Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 08:46   #61
Lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Yasmin

Witajcie
Mam problem. Przez dwa lata brałam Logest i byłam z niego bardzo zadowolona do momentu aż zaczęłąm regularnie plamić zmieniłą na Harmonet i nadal to samo, lekarz zaproponował mi tabletki o wyższej dawce hormonów, od wczoraj biore Yasmin i rano zauwazyłam plamienie . ZNOWU!! Mam nadzieję, że to reakcja organizmu na zmianepoziomu hormonów. Miała któraś z Was podobny problem.
Pozdrawiam
Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:32   #62
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: yasmin

Cytat:
Napisane przez Kiya
ile mniej więcej kosztuje Yasmin?
biorę od 2 lat Harmonet i chyba przerzucę sie na Yasmin bo moje libido sięga 0 i jakieś deprechy mnie męczą
Ja kupiłam dzisiaj za 34.99
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 10:01   #63
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: yasmin

pytałam u mnie w aptece... 42 zł
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 13:04   #64
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Yasmin

u mnie tez za 42
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 20:57   #65
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Yasmin

Mnie Yasmin nie podpasował,kilka godzin po zażyciu pierwszej (i ostatniej) pigułki Yasmin,myślałam że umrę,uduszę się-srce waliło jak oszalałe,zaraz potem bardzo wolno biło,zawroty głowy,mdłości,ból piersi i co chwilka pęcherz pełny ech NIGDY WIĘCEJ!!!!
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 21:21   #66
karoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: K-K
Wiadomości: 79
GG do karoska
Dot.: Yasmin

Jestem po pierwszym opakowaniu, dzisiaj zaczełam drugie i czuję się tak jakoś nijak... libido nie spadło, nie spuchłam przed okresem tak jak po cilescie, ale za to bolą mnie łydki (chociaż już mniej) no i miałam jakieś dziwne depresyjne nastroje co do mnie nie podobne. Jesli dalej się będę tak czuć to pewnie zrezygnuje z tych tabletek a pewnie już wogole z brania jakichkolwiek bo czuję się jak królik doświadczalny.
karoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 16:29   #67
Ida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Red face Dot.: Yasmin

Ja jednak zrezygnowałam z hormonów. Myślałam,że przejdę na Yasmin, po kilkuletnim stosowaniu Femodenu. Po odstawieniu czuję się ok. Schudłam 1,5 kg, nie jestem nerwowa jak dotychczas, moje libido wzrosło. Dopiero dziś bez wewnętrznego niepokoju przczytałam ulotkę z preparatu, który stosowałam i poczułam ulgę, że już nie będę musiała narażać się na różne działania niepożądane. Pozdrawiam.:
Ida jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 16:41   #68
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Yasmin

moze nie tyle moczopedne co nie zatrzumuje wody w organizmie, jezeli jestes osoba ktora pije w ciagnu dnia to czesciej bedziesz chodzic do toalety. lykam yasmin chyba od maja zeszlego roku i zauwazylam tylko to ze przez pierwsze dwa miesiace faktycznie czesciej chodzilam do ubikacji, teraz sie to uspokoilo.
pozatym same pozytywne reakcje.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 13:08   #69
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Yasmin

Na początku, jak zaczynałam je brać kosztowały 32 złote, teraz, niedawno zapłaciłam 42.50 myślałam ze padne tam pod tą ladą....
Ile wy płacicie dziewczyny? Szukamy najtańszej apteki w okolicy?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 13:18   #70
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Yasmin

ja własnie przerzuciłam sie na Yasmin (jestem w trakcie 1-go opakowania) i zapłaciłam 29.50
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 13:30   #71
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Yasmin

ja za Yasmin płace 38-39 zł..... zależnie od apteki......
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 13:52   #72
evfka
Raczkowanie
 
Avatar evfka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: Yasmin

Zaczęłam brać Yasmin (pierwsze opakowanie) lekarz przepisał mi te tabletki ze względu na problemy z cerą , kiedyś brałam Diane-35 i mając prównanie zdecydowanie wolę Yasmin, piersi nie bolą, nie mam bóli brzucha a nie nudności, oczywiście też biegam do kibelka kilkadziesiąt razy dziennie.

To co mi się niezbyt podoba to, że Yasmin spowodował, że na początku nasiły się problemy z cerą, ale tak ma być na początku (jak stwierdziła Pani ginekolog) potem ma być lepiej. Już nie mogę się doczekać
evfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 13:53   #73
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Yasmin

Własnie, dlaczego te ceny są tak zróźnicowane, od czego to zalezy?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 16:38   #74
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Yasmin

Cytat:
Napisane przez estee7
Na początku, jak zaczynałam je brać kosztowały 32 złote, teraz, niedawno zapłaciłam 42.50 myślałam ze padne tam pod tą ladą....
Ile wy płacicie dziewczyny? Szukamy najtańszej apteki w okolicy?
w grudniu placilam 34,50 zł, nie sadze zeby cena bardzo sie zmienila bo mam tania apteke, pozatym od pierwszego razu mojego kupowania - a byla to premiera yasminy na polskim rynku cena urosla o jakies 2,5 zl.

a ta apteka to apteka "pod Ikarem" na ul zwyciestwa w Gliwicach.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 21:20   #75
Sabrin
Raczkowanie
 
Avatar Sabrin
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 59
Czy wiecie cos nowego o Yasminie? Od listopada biore te tabletki a wczoraj na forum dowiedzialam sie o istniejacych zagrozeniach, o ktorych pisala jedna z kolezanek. Czy macie jakies nowe wiadomosci na ten temat, czy lek jest bezpieczny i czy bez obaw mozna go stosowac. Dziewczyny napiszcie rowniez czy bierzecie nadal Yasmin. Czekam na wiadomosci z Waszej strony, z gory serdecznie dziekuje.

Od listopada biore pigulki Yasmin. Nie dawno przeczytalam na forum o istniejacych zagrozeniach ze strony tego leku. Troszeczke sie przestraszylam. Dziwczyny czy macie jakies nowe wiadomosci na temat Yasminu? Czy jest bezpieczny i czy bez obaw mozna go stosowac? Boardzo prosze o jakies informacje, nie wiem czy mam odstawic te pigulki czy brac nadal?

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-01-16 o 23:21 Powód: post pod postem
Sabrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 21:15   #76
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Yasmin

Ja biorę te tabletki od czerwca i jestem z nich zadowolona jeszcze nie slyszalam zeby byly jakies niepozadane dzialania, oprocz tych ze czesto lata sie do toalety ale bardzo tez mnie to ciekawi, coz takiego jest nie tak po zazyciu tych pigułek?
Pozdrawiam
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 20:43   #77
maligosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Question tabletki antykoncepcyjne -JASMIN

Mój problem dotyczy tabletek antykoncepcyjnych JASMIN. podobno sa super, bez wad, a tymczasem skonczylam przyjmowac drugie opakowanie a bóle miesiączkowe nie ustapiły a nawet moge powiedziec, ze sa silniejsze. W piatek ide do ginekologa i zastanawiam sie czy nie poprosic go o przepisanie innych tabletek z tego typu (podobno sa jeszcze inne o tym samym sposobie dzialania m.in. nie zatrzymuja wody w organizmie).to chyba tyle... acha, a jak dlugo trzeba brac tabl antykonc zeby zniknely problemy z cera i czy JASMIN w tym pomagaja???
maligosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 22:37   #78
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: tabletki antykoncepcyjne -JASMIN

na temt tych tabletek było duuuuużo wątków. radzę skożystać z wyszukiwarki
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 07:30   #79
maligosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: tabletki antykoncepcyjne -JASMIN

wielkie dzieki naanahanae
maligosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 08:36   #80
Blossomgirl
Przyczajenie
 
Avatar Blossomgirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: tabletki antykoncepcyjne -JASMIN

To wszystko kwestia indywidualna. Ja wlasnie koncze 2 opakowanie JEANINE, ktore maja podobne wlasciwosci co YASMIN. Czuje sie po nich fantastycznie, jakbym w ogole nie brala tabl. A jesli chodzi o cere to na pewno moge powiedziec ze zdecydowanie mniej przetluszcza mi sie buzia i wlosy. Jesli chodzi o Twoje pytanie o dlugosc... hmm roznie to bywa, ale na pewno problemy nie znikna po 1 opakowaniu, trzeba wybrac co najmnije 3-4, o ile w ogole przyniesie to skutki w Twoim przypadku. Pozdrawiam
__________________
Blossomgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 11:40   #81
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: tabletki antykoncepcyjne -JASMIN

Czy ktoś wie jaka jest różnica między Yasmine a Jeanine??
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 20:53   #82
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: tabletki antykoncepcyjne -JASMIN

Maja inny skład
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 14:27   #83
evie
Raczkowanie
 
Avatar evie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 79
Dot.: Yasmin - zbiorczy

tak w sumie to już sama nie wiem biore trzecie opakowanie Yasmin ale czy są przy tym jakieś skutki pożądane lub nie...? Cera może i mi sie poprawiła, ale czy to od tabletek to nie wiem bo w tym samym czasie leczyłam krostki aloesem i roznymi specyfikami babuni waga? ani spadła ani urosła, piersi tez nie drgnęły w żadną stronę. Może więc poprostu organizm tak dobrze te tabletki przyją? Bo czuje sie tak jak bym nic nie brała. A co do sikania częstszego to raczej też nie zauważyłam.
evie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 18:41   #84
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Brałam Yasmin i po jednym opakowaniu mogę powiedzieć,że nie podeszły mi. Okres miałam praktycznie non-stop, dostałam problmów z cerą [a nigdy nie miałam].
Moczopędnie Yasmin na mnie nie zadziałało. Wręcdz przeciwie. I przytyłam ok. kilograma [co akurat nie było problemem, bo waże za mało :/]. Od razu po odstawieniu waga wróciła do normy.
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:51   #85
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Mysle ze wziecie 1 opakowania to za malo-mozliwe ze po 2 wszystko wrociloby do normy.jest taka zasada ze min 3 opakowania nalezy zazyc aby organizm sie do konca przystosowal
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 14:00   #86
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja po experymentach z tabletkami trafilam na jasmin sadzialm ze juz zadne nie dopasuje.. jednak z tycvh wszystkich jasmin jest najleposza moim zdaniem u mnie nie powoduje jakis strasznych skutkow ubocznych moze na poczatku dretiwaly mi troche rece i mialam silne bole glowy ale juz ustapilo to.... najwazniejsze dla mnie bylo to ze dziala antykoncepcyjnie i na cere dobrze tak jak diana prawie.... cere mam w porzadku mniej sucha skore niz po dianie co bylo zmora dla mnie kiedys..... mam po yasmin wieksza ochote na sex.. cera ladna... zadnych innych skutkow ubocznych co do schudniecia nie widze zadnej roznicy... ale to chyba kwestia nie tabletek a zarlostwa:d
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 21:08   #87
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja po Yasmin mam problemy z suchą skórą za to zniknęło mi napięcie piersi które miałam przez 2 lata kiedy brałam Harmonet
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 08:42   #88
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Kiya ja wlasnie przeszlam na Yasmin przez napiecie piersi.Powiedz mi po jakim czasie ustapilo calkowicie napiecie piersi?
Po pierwszym opakowaniu?

up up
__________________




Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-05 o 19:54 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
didi_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 12:07   #89
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez didi_d
Kiya ja wlasnie przeszlam na Yasmin przez napiecie piersi.Powiedz mi po jakim czasie ustapilo calkowicie napiecie piersi?
Po pierwszym opakowaniu?

właśnie zaczęłam 3 opakowanie i właśnie przy nim ustało napięcie.
Pozdrawiam
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 07:56   #90
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Mhm,dzieki wielkie
ja jestem w połowie pierwszego i myslalam ze juz troche odpusci,ale widocznie musze jeszcze zaczekac
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.