30 + 40 + dzień po dniu :-) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 06:45   #1411
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Ila, zaszalałas faktycznie, ale grunt, bys była zadowolona.
Zawód Amerykanin - 1 sezon lepszy od drugiego. a w drugim z błędami mi się nagrał 1 odcinek, więc uparcie czekam na powtórkę
Za takie zakupy u Pauli miniatury Ci powinni dac solidne, nie próbki, skąpiradła
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 07:23   #1412
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Ilana- zaszalałaś z ta Paulą Zgadzam się z Kamlisą, że za takie zamówienie powinni ci przesłać duuużo próbek

Miszka- dzisiaj wypiłam proszek z wodą grejpfrutową. Było o wiele lepiej, dzięki za podpowiedź

Aska- co tam u was? pisz kobieto
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:12   #1413
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Johasia - trzymam kciuki, żebyś mogła wrócić do nas na dobre

Ilana - rzeczywiście to wręcz żniwa Paulowe . Myślę, że sklepik w Polsce nie nabrał jeszcze rozpędu i póki popyt zdecydowanie przewyższa podaż, a próbki sprzedawane są drogo, nikt nie zdecyduje o ich rozdawaniu lekką ręką ...

Mój pierwszy kontakt z Paulą oceniam pozytywnie . Co prawda 1% (2% nie było!) BHA nałożone pod retinol lekko zaszczypało i zaróżowiło mi twarz, ale na bardzo krótko. Nawilżacz posmarowany na noc - też na plus - skóra miękka, ukojona, ale zupełnie bez błysku. Bałam się, że rano stwierdzę, że było za słabe nawilżanie, ale nic takiego nie miało miejsca. Testów ciąg dalszy nastąpi
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:20   #1414
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Aussie -popiłaś wodą z wyciśnietym grejrutem?Zobacz http://www.pocztazdrowia.pl/niebezpieczny-grejpfrut/
Oki wszystko?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Dircik powinna Ci sie cera poprawić.Kupiłaś tez coś z aha? Mnie skład Pauli kosmetyków przekonuje.Nie wszystkie są komfortowe w używaniu,ale za to nie robią krzywdy i z biegiem czasu zauważasz różnice w pielęgnacji..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:45   #1415
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Miszka - tak, kupiłam na wypróbowanie: 1% BHA, 5 i 10% AHA, RESIST Anti-Aging Clear Skin Hydrator, RESIST Ultra-Light Super Serum, toner i dwa nawilżacze na dzień do wypróbowania: RESIST Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF 30 i Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense SPF 30.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:47   #1416
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Moje zakupy obuwnicze tez udane Mokasyny Tamaris z Zalando mieciutkie i wygodne. Botki Geox, mimo dosc wysokiego slupka, niezwykle wygodne. Geox polecam kazdemu, jeszcze sie na nich nie zawiodlam. Kupilam ze strony Geox, przesylka z Wloch bardzo sprawna, szybka, cena ok, buty kupione baz mierzenia, a idealne

Paula's Choice PL powinni wprowadzic probki jako standard przy wszystkich zakupach, tak jak to jest w US lub UK. Kupujacy powinien miec prawo wybrac czy te probki chce czy nie. Ilana co kupilas u Pauli? Polecaj, recenzuj, moze mnie cos skusi Mam 10% znizki na Paula US, dostalam kod jako prezent urodzinowy plus teraz daja miniatury do zakupow $65, weszlam wiec wczoraj na strone i nic nie wybralam.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2015-02-19 o 10:53
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:55   #1417
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Dircik tym 10% aha posmaruj na noc i nic na to.Uważaj bo płynne,najlepiej lekko naciśnij i wylej na wacik(z tej próbki)Mnie za pierwszym razem,zawartośc na podłodze wylądowala5% daj na dzień( konsystencja kremowa).Jeszcze co moge Ci polecić to ten produkt http://www.paulaschoice.pl/pl/p/CLEA...cid-118-ml/127 lub z niższym ph http://www.paulaschoice.pl/pl/p/CLEA...cid-118-ml/129 Te ekfolianty niwelują pryszcze! Oraz to serum http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Clea...-BHA-30-ml/286

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Uklika miałas to? http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...-BHA-30-ml/202 Teraz wyszło w nowej szacie ,ale skład ten sam co to srebrne???Czy cos przeoczyłam?Czym niby sie różnią? http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Clea...-BHA-30-ml/286

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Bardzo lubie to serum http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...inol-30-ml/146
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 14:59   #1418
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

hej
dobra, wróciłam, poczytałam i mam zamiar popisać... o ile nagle coś nie wyskoczy

mąż tak sobie, wczoraj byliśmy na kolejnej kontroli, nadal mu świat faluje, w badaniu neurologicznym ściąga go na prawo (zawsze to lepsze niż miałby lecieć na lewiznę ), dodatkowo wczoraj odkrył że jak szybko podniesie głowe do tyłu to mu oczy zeza robią.... dodatkowo drgania w prawym udzie się pojawily..... lekarz z powrotem zwiększył dawkę leku (brał już 1x dziennie teraz wrócił do 2x) i dał skierowanie na rezonans w trybie pilnym.... no ale w Czwie tryb pilny to sierpień, październik względnie wrzesień.... prywatnie też szału nie ma bo czas oczekiwania 2,5tyg..... znalazłam na nfz w Kielcach: oczekiwanie niecały miesiac wiec chyba się wybierzemy na wycieczkę....
dodatkowo wczoraj odebralam Małolatę z przedszkola z goraczką, pojechalam od razu do pedzi i zrobiłam zadymę w przychodni.... mimo że godz była wczesna (16.40) to pani nas nie chciała zarejestrować bo rejestracja do 17.... mówię ze skoro do 17 to jeszcze ma 20min czasu.... nie i koniec.... z piana na pysku weszłam do pedzi i zapytałam czy mnie przyjmie... no oczywiście... pani z fochem mnie zarejestrowała :/ wczesniej jeszcze wysunęła propozycję, że moge poczekać do 18 i jechać do całonocnej przychodni... a przez półtorej godz się wkurzać.....
normalnie kochana służba zdrowia....
w każdym razie Toska dostała neosine forte, clemastin i syro prawoślazowy... i stwierdzenie ze to jakiś wirus panujący w przedszkolach....
w międzyczasie byłam ze sobą u neurochirurga..... naczyniak jest na tyle duży ze powoduje uciski i różne upierdliwości dla mnie ale jest za mały, żeby go operować (no pewnie, już się rozpędziłam zeby się pod nóż wpychać)
w piątek poszłam do dr rehabilitanta.... dowiedzialam się ze ma schudnąć (no serio...sama o tym wiem :/) no i pani mi zapisała zabiegi: masaż klasyczny, tens, laser i gimnastyka poprawnej postawy.... pojechałam sie umowić na zabiegi... tylko dlatego, ze mam masaż to zabiegi zacznę we wrześniu i powinnam się cieszyć bo ci co nie mają masażu to są zapisywani na końcówkę października... no na prawdę, ucieszyłam się jak szalona... na szczęście trafiła mi się w miarę kumata babeczka i pokazała (dała różne zestawy) co moge sama ćwiczyć...

oprócz tych wszystkich wspaniałości przez ponad tydzień "walczyłam" z samochodem.... znaczy odbierałam od mechanika i po 2-3godz zawoziłam z powrotem bo się hamulce blokowały
już mój biedny mechanik sam nie wiedział o co chodzi... w końcu na jakimś forum znalazłam opis tych samych cudów co u mnie.... mechanik zadowolony po raz kolejny rozkręcił pół samochodu i... bingo
niemniej jednak sam przyznał ze nie wpadłby sam na to, ze może być przy pedałach montowana jakaś tulejeczka bezsmarowa, która po kilku latach się zaczyna zacinać.... okazuje się ze w polskich serwisach sprawę olali, za to niemieckie serwisy wzywały do siebie wszystkich tych, którzy kupili ople w latach 2008-09 i wymieniali tulejeczki we własnym zakresie bo wiedzieli, że to błąd fabryczny.... no ale u nas wiadomo jak jest
póki co objawy ustąpiły, od weekendu jeżdżę i nic się nie dzieje.... tata wczoraj i dzisiaj był w Katowicach i mówi ze wszystko ok.... i mam nadzieję, ze tak juz zostanie....

kosmetycznie kończy mi się serum z wit C z apisa i zastanawiam się czy kupic następne takie samo czy coś innego....

noooo się rozpisałam....
w międzyczasie sąsiad mi rr podniósł, od półtora miesiąca robi remont... i kuje, puka stuka... generalnie wymienia tylko podłoge w przedpokoju i kuchni...w sumie może 10-12m kw a pitoli się z tym jak jakaś melepeta..... i własnie coś rąbał... byłam sprawdzić czy mi gdzieś sufit nie spada
przy okazji weszłam pranie wstawić (pralka się tez ostatnio zbuntowała i leje się z niej woda- poczytałam opinie o nich i już wiem co to jest..poki co kasy na nową brak, podkladam gazete pod spód i francy pilnuję.... bo leje tylko przy wirowaniu)

same widzicie, ze napisanie posta trwa... u mnie teraz kolo 30-40min
ale czytam cały czas....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 15:34   #1419
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Juka jestem tylko cicho bo za wiele do powiedzenia o Pauli czy nowych szpilkach niemam

Asia zdrowiejcie.





Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 15:39   #1420
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Aska współczuję.Trochę za dużo na jednego.Tak z reguły bywa- lawinowo problemy się piętrzą...Biedna Ty...Jakbyś potrzebowała jakiejś pomocy,obojętnie jakiej..pisz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 15:52   #1421
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Miszka dzięki
powiem wam, że chyba wszystko na raz się zwaliło...
mam normalnie ochotę się nawalic z przerwą w zyciorysie
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 16:48   #1422
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Johaśka- masakra jakaś..tyle wam każą czekać na badania! skandal i tyle! w trybie pilnym za kilka m-cy????? :m ur: Może gdzie indziej w innym jeszcze mieście szybciej?
Zdrowia dla wszystkich a gdzie masz tego krwiaka tzn w której części kręgosłupa?

Irenka- a ty co taka dowcipna ? lepiej pisz co u ciebie słychać jak tam bieganie? Ja póki co raz tylko poszłam. 3,5km zrobiłam, ale boje się...wiem, że z moim kręgosłupem nie powinnam. Raczej nordic. Póki co raz zrobiłam 11km i oprócz bólu mięśni wszystko ok Co czytasz? ja utknęłam na Victoria Line..

No właśnie Miszka - u mnie to samo w kółko wiem, że nie powinnam tak mówić, ale zazdroszcze ci świętego spokoju.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 17:28   #1423
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Tez tak macie,że po jedzeniu ,albo ni z gruszki ni pietruszki-brzuch robi sie jak balon?Co Wam pomaga?

Aussie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 17:39   #1424
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

czyli dziewczyny czytają i po prostu cicho siedzą
Irenka, sama widzisz - nie tylko szpilkami tu żyjemy Samo zycie daje nam w kośc..
Usiadłam z przyjemnością, pracę dziś zaczęłam od ciężkiego dłutowania W sumie nie musiałam, od tego jest chirurg, gabinet obok. tyle, ze babka ma zapisy na 3 czy 4 najbliższe tygodnie ( na NFZ), a matka mi płakała prawie, ze syna boli od kilku dni. Jak ja się nie podejmę - nikt w to się bawic nie będzie, ludzie nie lubia chirurgii, zwłaszcza ze kase, jako płaci fundusz. 25 minut, wyciągnęłam w końcu, a przez kilka godzin bolała mnie ręka
Siłownia krótko, ale dość intensywnie. znowu praca...
Teraz pieke ciasto czekoladowo-serowe, zobaczymy. Zakupy mnie dziś dobiły, siaty, siaty...Warzywa zajmują dużo miejsca Jutro sprzątanie...A retinol w sobote wieczorem dopiero nałożę, by nie obłazic jeszcze bardziej
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 17:48   #1425
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Tez tak macie,że po jedzeniu ,albo ni z gruszki ni pietruszki-brzuch robi sie jak balon?Co Wam pomaga?
espumisan albo ulgix wzdęcia (ten drugi ma taki sam skład jak espumisan i wychodzi zdecydowanie taniej)

aussie naczyniaka mam w lędźwiowym...
a w innych miastach szukam najszybciej w Kielcach 20.03


edit:
aaaa i od około miesiąca piję siemie lniane
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "

Edytowane przez johambina
Czas edycji: 2015-02-19 o 17:50
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:22   #1426
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Miszka, dzięki za przesyłke Krem do mycia już wypróbowałam, fajny.
Chciałam zrecenzować witamine C z Pauli, a tu jeszcze nie ma w KWC
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 20:05   #1427
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Irenka, to opowiadaj co tam w wielkim, śródziemnomorskim świecie słychać, żeby nam się mózgi od tej pauli i szpilek nie zlasowały

Juka, nie słyszałam o tych tytułach ale skrzętnie zapisałam do swojej długiej listy książek, które muszę przeczytać, dzięki to bardzo krzepiące, że nie tylko kosmetycznie się rozwijam ale coś tam intelektualnie również się dzieje w mojej skromnej sferze życiowej

Uklika, kupiłam tonik weightless advance, krem nowość repair i krem hydrator, olejek 50/50 z Miszką i eksfoliaty mini http://www.paulaschoice.pl/pl/p/CLEA...Acid-30-ml/128 i standardowe opakowanie http://www.paulaschoice.pl/pl/p/CLEA...cid-118-ml/129,
Miszku miałaś oba, jakaś wyraźna różnica między tymi dwoma produktami?
Moimi absolutnym paulowymi hitami pali są sreum 5% AHA i Azelaic BHA - Miszu, ta nowość do dokładnie 100% stara wersja w nowej szacie, paula ściemia

Dziewczyny a o jęczmieniu słyszałyście? ostatnio jest również bardzo popularny, zachwalany za właściwości nie tylko odchudzające ale również lecznice, miałam zamiar kupić w sklepie organic - sproszkowany w słoiku ale ostatnio słyszałam teorie obalające te super tezy, które mówią o tym, iż prawdziwy jęczmień jest bardzo drogi, ceny 100g zaczynają się od 100zł w zwyż że proces upraw oraz obróbki zielonego jęczmienia na proszek jest bardzo czasochłonny i drogi

dodałam kilka produktów do KWC ale w dalszym ciągu ich nie widzę

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2015-02-19 o 20:07
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 20:48   #1428
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

no właśnie Ilana, powiedź mi jak po yellow wyglądałaś? po ilu można się bez skrępowania pokazywać bliźnim?

Dircik w przyszłym tygodniu mogę zrobić zdjęcia tych orbitreków. Nic szczególnego, ale do domu będą dobre. To takie wersje małe, w sam raz do mieszkań/domów.

Wy eleganckie buty kupiłyście a ja kolejne conversy. Jak ja lubię te tenisówki

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Jęczmień w takiej cenie? matko. Idę poczytać o tym, lubię kasze więc jak mnie odmłodzi, to kto wie. Dziś jadłam jaglaną ze szpinakiem i groszkiem do tego ryba. Doskonały obiad.

Miszka jak masz wzdęcia to zaobserwuj po jakich potrawach. Mój małżonek ma podobnie i u niego najwyraźniej to gluten. Jednak jest on przypadkiem beznadziejnym i niech cierpi i jęczy. Uzdrowień od baraniego uporu nie ma.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że od jakiegoś czasu testuję na sobie różne wersje zdrowego jedzenia. Treningi mam takie jak zawsze z tym, że raz zwiększam sobie dawki białka (stałam się bardzo dobra wytrzymałościowo, mega siła) lub węglowodanów (ospałość). Teraz od kilku tygodni zrezygnowałam z chleba. W to miejsce weszły kasze, warzywa, strączki i ... waga mi spada jak szalona. W tej chwili mam mniej na wskaźniku o 3 kg ! Przy moim wzroście i wadze wyjściowej nie wyglądam dobrze. Gdzie moje mięśnie
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 22:02   #1429
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kaszę Bulgur polecamPieczywo,ziemnia ki sporadycznie jem.Z reguły wcinam kasze bulgur i kus kus...Melona codziennie,od prawie 2 mcy(uzaleznienie?)i słodkie,słodkie..Szlak z tym słodkim..
Ila to niebieskie(ciemne)jest bardziej tłuste.Mnie z nich dwóch to drugie bardziej pasuje..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 23:11   #1430
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Miszka nie mialam z Pauli tego co pokazalas, ale ja nie mam pryszczy (no moze sporadycznie, raz w miesiacu jakis sie trafi), wiec z tych serii nic nie kupuje, bo nie chce niepotrzebnie wysuszac skory.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:14   #1431
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kaszę Bulgur polecamPieczywo,ziemnia ki sporadycznie jem.Z reguły wcinam kasze bulgur i kus kus...Melona codziennie,od prawie 2 mcy(uzaleznienie?)i słodkie,słodkie..Szlak z tym słodkim.
poczytaj o zakwaszeniu organizmu tym bardziej że masz pojedzeniowe sensacje
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:26   #1432
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Dana to piję od niedawna http://allegro.pl/proszek-zasadowy-z...030379770.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:32   #1433
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Właśnie za wiele nie słychać na tej wsi. Nawet już automatu z bagietkami niema wiec jak chleba braknie to mam spacer do sąsiedniej wiochy i 5 km jest
Aussie czasem pobiegnę czasem pochodzę. Rożnie.
A co czytam ... Serii chcesz wiedzieć ? W tym momencie najbliżej na nocnym stoliku oto leży ,, zdrowe jelita zdrowy człowiek" dr Renate Collier.
Przeczytałam Alicje po ang , skończyłam ,, moja Francja" P.Todo. Gdzie tam w przerwie czytam ,, run fat bitch run " po raz kolejny. W międzyczasie doszły dwie pary butów ( biegowych a jak ... ) i jakoś czas leci. Stary mi sie rozłożył kompletnie.
Jakoś leci ten czas
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 09:23   #1434
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Irenka a jak z pracą?Ciężko?Mieszkacie sami?To teraz jakiś dzidziuś na to nowe,by się przydał

Kawa! Gdzieś TA są Dziołchy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:03   #1435
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
30 + 40 + dzień po dniu :-)

Miszka mieszkamy z kolega tez- a. A do pracy to długa droga. Najpierw nad językiem praca. Tz tez bez roboty. Auta tez niema. Na dzidziusia czas.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:51   #1436
Niepokorna
Rozeznanie
 
Avatar Niepokorna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 702
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Dzien dobry
irenkaaa wyjechalas z ie??jesli dobrze pamietam mieszkalas w Blanch...my w Tallaght i w pod koniec grudnia zjechalismy do Polski...w Ie zdarzylam jeszcze dziecko urodzic pozostanie sentyment do Ie...

Kucze fajnie sie czyta o tych waszych kosmetykach i zchecia bym wyprobowala ale mam cere wrazliwa i alergiczna w dodatku ze sklonnoscia do zapychania...musi mi wystarczyc Avene i lrp...no pozatym minimalizm...

co to zywnosci...duzo rzeczy kupuje ekologicznych...polecam bioplanet...u mnie kroluje kasza jaglana,komosa ryzowa,kasza gryczana i platki owsiane...ziemniaki sporadycznie -maz nie protestuje polecam rowniez jagody suszone goij oraz chia nasiona szalwi hiszpanskiej oraz spiruline chociaz samej bym nie przelkla...
czytalam o czystku i chyba zakupie herbatke...

Na 15 idziemy z malym na kontrole do nowej pani dr bo katarek jeszcze trzyma...trzymajcie kciuki aby okazala sie kompetentna i aby maly okazal sie zdrowy
swoja droga na lato mam w planach druga ciaze
__________________
" Upływ czasu oznacza tylko to, że wszystko możesz i nic nie musisz. "
Niepokorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:04   #1437
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Tak tak niepokorna wyjechałam w maju do Fr.
Nowy kraj , nowi ludzie , rodzina ( Tz-a ) i przyjaciele na miejscu , taniej, bez wiatrów i deszczów , ze słońcem i bez masy GMO gdzie widać i czuć różnice w jedzeniu jednak.
Wyjechałam i nie żałuje mimo ze bez pracy i u kogoś mieszkamy ale jest lepiej przynajmniej na psychice.
I jak poród w IE?
W Polsce jak po powrocie ?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:05   #1438
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Na dzidziusia czas.
trzymam kciuki

niech mnie ktoś dobije....
małolata chora (szlag!) własnie wrócilam od lekarza.... w ruch poszły inhalacje i antybiotyk bo się zapalenie oskrzeli zrobiło....
za to męża umówiłam do Łodzi na rezonans... co prawda odpłatnie ale mniej niż polowa ceny częstochowskiej więc niech będzie poza tym za 2tyg a to też cieszy bo chłop ma fazę ze coś mu jest i będzie umierał....
2tyg wytrzymam, miesiąca mogłabym nie wytrzymać.... i faktycznie bym go mogła zabić

zaraz jeszcze idę do pracy ale potem mam w planie wejście do SP po maskę z waxa....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:37   #1439
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Johasia - no faktycznie, te plagi Ci nie odpuszczają ...
Jeśli chcesz prywatnie i niekoniecznie "pod nosem" - sprawdź sobie też Helimed - jest w Katowicach, Zawierciu. Działają bardzo sprawnie, mają zwykle dobry sprzęt i świetnych specjalistów (osoba interpretująca badanie też jest w sumie ważna). Terminy na wizyty prywatne (i medicover) - około 2-3 dni roboczych. Wynik tego samego dnia (lub następnego dla badań późnym wieczorem) - bo uprzedzam, że znam placówki, gdzie się potem na wynik 2 tygodnie czeka, więc termin badania to tylko połowa sukcesu.

Dziś dostałam mailing z medicover z informacją jakie podjęli działania w związku z niesamowitych wzrostem liczby infekcji górnych dróg oddechowych, więc to niestety powszechne. U mnie w domu aktualnie tylko ja (już) nie kaszlę, ale i tak jestem niewyspana, bo kaszel pozostałych domowników był non-stop.

Miszka - poszedł mail na priv
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:12   #1440
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Eh Asia ... Miałam na myśli ze mamy czas na dziecko. Napewno nie zafunduje dzieciakowi czegoś tKiego ze niemały sami gdzie mieszka. Itd i sytuacje jaka jest a będę dziecko robić za prEproszeniem.
Będzie to będzie. Chce owszem ale nic na sile bo pół rodziny i koleżanek co drugi dzień marudzi ze ostatni dzwonek itd.
Jak będzie Johaśka to napisze jasne.


Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 09:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.