Kobiety po 40..... - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek na forum był nadal
Tak 170 94,97%
Nie 9 5,03%
Głosujący: 179. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 20:24   #1861
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam, długo mnie tu nie było bo byłam, chora. Na grzybki mnie też nie zabierano ale mamy już spory zapasik bo mój facet uwielbia je zbierać.

Co do teściowych - zmieniłam o nich zdanie jak sama nią zostałam.

Jobu -ale miałaś szczęście w nieszczęściu. Mam nadzieję, ze już pozbierałaś się. Przykro mi, że spotkało Cię coś takiego. Też bym zapłakała się.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl

Edytowane przez ewka49
Czas edycji: 2010-09-13 o 20:27
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 22:05   #1862
zielinska_malgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: Kobiety po 40.....

Kreolka61 – to może rób tak, jak ja – przeważnie, no, może z wyjątkiem krótkich postów, piszę sobie tekst w Word-zie i później wklejam w okienko tekstowe, w którym tworzy się posty.

Ewcia40, MonikaP, miło dowiedzieć się, że nie tylko ja jestem taka dłuuuga, bo w moim otoczeniu, przynajmniej tym babskim, góruję nad pozostałymi.

Ewcia – mam to szczęście, że samoistnie utrzymuję figurę. Nigdy nic nie musiałam robić, za sprawą przemiany materii zawsze byłam mniej więcej na tym samym poziomie. Nawet po urodzeniu mojej dwójki szybciutko wróciłam do normy, choć w ciąży byłam naprawdę olbrzymia.

MonikaP – mimo wszystko nie wyobrażam sobie siebie w szpilkach, które są teraz krzykiem mody, tych z podwyższoną podeszwą pod palcami. Mam zresztą ten problem, że kiedy ubieram nowe buty, lub buty, których dawno nie nosiłam, muszę trochę pocierpieć, zanim się do nich przyzwyczaję. Mam normalne, szczupłe stopy, bez jakichś zwyrodnień i nawet odcisków nie mam, a mimo wszystko trudno mi dobrać buty, które by mnie nie męczyły. Przez cały okres letni chodzę praktycznie tylko w klapkach, oczywiście różnych, na zmianę, od prostych japonek, po takie na szpileczkach. Dużo bardziej wolę chodzić w płytkich klapkach, z jednym paskiem powyżej palców, gdzie trzeba pracować palcami, żeby je utrzymać na stopach, niż w balerinkach. Uwielbiam natomiast chodzić boso, po domu, po ogrodzie, czasem gdzieś na wycieczce za miastem. Nawet jako anegdotkę na swój temat dodam, że w lecie nawet auto przeważnie prowadzę na bosaka, bo tak najfajniej mi się jeździ, pomimo że mam manualną skrzynię biegów i muszę wciskać sprzęgło.
Ponieważ (popatrzyłam na zegar i aż się przeraziłam) jutro, czyli dzień Twoich urodzin tuż-tuż, a zatem dużo serdeczności. słoneczka, uśmiechu Ci życzę, a do tego cmok-cmok, buziaczki.

Ewka49 – dobrze, że tak myślisz, bo opinia o teściach wcale nie musi być taka zła. Ja o swoich jestem gotowa publicznie powiedzieć (a w końcu wypowiadam się przed małą, ale zawsze jakąś publicznością): bardzo dobrzy i bardzo mądrzy ludzie. Po prostu – druga mama i drugi tato.
zielinska_malgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:43   #1863
Monika2001
Rozeznanie
 
Avatar Monika2001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wies na koncu swiata
Wiadomości: 795
Dot.: Kobiety po 40.....

M O N I !!!! Wszystkiego co najlepsze! Zdrowka kochana! ZDROWKA!
Kasy i spokoju : roza::r oza::ro za::roz a:

Ja tez mam tesciow ok, czasami maja swoje zagrywki ale kto ich nie ma. Moj maz twierdzi, ze ich lubie, bo z nimi nie mieszkam i chyba ma racje. Duruga synowa nie ma tego szczescia i niestety, mowiac oglednie, brak miedzy stronami porozumienia .
Monika2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:23   #1864
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kobiety po 40.....

Moi tescie tez sa wspaniali, ale nie powiem jak sie wnuczek urodzil to jej odbilo. Oj byla dla mnie przekra, chcialam zrobic tak jak moja wszwagierka i bylam twarda jak on i niestety. jak przy niej tesciowa sie zamykala tak przy mnie nie zrobila tego. Pewnie dlatego ze ja jej na to pozwalalam, a teraz jednym slowkiem chcialam uciac sprawe w zalazku i niestety... byla bardzo niemila, paskudna, przywalila mi przy mojej mamie. ja dalej swoje, a ona jeszcze gorzej, az to ja sie wycofalam, bo widzialam ze skonczy sie to inaczej. Poszlam do pokoju dzie byl moj 6 m-czny synek i w konciku tak zeby nikt nie widzial poplakalam sie. Cale zajscie odbylo sie przy mojej mamie, ktora sama nie rozumiala czemu on sie tak zachowuje. Wtedy zmianilam calkiem zdanie o mojej tesciowej. za kolejny rok tez sobie pozwalala, az za kolejny przycisnelam meza i przed naszym przyjazdem powiedzial jej zeby byla cicho. Wtedy byla tez juz pierwsza wnuczka na swiecie i maz powiedzial zeby ani mnie anie wszwagierce nic nie mowila. ja juz mialam spokoj, ale szwagierce czasami jakims tekstem pojechala, ale juz nie tak jak mnie, az moja szwagierka jej powiedziala, czy ona sobie mysle ze co ona jest wyrodna matko czy jak i jak tak dalej bedzie mowic do 5 m-cznego dziecka to ona tez nasteonym razem powie to samo ale na babcie, ciekawe czy jej bedzie milo, bo babcia nie powinna dzieci nastawiac przeciwko matce i mowiac jaka niedobra itp. taki maluch jeszcze nie rozumie, ale przyjdzie czas ze zrozumie. I tesciowa od tej pory zmianila sie na lepsze. Znow jest ta kochana tesciowa. Teraz to ja ciesze sie jak do niej jade.

Malgosia ja tez sie meczy w butach i tez kocham plaskie japonki, ale i baleriny i mokasyna na wiosne i jesien. Ja w dziecinstwie mialam platfusa i wogole nawet teraz jak ogladam stopy innych osob to mam niskie podbicie, wiec wnioskuje ze to chyba moze byc wina tego, ze wysokie buty mnie mecza i na koncu ide jak sierota, pochylam sie lekko i tylek idzie za mna, a jak buty zdemuje to jaka ulga. trudno kiedys mialam nogi przyzwyczajone do obcasa, ale i tak jak przyszlo je sciagnac po kilku godzinach to ulga byla.

Kochane dziekuje za zaczenie, kasa sie przyda, bo my teraz troche cienko stoimi, a jeszcze do Pl jedziemy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:46   #1865
ewcia40
Raczkowanie
 
Avatar ewcia40
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 31
GG do ewcia40
Dot.: Kobiety po 40.....

Moniko 100 lat i Wszystkiego Najlepszego ,zdrówka i spełnienia w każdej dziedzinie !
__________________
mój blog http://lubewa.blogspot.com/
ewcia40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:12   #1866
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kobiety po 40.....

ewcia dzieki, a pojawilo sie cos nowego na twoim blogu? Ide poogladac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 17:17   #1867
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Monia wszystkiego najlepszego
Długo mnie nie było ale na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle,że od poniedziałku mam przy sobie mojego szefa i nie jestem w stanie do Was napisac Po pracy czytam do egzaminów (nuda) i oczywiście przysypiam w foteluJestem tak zabiegana,że szok,, szykuje mi się wyjazd do Hiszpani słuzbowy , jutro jest w Warszawie (pierwsza w tym kierunku rozmowa )ale nie wiem co z tego wyjdzie. Pamiętacie jak się cieszyłam na wyjazd do Indii i oparzyłam sobie dekold i z wyjazdu były nici a więc teraz nie chce zapeszyćAle fajnie by było
Tak,że jutro mnie nie będzie a Wy macie pisać abym miała co czytac w czwartek
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 17:46   #1868
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kobiety po 40.....

jobu dziekuje.

Trzymam kciuki zeby sie powiodlo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:02   #1869
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Kobiety po 40.....

MONICZKO, STO LAT, STO LAT I WSZYSTKIEGO CZEGO PRAGNIESZ

Jobu, trzymam kciuki. Mam nadzieję, że zrealizują się plany.

U mnie od wczoraj wieczór pada. Ohyda !
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:35   #1870
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ewa ID ja z 14 wrzesnia jestem.
Moniczko Wszystkiego Najlepszego
Dużo Zdrowia, Szczęścia, i Radości i jeszcze raz
..... jak najwięcej Pieniędzy Pieniędzy i Pieniędzy




__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:28   #1871
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kobiety po 40.....

Dziewczyny jeszcze raz bardzo dziekuje za zyczenia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 11:20   #1872
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kobiety po 40.....

jeszcze ja spoznione
wszystkiego naj i skoro krucho, pieniazkow tyle aby nie trzeba bylo o nich myslec

ale mnie glowa boli od wczoraj wieczor migrena mi to zalatuje

Ktora ma te grzybki juz zamarynowane??? Adres prosze
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:40   #1873
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kobiety po 40.....

jeszcze raz dziekuje. nie wazne ze spoznione liczy sie intencja ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:34   #1874
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: Kobiety po 40.....

Ja mam zamarynowane, można przyjechać i degustować
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:02   #1875
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Kobiety po 40.....

Mam zamarynowanych sporo słoiczków i ususzonych i zamrożonych. Ponieważ mamy komu wydawać (dzieci, rodzice) więc jutro idziemy - jestem już zdrowa i mogę iść .
Nie zapomnę zrobić zdjęć ciekawym okazom.Mam nadzieję, że zbiory udadzą się
A wogóle to ostatnio tu bardzo cicho. Wszystkie grzyby zbierają?

Słuchajcie, po długiej przerwie, powoli wracam do życia czy możecie podzielić się ze mną ciekawymi filmami jakie grają w Cinema?

Wkrótce mamy rocznicę i tak sobie myślę, że moglibyśmy to uczcić kinem i kolacją. A może macie jakiś pomysł na prezent?
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 16:32   #1876
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kobiety po 40.....

Renab kusicielko
To Twoj blog stanikowy?
jesli tak to nie tylko na grzybki przyjade
Wiem mniej wiecej jakie sa zasady dobrego ostanikowania ale aby sobie dobrac jakis to ciezko mi to idzie bardzo ( mialam jedna probe i niepowodzenie totalne) No chyba ze jestem, prawdziwe 75B i to jest dla mnie stanik rozmiarowo idealny

jak tam stanikowe uswiadomienie u innych???

Ewus mala reanimacja kulturowa
Podobno Incepcja jest warta obejrzenia ale to zalezy jakiego typu filmy lubisz
Co do prezentu to moze napisz cos o swoim Panu, bo my go kompletnie nie znamy wiec ciezko prezencik zasugerowac
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 19:01   #1877
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kobiety po 40.....

dzinek ja nosilam 75C, ale jak sie uswiadomilam to przeszlam na D a teraz mam F i widze ze chyba pomalu powinnam sie porozgladac za wieksza miseczka bo jak dobrze wygarne to sie buleczka robi. Obwod zawsze lubilam ciasny bo ten zalecany ( 80) uwazalam zawsze ze jest za luzny.

Ehhh staniki z miska wieksza niz D i do tego w rozsadnej cenie ciezko znalesc. Moja nowa raozmiaroke kupilam w Bon Prix. tam dysponuja miseczkami F, ale juz wiekszymi nie, a wydac za stanil 40 € i wiecej mi sie nie usmiecha.


Kochana ja sie z wami zegnam. Jutro raniutko jade do Pl. Pewnie do kompa to wogole nie usiade, chodz bede miala przynajmniej przez tydzien dostep, ale juz tak ma, ze jakos mnie tam nie ciagnie i nie bede przeczyc, dobrze mi to robi. A wiec do zobaczenia za 3 tyg.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2010-09-17 o 19:03
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 19:04   #1878
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam
Spotkanie się udało , może marzenia się spełnią i pojadę do Hiszpani

Widzę ,że mamy nową lokatorkę Dziniek na naszym forum Może się przedstawisz, sama zadajesz pytania a o sobie nic nie powiedziałaś

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
dzinek ja nosilam 75C, ale jak sie uswiadomilam to przeszlam na D a teraz mam F i widze ze chyba pomalu powinnam sie porozgladac za wieksza miseczka bo jak dobrze wygarne to sie buleczka robi. Obwod zawsze lubilam ciasny bo ten zalecany ( 80) uwazalam zawsze ze jest za luzny.

Ehhh staniki z miska wieksza niz D i do tego w rozsadnej cenie ciezko znalesc. Moja nowa raozmiaroke kupilam w Bon Prix. tam dysponuja miseczkami F, ale juz wiekszymi nie, a wydac za stanil 40 € i wiecej mi sie nie usmiecha.


Kochana ja sie z wami zegnam. Jutro raniutko jade do Pl. Pewnie do kompa to wogole nie usiade, chodz bede miala przynajmniej przez tydzien dostep, ale juz tak ma, ze jakos mnie tam nie ciagnie i nie bede przeczyc, dobrze mi to robi. A wiec do zobaczenia za 3 tyg.
Monia szczęśliwej podróży i udanego wypoczynku")
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:28   #1879
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kobiety po 40.....

czy ja wiem czy nowa
juz jakis czas temu zdarzylo mi sie tu posta skrobnac.Podczytuje sobie was czasem i jakos ostatnio mi sie zebralo na pisanie
Chodze sobie po tym ziemskim podole i nie jestem ulubiencem Matki Ziemi jak na razie .

p.s Masz b ladne imie Jobu
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 20:01   #1880
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: Kobiety po 40.....

A ja znowu jutro z rana w bór!


Ewus,
teraz ma wchodzić do kin polska komedia z Adamczykiem i Szycem, nie pamiętam tytułu, ale to ma być o aucie, którym jeździł po Polsce Jan Paweł II i tym, jak dwaj bracia chcą na tym fakcie zarobić.
Myślę, że może być fajnym, lekkim filmem przed kolacją, na tego typu okazję
A która rocznica?


Dzinek,
tak, to mój blog. Osobisty Zapraszam wobec tego na degustację i przy okazji na przymiarki, a rozmiarem się nie przejmuj, chodzą po świecie kobiety z autentycznym 70-75 B/C, niemniej zawsze warto się upewnić. Gdybyś miała pytania, to śmiało



Monika Pogrzeba,
miseczkę zmieniasz, znaczy się – doświadczyłaś migracji Po przyjezdzie do Polski możesz się zdziwic, bo u nas, szczególnie w Warszawie, sklepów „biuściastych” jest już całkiem sporo, a i w większych miastach pojawiają się jak grzyby po deszczu, haha, wracam do tych grzybów uparcie
A jeśli chodzi o ceny – w moim sklepie (noszebiustonosze.pl) mam staniki zdecydowanie poniżej 40EUR a miseczki powyżej F też się znajdą. Wreszcie choć raz jesteśmy lepsi od Zachodu, hihi


Jobu,
do Hiszpanii, superowo, gratulacje )
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:40   #1881
Lili40
Zadomowienie
 
Avatar Lili40
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 595
GG do Lili40
Dot.: Kobiety po 40.....

Ewus,
teraz ma wchodzić do kin polska komedia z Adamczykiem i Szycem, nie pamiętam tytułu, ale to ma być o aucie, którym jeździł po Polsce Jan Paweł II i tym, jak dwaj bracia chcą na tym fakcie zarobić.
Myślę, że może być fajnym, lekkim filmem przed kolacją, na tego typu okazję
A która rocznica?

Ja tydzień temu byłam na tym filmie "Święty interes'' z koleżanką , bo miała darmowe wejściówki. Szkoda czasu wg mnie na ten film. Aktorzy są ok, ale fabuła -jak na komedie denna. A komedia rozpoczyna się od pogrzebu..... ale ja być może sie mylę... Pozdrawiam cieplutko...

Edytowane przez Lili40
Czas edycji: 2010-09-18 o 20:45
Lili40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:35   #1882
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
dzinek ja nosilam 75C, ale jak sie uswiadomilam to przeszlam na D a teraz mam F i widze ze chyba pomalu powinnam sie porozgladac za wieksza miseczka bo jak dobrze wygarne to sie buleczka robi. Obwod zawsze lubilam ciasny bo ten zalecany ( 80) uwazalam zawsze ze jest za luzny.

Ehhh staniki z miska wieksza niz D i do tego w rozsadnej cenie ciezko znalesc. Moja nowa raozmiaroke kupilam w Bon Prix. tam dysponuja miseczkami F, ale juz wiekszymi nie, a wydac za stanil 40 € i wiecej mi sie nie usmiecha.


Kochana ja sie z wami zegnam. Jutro raniutko jade do Pl. Pewnie do kompa to wogole nie usiade, chodz bede miala przynajmniej przez tydzien dostep, ale juz tak ma, ze jakos mnie tam nie ciagnie i nie bede przeczyc, dobrze mi to robi. A wiec do zobaczenia za 3 tyg.
ech C na D i F masz czym oddychac kobieto nie to co ja
choc nie narzekam, ze tak kolokwialnie powiem "lubie swoje cycki"
co do obwodu to probowalalm wlasnie zalecane -5 cm zrobic i meczarnia to dla mnie byla niesamowita
Udanego pobytu w PL i odpoczynku od neta rowniez

Cytat:
Napisane przez renab Pokaż wiadomość
A ja znowu jutro z rana w bór!

Dzinek,
tak, to mój blog. Osobisty Zapraszam wobec tego na degustację i przy okazji na przymiarki, a rozmiarem się nie przejmuj, chodzą po świecie kobiety z autentycznym 70-75 B/C, niemniej zawsze warto się upewnić. Gdybyś miała pytania, to śmiało
Fajny ten Twoj osobisty blog
dziekuje skorzystam osobiscie jesli bede miala mozliwosc, ale jesli bede sie zbierac, to Cie uprzedze duzo wczesniej, bo u mnie to nie tak hop siup, troche km nas dzieli ( ewentualnie poprosze wtedy o kogos kogo polecasz)
nie no zapomnialam, marynowane cuda, na pewno sie zjawie, tylko nie wiadomo kiedy

Jobu abys pojechala i moze sie zalapiesz na cieplejsza nute jesieni w Hiszpani, czego Ci zycze
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:55   #1883
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: Kobiety po 40.....

Lili,
pewnie o ten film mi chodzi. Jak pójdę to napiszę recenzję, być może zbieżną z Twoją, ale póki co - wciąż mam ochotę.

Dzinek,
nie ma sprawy - zapraszam, ale lepiej się zapowiedz, bo jestem internetowa i nieuprzedzona mogę powitać Cię w dresach, bez makijażu i z rozczochraną czupryną, albo, co gorsza - w ogóle możesz mnie nie zastać. Jeśli jednak potrzebujesz fajnego, sklepu w określonej okolicy - naturalnie że polecę

A teraz idę na kawę, bo cały ranek przełazilim w lesie (a mamy grzyby, a jak!) i ledwie dyszę, bom zmachana. Ale było cudnie, powietrze rewelacyjne, nawet słońce nam towarzyszyło. Zrzuciłysmy pewnie troszkę sadła, ja i moja jamniczka (niestety, w zimie spasłyśmy się obie, heh...).
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:17   #1884
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam , spędzam chyba najbardziej nudna niedzielę Nikomu się nie chce nigdzie d...ruszyc a jest piekny słoneczny dzien Jestem wściekła, chyba wyjde i pójde gdzieś sama
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:51   #1885
Monika2001
Rozeznanie
 
Avatar Monika2001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wies na koncu swiata
Wiadomości: 795
Dot.: Kobiety po 40.....

Wiem Jobu jak to jest, piekna pogoda, maz na fotelu przed telewizorem, dzieci przed komutererem, kot poluje na myszy tylko Ty nie wiesz co ze soba zrobic. Na prasowanie za ladnie a zeby isc samemu na spacer tez sie nie chce.
Dzisiaj akurat mialam szczescie, najpierw jedzonko u chinczykow a potem corka mnie zaprosila ( ale ja placilam ) do kina D3 na Step up. Film latwy, lekki i przyjemny a przy tym kolorowy oraz efekty trojwymiarowe na dokladke. Bylam piewszy raz w takim kinie i pierwszy raz ktos wymiachiwal mi rekami bezposrednio przed nosem .
Monika2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 20:23   #1886
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam. Cisza tu, że aż .....
Jestem po grzybobraniu.
A oto efekty.
Załącznik 3421117

Załącznik 3421119

Załącznik 3421123

Załącznik 3421121
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 21:10   #1887
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: Kobiety po 40.....

A ja się nie mam czym pochwalic, bo zezarlismy grzyby w tradycyjnych, polskich dewolajach , a reszta poszła w słoiczki.
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 20:48   #1888
zielinska_malgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: Kobiety po 40.....

Jobu33, to znakomicie, że Ci się udało! Kiedy wyjeżdżasz i na jak długo? Gdzie będziesz w Hiszpanii? Jeżeli Twój wyjazd wypadnie na październik, to jest to znakomita pora. Szkoda tylko, że dni są coraz krótsze... Ja byłam w Hiszpanii dwa lata temu, było to w sierpniu, upały makabryczne, ale to był wyjazd typowo wakacyjny, więc musiałam się dopasować do dzieci. Ale jak jadę gdzieś służbowo też udaje mi się przeważnie urwać troszeczkę czasu dla siebie, gdzieś pochodzić, coś pozwiedzać... Jedziesz czymś, czy lecisz?

Ja też ostatnio w rozjazdach, trzy delegacje w zeszłym tygodniu... A potem się dziwię, że mi wysiada kręgosłup.
zielinska_malgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:49   #1889
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Kobiety po 40.....

Renab poczytałam sobie Twój blog. Świetne teksty. Faktycznie staniki na pokazach przepiękne. Ja niestety nie odważę się kupić ich przez internet - jestem bardzo szczupła w ramionach i mam bardzo wąski rozstaw więc jet mi trudno dobrać stanik. Jak wezmę 65F - które w sklepach ciężko dostać to nie wiele podoba mi się lub są stanowczo za ciasne pod bistem natomiast 70DD lub E muszę mierzyć i to każdy (nawet jeśli różnią się tylko kolorem) zresztą te też ciężko jest mi dostać. W większości proponują mi 75C lub D a te po prostu "wiszą" na mnie. No i wogóle to w moim mieście ze stanikami jest lipa
No i tęsknię za czasami kiedy nosiłam 65D/70B. Było ich pod dostatkiem. Do wyboru, do koloru.
Niestety na starość "zaokrągliłam się" w niektórych miejscach dość znacznie.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:40   #1890
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: Kobiety po 40.....

Ewuś, dziękuję za uznanie dla bloga . Stwierdziłam kiedyś, że to będzie fajna pamiątka i jakoś tak mnie wciągnęło, że teraz mój wirtualny sklep i blog stanowią parę
Ech, to perfekcyjne dopasowanie...Jak masz wąski rozstaw, to próbuj może plunge (takie ukośnie cięte miseczki mają i niskie mostki). 65F to faktycznie rzadko spotykany w tradycyjnych bielizniakach rozmiar, ale jak pojedziesz do większego miasta, to już przeważnie są sklepy z szeroką rozmiarówką, popatrz sobie na tę, o, mapkę, może będzie któryś blisko Ciebie:
http://stanikowamapa.prv.pl

A na TE lata (jakie stare? jakie stare? to nie tylko Ty się zaokrągliłaś, może Cię to pocieszy, heh. Kiedyś trzymałam wagę 54-55kg, a teraz mam 64 z tendencją zwyżkową na zimę, ha!
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-10 13:30:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.