gdzie kupić wyposażenie łazienki? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-30, 22:03   #91
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Ja kupowałam w różnych sklepach budowlanych. Akurat wannę, umywalkę i baterie mam z Roca. Dodatki najróżniejsze ze sklepu. Ostatnio zainwestowałam też w dobrą pralkę, oszczędzam dzięki temu więcej wody. Rachunki już mam niższe.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 15:56   #92
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Roca - dobra firma. Moża szukac wyposażenia albo w duzych marketach albo w necie, ja umywalkę i kabinę prysznicową w łazienceplus kupowałam.
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 15:40   #93
mlodakejt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

hej, czytając wasze wypowiedzi też dołącze się do tego że przez neta jednak taniej. Szukałam jakiegoś przykładowego projektu łazienki i znalazłam xxx. Zamówiłam u nich kabine prysznicową i umywalke, zastanawiam się nad kibelkiem wiszącym, polecacie wiszące? Dotąd miałam tylko stojący kibelek.
Z gory dzieki za podpowiedz.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-07-08 o 21:27 Powód: link reklamowy
mlodakejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 12:52   #94
DwightUk1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

wyposażenie można kupić zarówno w hipermarketach typu castorama czy jakiś inny taki lub sklepach oferujące tylko asortyment do łazienek. Najtaniej będzie pewnie w internecie, a sklepów tego typu jest na pewno dużo.
DwightUk1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 19:33   #95
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez DwightUk1111 Pokaż wiadomość
wyposażenie można kupić zarówno w hipermarketach typu castorama czy jakiś inny taki lub sklepach oferujące tylko asortyment do łazienek. Najtaniej będzie pewnie w internecie, a sklepów tego typu jest na pewno dużo.
Z tym internetem to właśnie różnie bywa. Ja jak się rozglądałam to ceny były w sumie podobne i w sklepie i w necie. W sumie i tu i tu mają różne promocje. Warto jednak do sklepu się wybrać i zobaczyć na własne oczy co kupujemy, jakiej to jest jakości i czy na pewno warto.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 10:32   #96
futumaki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zapoznanie się z ofertą akcesoriów łazienkowych najpierw w necie i dokładne przemyślenie, co dokładnie jak i gdzie. Ja skorzystałam przy remoncie z pomocy xxx, oprócz tego, że macie tutaj całą listę produktów i producentów, to jeszcze robią super bloga, dzięki któremu można się zainspirować do zrobienia super swojej

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-08-05 o 21:49 Powód: link reklamowy
futumaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 11:22   #97
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Leroy Merlin? Home&You?
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 21:55   #98
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Ja dziekuje za czekanie na przesyłki z neta, poza tym ja wole coś widzieć, dotknąć zanim kupie. Tak mam

Tanie rzeczy łazienkowe typu wanna, wc itp widziałam dzisiaj w castoramie i nie widze powodu przepłacać i ładowac kupe kasy w łazienkę. No ale każdy ma swoje podejście do sprawy
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 11:17   #99
c_aamilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ja dziekuje za czekanie na przesyłki z neta, poza tym ja wole coś widzieć, dotknąć zanim kupie. Tak mam

Tanie rzeczy łazienkowe typu wanna, wc itp widziałam dzisiaj w castoramie i nie widze powodu przepłacać i ładowac kupe kasy w łazienkę. No ale każdy ma swoje podejście do sprawy
Myślę, że każdy robi tak, jak lubi. Jak mi koleżanka opowiedziała, jak to ją sąsiad zalał, bo mu korpus baterii z leroy'a pękł, to stwierdziłam, że nie będę ryzykowała. W xxx.pl, gdzie robiłam zakupy, doradzili mi w wyborze, pokazali różne warianty i zamówiłam dla siebie najlepszą. Miałam ją już następnego dnia u siebie, a są sklepem internetowym z salonem na Spółdzielczości Pracy. Wszystko zależy od tego, czy kupujesz coś o niestandardowych wymiarach, czy nie, czy jest na przykład specjalnie pod Ciebie produkowane. No i jak szybko zapłacisz, bo na słowo przecież nikt nie wysyła. Myślę, że nie ma co też oszczędzać na takich rzeczach, bo później o wieeeele więcej się dopłaca, ale to tak, jak pisałam, wolna wola Życzę powodzenia!

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-08-13 o 22:32 Powód: reklama
c_aamilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:34   #100
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w różnych sklepach budowlanych. Akurat wannę, umywalkę i baterie mam z Roca. Dodatki najróżniejsze ze sklepu. Ostatnio zainwestowałam też w dobrą pralkę, oszczędzam dzięki temu więcej wody. Rachunki już mam niższe.
Na szczęście ja z mężem mamy to za sobą, staramy się teraz oszczędzać każdą kropelkę wody, dzięki odpowiedniej armaturze, pralce, a przede wszystkim świadomym używaniu też jesteśmy sporo do przodu (same nadpłaty - 3 lata temu nie do pomyślenia).
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 08:17   #101
PaulinaPawska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 18
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

muszę powiedzieć że jest bardzo dużo ciekawych propozycji na rynku. ja osobiście kupowałam w xxx. ktoś mi kiedyś ją polecił a że nie miałam innego pomysłu to postanowiłam sprawdzić. z całego serca mogę stwierdzić że nie zawiodłam się ani razu jeszcze na niczym z tej firmy.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-09-11 o 18:58 Powód: rekl.
PaulinaPawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 14:57   #102
kasienka99
Przyczajenie
 
Avatar kasienka99
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

po pierwsze to zwracm uwagi na marki, przy takich zakupach jak widzę koło, cersanit to wiem, ze warto wydać pieniądze, a nie jakaś chińszczyzna z marketu, miałam już taką baterię raz, po 3 miesiącach zaczęło mi z niej cieknąć. czy jets sens jak tzreba zaraz wymieniać, zielonalazienka pl jak przez internet ktoś chce kupować wyposażenie, taki fajny sklep, można upolować jakąś okazję, i mają rzeczy od dobrych producentów. takie jest moje zdanie
kasienka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 09:38   #103
pub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

ja wszystkie akcesoria kupiłem w sklepie xxx.pl mają bardzo dużo nietypowych drobiazgów, rozwiązań, które pomogą zgrabnie urządzić łazienkę. Obsługa i dostawa też na najwyższym poziomie. Proponuje jak macie nowe łazienki zapoznać się z dodatkami na taśmę 3M i na przyssawki aby sobie nie zniszczyć kafelek wierceniem.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-09-11 o 18:58 Powód: reklama
pub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 23:51   #104
Radomila
Przyczajenie
 
Avatar Radomila
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Moim zdaniem najlepiej w jednym miejscu kupić wszystko to, co potrzebne. Ja do nowego mieszkania kupowałam rzeczy w kilku miejscach i obiecałam sobie, że więcej tego nie powtórzę. Niedawno robiliśmy remont w pokojach i już byłam mądrzejsza. Zamawialiśmy całe zestawy, zamiast pojedynczych rzeczy. Zerknij na stronę http://meblohand.eu, znajdziesz ładne zestawy do łazienki i pozostałych pomieszczeń. My korzystaliśmy z ich oferty przy kupowaniu mebli do pokoju dziecięcego. Teraz zastanawiam się nad kuchnią.

Edytowane przez Radomila
Czas edycji: 2015-10-01 o 08:22
Radomila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:08   #105
kr0p
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

W sklepie internetowym Sanit Express znajdziesz dosłownie wszystko do łazienki. Od toalety, po prysznice, umywalki, akcesoria, co potrzebujesz.
kr0p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 08:08   #106
MoniczkaPo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Ja mogę polecić salon łazienek sanpol. Kiedy robiliśmy remont łazienki to tam kupowaliśmy całe wyposażenie, czyli wannę, płytki kabinę prysznicową no i całe to wyposażenie związane z armaturą i meblami. Mają sprawdzone marki i dobre ceny.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-17 o 11:43 Powód: Link.
MoniczkaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 14:47   #107
agimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 7
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

hej! co do wyposażenia to można pójść standardowo do sklepu, gdzie najczęściej znajdzie się systemy higieniczne i sprzęty, jednak równie dobrze można skorzystać z ofert sklepów internetowych. jasne, ryzyko jest o wiele większe, ale z drugiej strony możemy trafić na coś, czego nie dostaniemy w okolicznych sklepach. dla przykładu, znajomi moich rodziców, którzy w tamtym roku rozpoczęli remont łazienki z racji problemów z kanalizacją, postanowili wymienić wszystko: wannę na prysznic z hydromasażem, umywalkę, bojler, ubikację. szukali długo, nawet bardzo długo, ale ciągle było coś nie tak w każdym modelu. w końcu ich córka, która przyjechała do domu na weekend, mało nie złapała się za głowę i pokazała im, że przecież mogą użyć internetu do znalezienia tego, czego szukają. i tak natrafili na: http://www.higiena.net.pl/produkty/s...eniczne,2,9620 , gdzie oprócz tego, że wybrali wreszcie to, czego szukali, mogli zamówić również specjalistyczne preparaty do czyszczenia i pielęgnowania instalacji. potem rodzice nie mogli się nasłuchać pochwał
agimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 14:29   #108
biedronka1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

To zależy też gdzie szukaliście. Może najłatwiej znaleźć w jakiejś castoramie czy innym sklepie budowlanym...
biedronka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 11:27   #109
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez biedronka1212 Pokaż wiadomość
To zależy też gdzie szukaliście. Może najłatwiej znaleźć w jakiejś castoramie czy innym sklepie budowlanym...
Masz rację - najłatwiej, ale czy na pewno najlepiej ? W mojej firmie korzystamy z wyposażenie sklepu Ole.pl (można sprawdzić - https://www.ole.pl/category/wyposaze...ek-publicznych). Na razie nie planuje remontu w swoim mieszkaniu, ale jeśli kiedyś będzie taka potrzeba, na pewno wezmę pod uwagę ich ofertę
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 09:31   #110
REILOON
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Wydaje mi się, że w sklepach Jysk są całkiem sensowne rzeczy i to nie tylko jeśli chodzi o wyposażenie łazienki.
REILOON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 14:02   #111
c_aamilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

No tak, kupowania w takich marketach nie polecam, z doświadczenia. Zlew granitowy za 400 zł z baterią gratis jest pewną stratą pieniędzy, a może się skończyć również zalaniem, bo na przykład wężyki nie wytrzymują. Dobry zlew granitowy to koszt ponad 1000zł. Wtedy wiadomo, że nie pęka, nie rysuje się, nie przebarwia, a granit jest naprawdę gruby, z domieszką teflonu. Bateria z dobrą głowicą (nie chińską) to koszt od 280zł wzwyż. I nikt o tym nie mówi, ale na takie markety produkowany jest towar gorszej jakości, dzięki czemu tańszy. Zatem, cena idzie z jakością, niestety. I nie ma co się łudzić, że będzie inaczej. Wanna super tania? Cienki akryl, giętka. Kabina w super cenie? Po złożeniu ledwo się trzyma kupy. Ktoś mi kiedyś powiedział, że Polska to bogaty naród. Kupujemy coś za 200zł, zamiast za 400-500, ale za niedługi czas to wymieniamy i znowu kupujemy za 200 Nie mówię, że trzeba od razu łazienkę lub kuchnię w tysiącach robić, no ale zlew granitowy z baterią gratis za 400zł mówi sam za siebie Jakby ktoś potrzebował info, gdzie kupić naprawdę dobre produkty z gratisową poradą techniczną, to zapraszam na priv. Sprawdziłam sama i polecam dalej. Znajomi bardzo zadowoleni, ja zresztą też. Używam od 4 lat i wszystko jak nówka. Sąsiedzi, którzy zaopatrzyli się w leroyu, już po roku chcieli remontować łazienkę, bo widzieli, jaki szit wybrali. A najgorzej, jak zobaczyli, jak my mamy i porównali. Wtedy ich zabolało. Po co tak robić? Ja mam łazienkę na 10-15 lat, oni swoją w tym roku planują zmieniać. Naprawdę szkoda kasy.
c_aamilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 08:32   #112
hortensja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Jeśli szukasz również ręczników łazienkowych, to możesz je znaleźć tutaj: astore.pl Ja dobrałam ładnie pod kolor płytek w łazience.
hortensja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 19:28   #113
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez c_aamilaa Pokaż wiadomość
No tak, kupowania w takich marketach nie polecam, z doświadczenia. Zlew granitowy za 400 zł z baterią gratis jest pewną stratą pieniędzy, a może się skończyć również zalaniem, bo na przykład wężyki nie wytrzymują. Dobry zlew granitowy to koszt ponad 1000zł. Wtedy wiadomo, że nie pęka, nie rysuje się, nie przebarwia, a granit jest naprawdę gruby, z domieszką teflonu. Bateria z dobrą głowicą (nie chińską) to koszt od 280zł wzwyż. I nikt o tym nie mówi, ale na takie markety produkowany jest towar gorszej jakości, dzięki czemu tańszy. Zatem, cena idzie z jakością, niestety. I nie ma co się łudzić, że będzie inaczej. Wanna super tania? Cienki akryl, giętka. Kabina w super cenie? Po złożeniu ledwo się trzyma kupy. Ktoś mi kiedyś powiedział, że Polska to bogaty naród. Kupujemy coś za 200zł, zamiast za 400-500, ale za niedługi czas to wymieniamy i znowu kupujemy za 200 Nie mówię, że trzeba od razu łazienkę lub kuchnię w tysiącach robić, no ale zlew granitowy z baterią gratis za 400zł mówi sam za siebie Jakby ktoś potrzebował info, gdzie kupić naprawdę dobre produkty z gratisową poradą techniczną, to zapraszam na priv. Sprawdziłam sama i polecam dalej. Znajomi bardzo zadowoleni, ja zresztą też. Używam od 4 lat i wszystko jak nówka. Sąsiedzi, którzy zaopatrzyli się w leroyu, już po roku chcieli remontować łazienkę, bo widzieli, jaki szit wybrali. A najgorzej, jak zobaczyli, jak my mamy i porównali. Wtedy ich zabolało. Po co tak robić? Ja mam łazienkę na 10-15 lat, oni swoją w tym roku planują zmieniać. Naprawdę szkoda kasy.
Mocno przesadzasz. Akurat za 200 zł baterie mają również renomowani producenci, z gwarancją na 5 lat. Poza tym co Ci do tego, że ktoś woli kupić jedną baterię za kilka lat, jednorazowo wydając mniej, niż Ty? Jego sprawa. Może wie, że się w tym czasie już znudzi, albo inne czynniki. Ja mam obecnie droższe baterie w łazience, ale cóż z tego, skoro jedna zaczęła korodować przez uszkodzenie mechaniczne - nie przewidzi się tego. A takich uszkodzeń żadna gwarancja nie obejmuje.

Zlew granitowy tylko za ponad 1000 zł, bo w takim tańszym inaczej nie wytrzymają? A co ma osprzęt do samego zlewu? Jak dodali gorszej jakości wężyk, to się kupuje bez problemu inny, lepszy. Każdy swój rozum musi mieć. Akurat promocje łączone się zdarzają, nie każda to wciskanie klientowi niepewnej "chińszczyzny". Firma Franke chociażby ma zlewozmywaki za połowę podanej przez Ciebie kwoty. Więc promocja "zlewozmywak + bateria gratis" za ok. 500 zł to wcale nie byłby jakiś mega wyczyn.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-02-01 o 19:33
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 11:09   #114
c_aamilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mocno przesadzasz. Akurat za 200 zł baterie mają również renomowani producenci, z gwarancją na 5 lat. Poza tym co Ci do tego, że ktoś woli kupić jedną baterię za kilka lat, jednorazowo wydając mniej, niż Ty? Jego sprawa. Może wie, że się w tym czasie już znudzi, albo inne czynniki. Ja mam obecnie droższe baterie w łazience, ale cóż z tego, skoro jedna zaczęła korodować przez uszkodzenie mechaniczne - nie przewidzi się tego. A takich uszkodzeń żadna gwarancja nie obejmuje.

Zlew granitowy tylko za ponad 1000 zł, bo w takim tańszym inaczej nie wytrzymają? A co ma osprzęt do samego zlewu? Jak dodali gorszej jakości wężyk, to się kupuje bez problemu inny, lepszy. Każdy swój rozum musi mieć. Akurat promocje łączone się zdarzają, nie każda to wciskanie klientowi niepewnej "chińszczyzny". Firma Franke chociażby ma zlewozmywaki za połowę podanej przez Ciebie kwoty. Więc promocja "zlewozmywak + bateria gratis" za ok. 500 zł to wcale nie byłby jakiś mega wyczyn.
Dlatego mówię o 280zł.. Mi nic do tego, że ktoś chce kupić tańszego chińczyka, niż droższego niemca, jego sprawa. Tylko problem jest wtedy, gdy ktoś kupuje chińczyka z oczekiwaniem trwałości niemca i o tym była moja wypowiedź, a nie że bronię komuś wolnego wyboru. I nie spotkałam się jeszcze z tym, że ktoś kupuje gorsze, bo od razu zakłada, że za 5 lat zmieni, bo mu się design znudził. Raczej jest tak, że kupuje z myślą na przysłowiowe "lata".

Czy dobre się nie psuje? Psuje, ale ZDECYDOWANIE rzadziej. Uszkodzenie mechaniczne? No wiadomo, to już nie błąd producenta, a użytkownika. Mylne jest pojęcie, że jak zapłaci się więcej, to czy z winy, czy nie winy, należy się za wszystko. Nigdzie tak nie ma. I nie jest to wina producenta i droższych baterii..

Droższy wężyk, bo dołączony w gratisie jest kiepski? Ilu sprzedawców o tym informuje? Niewielu. A ilu klientów o tym wie? Może kilku i to raczej z tych branżowych lub znajomych branżowych.
I niestety, nie każdy musi mieć swój rozum, bo nie każdy się na wszystkim zna, ma potrzebę znać lub powinien. Od tego są specjaliści, którzy powinni informować o "za" i "przeciw", a klient potem wybiera. I informować nawet, jeśli klient nie zapyta, bo np nie wie, o co pytać. Ale rzeczywistość jest inna, niestety.
Ciekawa jestem tej Twojej promocji franke zlew+bateria za 500zł. Rozumiem, że mówimy o zlewie granitowym, a nie stalowym, bo na ten temat się wypowiadałam?
I powtórzę, zlew zlewowi nie równy, wanna wannie, etc. a niska cena zawsze jest kosztem jakości.
Promocje się zdarzają, jasne, bo jak firma kupuje tira, w bardzo dobrej cenie zakupu, to może potem zaproponować lepszą cenę sprzedaży. Ja po prostu uczulam na wybieranie produktów tanich, a nie w atrakcyjnej cenie, podczas gdy cena rynkowa standardowo jest wyższa. Oczywiście, każdy robi, jak chce.
Ja kupiłam w tym sklepie i wiele się dowiedziałam na temat wyposażenia, mimo że branża ta (do tej pory) była mi obca lub wiedziałam tyle, ile wie zwyczajny konsument. Jestem zadowolona i dzielę się opinią, doświadczeniem i spostrzeżeniem. Po to chyba są fora?
c_aamilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 12:49   #115
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez mlodakejt Pokaż wiadomość
hej, czytając wasze wypowiedzi też dołącze się do tego że przez neta jednak taniej. Szukałam jakiegoś przykładowego projektu łazienki i znalazłam xxx. Zamówiłam u nich kabine prysznicową i umywalke, zastanawiam się nad kibelkiem wiszącym, polecacie wiszące? Dotąd miałam tylko stojący kibelek.
Z gory dzieki za podpowiedz.
Z wiszącym jest trochę problem z umyciem podłogi pod nim. Musiałam zamienić tradycyjny mop na taki płaski, bo inaczej nie dało się "wjechać" pod sedes.. A poza tym to nie widzę różnicy w stojącym i wiszącym
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 10:44   #116
c_aamilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez klaudyna_80 Pokaż wiadomość
Z wiszącym jest trochę problem z umyciem podłogi pod nim. Musiałam zamienić tradycyjny mop na taki płaski, bo inaczej nie dało się "wjechać" pod sedes.. A poza tym to nie widzę różnicy w stojącym i wiszącym
klaudyna_80, miałam dokładnie tak samo! Zawsze szukam najpierw w necie, ale przyznam, że dobrze jest też coś zobaczyć. xxx po cenach znalazłam przez neta i okazało się, że mają salon w Lublinie. To niedaleko mojego miejsca zamieszkania, więc przyjechałam do salonu i tam się mną MEGA zaopiekowali. I nie czułam się głupia, że czegoś nie wiem. Dopytywałam o najmniejsze drobiazgi (jak to baba ) i na każde (nawet te pewnie oczywiste), zawsze uzyskiwałam profesjonalnej odpowiedzi. Są głównie sklepem internetowym i mają ceny internetowe, przez co na miejscu mniejszą ekspozycję, ale mogłam np zobaczyć wannę, kabinę, zlewy, więc mi to nie przeszkadzało. Baterie też na miejscu dobrałam i zachęcili mnie do zakupu młynka (ale to oczywiście, jak ktoś chce). Na dodatek, jak przyjechaliśmy na miejsce, zrobili nam jeszcze lepsze ceny, niż mają w sklepie internetowym, a już tam było spoko. Naprawdę jestem mega zadowolona! Wyposażyliśmy tam łazienkę i kuchnię i też fakt jest taki, że przy większej liczbie produktów więcej można utargować Ale, nawet przy jednej kabinie Panowie "nie krzywdzą" ceną.
Co do kibelka, to różnica jest podstawowa: masz mniej do czyszczenia z zewnątrz, mniej wystaje Ja kiedyś na stancji miałam stojący i szlag mnie trafiał, bo cały czas jakieś kłaki zostawały, kusz się ciągnął, bo woda się skraplała, no masakra. Tutaj elegancko, wszystko pochowane, bo też na stelażu zabudowanym, więc jest tylko misa i deska No ale to wiadomo, jak kto woli. Mop faktycznie ciężko wchodzi i też mamy płaski, ale głownie zmieniłam go pod gres w mieszkaniu (płaskim się o wiele szybciej sprząta!).
Co do kibelka (jeszcze), to mi doradzono kupić z dodatkową powłoką, dzięki której tak kamień i brud się nie osadza i myje się to o wiele szybciej, tak jakby te zabrudzenia się tak mocno go nie czepiały. Nie pamiętam, jak to się dokładnie nazywało, musiałabym spytać męża, ale jak chcesz, to później Ci napiszę. Wiem, że umywalkę mamy bez tej powłoki i już czyści się ją gorzej i szybciej staje się "brudna".
Aaa, no i nie kupuj miski bezrantowej! Przy każdym spłukaniu masakra, bo strasznie pryska!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-02-03 o 22:58 Powód: Reklama.
c_aamilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 16:08   #117
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez c_aamilaa Pokaż wiadomość
Aaa, no i nie kupuj miski bezrantowej! Przy każdym spłukaniu masakra, bo strasznie pryska!
Zamknij klapę od sedesu.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 17:34   #118
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Cytat:
Napisane przez c_aamilaa Pokaż wiadomość
Aaa, no i nie kupuj miski bezrantowej! Przy każdym spłukaniu masakra, bo strasznie pryska!
Kwestia regulacji.

Dla mnie najlepsza rzecz pod słońcem (a raczej deską sedesową :p )
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 10:41   #119
c_aamilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

czyli masz bezrantową? ja jej nie kupowałam, bo właśnie takie opinie słyszałam
ale kropelek chyba nie da się całkowicie wyeliminować.. mamy miskę z rantem, deskę wolnoopadającą, ustawiony najniższy strumień wody, a i tak jakieś kropelki lądują na klapie (widzę potem, bo używam kostek zabarwiających wodę na niebiesko)
da się przeżyć, ale znam osoby, które na tym punkcie są wyczulone
zatem, jak kto woli
c_aamilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:25   #120
mloda23a
Przyczajenie
 
Avatar mloda23a
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie kupić wyposażenie łazienki?

Ja kupuję online.
__________________
Była dziedziczką popiołu i ognia, i nie będzie się nikomu kłaniać.
mloda23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-04 13:25:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.