Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 09:50   #151
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
nakładam na skalp, ale i tak po obfitym płukaniu po wysuszeniu włosy bardzo szybko się przetłuszczają. niby mają szybciej rosnąć, ale jakoś tego nie widzę, bo pewnie za krótko robię. ogólnie to mam zamiar zużyć to co mam a potem po keratynie tylko serum z mazideł, Gloria lub Dolce Latte, szampon z dodatkiem keratyny i wsio




jakie efekty daje pokrzywa?

możesz coś więcej powiedzieć o kuracji Inneov?
bede musiała zaopatrzyć się w Glorię-ale niestety w swoim auchan widzialam tylko odzywke wiem ze na all jest. Rozumiem ze dolce latte mozna jak najbardziej uzywac po zabiegu?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:52   #152
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ogólnie to o pokrzywie dużo słyszałam i płukankach z niej. Dzi ś robie je pierwszy raz. Moja babcia nawet to robiła Mówiła, że wzmacianją się włosy a raczej cebulki i są lśniące Lubie pic pokrzywę, jednak jak biorę skrzypovitę to wolę nie przesadzać bo to też w koncu suplement.

A inneov jest naprawdę świetne. Włosy praktycznie w ogóle nie wypadały, stały się grubsze i mniej się przetłuszczały. Miałam miliony nowych włosków, co bardzo mnie cieszyło. Efekty się utrzymywały dosyć długo jednak kuracje trezba powtarzać, a ja tego nie zrobiłam bo zbyt droga jest jak na studentkę dzinnych studiów
dziękuję
pokrzywę kupujesz w zielarskim, tak? muszę przetestować, kiedyś piłam skrzyp polny, ale to było paskudne
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:53   #153
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
dziękuję
pokrzywę kupujesz w zielarskim, tak? muszę przetestować, kiedyś piłam skrzyp polny, ale to było paskudne
Ja kupuje w aptece
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:54   #154
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bede musiała zaopatrzyć się w Glorię-ale niestety w swoim auchan widzialam tylko odzywke wiem ze na all jest. Rozumiem ze dolce latte mozna jak najbardziej uzywac po zabiegu?
dolce latte, crema al latte i glorię można używać u mnie na szczęscie było ich dużo, ale będę musiała zrobić zapasy, tak jak z babydream
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:56   #155
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Smarfetka a nafte masz z dodatkiem rycyny czy osobno? Ja właśnie chcę sobie kupić nafte kosmetyczną z olejkiem rycynowym... Ile trzymasz tą nafte na włosach?
Sam olejek rycynowy mam w domu. Jest to cudo, używam go do włosów, a nawet do rzęs Rzęsy są po nim są takie przyciemnione i dłuuuugaśne
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:56   #156
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
dolce latte, crema al latte i glorię można używać u mnie na szczęscie było ich dużo, ale będę musiała zrobić zapasy, tak jak z babydream
ja juz babydream'a kupilam 5 butelek
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:59   #157
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Loluska, mam podobne włosy do Twoich Kiedyś miałam piękne loki, ale wszystko się wyprostowało
o no to super, bo pisałaś że efekt już jest jakiś mam prośbę, mogłabyś mi szczegółowo opisać to co robisz i czego używasz aby wzmocnić skręt? Przepraszam jeśli przeoczyłam taki post
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:02   #158
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Smarfetka a nafte masz z dodatkiem rycyny czy osobno? Ja właśnie chcę sobie kupić nafte kosmetyczną z olejkiem rycynowym... Ile trzymasz tą nafte na włosach?
Sam olejek rycynowy mam w domu. Jest to cudo, używam go do włosów, a nawet do rzęs Rzęsy są po nim są takie przyciemnione i dłuuuugaśne
niestety oddzielnie, moja nafta jest z wit E i A, dodaję trochę olejku rycynowego i już na skórze głowy trzymam ok 15 minut a potem obficie spłukuję i dokładnie myje włosy, żeby nie były tłuste, niestety nie zawsze to wychodzi. chcę jak najszybciej wykorzystać to co mam, bo od września nie będę teżo używać, bo włosy myję codziennie rano, a wtedy nie ma czasu na takie zabiegi

do brwi, rzęs i paznokci używałam kiedyś odżywki keratynowej GAL ( http://www.domzdrowia.pl/img/product/39289/kind/3 ) jest bardzo dobra, ale ja mam bardzo słomiany zapał

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja juz babydream'a kupilam 5 butelek
osz Ty skubana ja na razie mam tylko 1 butelkę bo więcej nie było w Rossmannie, ale teraz podobno jest promocja na nie, więc muszę się wybrać i zrobić zapasy

Edytowane przez Smarfetka
Czas edycji: 2010-08-16 o 10:04
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:02   #159
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

dzien doberek
ale mam ostatnio zalatane dni ehh.. ja sie musze najpierw ogarnac dzis ale wloski umyje dopiero potem na razie make up i wyprawa do sklepow napalilam sie na szminke w kolorze nude zastanawiam sie nad rimmelem (tym w takim fioletowawym opakowaniu) miala moze ktoras?

caate bez makijazu--->
loluska mi sie wydaje ze pasuja Ci takie krótsze fryzrki (w sensie do ramion) bo Ci sie wtedy fajnie wlosy podnosza i odbijaja od nasady
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:07   #160
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
niestety oddzielnie, moja nafta jest z wit E i A, dodaję trochę olejku rycynowego i już na skórze głowy trzymam ok 15 minut a potem obficie spłukuję i dokładnie myje włosy, żeby nie były tłuste, niestety nie zawsze to wychodzi. chcę jak najszybciej wykorzystać to co mam, bo od września nie będę teżo używać, bo włosy myję codziennie rano, a wtedy nie ma czasu na takie zabiegi

do brwi, rzęs i paznokci używałam kiedyś odżywki keratynowej GAL ( http://www.domzdrowia.pl/img/product/39289/kind/3 ) jest bardzo dobra, ale ja mam bardzo słomiany zapał



osz Ty skubana ja na razie mam tylko 1 butelkę bo więcej nie było w Rossmannie, ale teraz podobno jest promocja na nie, więc muszę się wybrać i zrobić zapasy
haha ja chyba tez jeszcze zakupie

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
dzien doberek
ale mam ostatnio zalatane dni ehh.. ja sie musze najpierw ogarnac dzis ale wloski umyje dopiero potem na razie make up i wyprawa do sklepow napalilam sie na szminke w kolorze nude zastanawiam sie nad rimmelem (tym w takim fioletowawym opakowaniu) miala moze ktoras?

caate bez makijazu--->
loluska mi sie wydaje ze pasuja Ci takie krótsze fryzrki (w sensie do ramion) bo Ci sie wtedy fajnie wlosy podnosza i odbijaja od nasady
a jak wyglada ta szminka? masz moze zdjecie jakies z neta czy cos? Bo wiesz, są szminki nyxa- również nude
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:07   #161
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Naskuteczniejsze jest mycie odżywką i ugniatanie w bawełnianą koszulkę. Na pewno pomaga odstawienie silikonów. Reszty zasad szukam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:10   #162
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
dzien doberek
ale mam ostatnio zalatane dni ehh.. ja sie musze najpierw ogarnac dzis ale wloski umyje dopiero potem na razie make up i wyprawa do sklepow napalilam sie na szminke w kolorze nude zastanawiam sie nad rimmelem (tym w takim fioletowawym opakowaniu) miala moze ktoras?

caate bez makijazu--->
loluska mi sie wydaje ze pasuja Ci takie krótsze fryzrki (w sensie do ramion) bo Ci sie wtedy fajnie wlosy podnosza i odbijaja od nasady
dotka95 a jak wygląda to mycie odżywką?? wszystko tak jak szamponem? włosy nie są tłuste??

dziękuję a więc teraz nabiorę troche odwagi i będę przyczajkę robić na tą fryzurkę
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie

Edytowane przez loluska
Czas edycji: 2010-08-16 o 10:12
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:12   #163
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
dziękuję a więc teraz nabiorę troche odwagi i będę przyczajkę robić na tą fryzurkę
ja po studniówce ścinam włoski na taką długość
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:17   #164
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Ależ Wy tu teraz dużo piszecie.... Nie zaglądałam tylko jeden dzień, a tu już tyle do nadrobienia :P
Laseczki, stosowała któraś z Was Aqua Slim? Daje jakieś efekty? Oczywiście ćwicząc i ograniczając ilość spożywanych pokarmów.... Bo sporo osób to sobie chwali....
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:17   #165
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Moczysz włosy, nakładasz jakąś zwykłą odżywkę z prostym składem i bez silikonów, masujesz głowę, zostawiasz na chwilę, potem spłukujesz. A czy nie będą tłuste to zależy od tego czy dobrze spłuczesz no i jakie masz włosy. Jak przetłuszczające to lepiej myć głowę szamponem, a wlosy na długości odżywką
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:18   #166
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Naskuteczniejsze jest mycie odżywką i ugniatanie w bawełnianą koszulkę. Na pewno pomaga odstawienie silikonów. Reszty zasad szukam
buahhot a te nyxy to chyba tylko all co nie?? coss mi sie z ag jeszcze przypomina:P patzrylam na all rozne ale tam czesto gesto przesylki sa drozsze od samych szminek:/ kurde 17 zl za wyslanie szminki
o tu znalazlam kolorki co myslicie??
http://bestofbeaute.blogspot.com/201...lipsticks.html
sa bardzo fajnieopisane
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:19   #167
xHello Kittyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 237
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

dziewczyny macie jakies pomysły dla mnie? ja dziś tylko wyrywanie brwi,mycie włosów i maska na 20 minut.
__________________
AG

-Ćwiczę codziennie 8 min legs,abs.
-Zapuszczam włosy
-Dbam o siebie.
-Chodzę do solarium raz w tygodniu.
xHello Kittyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:20   #168
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
buahhot a te nyxy to chyba tylko all co nie?? coss mi sie z ag jeszcze przypomina:P patzrylam na all rozne ale tam czesto gesto przesylki sa drozsze od samych szminek:/ kurde 17 zl za wyslanie szminki
o tu znalazlam kolorki co myslicie??
http://bestofbeaute.blogspot.com/201...lipsticks.html
sa bardzo fajnieopisane
ooo dotka nie mam pojecia czemu mi zacytowalo
znalazlam w czelusciach szuflady biostymine i mysle co z nia zrobic

caly czas cos mi cytuje buuu(
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:20   #169
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
ja po studniówce ścinam włoski na taką długość
ja miałam już różne długości włosków od takich do pasa, po uszy, no ale tak jak i dziewczyny tutaj na wizażu po oglądnięciu albumu tak i znajomi twierdzą że lepiej mi w krótszych więc nie mam się nad czym zastanawiać chyba :P

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Moczysz włosy, nakładasz jakąś zwykłą odżywkę z prostym składem i bez silikonów, masujesz głowę, zostawiasz na chwilę, potem spłukujesz. A czy nie będą tłuste to zależy od tego czy dobrze spłuczesz no i jakie masz włosy. Jak przetłuszczające to lepiej myć głowę szamponem, a wlosy na długości odżywką

ok dziękuję za rady
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:23   #170
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Ależ Wy tu teraz dużo piszecie.... Nie zaglądałam tylko jeden dzień, a tu już tyle do nadrobienia :P
Laseczki, stosowała któraś z Was Aqua Slim? Daje jakieś efekty? Oczywiście ćwicząc i ograniczając ilość spożywanych pokarmów.... Bo sporo osób to sobie chwali....
ja nie mialam ale kurcze cwiczac i ograniczajac pokarmy i tak i tak sie schudnie bez aqua slim chociaz tam jest chrom, który hamuje chęć jedzenia... bo w l-karnityne nie wierze
w sumie mozna sprobowac, zaszkodzic nie powinien a moze pomoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:25   #171
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
ja miałam już różne długości włosków od takich do pasa, po uszy, no ale tak jak i dziewczyny tutaj na wizażu po oglądnięciu albumu tak i znajomi twierdzą że lepiej mi w krótszych więc nie mam się nad czym zastanawiać chyba :P
)
mi też dużo osób mówi, że w krótkich lepiej, a miałam włosy różnej długości, do pasa, do ramion, za ucho teraz zapuszczam bo nie wiem jaką chce mieć fryzurę na studniówkę, a lepiej obciąć niż martwić się, że są za krótkie.

jeśli dojdzie to w piątek robię keratynę
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:25   #172
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
niestety oddzielnie, moja nafta jest z wit E i A, dodaję trochę olejku rycynowego i już na skórze głowy trzymam ok 15 minut a potem obficie spłukuję i dokładnie myje włosy, żeby nie były tłuste, niestety nie zawsze to wychodzi. chcę jak najszybciej wykorzystać to co mam, bo od września nie będę teżo używać, bo włosy myję codziennie rano, a wtedy nie ma czasu na takie zabiegi

do brwi, rzęs i paznokci używałam kiedyś odżywki keratynowej GAL ( http://www.domzdrowia.pl/img/product/39289/kind/3 ) jest bardzo dobra, ale ja mam bardzo słomiany zapał

Właśnie boję się efektu "stłuszczenia" po nafcie No ale co tam raz się żyje Właśnie chciałam sobie kupić z dodatkiem olejku rycynowego, ale nie wiem czy tego nie bd za dużo, jak bd go stosować i w nafcie i na końce
A te kapsułki bierze moja mama, ale na zmarszczki


buahhot szminka nude z NYXa jest super mam taką i jestem zadowolona
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:28   #173
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez xHello Kittyx Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakies pomysły dla mnie? ja dziś tylko wyrywanie brwi,mycie włosów i maska na 20 minut.

widziałam cię już na jakimś wątku o ile dobrze pamiętam pisałaś coś o stroju na komunie, że ktoś cię skrytykował jeśli chodzi o pomysły to powiedz mi jaką długość obecnie masz włosów?
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:28   #174
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

nafta to wlasnie bardziej wysusza wlosy z reszta olejek rycynowy tez nawet jest watek o oliejowaniu twrzy czy jak to nazwac:P tzn mycie twarzy olejkiem rycynowym do skory tlustej itp
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:29   #175
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja nie mialam ale kurcze cwiczac i ograniczajac pokarmy i tak i tak sie schudnie bez aqua slim chociaz tam jest chrom, który hamuje chęć jedzenia... bo w l-karnityne nie wierze
w sumie mozna sprobowac, zaszkodzic nie powinien a moze pomoc
jeśli zamierzasz ćwiczyć to schudniesz, ale nie wagowo, tylko w centymetrach, ja nie używałam Aqua Slim, choć w zeszłym roku kupiłam jedną saszetkę na spróbowanie, ale jej nie wypiłam, gdzieś chyba nadal leży mi bardzo poprawiła się figura gdy chodziłam na fitness 3x w tygodniu, teraz niestety mam wakacyjną przerwę, ale efekty nadal są, najbardziej podobają mi się teraz moje nogi, są fajnie wyrzeźbione, no ale brzuch .... temat rzeka, masakra.
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:47   #176
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cześć dziewczyny szukam jakiejś dobrej maści na blizny po trądziku. Mogłybyście mi coś doradzić?
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:48   #177
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Ależ Wy tu teraz dużo piszecie.... Nie zaglądałam tylko jeden dzień, a tu już tyle do nadrobienia :P
Laseczki, stosowała któraś z Was Aqua Slim? Daje jakieś efekty? Oczywiście ćwicząc i ograniczając ilość spożywanych pokarmów.... Bo sporo osób to sobie chwali....
Ja miłam i oddałam siostrze. Obie zgodnie stwierdziłyśmy, że to kompletnie nie działa. Chyba jedynie na podświadomość i nic więcej. Dodatkowo mi to kompletnie nie smakowało, słodki karmelowy smak bleh. Woda mi kompletnie nie wchodziła z tym specyfikiem. Polecam więcej ruchu-mniej żarcia i będzie z pewnością super Sama to stosuje
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:57   #178
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny można się do was przyłączyć? (...)
Witaj

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość

jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy można do Was dołączyć?
(...)
Witam również

Dziś pomaluję paznokcie w końcu.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:01   #179
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Właśnie boję się efektu "stłuszczenia" po nafcie No ale co tam raz się żyje Właśnie chciałam sobie kupić z dodatkiem olejku rycynowego, ale nie wiem czy tego nie bd za dużo, jak bd go stosować i w nafcie i na końce
A te kapsułki bierze moja mama, ale na zmarszczki


buahhot szminka nude z NYXa jest super mam taką i jestem zadowolona
ooo jaki masz odcien? ja mam odcien orange soda

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
jeśli zamierzasz ćwiczyć to schudniesz, ale nie wagowo, tylko w centymetrach, ja nie używałam Aqua Slim, choć w zeszłym roku kupiłam jedną saszetkę na spróbowanie, ale jej nie wypiłam, gdzieś chyba nadal leży mi bardzo poprawiła się figura gdy chodziłam na fitness 3x w tygodniu, teraz niestety mam wakacyjną przerwę, ale efekty nadal są, najbardziej podobają mi się teraz moje nogi, są fajnie wyrzeźbione, no ale brzuch .... temat rzeka, masakra.
wlasnie mowie ze i bez tego da rade ja sama obecnie jestem na diecie i cwicze bez zadnych specyfików
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:33   #180
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo jaki masz odcien? ja mam odcien orange soda


wlasnie mowie ze i bez tego da rade ja sama obecnie jestem na diecie i cwicze bez zadnych specyfików

Ja mam Rea, ale chyba poszerze swoją kolekcję Jestem blondynką, więc lubie mieć różowo cieliste usteczka
A co do ćwiczeń to ja robie dziennie15 min gimnastykę (skłony, przysiady, pompki, bieg w miejscu itp.) i powiem wam, że mimo tego, że to niewiele, to widać efekty. Jestem bardziej jędrna i umięśniona Ale oczywiście nie borykam się z nadwagą, jestem z natury szczupła. Jednak moją zmorą jest brzuch Chciałabym mieć płaściutki brzuszek jak te wszystkie gwiazdy hoolywood Znacie jakieś sposoby? Ja robiłam kiedyś 6 weidera, ale jakoś po tyg przestałam...
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.