Mamusie październikowe 2015, część 8 :) ! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-30, 11:21   #1891
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Nic mi nie mówicie o piecach..u nas od 2 dni przepalamy troche, mamy piec kaflowy z rozprowadzeniem na kaloryfery....i chwila moment i jest 24 stopnie..ale jak sie nie pali jest zimno :/ i weź tu zachowaj jakąs stała temp przy dziecku..nie da się :/
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:22   #1892
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Udało mi się jednak znaleźć gazetkę
Fajne te ubranka, zwłaszcza swetry i dresy mi się podobają, ale ceny bez szału jak dla mnie.
No masz a ja sie tyle nafociłam
Te bluzy/sweterki fajne
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:25   #1893
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Przepraszam za te lody..ale od 2-3 dni jem jak szalona Nawet zgaga jakby mnuiejsza
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:26   #1894
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
A na katar co radzisz ? Wrr. ..
o też jestem ciekawa bo też mnie dziadostwo dopadło

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Robimy za sensację XXI wieku Stara pierwiastka i taki ekspres, pełne niedowierzanie
Po północy zaczęłam czuć spinanie w dole, ściągnęłam aplikację do liczenia skurczybyków, ale że była noc, to nie budziłam nikogo aż do 2, kiedy pielęgniarka wstała sikać i zobaczyła mnie na korytarzu. Zapytała co się dzieje, to jej powiedziałam że nie wiem, chyba skurcze? Zbadała, stwierdziła że mam się spakować, bo poród się zaczął, 3cm rozwarcia i czas na porodówkę. Tam pod ktg "czy już mam dzwonić po męża?" "nie, po co, to potrwa".O 3:50 zadzwoniłam już odłączona od ktg (pod którym nie wyrabiałam, tak mnie podnosiło z kozetki) zadzwoniłam do lubego, że jest 5cm rozwarcia. Zanim dojechał zdążyłam wypluć w kibelku czop i dostać partych. Jak przyjechał to już leżałam pod opieką dwóch położnych i darłam papę Dwa parte (oba kończące się już bez skurczu) i się młoda wydostała. Zaprezentowała dorodny wrzask i poszła spać Luby pępowiny przeciąć nie chciał, ale był, trzymał za łapkę, obserwował wydostawanie się młodej, obserwował szycie (nacięła mnie), był dzielny i dumny
ale super

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Dzisiaj urodze, dziecko wymiarami ok, lozysko odpowiednio stare, główka mocno przycisnieta i bardzo nisko, rozwarcie juz prawie 9 cm tylko zero skurczy. Wszyscy w szoku jak to możliwe, przebija pęcherz płodowy i pójdzie

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po i przed cc te które przechodziły napiszcie czy rzeczywiście te pierwsze tygodnie był takie straszne??? czy tak bardzo szycie bolało, ciągnęło i jadziło się??? czy potrzebowałyście pomocy przez 24h na dobę i jak z perspektywy czasu oceniacie swoją decyzję o cc...
A te kochane, które chcą mieć cc, napiszcie co skłoniło Was do tej decyzji...
Nadal mam ogromny dylemat i będę wdzięczna za każdą odpowiedź...
bo póki co mi lekarze mącą w głowie, bo niby mówią, że jest szansa na sn ale proponują cc, nie wiem czy nie będę żałować, ale z drugiej zaś strony jeżeli mają mnie mordować, rozszerzać szyjkę (przypominam, że jestem po operacji na szyjce i nie jest już taka elastyczna) a później i tak cc zrobić to lepiej od razu się umówić na termin, tylko czy nie będę się czuła niepełnowartościowa, że nie urodziłam naturalnie, czy pogodzę ból z opieką nad dzieckiem...
ja podobnie jak Agatka bardzo szybko doszłam do siebie po tygodniu na zdjęcie szwów biegłam po dwa schodki bo mi się spieszyło Jedynie pierwszy tydzień najgorsze jest kichanie, kaszlenie i śmianie się bo wtedy blizna ciągnie Poza tym pomocy nie potrzebowałam
A u mnie decyzja o cc była decyzją lekarza - odklejone łożysko więc nawet nie było mowy o sn
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png

Edytowane przez Malpka
Czas edycji: 2015-09-30 o 11:34
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:29   #1895
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Dokładnie nie można myśleć tak negatyenie Ja staram się myśleć pozytywnie...ćwiczę na piłce, biore wiesiołka i piję malinki Robie wszystko co może pomóc..a jak będzie to zobaczymy A takie podejscie na pewno nie pomoże, bo się zamkniesz w sobie i będzie kiepsko..
No i tak ma być!





Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość

Nie wierzę poród marzenie dla każdej rodzącej, bez żadnej ingerencji i szybciutko
Piękne te Wasze porody dziewczyny.

Obym tym razem nie była tą z nas, która będzie się męczyła kilkadziesiąt godzin w bólach i pod kroplówkami, ze wszelkimi komplikacjami jak 4 lata temu :
Nie, nie, nie Tobie się i już nie należy powtórka z rozrywki! Zobaczysz że będziesz miała fajny poród!



Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Toska oj seksy bym wołała. Musze im to zasugerować i niech znajdą nam wolna sale, hahaha!
Amelie nie nakręcaj się
Lotuus mimo że długo to trwa póki co to polecam sn. Nie chciałabym inaczej! Zaraz po porodzie napisze to samo
Ktosiula wcześniej nie bo dziecko było za wysoko i mogła wypasc pepowina. A dzisiaj jest nisko juz


Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
A faktycznie pisałaś o tym. Dawaj, dawaj kobieto to dziecko na świat!

Jak rodziłam Mikołaja to po około połowie kroplówki pojawiły mi się pierwsze skurcze, także niech się ruszy i przesz!!!



Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość

A tak pozaporodowo humor mam średni, bo coś mi dzieciaka rozkłada od poniedziałku ma katar, ale dzisiaj jakiś kaszel niefajny doszedł :/ Po przedszkolu jedziemy do pediatry, więc proszę o kciuki za pozytywną diagnozę i żeby się dziadostwo nie rozpanoszyło
Taka pogoda i się zaczęło ;( trzymam kciuki żeby to tylko przeziębienie było! I żeby Cię przed porodem nie zaraził







Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Wystarzy sobie przeczytać historię Ktosiuli. Pierwszy poród przerąbane a teraz kichnęła i Ninka juz była



No dokładnie. Ja się staram nie myśleć o tym co mnie czeka. Pójdę przemęczę jakoś i już. JA sobie wyobrażam jak już leżę z niunią po porodzie i się gapię na Nią Wolę to sobie wyobrażać albo jak wyrzucam teścia przez okno razem z kamerką
A wiesz jak przy tym kichaniu krzyczałam? Późnej na poporodowej mówię mężowi że aż mnie gardło boli nie wiem czemu ale ułatwiło mi to parcie, a za pierwszym razem nawet nie pisnęłam.

Co do drugiej części Twojego postu - no Aj low ju! dobra jesteś






Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Ja własnie pracuje nad prezentem dla mojego myślicie że ucieszy się z córki? Hahaha.
Oxy leci, skurczy i bólu nadal brak

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze teraz kciuki kciuki kciuki

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Tośka super komplecik dla synka! Bierz!
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:30   #1896
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
dawaj lody !!!

ale by mu synuś zrobił prezent...



prezent idealny ucieszy się na bank!



dobrze powiedziałaś!



eh ogólnie to strasznie zagmatwane ogólnie rzecz biorąc - tp wg om miałam na 23.09 ALE ciąża na bank tydzień młodsza, potwierdzone przez paru lekarzy na początku ciąży jak jeszcze w pl mieszkałam + wiem dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia i to się pokrywa z terminem właśnie na dziś - 30.09 - tak jak i wszystkie pierwsze USG .
aczkolwiek od kiedy mieszkam w Niemczech i pod koniec lipca poszłam tu do ginekologa, synek z USG wychodzi jeszcze mniejszy - z terminem na 14.10. jednakże - tylko brzuszek jest mniejszy - główka i nóżka wychodzi IDEALNIE na ten tydzień w którym faktycznie jestem. niestety brzuszek zaniża te wymiary i w karcie mam wpisany ten termin i wg tego się muszą kierować robiąc cc niestety na taką ginekolog tu trafiłam co patrzy tylko i wyłącznie na obwód brzuszka mimo że oczywiste jest że dzieci na tym etapie różnie rosną i jedne rodzą się z wagą 2,5 a inne 4,5... i co z tego że te pierwsze usg są najdokładniejsze, nie przegadasz tak więc dostałam skierowanie na CC z datą TP 14.10.. a oni w szpitalu muszą się tym kierować i nie mogą zrobić cięcia wcześniej niż 9 dni przed tym... czyli 5 dni po faktycznym terminie. cóż bezradna jestem , pozostaje czekać do poniedziałku lub aż się samo na dniach zacznie dziać
ojej, faktycznie trochę to pokręcone ale rozumiem, że jak zacznie się wcześniej to jedziesz bez problemu na cc?
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:31   #1897
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Prędzej sobie wsadzi palce od stópencji w uszy albo zeskrobie resztki mazi z siebie i zatka uszy
ty i te twoje teksty : hahaha: chyba ze szpitala bede do Ciebie pisac zebys mi humor poprawila jak bedzie mnie bolalo

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Tak malo??
U mnie juz:
2 kanapki z serkiem
wielki kawał ciasta pleśniaka (uwielbiam )
szklanka soku
worek cukierków czekoladowych
duża (!) paczka chrupek MonsterMunch
a w kolejce czekają ciastka belgijki,
i mam ochote na puszke ananasow ale qrde nie mam otwieracza

Całe szczęscie nie mam tak, ze co chwile jestem glodna. Bo jem bez przerwy i nie mam kiedy zglodniec
kurna ja juz tez zjadlam kolejne dwiekanapki i krece sie co by tu jeszcze wtrynic

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Ja własnie pracuje nad prezentem dla mojego myślicie że ucieszy się z córki? Hahaha.
Oxy leci, skurczy i bólu nadal brak

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
mysle ze bedzie wniebowziety
a kieyd ci ten pecherz maja przebijac?

ja na dzien chlopaka mojemu tz i synkowi mam zamiar po czekoladzie kupic ;p;p


Toska zdroweczka dla Synka

a w Lidlu rzeczywiscie ceny bez szału :/

Edytowane przez kasiapruszkow
Czas edycji: 2015-09-30 o 11:38
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 11:31   #1898
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
No masz a ja sie tyle nafociłam
Te bluzy/sweterki fajne
Doceniam trud

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie Tobie się i już nie należy powtórka z rozrywki! Zobaczysz że będziesz miała fajny poród!


Taka pogoda i się zaczęło ;( trzymam kciuki żeby to tylko przeziębienie było! I żeby Cię przed porodem nie zaraził

Kochana jesteś podwójne dzięki za dobre słowo

mala a ja już chcę być po bo nie mogę się doczekać jak będziemy we czwórkę wiem, że będzie ciężko i z ogarnięciem codzienności i z emocjami wszystkich, a zwłaszcza młodego, ale już sobie wyobrażam te fajne chwile które też będą i marzę żebyśmy już mogli się we czwórkę dogrywać ze sobą
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:32   #1899
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

A u mnie koszmarna noc, co godzinę do 4.00 wymiotowalam i miałam rozwolnienie, i tak do 7.00 potem tylko juz rozwolnienie, ale nie mam siły nawet wstać z łóżka :/ a jeszcze Michał ze mną jest i bajki od rana ogląda, nie mam siły nawet z nim rozmawiać
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:34   #1900
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Toska zdroweczka dla Synka
dzięki

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
A u mnie koszmarna noc, co godzinę do 4.00 wymiotowalam i miałam rozwolnienie, i tak do 7.00 potem tylko juz rozwolnienie, ale nie mam siły nawet wstać z łóżka :/ a jeszcze Michał ze mną jest i bajki od rana ogląda, nie mam siły nawet z nim rozmawiać
Trzymaj się jakoś
Pamiętasz, żeby pić po troszku ale często żeby się nie odwodnić???
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:34   #1901
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Nic mi nie mówicie o piecach..u nas od 2 dni przepalamy troche, mamy piec kaflowy z rozprowadzeniem na kaloryfery....i chwila moment i jest 24 stopnie..ale jak sie nie pali jest zimno :/ i weź tu zachowaj jakąs stała temp przy dziecku..nie da się :/
Pociesz się ja też mam kaflowy, ale bez kaloryferow. Tż mi rano rozpalil, a na dokladam

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 11:35   #1902
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Okej chirurdzy w tv, wiec lece na piłke poćwiczyć Nie pisać za duużo
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:35   #1903
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez lotuus Pokaż wiadomość
ojej, faktycznie trochę to pokręcone ale rozumiem, że jak zacznie się wcześniej to jedziesz bez problemu na cc?
tak
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:37   #1904
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Ja już po wizycie
Wszystko ok , mała się nie obróciła 06.10 ide do szpitala na CC, mała waży 2900 gram także znowu taka mała nie będzie
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:39   #1905
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
kochane robicie jakiś prezent na dzień chłopaka ??

nie dam rady iść do sklepu żeby coś kupić , myślałam że upiekę chociaż jakieś ciasto i wieczorem dam mu fizyczny prezent...
e tam to już nie chłopak tylko mężczyzna albo ojciec

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
A u mnie koszmarna noc, co godzinę do 4.00 wymiotowalam i miałam rozwolnienie, i tak do 7.00 potem tylko juz rozwolnienie, ale nie mam siły nawet wstać z łóżka :/ a jeszcze Michał ze mną jest i bajki od rana ogląda, nie mam siły nawet z nim rozmawiać
weż kobieto jedź na IP niech cię obejrzą :cmok

Tośka - zdrówka dla synka, moj też coś podkasływać zaczyna

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Wszystko ok , mała się nie obróciła 06.10 ide do szpitala na CC, mała waży 2900 gram także znowu taka mała nie będzie
to prawie jak moj bo wczoraj miał 3 kg
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:39   #1906
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Wszystko ok , mała się nie obróciła 06.10 ide do szpitala na CC, mała waży 2900 gram także znowu taka mała nie będzie
kolejna dzień po mnie same porody na 6
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:40   #1907
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

viki koniecznie pij co chwile malymi lyczkami ale ciagle

gosik to tna nas tego samego dnia
na staraczkowym prawie rowno oznajmilysmy ze w ciazy jestesmy a teraz w tym samym czasie cc
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:43   #1908
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Wszystko ok , mała się nie obróciła 06.10 ide do szpitala na CC, mała waży 2900 gram także znowu taka mała nie będzie
Tez mialam miec CC 6.10
Moze ja dotrzymam sie naszego Tp chociaz nie chce mi sie tyle czekac juz chce zobaczyc Nel

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Kurdeee kolejne rozstepy , teraz jeszcze jakas wygladaja naciagniete ale jak ta skora bedzie taka obwisla to bede okropne :/

Robie pomidorowke i mysle co na obiad i chyba mam smaka na kopytka
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:44   #1909
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
A u mnie koszmarna noc, co godzinę do 4.00 wymiotowalam i miałam rozwolnienie, i tak do 7.00 potem tylko juz rozwolnienie, ale nie mam siły nawet wstać z łóżka :/ a jeszcze Michał ze mną jest i bajki od rana ogląda, nie mam siły nawet z nim rozmawiać
Biedna... Oby to już koniec był. A tylko Ciebie złapalo?





Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Wszystko ok , mała się nie obróciła 06.10 ide do szpitala na CC, mała waży 2900 gram także znowu taka mała nie będzie
No to dobre wieści? To już niedługo! Mój tp to musi być dziwne uczucie jak wiesz że to akurat ten dzień i pojawi się dziecko na świecie. Ostatnia noc to mega stres
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 11:47   #1910
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Wszystko ok , mała się nie obróciła 06.10 ide do szpitala na CC, mała waży 2900 gram także znowu taka mała nie będzie
Fajnie, że ok. No i ładna data na CC

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Tośka - zdrówka dla synka, moj też coś podkasływać zaczyna
Dzięki nie lubię tego dziecięcego chorowania strasznie :/

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Yyyyy czy tylko moje dziecko zostało wycenione na ok 4kg
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:51   #1911
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Przepraszam za te lody..ale od 2-3 dni jem jak szalona Nawet zgaga jakby mnuiejsza
Bo ją zajadasz i nie ma szans się przebić jak ciągle coś ją spycha do żołądka spowrotem

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość

A wiesz jak przy tym kichaniu krzyczałam? Późnej na poporodowej mówię mężowi że aż mnie gardło boli nie wiem czemu ale ułatwiło mi to parcie, a za pierwszym razem nawet nie pisnęłam.

Co do drugiej części Twojego postu - no Aj low ju! dobra jesteś
A u nnie marudza jak się krzyczy. Koleżanka usłyszała "Nie krzycz. Przecież my wiemy, że Was boli" No przeciez nie krzyczy człowiek, żeby je poinformować, bo to można powiedzieć tylko wrzeszczy bo tak łatwiej, lżej

Ja tak piszę pięknie, a zobaczymy jak będę śpiewać jak będę jechała na porodówkę "Ratuuuuujcie!!!!!!!J a nie chcę!!! Obsikałam majtasy ze strachu!!!!!!!!!":rolleye s: No i mniej więcej taka śpiewka.

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
ty i te twoje teksty : hahaha: chyba ze szpitala bede do Ciebie pisac zebys mi humor poprawila jak bedzie mnie bolalo


a w Lidlu rzeczywiscie ceny bez szału :/
Wal śmiało

Co do Lidla to ceny nie są małe, ale jakość jest super. Choć i nie wszytsko. Trzeba pomacać

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
mala a ja już chcę być po bo nie mogę się doczekać jak będziemy we czwórkę wiem, że będzie ciężko i z ogarnięciem codzienności i z emocjami wszystkich, a zwłaszcza młodego, ale już sobie wyobrażam te fajne chwile które też będą i marzę żebyśmy już mogli się we czwórkę dogrywać ze sobą
Wiem kochana, ze chcesz być po. Pomyśl sobie, że już jest listopad a my wszystkie już na mamusiowym forum paplamy jak drą się te nasze pierdoły. Nie myśl o samym porodzie, ale przygotuj się na jutro. Pociągnę CIę za sobą na porodówkę
JAk ktoś jeszcze chce to proszę o przelewy na moje konto Będę czarować hihihi Elve nie nie paczy to mogę handlować

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
A u mnie koszmarna noc, co godzinę do 4.00 wymiotowalam i miałam rozwolnienie, i tak do 7.00 potem tylko juz rozwolnienie, ale nie mam siły nawet wstać z łóżka :/ a jeszcze Michał ze mną jest i bajki od rana ogląda, nie mam siły nawet z nim rozmawiać
Kurde żebyś się nie odwodniła:/ Może na IP czy na pogotowie, żeby CI dali coś zapobiegającego odwodnieniu a można w ciąży. Trzymaj się biedo
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:51   #1912
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
04:35,3320,53cm
GRATULACJE no wkońcu k laski:
Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
kolejna dzień po mnie same porody na 6
6 ide do szpitala a czy zrobią mi 6 jeszcze , czy 7 to nie wiem, bo to zależy jak lekarz wtedy rozdysponuje CC, jakoś nie wierze że to już za niecały tydzień umre ze strachu chyba w przed dzień

ide dalej nadrabiać , jeszcze 5 stron
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:53   #1913
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Fajnie, że ok. No i ładna data na CC



Dzięki nie lubię tego dziecięcego chorowania strasznie :/

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Yyyyy czy tylko moje dziecko zostało wycenione na ok 4kg
Nie. Kacper też ma być 4kg

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
GRATULACJE no wkońcu k laski:
6 ide do szpitala a czy zrobią mi 6 jeszcze , czy 7 to nie wiem, bo to zależy jak lekarz wtedy rozdysponuje CC, jakoś nie wierze że to już za niecały tydzień umre ze strachu chyba w przed dzień

ide dalej nadrabiać , jeszcze 5 stron
Ja 8go mam iść na wywołanie..

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:54   #1914
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Niud dzieki za ignorowanie. W sumie to jestem przyzwyczajona, ze kazdy na mnie leje.
Ale mam dzisiaj jakis szal hormonow...
Skąd skojarzenie że o Ciebie chodzi ? Wyluzuj. Ja mam termin na jutro i po prostu staram się otaczać tylko pozytywnymi myślami - mam do tego prawo

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Trzymam Cię za słowo
Jak nie wyjdzie to będzie reklamacja i odszkodowanie się będzie należało

A tak pozaporodowo humor mam średni, bo coś mi dzieciaka rozkłada od poniedziałku ma katar, ale dzisiaj jakiś kaszel niefajny doszedł :/ Po przedszkolu jedziemy do pediatry, więc proszę o kciuki za pozytywną diagnozę i żeby się dziadostwo nie rozpanoszyło
Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o takim zestawie czapka+szalik dla młodego?

http://allegro.pl/dk-komplet-krasnal...171485253.html

Biedak rano idąc do przedszkola marudzi, że mu zimno
Kciuki za zdrowie synka i komplecik bardzo fajny na taką porę jak teraz.

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
Wszystko ok , mała się nie obróciła 06.10 ide do szpitala na CC, mała waży 2900 gram także znowu taka mała nie będzie
Już we wtorek będziesz miała swoją kruszynkę ze sobą Trochę Wam zazdroszczę tego, że wiecie kiedy ten dzień nadejdzie, z drugiej strony poród Elve nakręcił mnie jeszcze bardziej pozytywnie
Do końca tygodnia spokojnie wytrzymam i urodzę te 3 dni po terminie, jak mam mieć taki poród jak ona
niud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:57   #1915
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
GRATULACJE no wkońcu k laski:
6 ide do szpitala a czy zrobią mi 6 jeszcze , czy 7 to nie wiem, bo to zależy jak lekarz wtedy rozdysponuje CC, jakoś nie wierze że to już za niecały tydzień umre ze strachu chyba w przed dzień

ide dalej nadrabiać , jeszcze 5 stron
no ja nie wiem jak usnę w niedziele.. mogłoby się dziś zacząć samo z siebie, oszczędziłoby mi stresu
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:58   #1916
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Na IP to ciężko bo jestem sama z Michałem i nie mam samochodu, bo mąż do pracy jeździ, i ciężko wogole jechać ze tak powiem ze sraką :/
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:59   #1917
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Fajnie, że ok. No i ładna data na CC



Dzięki nie lubię tego dziecięcego chorowania strasznie :/

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Yyyyy czy tylko moje dziecko zostało wycenione na ok 4kg
ja też spodziewam się kuleczki- w 37+6 Mała miała 3,5kg

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
tak
uff
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:00   #1918
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

ja tez nie wiem jak bede spala noc przed
a juz ten poranek to wogole nie wyobrazam sobie :/
chyba obgryze paznokice sobie i tz
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:01   #1919
sabonka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Kurcze bele znalazłam na facebooku dziewczynę która ma śliczne ciuszki do sprzedania i nawiazalam z nią współpracę hihi
__________________
Ślubujemy 10.04.2015

Dzidziuś 10.10.2015
sabonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:01   #1920
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 8 :) !

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Yyyyy czy tylko moje dziecko zostało wycenione na ok 4kg
Ja mam szacowaną 3800-3900 na dzień porodu, czyli jutro
Jako że mój grzdyl się nie spieszy, mogę dobić i do 4kg. Najbardziej mnie rozwala fakt, że z tego co zrozumiałam jak czytałam wrześniówki, że wszystkim wychodziły większe dzieci niż szacowali Z drugiej strony słyszałam dużo historii że było dokładnie odwrotnie. Poza tym sama ostatnio pisałaś, że Twojej klusce poszło w brzuszek, więc chill out.

Zaczęło mnie dzisiaj nawet coś kurczyć, miałam już ze 3 - 3 sekundowe spinki. Idę na spacer je rozchodzić
niud jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-09 17:38:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.