Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 21:12   #61
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ja 3mam kciuki...to dobrze...ja też dziś dostalam poelcenie od lekarza: zadnego stosunku itd...brac kwas foliowy i no spe bo ten jajnik po tym jak ostatnio si ekochalismy...al ejuz nie bedziemy...nawte mnei do tego nie ciagnie jelsi mam byc szcera hihi .... ojjj jaki ten dzionek był cięzki idem nynac nie bede si eprzemeczać ... mam nadzieje, ze rano poranne siusiu bedzie pozytywne ...buziaki dziewczynki do sklikanai jutro...

Teraz pozostaje nam tlyko czekac

Dziś rano zrobilam test...zaś negatywny ;( jest to możliwe ? bylby to 3 tydzien ciąży ,,,, wczoraj miałam nawte sporo kremowo białej wydzieliny...., nie wiem juz co amm myslec ... we wtorek ide do innego lekarza...neich w koncu rozwieje moje wątpliwości....dzis nawte temperature ciala mam w normie i dobrze sie czuje, piersi tez jakby znormalnialy troszke ...urojona ciąża ? opadają mi ręce

Edytowane przez greeneyes88
Czas edycji: 2007-03-24 o 07:56
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 10:54   #62
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
Ja 3mam kciuki...to dobrze...ja też dziś dostalam poelcenie od lekarza: zadnego stosunku itd...brac kwas foliowy i no spe bo ten jajnik po tym jak ostatnio si ekochalismy...al ejuz nie bedziemy...nawte mnei do tego nie ciagnie jelsi mam byc szcera hihi .... ojjj jaki ten dzionek był cięzki idem nynac nie bede si eprzemeczać ... mam nadzieje, ze rano poranne siusiu bedzie pozytywne ...buziaki dziewczynki do sklikanai jutro...

Teraz pozostaje nam tlyko czekac

Dziś rano zrobilam test...zaś negatywny ;( jest to możliwe ? bylby to 3 tydzien ciąży ,,,, wczoraj miałam nawte sporo kremowo białej wydzieliny...., nie wiem juz co amm myslec ... we wtorek ide do innego lekarza...neich w koncu rozwieje moje wątpliwości....dzis nawte temperature ciala mam w normie i dobrze sie czuje, piersi tez jakby znormalnialy troszke ...urojona ciąża ? opadają mi ręce
ja ci powiem tyle 8 marca powinny mi wyjsc 2 kreski (bo zazwyczaj juz wychodza jesli doszlo do zaplodnienia itd...) bo to byl dzien spodziewanej @ - i widzisz dopiero teraz mi cos wychodzi - a to juz dobre dwa tygodnie po spodziewanej @ -dziwne troche.
teraz wszystkiego mozesz sie spodziewac -ja kupilam test ale chyba zrobie dopiero jutro rano.
napewno nie masz ciazy urojonej no cos ty- bedzie dobrze

Za to ja sie martwie o siebie - na nic sie nie napalam bo to moze byc bledny wynik - zreszta nie wiem...
brzuch kluje i czuje taki lekkie ciagniecie raz z prawej raz z lewej strony,
musze czekac - co bedzie to bedzie.
__________________
moje skarby

Edytowane przez adatka
Czas edycji: 2007-03-24 o 14:05 Powód: dopisek :)
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:14   #63
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Wink Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ja mam to samo, to ciągnięcie...martwie sie mama mi mówi : "zmieniłaś się z wyglądu, napewno ejsteś w ciąży..." nie wiem juz drugi test negatywny jesli doszło do zaplodnienia 27 lutego to powinnam miec dwie kreseczki we wtorek ide do innego lekarza....

Dzisiaj rano fajnie sie dzionek zaczal...a teraz jestem taka słaba kreci mi sie w glowce tak mi dziwnie i brzusio pobolewa...Zobacze co mi lekarz powie a narazie staram sie nic nie myslec...
Mama prawie pewna...a mnei coraz czesxciej atakuja mysli, ze jednak nic z tego nie będzie

nio zrób tescik jutro rano...jestem ciakawa wyniku, od razu pisz co wyszlo !!....oby Ci sie udalo....widzisz Adatko Tobei sie juz cos pokazuje a mnei nic a nic nawet rano a test powinien wskazywac juz po 6 dniach od zaplodnienia....chyba ze powinnam czekac na teramin pierwszego dnia miesiaczki ...zglupialam do reszty czekam na wtorek...i wizyte u lekarza... buziaki
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:29   #64
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

ja ostatnia @ mialam 11 lutego - to juz kawal czasu a test o tym czasie powinien pokazywac bordowe krechy-a u mnie ino blada poswiata ze tak to nazwe.
Wiec nie wiem
a ty na kiedy masz termin @ ?
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:47   #65
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

@- znaczy sie miesiączka? nio ja dostalam 12 albo 13 lutego juz zapomnialam...ale byla w terminie ta ktora mialam 13 marca byla inna niza zawsze.......właśnie wyculam tak jakby smiesnze guzki czy guzka w sutku :P

albo widze tylko to, co chce zobaczyc...

Adatko będzie dobrze zobaczysz.. obie jestesmy w tej samej sytuacji... za pare dni bedzie 4 tydzien...lekarz chyba powinien juz cos wiedziec sam czy tez jeszce nie ?

Zajzyj tu : http://www.mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=649
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:54   #66
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
@- znaczy sie miesiączka? nio ja dostalam 12 albo 13 lutego juz zapomnialam...ale byla w terminie ta ktora mialam 13 marca byla inna niza zawsze.......właśnie wyculam tak jakby smiesnze guzki czy guzka w sutku :P
no to masz tak jak ja, a jak bylas teraz u lekarza to robil ci usg ?
ja mialam robione dopochwowo usg i ginka powiedziala ze te plamienia a nawed dosyc ich bylo to nie @ bo macica sie nie zluszczyla - moze i u ciebie jest podobnie
ale masz racje idz jeszcze do innego lekarza zobaczymy co powie bo to wszystko zaczyna sie robic dziwne .
Ja tez wyczowam jakies grudki na piersiach a na brodawkach mam biale duze kropki -kiedys tez takie mialam ale teraz sa znacznie wieksze.
Ja sie zaraz poradze kolezanki o moj test bo jej jak pamietam tez wyszedl bardzo blady -nawed jej TZ nie zauwazyl tej drugiej kreski- zobaczymy co mi powie... no chyba ze wogole jej nie zobaczy


Tak @ - to miesiaczka
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:07   #67
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Hmm nio dziwne to wszystko...nie nie mialam robionego usg...badala mnie normalnie jak zwykłe badanie. pomacała mi piersi i macice, a potem powiedziała : " piersi sa zmienione jak widac a macica jest spulchniona troche....może to być ciążą, ale za dw atygodnie przyjdź do kontroli a poki co zazywaj teproszki...nie kap sie na siedzaco ,nie miej zadnych stosunkow i nie bierz zadnych innych lekow.." i tyle... teraz pojde do mojego lekarza....jestem ciakwa co powie...zaczynam watpic w jakikolwiek cud.... Ty mas zo tyle lepsza sytuacje ze mialas to usg...a poszlas prywtanie czy panstwowo ?
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 15:14   #68
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ja odkad staram sie o dzidzie chodze prywatnie - dlatego na kazdej wizycie mam robione USG , ostatnio nawed mi zrobila takie przez brzuch -fajnie no i badanie na fotelu tez - ale nic nie mowila
jedynie to ze jest pecherzyka na macicy tyle ze wypelniony krwia- i to jest ten moj powod do zmartwień
niby powiedziala ze moze to byc bardzo wczesna ciaza - no ale coz pozostalo mi czekac - kazala tylko zrobic test i jak wyjda dwie kreski to zaczac brac luteine na podtrzymanie- no i teraz nie wiem co myslec czy sa to wkoncu dwie kreski czy mam juz omamy - psycha mi chyba juz siada z tego wszystkiego
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:20   #69
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ehhh to witajw gronie...ja widzisz mam poraz pierwszy taka sytuacje...i sie martwie i denerwuje...a TY jzu poraz 9 ....wspolczuje CI ... ale miej nadzieje ;* napewno wam sie kiedys uda...napewno...a poczytalam troszk eo tych testach...i one serio sie czesto mylą wiec sie nie przejmuj będzie dobrze !!! poczkeja z testem zrob go juro albo w pon caluje i spadma sie kapac do sklikania jutro...koniecznie napisz wynik jesli zrobisz test...I uszka do gory !! Napewno ejstescie plodni ! to sie nie masz cyzmmartwić
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:25   #70
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

napewno napisze jak wynik -ale czuje ze negatywny bedzie ehh sama sie doluje...

za ciebie trzymam mocno kciuki
to - pa
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:57   #71
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

dziewczyny to może test krwi?

jeden a pożądny

wiem coś o tym jak to jest z testami i jak czlowiek denerwuje sie wynikiem.
ja miałam podobna sytuację tyle że bardzo nie chciałam być w ciązy (i dalej nie chcę i nie jestem i nie byłam) z tym że za każdym razem gdy robiłam test negatywny wynik uspokajał mnie na max 2 dni.
dopiero test z krwi, 4 kolejne miesiączki i "teraz" bez brzucha dały mi pewność.

naprawde nia ma co się męczyć "domówkami".
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 20:54   #72
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Witajcie dziewczynki

Adatko i jak test ?? mam nadzieje, ze pozytywny...

Naana...masz racje nie mam zamairu juz robić zadnego testu. Właściwie to mam objawy ciąży...we wtorek ide do innego lekarza ciekawe co mi powie....i jak potwierdzi teze pani doktor u ktorej byłam w piątek zdecyduje si en atest krwi...

Dzis nawte sie dorbze czuje...troche mi nei dobrze....bylam na spacerku i jak zobaczylam lezący na ziemi papierek po cukierkqach - kamyczkach to myslalam ze umre...mialam taaka na nie chetkę hihi....musze czekac do wtorku ... Pozdrawiam cieplutko
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:13   #73
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

czesc kochana
niestety test nic dzis nie wykazal -juz nic z tego nie rozumiem
paskowe pokazuja dwie kreski a plytkowe nie
pojade na bete ale nie jutro bo TZ jedzie samochodem do pracy - zobacze moze we wtorek.
Ja tez źle sie czuje ciagle mnie mdli nie mam na nic ochoty - boje sie ze to jednak torbiel rosnie i znowu to glupie leczenie tak jak 3 miesiace temu - tez musialam barac hormony zeby mi torbiele sie wchlonely-myslalam ze teraz sie uda a tu widzisz- los jest okrutny
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:18   #74
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ojjj Słońce...NIe martw sie będzie dobrze...mnei też testy nic nie pokazują zrobiłam tlyko dwa ( plytkowe) .... a jaka jest roznica meidzy paskowymi a plytkowymi?

Mialas torbiela? Ojjj....a jak to sie objawia....?...jak Ci lekarz pwoeidzial 3miesiace temu, ze masz torbiela to chyab wczesniej nei powrownywal tego do pecherzyka?

Wiesz nei wiem własciwie co Ci powiedzieć...ale skoro masz objawy inne peirsi ta kremowa wydzileina ( ja nie mam zadnej a zadnej juz 2 miesiac ;| ) mdlosci itp...moze nie powinnac sie poddawać...zrób test krwi i idź do lekarza NAPEWO SIE UŁOŻY....
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:33   #75
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

wiec tak dokladnie w listopadzie poszlam do ginki i niestety przywiozlam zle wiesci plakalam dniami i nocami - bulam zalamana -powiedziala mi ze mam torbiele na jajnikach oby dwoch - powiedziala ze sa policystyczne - no i musialam brac tabletki anty. yasmin przez 2 miesiace zeby zatrzymac moj naturalny cykl zeby te torbiele sie wchlonely - no i udalo sie - bralam CLO i doszlo teraz do jajeczkowania - jak bylam tydzien temu u ginki to powiedziala ze tym razem jest pecherzyk na macicy- moze to byc bardzo wczesna ciaza albo znowu torbiel - tyle ze nie dala mi zadnych lekow ani nic kazala czekac -zeby wrazie czego nie zaszkodzic dzidzi.
no ale skoro testy wychodza na przemian raz wyjdzie a raz nie to przypuszczam ze to jednak torbiel bedzie i zas trzeba bedzie odlozyc starania
teraz tylko na okres czekam i mam isc w 2 dniu cyklu na USG.
Ostatnio czytalam na innym forum dziewczyna byla w 8 tyg. ciazy , juz byla pewna bo widziala na usg dzidzie a testy nadal nic nie wykazywaly bo miala zbyt malo tego hormonu w moczu.
nie wiem juz co myslec i co robic narazie wrzucam na luz - teraz remont w domu zaczynamy robic to moze troche zapomne -chociaz watpie bo ja o tym 24 h
nawed sni mi sie ze tety wychodza pozytywnie-dzis mi sie snilo ze mialam pozytywny wynik z krwi -ehh mozna sie wykonczyc psychicznie

a testy roznia sie tylko tym ze plytkowy to wkraplasz mocz pipetka a paskowy zanuzasz w mocz na kilka sekund.
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:49   #76
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ojej to faktycznie Ci sie nie dziwie, ze masz wątpliwości....ale wiesz nadzieja umiera ostatnia. Jeśli teraz nie zjadziesz w ciąze to moze nastepnym razem....Musi wam sie udać w koncu oboje jestescie płodni poczekaj jeszce troche z tym etstem krwi....skoro remontujecie mieszkanie to znajda sie nowe zajecia nowe sytuacje itd zapomnisz...bedziesz wracac myslami w wolnych chwilach..a póki co to tak jak mowisz wrzuć na luz....co bedzie to bedzie....ale lepiej dmuchac na zimne i nie denerwuj sie Kochana....będzie ok zobaczysz

ale jestem zmeczona .... Idę nynać.... Dobrej nocki

NIE TRAĆ NADZIEJI !!!!! całuje
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:01   #77
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ja tez jestem zmeczona - śpiaca i przybita... tez spadam do męza bo on juz chrapie sobie

dzieki za dobre slowko - zycze ci z calego serca zeby wam sie udalo za pierwszym ewentualnie drugim cyklem.

zobaczymy jak to wszystko sie ulozy - moze dzidzia czeka az zrobimy sobie wlasne gniazdko - mam nadzieje ze do konca wakacji uporamy sie z tym remontem tak zeby sie odrazu wprowadzic.

milo sie z Toba pisze ------> (rozmawia)

Jeszcze raz dzieki za wsparcie
Dobranoc - pa
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 11:47   #78
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość
Ojej to faktycznie Ci sie nie dziwie, ze masz wątpliwości....ale wiesz nadzieja umiera ostatnia. Jeśli teraz nie zjadziesz w ciąze to moze nastepnym razem....Musi wam sie udać w koncu oboje jestescie płodni poczekaj jeszce troche z tym etstem krwi....skoro remontujecie mieszkanie to znajda sie nowe zajecia nowe sytuacje itd zapomnisz...bedziesz wracac myslami w wolnych chwilach..a póki co to tak jak mowisz wrzuć na luz....co bedzie to bedzie....ale lepiej dmuchac na zimne i nie denerwuj sie Kochana....będzie ok zobaczysz
Podpisuje sie pod tym w 100% Adatko,ten remont to świetny pomysł. Musisz zająć się czymś innym,tak żeby tyle nie mysleć

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
zobaczymy jak to wszystko sie ulozy - moze dzidzia czeka az zrobimy sobie wlasne gniazdko - mam nadzieje ze do konca wakacji uporamy sie z tym remontem tak zeby sie odrazu wprowadzic.
Z pewnością tak jest Już Ci kiedyś to mówiłam. Dzidzi czeka na odpowiedni moment,na Twój spokuj,abyś nie denerwowała się obecnością teściów za ścianą. Zobaczysz,że to duzo da.
Ja też zaszłam w ciąże dopiero jak się czymś zajęłam. Poszłam do pracy,przez co nie miałam czasu na nic,czasem nawet pożądnie zjęść. Zajęta byłam prawie 24h na dobę. Miała wtedy dwie szkoły,które właśnie kończyłam, i pracę. To pomogło mi tyle nie mysleć i jak sama wiesz,skutecznie

Do mnie dzisiaj powinna przejść @ ale jeszcze nie ma Z testem narazie sie wstrzymam,bo do wieczora jeszcze daleko, poza tym może sie po prost spóźnić

Greeneyes88, ja jak jeszcze nie wiedziała,że jestem w ciąży kilogramami pochłaniałam słodycze Przeszło mi z dnia na dzień. Za to przemieniło się w mdłości. Teraz oprucz tych mojch podejrzanych upławów, nic przewidującego nie odczówam
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 13:11   #79
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

kociulku masz racje -
buziaczki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 13:18   #80
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Smile Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Adatko....mnie też się z Tobą miło rozmawia .... Podpisuje sie jeszce pod Kiciorkiem...Napewno wszystko się uda jak tlyko znajdziesz chwilke odpoczynku i spokoju ....ale jeszce nci nie wiadomo prawda ;P

A ja czekam na jutrezjszy dzien...dzisiaj sobie kupiłam w koncu kamyczki ( cukeirki na ktore wczoraj mialam chetke) wlasnie je zjadłam....
Z moim apetytem jest tak, ze czasmai mam na cos ochote mimo, ze mi jest neidobrze, albo odczuwam głód ale mnei mdli...taki objaw to moze tez byc skutek stresu itd...wiec na to mało zwracam uwage...nei mam zadnego sluzu....mam tylko inne piersi,,,,w miejscu gdzie sa suti odczuwam twardy gruczol i wogole cale piersi sa jakies takei wieskze twradsze i tkliwsze...nic,,,,trzeba czekać....chociaż zaczynam myśleć, że jednak nic z tegoi nie bedzie

Jesli nie jestem w ciąży...to odbiore to jako znak, ze jeszce nie czas i pora na dzidzie....musze najpierw wziąść ślub i to jets dobry pomysł....lepiej nie zacyznać zakłądanai rodziny od końca...hmm....tak sobei to tłumacze aczkolwiek dzidzia by to wsyztko tlko przyspieszyła ehh ... Caluski
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 13:28   #81
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

adatka czasem bywa tak że test wychodzi ujemny a i tak jest ciąża ... nie chce Cię nakręcać ale warto zrobić na bete ... - nie doczytałam czy robiłaś już ?
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:21   #82
Atena Zła
Przyczajenie
 
Avatar Atena Zła
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Witam wszystkich
mam pytanie odnośnie tego czy mogłam zajść w ciąże otóż to spóźnia mi się już 6 dzień miesiączka i mam obawy ze moge od niechcenia zostać mamusią
miesiączki powinnam dostać 20 marca a dzis juz 26 zawsze okresu dostawałam 1 dzień przed terminem a ostatnia miesiączka przyszłam 2 dni za wczesnie i podczas 2 dnia miesiaczki zachorowałam i zaczełam brać antybiotyk Forcid a okres zaczłą sie uskąpiać i jednego dnia niebyło krwawienia a pozniej znów były a w 6 i 7 dniu były małe rózowe plamienia które pojawiały sie przy oddawaniu moczu. może to nic dziwnego ale kilka dni pozniej uprawiałam seks oralny z partenerem (niebyło wytrysku) potem sie całowaliśmy a pozniej przystąpiliśmy do seksu oralnego na mnie czy plemniki podczas tego mogły sie dostać i zapłodnić?? może to jest też ważne ostatnio żyłam w ciągłym stresie.
czekam na odpowiedz.
Atena Zła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:58   #83
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ateno....moim zdaniem nie masz powodów do obaw....brak miesiączki moze być spowodowany chorobą ( o której pisałaś ) i ciągłym stresem...
Seks oralny nie zapładnia chyba, ze przeniosłaś nasienei partnera do siebie ....
Ale tak dla pewności możesz sobie zrobić test jesli upłyneło dośc czasu od możliwej "wpadki"... Widzisz ja mam objawy ciąży a test wychodzi negatywny i też nie wiem...jutro ide kolejny raz do lekarza .... i się okaże... to też byłaby wpadka...ale dziecko to dar a nie męka.... Pozdrawiam Cie serdecznie i życze szybkiego rozwiązania sytuacji


Adatko i co u Ciebie?? Jak sie czujesz ?
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:55   #84
Vegtula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Witam


Mam do Was pytanie???

Otóż w niedziele tydzieę temu miałam mała wpadke,w poniedziałek wziełam tabletke Escapelle po stosunku ,po jakim czasie moge zrobić dla pewności test?? po ilu dniach od stosunku dochodzi do zaplodnienia?? od stosunku minelo dzisiaj 8 dni??

Prosze o odpowiedzi

Dziekuje i pozdrawiam
Vegtula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:02   #85
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Hmm teoretycznie możesz już zrobić test ...większość testów teraz potrafi wykryć ciąże już po 6 dniach.... ale najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki...
Pozdrawiam
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:04   #86
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Cytat:
Napisane przez greeneyes88 Pokaż wiadomość


Adatko i co u Ciebie?? Jak sie czujesz ?
Czesc Kochana
czuje sie w miare dobrze - jesli chodzi i obiawy ciazowe to mam nadal tak jak mialam -duzo śluzu - teraz mi sie zrobily takie pelne piersi ale nie nic nie bolą, no i czekam kiedy @ zawita - no chyba ze nie zawita hihihi marzenia...

Na bete jeszcze nie pojechalam bo akurat TZ jezdzi samochodem do pracy -a ja mam tam dobry kawal drogi-a autobusem to mi sie nawed nie chce
zobacze jak to bedzie, moze jutro mi zostawi samochod a pojedzie z kolegą to wtedy sobie pojade oddac troche krewki



a ogolnie źle sie czuje - zaczelismy remont i juz wszyscy zaczynaja sie do tego wpierd....ć ze juz tak brzydko powiem
nie wiem co z tego bedzie ale jak dalej tak pojdzie to wyprowadze sie do mamy bo tu z nimi nie dam rady mieszkac - wszystko by chcieli wiedziec i do wszystkiego sie przypierniczaja
Jestem zła.


Nic mi w życiu nie wychodzi


greeneyes88 - czekam caly czas na wiesci od ciebie- jak tam wizyta ulekarza???
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:33   #87
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ojjj Biedna..nie stresuj się !! bo jeszce Ci to zaszkoszi!! Normalka...mieszkanie z teściami....,
Nio ja byłam u lekarza i powiedział, ze chyba to ni ejest ciąża powiedział, ze macica jest taaaka malaa...ale pwoeidzial, zebym zrobila test beta...bo moze to byc tez wczesna ciąża....hmm ale to już coś powinno być widać nie ?? buuu a już się przyzwyczaiłam do myśli, ze bede mamusią ;( wcale mi sie juz nie chce robić tego testu Jestem zmeczona ta sytuacja nei nawidze czekac caluje Cie Adatko 3maj sie
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 13:36   #88
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Adatko,kochana, nie dawaj się. Ja to niestety w takich sytuacjach,jak mnie coś denerwuje,to na języczek nie choruję ale przynajmniej zawsze stawiam sprawę jasno. Nie wiem jak jest u Ciebie,ale jeśli to chodzi o teściów to może Tobie nie bardzo wypada,ale powiedz męzowi co czujesz,co cię denerwuje,niech z nimi powaznie pogada. Bo jeszcze,nie daj Boże,jakaś nerwica się przyplącze. Mam czasem wrażenie,że mnie to chyba nawet już złapała
Trzymaj isę dzielnie
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 18:19   #89
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

wiesz kociulku nerwicy to ja juz dawno sie nabawilam -odkąd tu zamieszkalam
ale tak na powaznie to ja mowie co mysle i moj mąż tez - ale to do nich nie dociera - bo oni sa starsi i mądrzejsi wrrrr
ciezko jest i juz...
Ale sie nie daje - walcze o swoje a jak cos to pa pa spadam do rodzicow oczywiscie z TZ-em

greeneyes88 - skoro lekarz powiedzial zeby zrobic bete to moze lepiej isc - nie jestes ciekawa??? ja chyba jutro pojade no chyba ze znowu auta nie bede miala, z ciekawosci sobie zrobie to badanie- jesli nic nie wyjdzie to przynajmniej bede wiedziec ze moge dzwigac cos cieższego -teraz puki co oszczedzam sie -choc to moja glupota bo i tak nie jestem w ciazy
lepiej dmuchac na zimne...
dzis cos mnie brzuch boli -nie wiem od czego - pomyłam wszystkie okna poprałam firanki poprasowałam i spowrotem powiesilam i jestem padnieta -wczoraj całe popoludnie sprzatalismy na dole zeby bylo gotowe do remontu -no ale w trakcie kazdy wtrącil 5 groszy i tyle
Ale dzis TZ dzwonil do tego pana co nam ma remontowac no i przyjedzie dzis zobaczyc - mam nadzieje ze bedzie sie dało tam robic.

greeneyse zrob sobie bete dla świetego spokoju ja tak zrobie juz mnie nawed korci by zrobic kolejny test -ale po co i tak nic nie wyjdzie
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:10   #90
greeneyes88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Po jakim czasie zrobić test ciążowy??

Ehh Adatko ja jestem pewna ze to nei ciąża ;( dzis mam objawy typowe dla owulacji piersi mnei juz nei bola a sutki wrcily do normy poczekam czy dostane okres czy tez nie....i wtedy zrobie bete ...nie mam sie juz co łudzić....nio ale fakt faktem, ze mozemy starc sie o dziecko...to bylaby wpadka...a zaplanowane dziekco byloby dopieero po slubie hmm Michal ma 27 lat i mysli juz powaznie o zakladaniu rodziny... nio nic zobaczymy...trzeba zcekać całuje 3maj się dzielnie nie daj sie teściom ;/ i bądź spokojna,,,zrób sobie tą bete...jelsi CI wyjdzie dodatnia ja tez pojde hihi całuje jutro jade do Czestochowy to wspomne o Tobie
greeneyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.