Ubiór partnerki świadka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 22:33   #1
Agnezza
Przyczajenie
 
Avatar Agnezza
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 21

Ubiór partnerki świadka


Przepraszam, jeśli utworzyłam wątek w niewłaściwym dziale.

W zeszłym tygodniu zgodziłam się towarzyszyć najbliższemu koledze, który będzie świadkiem na ślubie jego siostry.
Problem polega na tym, że nie wiem, w czym pójść do kościoła i na wesele, a już dokonałam wyboru co do ubioru na poprawiny.
Zdecydowałam się, że na poprawiny pójdę w granatowej sukience w białe groszki bez rękawów do kolan i z czerwonymi dodatkami (kolczyki, naszyjnik i pasek).

Co do mojego opisu - 160 cm wzrostu, krótkie włosy, prawdopodobnie 1-2 tygodnie przed wydarzeniem będą farbowane na intensywną czerwień, szare oczy, sylwetka - typowa mix klepsydra/gruszka - jestem puszysta (ważę 80 kg).

Właściwie myślę o czerwonej sukience rozkloszowanej do kolan bez rękawów. Nie wiem, czy to byłby dobry wybór.

Mam nadzieję, że coś mi podpowiecie. Będę bardzo wdzięczna za nie
Agnezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 00:03   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ubiór partnerki świadka

Nie jestem przekonana co do Twojego wyboru, wydaje mi się, że zarówno koloryzacja włosów na ognistą czerwień, jak i charakterystyka ubioru jaką przedstawiłaś nie będzie zbyt korzystnie wyglądać. Granatowa sukienka, do tego kropki, czerwona biżuteria.. jakoś mi się to gryzie. Trudno mi sobie wyobrazić Ciebie w takiej stylizacji, bo nie wiem jaki typ urody reprezentujesz , ale na weselu będzie to wyglądało raczej wiejsko i tandetnie. Może spróbuj z czymś bardziej uniwersalnym, np.
http://mylusciouslife.com/wp-content...in%20black.jpg
http://www.fashionatedesires.com/wp-...ses-female.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 09:18   #3
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Ubiór partnerki świadka

Cytat:
Napisane przez Agnezza Pokaż wiadomość
Co do mojego opisu - 160 cm wzrostu, krótkie włosy, prawdopodobnie 1-2 tygodnie przed wydarzeniem będą farbowane na intensywną czerwień
Jeżeli nie miałaś nigdy farbowanych włosów na czerwono - to na Twoim miejscu bym nie ryzykowała przed imprezą takiej metamorfozy
A jeżeli faktycznie już się zdecydujesz na farbowanie to zrezygnuj z czerwonej sukienki. Myślę, że dobrze mogą wyglądać szarości i zielenie

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Granatowa sukienka, do tego kropki, czerwona biżuteria.. jakoś mi się to gryzie. Trudno mi sobie wyobrazić Ciebie w takiej stylizacji, bo nie wiem jaki typ urody reprezentujesz , ale na weselu będzie to wyglądało raczej wiejsko i tandetnie.
Przecież to jest klasyka pin-upu. Jeżeli wszystko odpowiednio zgra - będzie wyglądała świetnie
Jedynie zrezygnowałabym z paska, no i koniecznie buty na obcasie
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:37   #4
Agnezza
Przyczajenie
 
Avatar Agnezza
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 21
Dot.: Ubiór partnerki świadka

Po namyśle, zdecydowałam się nie farbować włosów na ognistą czerwień, byłoby jej za dużo
Do niniejszego postu załączam zdjęcie - tak mniej więcej bym ubrała na poprawiny, a może też pasuje do kościoła i na wesele? Zrezygnowałam z naszyjnika na rzecz bransoletki. Ostatni raz byłam na weselu 10 lat temu, i nie wiem, jak teraz puszyste kobiety się ubierają.
Nie chciałabym ubrać się na czarno, co prawda, że w kolekcji posiadam kilka sukienek czarnych, ale wyglądam w nich bardziej oficjalnie.

Chciałabym założyć coś takiego jak to -> http://molly.pl/product_picture/800x...8f3868fc17.jpg

Tylko nigdzie nie mogę znaleźć mojego rozmiaru...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (38,7 KB, 38 załadowań)
Agnezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-03 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.