Panny Młode 2021 cz. II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-20, 19:23   #1501
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny a pokażecie na grupie te swoje kiecki? 🤣 Szukam inspiracji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 19:43   #1502
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mi to wypadałoby kupić jeszcze kieckę na to śniadanie następnego dnia, ale mam ją wstępnie upatrzoną, więc może na nią postawię, ale to jakbym miała zamawiać to bliżej początku lipca
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 20:18   #1503
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
U nas sala powiedziała, żeby przygotować listę osób zaszczepionych w razie kontroli, bo będziemy mieć ponad 50 gości, ale też zasugerowała, że na tej liście nie muszą być koniecznie osoby, które fizycznie będą na weselu...
hmmm... podoba mi się ten tok myślenia
u nas wyszło 56 osób niezaszczepionych i nijak nie mam jak obciąć tych 6. może pokombinuję coś w tą stronę
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 22:17   #1504
patrysia34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny, może głupie pytanie, ale jak prosiłyście o zostanie świadkową? Dawałyście jakieś prezenciki? Chcę swoją bliską koleżankę zapytać wcześniej, przed oficjalnymi zaproszeniami (tego jeszcze nie ogarnęliśmy)..

trzy miesiące do ślubu, a ja w lesie.. dosłownie, jeszcze mam problem z kolanem i boję się co to może być
patrysia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 22:24   #1505
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysia34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale jak prosiłyście o zostanie świadkową? Dawałyście jakieś prezenciki? Chcę swoją bliską koleżankę zapytać wcześniej, przed oficjalnymi zaproszeniami (tego jeszcze nie ogarnęliśmy)..

trzy miesiące do ślubu, a ja w lesie.. dosłownie, jeszcze mam problem z kolanem i boję się co to może być
no ja to zrobiłam tak bardzo niemodnie
po prostu pojechałam z winem i zapytałam.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 22:38   #1506
patrysia34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no ja to zrobiłam tak bardzo niemodnie
po prostu pojechałam z winem i zapytałam.
O czymś takim myślałam dobra to będę również niemodna
patrysia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 04:54   #1507
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zaręczyliśmy się na wyjeździe, wracając przejeżdżaliśmy przez jej miasto. Po prostu zatrzymaliśmy się u nich na herbatę, a jako że jeszcze nie wiedzieli o zaręczynach po prostu zapytałam czy zostanie moja są od świadkowa i pokazałam pierścionek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-21, 05:10   #1508
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja zaprosiłam przyjaciela na wino. Kiedyś zamawiając cos na allegro, zobaczyłam taką kartkę z czymś typu "mam do ciebie ważne pytanie" i z miejscem do zdrapania. Zdrapywanie zrobiliśmy for fun. Gdybym na to nie trafiła, to zapytałabym normalnie przy tym winie

Ciri, ściskam dzisiaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 05:33   #1509
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają poprawiny, macie już sukienki ? Białe czy jakie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy i nie chcę białej. Generalnie fajnie byłoby ubrać się jakoś na luzie ale widziałam taką fajną sukienkę dopasowaną A wiem że mojemu tż się spodoba. Tylko ona przez to że jest dopasowana, długa i przez materiał jest raczej mocno elegancka No i nie wiem co mam zrobić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 05:57   #1510
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja zaprosiłam przyjaciela na wino. Kiedyś zamawiając cos na allegro, zobaczyłam taką kartkę z czymś typu "mam do ciebie ważne pytanie" i z miejscem do zdrapania. Zdrapywanie zrobiliśmy for fun. Gdybym na to nie trafiła, to zapytałabym normalnie przy tym winie

Ciri, ściskam dzisiaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Ciebie również. Nie poprawia humoru piękne slonce i idealna pogoda... Idealne bzy, a martwiłam się że zdążą przekwitnąc. Byłoby pięknie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 05:59   #1511
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Mamy i nie chcę białej. Generalnie fajnie byłoby ubrać się jakoś na luzie ale widziałam taką fajną sukienkę dopasowaną A wiem że mojemu tż się spodoba. Tylko ona przez to że jest dopasowana, długa i przez materiał jest raczej mocno elegancka No i nie wiem co mam zrobić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może wstawcie na grupę

Ja jeszcze nie wiem czy się zdecydujemy na poprawiny. Wczoraj u TŻ było trochę rodzinki, z tego co mówią planują przyjechać. Ja rozdalam zaproszenia ostatnim gościom, szefowi i koledze z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-21, 06:13   #1512
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysia34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale jak prosiłyście o zostanie świadkową? Dawałyście jakieś prezenciki? Chcę swoją bliską koleżankę zapytać wcześniej, przed oficjalnymi zaproszeniami (tego jeszcze nie ogarnęliśmy)..

trzy miesiące do ślubu, a ja w lesie.. dosłownie, jeszcze mam problem z kolanem i boję się co to może być
Przyjechała do mnie na kawę, wręczyłam zaproszenie, pogadałyśmy i powiedziałam, że mam do niej biznes, wyszczerzyłam się jak głupia i spytałam wprost

U nas nie ma poprawin, ale kilka osób nocuje i będzie śniadanie. Też nic fajnego nie mogę znaleźć i chyba założę taką białą z niebieskimi kwiatami. Chociaż marzy mi się cała biała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 06:31   #1513
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja Ciebie również. Nie poprawia humoru piękne slonce i idealna pogoda... Idealne bzy, a martwiłam się że zdążą przekwitnąc. Byłoby pięknie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dosyć daleko do idealnej pogody.

Wiecie, mam trochę niezręczną sytuację w pracy. Mówiłam, że nie zapraszam delegacji że względu na obostrzenia, a ciągle słyszę, że ktoś się szykuje na delegacje z jednej strony to bardzo miłe, że chcą przyjść, ale z drugiej nie chce się zdziwić na sali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 06:47   #1514
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Livia ale to delegacja na sale czy do kościoła?

Ja mam kilka propozycji na vinted upatrzonych, jakby jednak były te poprawiny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 07:08   #1515
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja u siebie w pracy nie zapraszałam nikogo wiedza tylko ze mam slub i kiedy, nie mam z nimi super relacji i tez na tym dziale pracuje tylko rok..natomiast od tż wybierają się na 2 samochody do kosciola o weselu nie było mowy bo wiadomo sa ograniczenia..
Ja natomiast mam zagwostke czy dla obsługi daje się napiwki, chodzi mi o dj i kelnerów po imprezie...bo wczoraj pakowałam koperty i tak sie nad tym zastanawialiśmy..a jednak np dla dj 200 zł to jest kropelka z jego garży.. a wy co o tym sądzicie

A co do poprawin to mamy po weselu wspolne śniadanie i tam bedzie 80% gosci, a w domu robimy poprawiny tylko dla najbliższych ok 15 osob
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kolorowa90
Czas edycji: 2021-05-21 o 07:09
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 07:16   #1516
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Livia ale to delegacja na sale czy do kościoła?

Ja mam kilka propozycji na vinted upatrzonych, jakby jednak były te poprawiny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na salę kazałam koleżance z pracy, którą zaprosiłam jako gościa, wybadać sprawę, żeby móc się przygotować ewentualnie. U narzeczonego to samo... Przypadkiem się dowiedzieli, bo on w ogóle nie chciał informować, już zebrali pieniądze i też ciągle pytają.

Nie mam nawet gdzie tych delegacji posadzić. Chyba jedynie jakiś stół z DJem i fotografem.


Kolorowa, ja żadnych napiwków nie daje, a już na pewno nie djowi, który dostanie przecież swoje wynagrodzenie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 07:16   #1517
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pokażecie na grupie te swoje kiecki? 🤣 Szukam inspiracji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam 5 sukienek na panieński
ale to efekt kupowania przez neta i dopiero mierzenia w domu.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
hmmm... podoba mi się ten tok myślenia
u nas wyszło 56 osób niezaszczepionych i nijak nie mam jak obciąć tych 6. może pokombinuję coś w tą stronę
u nas wyszło końcowo z nami i fotografem 60 osób, ale wiemy, ze mamy na pewno 9 osób zaszczepionych.

Cytat:
Napisane przez patrysia34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale jak prosiłyście o zostanie świadkową? Dawałyście jakieś prezenciki? Chcę swoją bliską koleżankę zapytać wcześniej, przed oficjalnymi zaproszeniami (tego jeszcze nie ogarnęliśmy)..

trzy miesiące do ślubu, a ja w lesie.. dosłownie, jeszcze mam problem z kolanem i boję się co to może być
kupiłam drewniane 4 sztuki puzzli z zapytaniem czy zostanie moją świadkową i butelka wina.

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U mnie dosyć daleko do idealnej pogody.

Wiecie, mam trochę niezręczną sytuację w pracy. Mówiłam, że nie zapraszam delegacji że względu na obostrzenia, a ciągle słyszę, że ktoś się szykuje na delegacje z jednej strony to bardzo miłe, że chcą przyjść, ale z drugiej nie chce się zdziwić na sali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie też jest podobno zwyczaj delegacji. w tamtym roku byłam wrobiona w to bo nikt nie chciał iść a ja byłam najnowszym i najmłodszym pracownikiem.
i to nie tylko kościoł a również na sale.
w tym roku zapraszam akurat tą koleżanke u której byłam na delagacji, polubiłyśmy się przez rok ale w pracy nikt więcej nie wie, że bierzemy ślub.
po ślubie zamierzam jedynie zanieść dokumenty o zmianie nazwiska i ciasto.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 07:47   #1518
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
mam 5 sukienek na panieński
ale to efekt kupowania przez neta i dopiero mierzenia w domu.


u nas wyszło końcowo z nami i fotografem 60 osób, ale wiemy, ze mamy na pewno 9 osób zaszczepionych.


kupiłam drewniane 4 sztuki puzzli z zapytaniem czy zostanie moją świadkową i butelka wina.


u mnie też jest podobno zwyczaj delegacji. w tamtym roku byłam wrobiona w to bo nikt nie chciał iść a ja byłam najnowszym i najmłodszym pracownikiem.
i to nie tylko kościoł a również na sale.
w tym roku zapraszam akurat tą koleżanke u której byłam na delagacji, polubiłyśmy się przez rok ale w pracy nikt więcej nie wie, że bierzemy ślub.
po ślubie zamierzam jedynie zanieść dokumenty o zmianie nazwiska i ciasto.
Ja z pracy zapraszam 3 osoby na ślub i wesele + resztę na sam ślub Za bardzo zaprząta mi głowę ten temat, żeby nikt z współpracowników nie wiedział o moim ślubie Ale my wszyscy mamy fajną relacje

Mamy 49 osób już z nami, mam nadzieję, że nic się nie zmieni, odmówiło chyba 6 osób łączenie (jedna poważnie chora i z zagranicy, jedni komunia chrześnicy, a dwie pozostałe osoby to raczej nie chciały przyjść, bo te powody...)

U mnie siostra jest świadkową, to w sumie... oznajmiłam jej to

W ten weekend mam panieński
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 08:21   #1519
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja mam właśnie dylemat bo spotykamy się dzisiaj ze znajomymi z pracy na wino i nie wiem czy już dawać im zawiadomienie 3 miesiące przed ślubem to trochę wcześnie ale wszyscy pracujemy z domu i nie wiem czy będzie jeszcze okazja żeby się spotkać w takim gronie przed ślubem
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-21, 08:47   #1520
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Na salę kazałam koleżance z pracy, którą zaprosiłam jako gościa, wybadać sprawę, żeby móc się przygotować ewentualnie. U narzeczonego to samo... Przypadkiem się dowiedzieli, bo on w ogóle nie chciał informować, już zebrali pieniądze i też ciągle pytają.

Nie mam nawet gdzie tych delegacji posadzić. Chyba jedynie jakiś stół z DJem i fotografem.


Kolorowa, ja żadnych napiwków nie daje, a już na pewno nie djowi, który dostanie przecież swoje wynagrodzenie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to dziwne jeśli dobrze rozumiem, to mieliby przyjść na wesele bez zaproszenia ?
Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Przecież na weselu miejsca są wyliczone. Bądź co bądź jest to miłe, bo to oznacza,że macie fajne relacje

Ode mnie z pracy na wesele zapraszam 2 koleżanki. Mam super ludzi i najchętniej zaprosiłabym wszystkich, ale wiadomo jak jest. Jeśli będziemy robić poprawiny to wtedy zaproszę pozostałych z działu.

Za tydzień w sobotę umówiłam się na poprawki sukni. Kupiłam ją ponad pół roku temu, na szybko. Mam nadzieję, że będzie mi się dalej podobać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 08:56   #1521
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
W sumie to dziwne jeśli dobrze rozumiem, to mieliby przyjść na wesele bez zaproszenia ?
Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Przecież na weselu miejsca są wyliczone. Bądź co bądź jest to miłe, bo to oznacza,że macie fajne relacje

Ode mnie z pracy na wesele zapraszam 2 koleżanki. Mam super ludzi i najchętniej zaprosiłabym wszystkich, ale wiadomo jak jest. Jeśli będziemy robić poprawiny to wtedy zaproszę pozostałych z działu.

Za tydzień w sobotę umówiłam się na poprawki sukni. Kupiłam ją ponad pół roku temu, na szybko. Mam nadzieję, że będzie mi się dalej podobać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętam Twoją sukienkę, jest śliczna
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 09:16   #1522
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

a ja szukam piosenki na dojście do stołu, do urzędnika, mamy ślub plenerowy.
i tak coś myśle, o skaldach, wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał.
taka energetyczna, pozytywna.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 09:31   #1523
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość

u nas wyszło końcowo z nami i fotografem 60 osób, ale wiemy, ze mamy na pewno 9 osób zaszczepionych.
fotograf i zespół/dj nie liczy się do limitów bo to obsługa. tak że chyba zmieścicie się na styk jeśli 9 masz zaszczepionych
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 10:00   #1524
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

moja świadkowa sama się wprosiła na bycie świadkiem, ale to siostra, to wybaczam
Mam głupie pytanie, dziś idziemy do księdza spisywać protokół, czy za to coś się daje w ofierze? Mój tata-razem pracujemy, teraz mi suszy głowę, że muszę coś dać, a najlepiej już ofiarę za ślub. Ale to chyba za wcześnie? Już mam dość tych formalności kościelnych, jakbym mogła cofnąć czas, to wolałabym wziąć ślub w swojej parafii i po sprawie, a tak ciągle coś.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 10:04   #1525
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
moja świadkowa sama się wprosiła na bycie świadkiem, ale to siostra, to wybaczam
Mam głupie pytanie, dziś idziemy do księdza spisywać protokół, czy za to coś się daje w ofierze? Mój tata-razem pracujemy, teraz mi suszy głowę, że muszę coś dać, a najlepiej już ofiarę za ślub. Ale to chyba za wcześnie? Już mam dość tych formalności kościelnych, jakbym mogła cofnąć czas, to wolałabym wziąć ślub w swojej parafii i po sprawie, a tak ciągle coś.
ja nie dawałam nic przy podpisywaniu protokołu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 10:09   #1526
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
moja świadkowa sama się wprosiła na bycie świadkiem, ale to siostra, to wybaczam
Mam głupie pytanie, dziś idziemy do księdza spisywać protokół, czy za to coś się daje w ofierze? Mój tata-razem pracujemy, teraz mi suszy głowę, że muszę coś dać, a najlepiej już ofiarę za ślub. Ale to chyba za wcześnie? Już mam dość tych formalności kościelnych, jakbym mogła cofnąć czas, to wolałabym wziąć ślub w swojej parafii i po sprawie, a tak ciągle coś.
My nie dawaliśmy nic. Ofiarę za ślub daliśmy dopiero w piątek dzień przed slubem jak byliśmy zanieść karteczkę ze spowiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 10:11   #1527
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja również nic nie dawałam przy protokole.

Dziewczyny, jakie perfumy wybieracie na ślub? Zamówiłam sobie Lancome Idole, bardzo ładny zapach, ale jakoś mi nie siadł.
Nie wiem czy nie zostanę przy moim Jimmy Choo for women...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 10:15   #1528
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Pamiętam Twoją sukienkę, jest śliczna
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja również nic nie dawałam przy protokole.

Dziewczyny, jakie perfumy wybieracie na ślub? Zamówiłam sobie Lancome Idole, bardzo ładny zapach, ale jakoś mi nie siadł.
Nie wiem czy nie zostanę przy moim Jimmy Choo for women...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też nic nie dawaliśmy przy protokole.

A jesli chodzi o perfumy, ja nie będę miała żadnego, bo nie używam
Jak czegoś użyje intensywnie pachnącego to po jakimś czasie zaczyna mnie mdlić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 10:23   #1529
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja użyłam perfum, który dostałam od dziewczyn na panieński Antonio Banderas Her Secret Temptation. Wiedziały, że mi się podoba i planowałam kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 10:32   #1530
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja również nic nie dawałam przy protokole.

Dziewczyny, jakie perfumy wybieracie na ślub? Zamówiłam sobie Lancome Idole, bardzo ładny zapach, ale jakoś mi nie siadł.
Nie wiem czy nie zostanę przy moim Jimmy Choo for women...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedne z tych które mam, nie planuję zamawiać noc nowego
jedynie co chciałam to kupić sobie taki finezyjny flakonik z aliexpress żeby do zdjęć był ładny
ale się zagapiłam i już za późno więc będzie ten co jest, też nienajgorszy



a flakonik to chciałam taki
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.