niszczy, jeśli zainwestuje się w dobrą prostownicę i kosmetyki zabezpieczające...ja robię to już kilka lat i widzę więcej plusów niż minusów.
W każdym razie też myślę, że powinnaś podciąć włosy i poprawić grzywkę (samo prostowanie grzywki nie jest aż tak inwazyjne, w końcu i tak trzeba ją dość często podcinać)
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:17   #14
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Jak tylko zobaczyłam Twoje zdjęcie pomyślałam sobie, ze fajnie byś wygladała gdybyś ścieła włosy i zapusciła grzywkę
Na mysl przyszła mi kaja paschalska( dziwne bo nie znosze tej dziewczyny) i jej fryzura(zdjecie)Moim skromnym zdaniem dobrze wygladałabyś mniej wiecej w takiej długości i moze w takim kolorze Ale Ty pewnie nie chciałabys tak bardzo skracać włosów, wiec moge poradzic Ci pójście do dobrago fryzjera, który doradziłby Ci odpowiednia fryzure i ściął włosy tak by dobrze sie układały.
I tak jak niektóre dziewczyny ja również nie jestem za prostowaniem włosów, raczej za mocniejszym ich skrętem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fb-kajap.jpg (69,9 KB, 2153 załadowań)
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:21   #15
PoLa17
Raczkowanie
 
Avatar PoLa17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 84
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Grzywka odejmuje Ci uroku. Masz przepiękne włosy! Ja bym ich nie ścinała za mocno. Oczywiście poszłabym podciąć aby ładniej się prezentowały ale na temat cięcie włosów kręconych się nie wypowiadam bo poprostu nie wiem za dużo na ten temat. Dobry fryzjer napewno pomoże.

Wracając do grzywki, myślę że nie ma innego rozwiązania jak zapuścić, dobrze wycieniować i wyprostować ! Takich włosów z pewnością nie myjesz codziennie ale ja np. robię tak (bo sama mam grzywkę) że często myję samą grzywkę szamponem prostującym (np. szampon proste i gładkie Pantene Pro-V - to nie reklama ) a nastepnie suszę grzywkę nawijając ją na okrągłą szczotke. Wszystko trwa około 5 minut! Załaczam Ci zdjęcia grzywek

grzywa1 - u Ciebie bardzo pasowałaby taka fryzurka z tym że modelka ma pewnie naturalnie proste włosy a u Ciebie same tak by się układały, grzywke dałabym tylko na całe czoło, długość - do brwi

grzywa2, grzywa3 - coś bardziej odważnego tu też grzywka jest tylko na boku i odsłania prawie całe czoło ale efekt prostej grzywki z kręconymi włosami jest bardzo fajny

grzywa4, grzywa5 - taką grzywkę "widzę" u Ciebie choć grzywka5 jest troszke za leciutka i też odsłania czoło

grzywa6 - bardzo fajna i modna z kręconymi włoskami będzie wyglądać rewelacyjnie, jedyne ale mam co do długości, u Ciebie troszkę bym ją skróciła

Twoja cera nie jest taka tragiczna. Często trzeba przetestować wiele kosmetyków zanim znajdzie się ten własciwy. Podstawą jest oczyszczanie i nawilżanie. Możesz udać się do dermatologa. To chyba będzie najlepsze wyjście.

Kosmetyki i make up - Oferta jest bardzo bogata ale większość podkładów może być faktycznie za ciemna do Twojej buzi. Proponuje Ci abyś odwiedziła bardziej profesjonalne drogerie gdzie przy pomocy jakiejś milszej pani dobierzesz sobie idealny odcień. Kiedyś w Sephorze były takie jakby warsztaty kosmetyczne, makijażystki pomagały klientkom w doborze kosmetyków oraz tłumaczyły technike makijażu. Nie radzę dobierać w ciemno ani prosić o redę panią która ma takich klientek dziesięć na minute i nie poświęci Ci tyle uwagi nawet gdyby chciała.

Co do ubioru - masz ładną figurę i ciuszki to chyba najmniejszy problem. Analiza kolorystyczna podpowiedziałaby Ci jakich kolorów unikać a jakie są dla Ciebie stworzone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywa1.jpg (28,7 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywa2.jpg (25,8 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywa3.jpg (21,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywa4.jpg (42,7 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywa5.jpg (34,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywa6.jpg (47,6 KB, 103 załadowań)
__________________
Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
PoLa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:47   #16
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

1. Zapuść grzywkę i skróć włosy (są suche i prawdopodobnie mocno zniszczone przy końcach). Masz puszyste i falowane wiec grzywka absolutnie odpada
2. Dobra, mocno nawilżająca i regenerująca odżywka do włosów (żeby były gładsze, bardziej lejące a mniej puszące) poszukaj czegoś w KWC
3. Ubiór... Ja bym Cię nie widziała w jakichś dziwactwach, powinnaś raczej poeksperymentować z kolorami a nie fasonami. Proste kroje, żywe kolory
4. Zaraz lato więc opal się troszkę (broń Boże nie w solarium!), ale też nie za bardzo, bo jasna cera Ci pasuje
5. Jeśli masz problem z cerą to poszukaj kremów w KWC, oprócz tego istnieje mnóstwo wątków (ja walczę z trądzikiem i chyba zaczynam wygrywać :P właśnie dzięki KWC)
6. Makijaż - nie mocny. Zależy czy lubisz się paćkać, czy nie. Lekki podkład, kryjący korektor na wypryski. Oczy masz bardzo ładne więc nie musisz kombinować, wystarczy tusz + kreseczka. Na policzki obowiązkowo odrobina różu, zawsze ożywia buzię
7. Masz też ładne, pełne usta, ale trochę te zęby nietentego... Jeśli to nie jest tylko efekt na zdjęciach, to spróbuj wybielania zębów (na tym się nie znam ale przyda się, przeszukaj forum żeby się dowiedzieć czym i jak nieco wybielić ząbki )


Jeśli nie masz wprawy w makijażu to oglądaj forum "Moje Makijaże", dziewczyny dodają tam zdjęcia swoich makijaży i czasem też opisują krok po kroku jak coś zrobić. Ale nie musisz od razu nakładać cieni, tak jak mówiłam, wystarczy tusz i kreska przy górnych rzęsach (a to żadna sztuka )


Powodzenia! Mam nadzieję, że się przydałam :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:17   #17
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

dziewczyny juz pisaly ze ta grzywka to dramat.. zapuszczaj i poki zapuszczasz bedziesz musiala ja prostowac, jak juz podrosnie to moze da sie ja na tyle sensownie obciac zeby byla jak reszta wlosow ze skretem.. koniecznie wycieniowac calosc i zainwestowac w kosmetyki do wlosow kreconych.. co do makijazu to musisz cwiczyc poprzegladaj sobie watki na MM, moze cos Cie zainspiruje
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 17:02   #18
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Autorko wątku może byś coś odpisała? Odpowiedziała co sądzisz o propozycjach... Bo trudno tak w ciemno...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 19:43   #19
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Grzywka do prostowania bez dwóch zdań! Włosy powinnas skrocic i wycieniować aby nadac im lekkosci. uzywaj kosmetyków podkreslajacych skret włosa. Jesli chodzi o makijaz, to Podklady z Revlona maja b. jasne odcienie, mozna dostac je na allegro, rzesy podkreslalabym tuszem, a policzku musnelabym rózem.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 22:55   #20
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Jak dla mnie, głównym problemem jest to, że grzywka tak bardzo odcina się od reszty włosów. Czy naprawdę musisz robić poprzeczny przedziałek oddzielający grzywkę od czupryny? Myślę, że lepiej byłoby zrobić go na boku, prostopadle do obecnego, grzywkę zaczesać po skosie i lekko pocieniować włosy przy buzi - tak żeby grzywka stanowiła całość z resztą fryzury. Albo zaczesywać bardziej z góry, nie tylko znad samego czoła? Bo poprzeczny przedziałek przez głowę to nie jest dobry pomysł. Nie chcę być złośliwa, mimo, żem wredna Dlatego ładnie proszę, przynajmniej tego spróbuj.
A co do konkretniejszych zmian, dziewczyny na górze się już wypowiedziały. Oprócz prostowania włosów na całej długości, pomysły miały naprawdę dobre
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:17   #21
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Odpowiem hurtowo

Przede wszystkim dziękuję za wszystki propozycje

izuu Rzeczywiście grzywka i trądzik to nie najlepsze połączenie :/. Prostowana grzywka - zdjęcie zamieszczę (musze znaleźć czas na wszystkie warianty...). Co do loków - pianki i ścięcie pewnie im ułatwią, bo jak dotąd to kręcę włosy, na większe okazje, przez spinanie mokrych w warkocze . Co do henny - to nigdy bym o tym nie pomyślała, ale masz rację. Z tym że jeszcze sie z tym wstrzymam - chyba nie ten wiek . Musze wpierw inne sprawy (włosy, makijaż, cere) doprowadzic do porządku.

Izaluka Do dermatologa chodze, może niezbyt regularnie, ale odległość od miasta trochę mi to uniemożliwia... Tabletek, ani antybiotyków jednak nie stosuję (maści dostaję - różne. np. biodermine, brevoksyl, obecnie AcneMat chyba), mam trądzik dość rozległy, ale drobny (małe krostki). Jak do tej pory zbytniej pielęgnacji cery nie stosowałam. Starałam sie nie nakładac duzo makijażu (tylko troche podkładu, ew. korektor, który był widoczny, bo jakoś kolru nie umiem dobrać; i tusz do rzęs). Buzię myję żelem do cery trądzikowej (zalecenie lekarza). Nie mam jakies tylko jednej marki. Stosowałam ziaję, teraz głównie Oriflame - szczególnie fajny wydaje mi się żel do mycia z scrubem (nie pamiętam dokładnie nazwy).
Co do kosmetyków to tez głownie Oriflame. Czasem podkład Maybeline Dream Matt Mouse (mam nadzieję, że dobrze to napisałam...).
Proste włosy - mogę spróbować i pokazać (jak znajdę czas przez weekend), aczkolwiek sama nie jestem zbyt do tego przekonana... Obciąć planuję (chcę wpierw pomyslnie przejść pertraktacje z mamą), przymierzam sie do obcięcia już od dłuzszego czasu, tylko szkoda mi długich włosów... Ale cos za cos, prędzej czy później przecież odrosną . Farbowaniem raczej nie jestem zainteresowana, niewątpliwie zaburza to trochę równowagę włosów, a wydaje mi się, że kolor, mój naturalny, nie jest najgorszy... Co do pielegnacji, nie myje zbyt często, maks. 2 razy w tygodniu (na zdjęciu tym najgorszym mam włosy przed myciem, a na tych w kostiumie na dzień po myciu), zawsze wydawało mi się, że czeste mycie niszczy włosy (mylę się?) Odżywki i szampon do włosów kręconych (nie będe oryginalna - ostatnio Oriflame). Odżywka aktualnie ze spłukiwaniem, przedtem bez spłukiwania...

smv zaczysywanie grzywki do góry wydaje mi się nie najlepszym pomysłem. Efekt pokazę, jak znajdę czas...

czarna_maciejka Prostowania staram sie unikac jak ognia. Grzywkę mam gęstsza (dłuższą, bardziej z "czubka" głowy), ale wydawała mi się za gęsta. Więc część zaczęłam zaczesywac do góry. Efekt, jaki widać, taki jest. Do fryzjera się wybieram wkrótce, czy dobry trudno powiedzieć - ide prywatnie do znajomej do domu.

Lara - 21 Rzeczywiścię, nie chce tak bardzo skracać włosów, ale pomysł z grzywką tez ciekawy

PoLa17 Zdjęcia bardzo ciekawe - szczególnie 1 i 4, 5. Rady o kosmetykach na pewno się przydadzą, ale wpierw chcę chyba zrobic porządek z włosami. O co chodzi z ta "analizą kolorystyczną"?

mOna01 Ad.1 Propozycje rozważam.
Ad.2.Ok. co to KWC?
Ad3. absolutnie sie zgadzam
Ad.4 j.w. Zgadzam się. Solarium nie chcę
Ad.6.
Ad.7. Zęby - efekt złych nawyków z dzieciństwa, no niestety :/ Ale staram się nad tym pracować Musze poszukac o wybielaniu. Na forum znajdę pewnie duzo, no nie?

wredna baba Szczerze mówiąc, to ja nie robię żadnego przedziałku To tak samo z siebie, jak grzywkę poczeszę (bo rano to sterczy do góry na boki i wszędzie).
Pocieniowanie na boku? - masz na mysli takie jakby pazurki? Zazwyczaj spinam włosy w kucyk, bo łatwo, szybko i prakltycznie (włosy nie przeszkadzają), więc nie wiem, czy to byłoby dobre rozwiązanie, chyba więcej by wyłaziło z kucyka(?), ale jesli skrócę włosy to rozważe i to

Podsumowując:
Bardzo serdecznie dziekuję za wszystkie opinie (te niemiłe również), bo mnie motywuja do zmian. I przynajmniej wiem, że muszę cos zmienić Najbliżsi nie powiedzą Ci nigdy całej prawdy tylko zawsze, ze jest ok (przynajmniej tak robi moja mama ).
Zdjęcia waszych różnych propozycji (grzywka do góry, wyprostowana grzywka, całe włosy wyprostowane itd.) zmieszczę jak znajdę czas na wszystki te warianty

ps. co sądzicie o kosmetykach Oriflame? Jakie radzicie firmy z kosmetykami, ale niezbyt drogimi (budżet ograniczony)?

ps2. Zapomniałam o jakims pytaniu?

ps3. Sorki, że się nie odzywałam - staram się zerwać z nałogowym siedzniem przed komputerem, a poza tym piękna pogoda była ( i szkoła oczywiście:/)

ps.4. Ależ się rozpisałam, mam nadzieję, ze tego też nikt nie będzie miał mi za złe...
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:27   #22
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Cytat:
Napisane przez iwona1992 Pokaż wiadomość

mOna01 Ad.1 Propozycje rozważam.
Ad.2.Ok. co to KWC?
Ad3. absolutnie sie zgadzam
Ad.4 j.w. Zgadzam się. Solarium nie chcę
Ad.6.
Ad.7. Zęby - efekt złych nawyków z dzieciństwa, no niestety :/ Ale staram się nad tym pracować Musze poszukac o wybielaniu. Na forum znajdę pewnie duzo, no nie?
KWC - Kosmetyk Wszech Czasów, najlepszy wynalazek pod słońcem czyli katalog kosmetyków, w których OCENIAMY my - bezlitośnie i szczerze link : https://wizaz.pl/kosmetyki/
przeglądaj kategorie i klikaj "Najlepsze" żeby zobaczyć najwyżej oceniane w danej kategorii, wpisuj nazwy kosmetyków które Cię interesują i sprawdź, jak są oceniane. Polecam
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:00   #23
xMissix
Raczkowanie
 
Avatar xMissix
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 151
GG do xMissix
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Częste mycie włosów nie niszczy ich z żaden sposob!
Ja sama mam krecone włosy, wycieniowalam je mocno i teraz sa lzejsze i fajnie sie ukladaja, (najdluzsze sa do lopatek a najkrotsze tak do brody) moze i wypadaja z kucyka ale to naprawde dobrze wyglada, pamietaj tylko ze przy kreconych wlosach najlepiej wyglada wysoki kucyk. Grzywke mam ale na bok, spiętą bądz wywinieta na szczotce i utrwalona lakierem. Mysle ze tez powinnas zrobic cos podobnego, cieniowanie przerzedziłoby Ci troche wlosy i ich puszytosc nie rzucala by sie az tak bardzo w oczy
Polecam serie do wlosów kreconych z Nivea i odzywke bez splukiwania Panten, sama stosuje i moje wlosy sa super miekkie
__________________
You get what you give

włosomaniaczka od 18.08.12
60cm--->cel: 70cm
xMissix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:05   #24
mhmmhm
Raczkowanie
 
Avatar mhmmhm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Wiadomości: 63
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Masz bardzo ładny skręt loków. Najlepsza rada jaką kiedykolwiek usłyszałam na temat loków - nie czesać ich po myciu, nałożyć piankę i suszyć z głową w dół ugniatając. Ta metoda pozwoliła zrobić z moich prostych napuszonych włosów śliczne loczki. Radziłabym także troszkę pocieniować włosy, niekoniecznie ścinać, pocieniowane loki dużo ładniej się kręcą i układają, są też dużo lżejsze. Jeśli natomiast chodzi o grzywkę - polecam wszelkiego rodzaju spinki, wsuwki, opaski i zapuszczanie Tym bardziej jeśli masz problemy z trądzikiem (przykrywanie pryszczy włosami zwiększa wydzielanie sebum<łoju skórnego> czyli efekt jest odwrotny od zamierzonego - pryszczy przybywa. Trądzik z kolei bardzo łatwo da się usunąć maminym sposobem - wiem to nie tylko z doświadczenia ale i z pracy (jestem doradcą kosmetycznym) i jedyne co mogę polecić na trądzik - szare mydło, raz dziennie, bo wysusza skórę. Mało alkoholowych toników (strasznie wysuszają skórę), najwyżej do 3 razy w tygodniu. Warto wyleczyć trądzik w wieku młodzieńczym gdyż spotkałam się z wieloma osobami namiętnie wyciskającymi pryszcze, nie tylko z bliznami ale wręcz z dziurami na twarzy. Naprawdę nieładny widok, szczególnie jeśli chodzi o kobiety.
Co do makijażu. Proponuję wybrać się do drogerii i pytać pytać i jeszcze raz pytać Ekspedientki zazwyczaj doskonale znają się na rzeczy. Poza tym: po pierwsze korektor, koniecznie antybakteryjny, najjaśniejszy z odcieni, można go nakładać oprócz na krostki także pod oczy ( w wypadku "worów"). Podkład - analogicznie - najjaśniejszy odcień i antybakteryjny. Twój wiek nie pozwala raczej na krzykliwe makijaże - proponuję więc stonowaną kolorystykę, róż do policzków, zalotkę, tusz do rzęs i ewentualnie cienie w kolorach beżu.
Pozdrawiam.
__________________
To, że uprawialiśmy seks, nie ma
z Tobą nic wspólnego.
mhmmhm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:19   #25
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

ZĘBY!
tylko jedna z dziewczyn o tym wspomniała, a to naprawdę szalenie ważne i coś co rzuca się ludziom w oczy nawet jak sobie z tego nie zdają sprawy
nie wierze w pasty - może i są dobre do podtrzymywania efektu białych kłów ale nie do uzyskania...
jeśli nie stać Cię na profesjonalne wybielanie u dentysty polecam paski - tylko nie blend-a-med a Crest
to ich amerykańska, mocniejsza wersja, do kupienia na Allegro
sama stosowałam - skuteczne

a żeby zapoznać Cię z KWC link, gdzie możesz poczytać o tych paskach:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9006
__________________

Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 23:37   #26
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Witaj Masz piękne dlugie falowane włosy - to moje marzenie ALE...
grzywka wg. mnie do likwidacji przede wszystkim! no chyba ze dasz rade ją codziennie prostować lub układać na szczotce. piszesz, że masz trądzik na czole.. ok ale włosy zasłaniające twarz potęguja jeszcze powstawanie pryszczy ;/ czoło sie poci i jest o wiele wiecej wyprysków... moim zdaniem powinnaś sobie kupic prostownicę i codziennie rano przejezdzac nia tylko grzywkę. to Ci zajmie 5 sekund nie piszę o tym, że ma być prosta jak drut, ale taka podkręcona nie wygląda za ładnie.. zobaczysz że szybko nauczysz sie ja układać w sposob Ci odpowiadający. na koniec możesz delikatnie ja psiknąc lakierem (nie polecam żadnych żeli, wosków bo tylko pozlepia ci wloski na grzywce i przetłuści ). tak więc proponuję wydatek minimum 50zł na prostownicę, bo jest baardzo prosta w obsludze i szybka. myśle tez, że grzywka ukośna by Ci lepiej pasowała, wysmukliła by twarz.

włosy obetnij i przede wszystkim pocieniuj, bo takie prosto ścięte jeszcze nie układają się ładnie. Spróbuj uzywać jakis pianek lub żeli do loków, wtedy nie będa sie tak puszyć. z drugiej strony wiem, że takie włosy zazwyczaj są suche, więc nie mozna przesadzić z piankami, aby ic jeszcze bardziej nie zniszczyc. ja widzę Cię w długości delikatnie za ramiona, takie włosy jak Ty masz wspaniale się wtedy układają )

Co do makijażu - przede wszystkim zakup dobrego korektora antybakteryjnego... i myślę, że przydałaby ci się henna brwi i rzes lub delikatne podkreslanie ich, bo są prawie niewidoczne.. ale to w miare czasu jak będziesz się coraz więcej malowac, póki co kup odpowiednio dobrany pod wzgledem koloru podkład (lepiej żeby był jasniejszy niz ciemniejszy) i próbuj, ćwicz na poczatek proponuję ci neutralne brazy, beże, z złotymi akcentami
pozdrawiam
dokładnie coś w tym stylu miałam zamiar napisac, zgadzam się w 100%
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 00:09   #27
diwina
Raczkowanie
 
Avatar diwina
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
Masz ładną buzię, ale nie bardzo umiesz to podkreślić. No ale od czego jest wizaż
Sama mam podobny do Twojego typ urody, więc może skorzystasz z mojego doświadczenia
Grzywka - koniecznie zapuścić. Wierz mi, że dobrana fryzura potrafi zdziałać cuda z ogólnym wizerunkiem nawet, jeśli masz jakieś niedoskonałości skóry. Z kolei zakrywanie trądziku fryzurą, która Ci nie pasuje, to o wiele gorsze rozwiązanie.
Proponuję zapuścić grzywkę na tyle, żeby dało się ją zaczesywać na bok - któraś z dziewczyn pisała, że wysmukli Ci to twarz i ja się z nią w pełni zgadzam. Będziesz wyglądać bardziej dziewczęco, a w obecnej grzywce wyglądasz zbyt dziecinnie. Pozostałe włosy powinnaś pocieniować, a nawet przerzedzić, bo rzeczywiście Cię przytłaczają. Wtedy będą się o wiele lepiej układać. Jakiś balsam do loków też nie zaszkodzi
Co do makijażu - na wszelkie niedoskonałości polecam Dermacol stosowany jak korektor- można go kupić na Allegro. Idealnie wszystko kryje, chociaż trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością Na oczka jakiś cień w neutralnym brązie. Wygląda naturalniej niż kredka i można go szybciej nałożyć. Ja po prostu nabieram trochę na palec i maziam powiekę Do tego koniecznie tusz. Henny na razie nie polecam, bo zabieg szczypie w oczy, więc możesz się zrazić

Zapomniałam jeszcze o błyszczyku na usta Warto je podkreślić jakimś jasnoróżowym lub beżowym. Taki makijaż wygląda bardzo naturalnie, więc myślę, że powinien Ci się spodobać

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-26 o 14:23 Powód: post pod postem
diwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:58   #28
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

o Makijazu i wlosach Dziewczyny chyba juz wszystko napisaly natomiast ja zmienilabym cos w ubiorze na bardziej dzieczecy, podkreslajacvy figure Nie chce Cie urazic oczywiscie,ale szczerze mowiac to ciuchy z fotek nie dodaja Ci urody(szeroka kurtka, bluzka pod szyje, dlugosc spodnicy) i wydaje mi sie, ze postarzaja mimo, ze jestes mlodziutka. I mowiac o zmianie nie mam tu na mysli bluzek do pepka, 10cm szpil i lancuchow zlota Fajnie mozna wyglodac w bluzie i jeansach, tylko zeby to bylo ciut bardziej dopasowane, masz ladna sylwetke wiec pokaz co masz fajne polecam watek na modowym Dziewczyny wklejaja tam zestawy swoich ciuchow, swietna inspiracja. Pisalas tez, ze masz problem z zacviemnym podkladem(skad ja to znam;/) na wizazystce jest watek "jasne podklady" lub jakos tak, zajrzyj do wyszukiwarki w kazdym badz razie
pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:32   #29
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

na twoi miejscu wprowadzilabym radykalna zmiane, zmienilabym kolor wlosow na jakis cieply albo mahoniowy braz...kupilabym prostownice, rzecz jasna zrezygnowalabym z grzywki zapuszczajac ja na bok jak rihanna...
przede wszystkim dbajaca o siebie kobieta zawsze chos troszke sie maluje wiec postawilabym na jakies fajne kosmetyki...
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:12   #30
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Tak jak dziewczyny napisały, grzywka do likwidacji, a póki co możesz ją delikatnie prostować, włosy bym skróciła, ale o jakies 10 cm i wycieniowała na całości, wtedy były by bardzo puszyste.

Makijaż: korektor pod oczy koniecznie, podkład. Najlepiej wybierz sie do kosmetyczki aby zrobiła ci makijaż i podpytaj ją co do technik malowania.

Ubiór, myślę że powinnaś ubierać sie bardziej kobieco, ta niebieska kurtka którą masz na sobie jest ok w góry ale nie dochodzenia na co dzień, kup sobie dopasowany płaszczyk/trencz.

Kolory jakie do ciebie pasują to na pewno brązy, zgniłe zielenie, rudy, łososiowy, unikaj czarnego, białego...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.