Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 22:16   #3901
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
hej ja wrociłam z miasta i kupiłam ten kremik, jedwab, serum i szampon z apteczki babuni do wypadających włosów bo miałam po nim super włoski i mniej wypadały..

I poszłam z tż do zoologicznego i kupiłam chomiczka jednego juz mam ale kupilismy nowego czarnego i nie wiem też jak go nazwać .. jesl ślicny czarny a łapki ma białe a i zamówiłam nam pizze bo nie było czasu obiadu ugotować bo za niedługo wychodzimy i wrócimy jutro do domku, wiec dzisiaj ze spa to tylko podstawa.
ale fajnie że masz chomiczka...też bym chciała mieć tu jakieś zwierzątko... ale nie miałby się kto nim zajmować jak mnie nie ma całymi dniami w domu...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

ciesze sie, ze pazurki sie podobaja, TZ tez zachwycony, a ile osob pyta mnie w sklepie,kolejce itp i sie przyglada hah, smiesznie to wyglada
dzisiaj TZ mowi do mnie, ze ludzie sa dziwni, zamiast pochwalic mnie, ze jestem piekna kobieta, a on szczesciarzem, a oni mi mowi 'o jaki pani ma ladny plaszczyk/portfel/paznokcie/wlosy/loki/oczy gdzie pani kupila/to robi/ wyglada pani taz zywo/pieknie' i tak dzisiaj sie nasluchalam od ludzie, ze pozniej w aucie siedzialam bo sie balam wyjsc do sklepu

a najlepsza akcja byla w szpitalu, bo ja mam fobie na widok krwi i mdleje, wiec TZ poszedl ze mna. Stoimi w kolejce, i ja widze, ze babka ma w jakims pojemniczku krew, ja juz nogi z waty, a TZ 'kotek to tylko blyszczyk,s erio ta pani dotykala sie tym po ustach' nie moglam z neigo tak mnie pocieszal wszedl ze mna do gabinetu, a tam taka nie mila pielegniarka, jak sie rejestrowalam tam miesiac temu to na mnie sie darla a moj TZ mowi do niej 'ja teraz wprowadze pacjente w stan hipnozy poniewaz ona ma fobie krwi' babka zaczela protestowac, ja juz nogi z waty, ona to zauwazyla wiec nic juz nie powiedziala, dal mi pare sugestii, weszlam tak szybko w trans, jak nigdy w zyciu i slysze tylko jak pielegniarka mowi, hmm chyba za bardzo sie rozluznila bo zyly nie widze i sie pyta TZ a jak dlugo bede w tej hipnozie itp, wstrzyknela mi ta igle i nagle krew podobno tak szybko trysla i napelnila, ze ona byla w niezlym szoku, bo widzi ze reke mam jak z waty i myslala, ze krew bedzie ciezko leciec, a ona nawet nic pompowac nie musiala bo 2strzykawki czy co tam same sie napelnily w sekund 3
i ogolnie ja nic nie czulam, jak mnie wybudzil, to taka uciesozna pytam 'to juz?' i babce podziekowalam, ze sie zgodzila itp, a my mamy wielkie potwierdzenie, ze to wszystko dziala, normalnie jaka dumna z TZta jestem
śliczne te pazurki- małe dzieła sztuki...
a ja tez się boje pobierania krwi, prawie mdleję zawsze.... fajnie że masz takiego TZ..
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam
właśnie siedzę z lorysem czekoladowym na włosach
jutro jadę na Godskitchen do Poznania więc będzie pełna pielęgnacja
i jak Ci sie sprawuje lorys czekoladowy??

kurcze przyszly tydzień mam tak zawalony różnymi projektami, kolosammi itp ze nie wiem do czego się zabrać... więc pewnie w weekend nadal SPA bedzie okrojone... i na dodatek chyba mnie choroba bierze, czuję się okropnie.....

angelinmyheart- odpisałam w klubie
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......

Edytowane przez Kitka:)
Czas edycji: 2010-11-26 o 22:19
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 22:41   #3902
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Ja już po spamowaniu

Od wewnątrz
2 kubki pokrzywy
i chyba zjadłam kilogram mandarynek

Buzia
demakijaż
przetarcie płatkiem z hydrolatem różanym
maseczka peel off z avonu
krem nawilżająco odżywczy
regulacja brwi

Ciało
peeling
nawilżanie masłem kakaowym

Dłonie
peeling
olejek na paznokcie i skórki
krem z minerałami Morza Martwego

Stopy
również peeling
i jeszcze zaraz nałoże na nie balsam+ skarpetki bawełniane na noc

Włosy
maska kokosowa
i serum ochronne z joico


angelinmyheart zaraz zajrzę do klubu
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 23:05   #3903
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Dziękuje.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 23:10   #3904
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

ja juz po spamowanku, uzylam tej maski gloria- wlosy sa po niej gladziutkie zobaczymy po dluzszym czasie czy cos zdziala
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 07:59   #3905
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
W klubie pisalas ale ja nie mam dostepu i dlatego nic nie wiedzialam - wszystko jasne No to juz mniej wiecej wszystko rozumiem Troche to wszystko zakrecone i w ogole takie nieprawdopodobne sie wydaje dla nieobeznanej w tym wszytskim osoby ale najwazniejsze, ze Tobie pomaga Ja chyba tez mam czesto tego wampira w sobie
hej caate, snowhite, ja tez mialam podobny problem ale wzielam sie w garsc i juz tak nie dzwonie do niego nie pisze i im jestem bardziej niedostepna tym bardziej mu zalezy na mnie, jak sie narzucalam mu nonstop i wydzwanialam kontrolowalam go na kazdym kroku to on sie oddalam odemnie ateraz jest lepiej, tez potrfai sie brzydko odezweac do mnie w nierwach ale wiem ze to tylko nerwy i powiedzialam mu wprost ze ma tego nie robic i juz, zmienilam sie bardzo przy nim nauczylam sie zeby sie nie narzucac, jak bedzie chcial to sam przyjdzie i to dziala sam kiedys stwierdzil ze za bardzo za nim chodze ze czuje sie mna osaczony ze chce odpoczac odemnie i dalam mu spokoj, nie łaże za nim non stop tak jak kiedys

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Mogłybyście zagłosować ? http://www.wizaz.pl/akcje/rowenta/od...ok-479483.html Dziękuję z góry
zaglosowalam
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 08:27   #3906
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Witam

ale u mnie bialo
mam nadzieje, ze nie bedzie slisko i nie wpadne w poslizg

podstawa rano,makep up i lece na angielski.


Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej caate, snowhite, ja tez mialam podobny problem ale wzielam sie w garsc i juz tak nie dzwonie do niego nie pisze i im jestem bardziej niedostepna tym bardziej mu zalezy na mnie, jak sie narzucalam mu nonstop i wydzwanialam kontrolowalam go na kazdym kroku to on sie oddalam odemnie ateraz jest lepiej, tez potrfai sie brzydko odezweac do mnie w nierwach ale wiem ze to tylko nerwy i powiedzialam mu wprost ze ma tego nie robic i juz, zmienilam sie bardzo przy nim nauczylam sie zeby sie nie narzucac, jak bedzie chcial to sam przyjdzie i to dziala sam kiedys stwierdzil ze za bardzo za nim chodze ze czuje sie mna osaczony ze chce odpoczac odemnie i dalam mu spokoj, nie łaże za nim non stop tak jak kiedys

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



zaglosowalam
ja tez sie bardzo zmienilam, przez te lata z TZtem, duzo sie nauczylam i tak jak Ty nie truje, nie kontroluje-ufam, w efekcie sam nauczyl sie mowic, bo wie ze sam by chcial wiedziec gdzie ja jestem, wiec teraz to norma jak mnie informuje gdzie jedzie i co robi, j ao nic pytac nie musze.
Nam duzo dalo rozstanie 5miesiecznego, teraz od tamtej pory jestesmy calkiem innymi ludzmi-jest nam lepiej, mimo klotni jakie ostatnio przechodzilismy, wciaz widze, ze mu zalezy i mam nadzieje, ze nie jestem slepo zakochana

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja juz po spamowanku, uzylam tej maski gloria- wlosy sa po niej gladziutkie zobaczymy po dluzszym czasie czy cos zdziala
to dobrze, ze u Ciebie tak dziala, ja po niej wlosy ledwo rozczesywalam


Kitka co Ty taka smutna ?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:07   #3907
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cześć dziewczyny ja się znowu megaSPAmowałam To chyba z nudów, bo ostatnio nie mam co robić

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
w klubie duzo o tym pisalam
tak moj TZ interesuje sie tym od dziecka i jego tata, ale odkad mnie poznal zainteresowal sie tym bardziej, bo ja bylam jego 'natchnieniem' mialam duzo problemow itp.
Obecnie robi miedzynarodowy kurs i za jakies 2miesiace, po zdaniu egzaminu bedzie mial prawo wykonywac legalnie wszystkie uslugi, bo bedzie prawnie hipnoterapeuta. Ufam mu bezgranicznie, ja to powiem tak, jak ja zoabczylam te igly, bo najpierw mi je dano zebym weszla z nimi do gabinetu, to ja juz mialam gwiazdki przed oczami, a im czlowiek w wiekszym szoku tym latwiej wprowadzic w trans, zlapal mnie za glowe, powiedzial glosno ze sie rozluznie itp, przeslal swoja energie i ja zamkniete oczka siedzena krzeslku i sie usmiecham
leczy mnie z migreny, ale widzi sam ze to nie jest migrena, bo jest jakas blokada i cos innego wywoluje bol, dlatego robilam te badania dzis.
Oczyszcza mi tez twarz, wszelkie bole niweluje, walczy ze mna z angielski, zebym sie lepiej go uczyla i chetnie. Mialam zlego nauczyciela w liceum, ktorym obrzydzil mi ten jezyk na wszystkie strony i kazdy kontakt z tym jezykiem to bol glowy dla mnie. Wiem, ze to chore ale ja sie szybko stresuje, od razu glowa mnie boli. W dziecinstwie za duzo przeszlam, bardzo sie boje zycia, bardzo sie pesze, stresuje, mam duzo negatywnych emocji. TZ to moj facet,moja milosc i moj terapeuta.

Ktos sie pytal (przepraszam ze nie przytocze ale pisze to na szybkiego), jak ograniczalam faceta, ze cuzl sie w klatce. Przez to wszystko, TZ traktowalam jak najlepsza przyjaciolke/przyjaciela/chlopaka w jednym. Moje problemy, marudzenie na sens zycia, odtracily go ode mnie, chodzi o to, ze co nie zrobil, obojetnie jak nie stanal na glowie, mi bylo zle, nie mogl mi dogodzic. Chcialam, zeby tylko si emna zajal i cale swoje zycie poswiecil mi. Egoizm czysty. Pozniej okazalo sie, ze mialam w sobie tego wampira energetycznego, a TZ to dobry czlowiek, dlatego nie widzenie sie z nim, nie dzownienie, nie pisania sms dluzej niz prze h wprawialo mnie w zly nastroj, potrzebowalam jego energi, inaczej zle sie czulam. Naszczescie usunal mi to swinstwo i wiele innych, przez co bylam wielkiem placzkiem i potrzebowalam tyle milosci. Hipnoza mnie wycisza, relaksuje, uspokaja, czuje sie oczyszczona. Wiem, ze to brzmi dziwnie, ale ja to tak czuje.



hah, rozumiem Twoje pytanie
jasne, on to robi tak sprytnie, ze pod koniec mi mowi, jak bede czuc sie po hipno, wiec np. 'bedziesz zrelaksowana,pelni zycia, w doskonalym humorze, przeszczesliwa i bedziesz kochac swojego faceta i uwielbiac i jak sie obudzisz to rzucisz sie na niego i dasz mu wieeelkiego ogromniastego buziaka i podziekujesz, ze jest taki cudowny'
co do obawy, ze zrobi mi cos zle, Ty ogolnie kontrolujesz to wszystko co robisz w hipno, bo ja np. jak nie chce czegos mu powiedziec to nie powiem, sa wielkie blokady, ktorych dlugo zwalczyc nie mog, ale teraz potrafi, lecz do tego potrzeba kilka seansow powtorzyc,zaufac i poznac tego kogos. JEzeli sie pytasz cyz mozna kogos skrzywdzic hipnoza, zapewne mozna, ale to ten terapeuta musi Ci to wprowadzic. A ja nie wierze, ze TZ mi by to zrobil, uwazam, ze ta nasza podswiadomosc by zaprostestowala gdyby cos sie dziala wbrew nas



udanego wyjazdu

kupilas dermacol?
Mi by się taki terapeuta chyba przydał... Ja chyba też jestem takim wampirem dla mojego Tżta ;/ Jak czytałam Twoją historie, to wygląda to tak samo u mnie.

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Mogłybyście zagłosować ? http://www.wizaz.pl/akcje/rowenta/od...ok-479483.html Dziękuję z góry
Oddałam głosik

No cóż, wczoraj i dzisiaj znowu, pokłóciłam się z Tżtem... Już nie mam sił się więcej kłócić Znowu mam doła.

angelinmyheart Odpisałam w klubie
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...

Edytowane przez angelwithoutsoul
Czas edycji: 2010-11-27 o 09:24
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 09:23   #3908
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

czesc dziewczyny
angelwithoutsoul trzymaj sie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:51   #3909
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Heeeeeej
właśnie wstałam
masakra, kto mi pozwolił tak długo spać?
to chyba dlatego że śnieg spadł to od razu zapadłam w sen zimowy
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:58   #3910
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Dzień dobry
Elvii ja też dopiero wstałam i nic mi się nie chce robić
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:40   #3911
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Hej Dziewczyny, dziękuję za zagłosowanie (-: Ja wstałam o 11, zrobiłam make-up i od razu na kompa
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 10:40   #3912
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

heeej u mnie tez przypruszylo juz
zbieram sie za niedlugo na rozmowe o prace ehhhh chyba bede do 50-tki szukac pracy :/
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:43   #3913
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

siwa - nie przesadzaj, będę 3mać kciuki za ciebie (-;
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:11   #3914
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
heeej u mnie tez przypruszylo juz
zbieram sie za niedlugo na rozmowe o prace ehhhh chyba bede do 50-tki szukac pracy :/
Też trzymam A co to za praca?
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:22   #3915
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Dzień dobry!

Ja miałam dzisiaj jechać na wykłady, ale okazało się, że są jutro i nie potrzebnie wstawałam, a całą noc prawie nie spałam.

angelwithoutsoul trzymaj się. Ja z moim nadal w kłótni. Napisałam w klubie więcej.

caate ja właśnie też jestem płaczkiem. Próbuje z tym walczyć, ale samej ciężko mi. Nie cierpię płakać niby mi to pomaga, ale to takie złudne. Na drugi dzień tak, jak dziś wyglądam okropnie i tak się czuje.

Smutno mi.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

1985SiWA na pewno szybko znajdziesz pracę i trzymam mocno kciuki.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:59   #3916
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Ja wstałam godzinę temu Ale byłam strasznie zmęczona.

Dobija mnie moja twarz Już było całkiem nieźle, ale teraz znowu to samo. Masa zaskórników, mnóstwo czerwonych plam, nierówny koloryt, kratery zamiast porów, sińce pod oczami i te zmarchy Mówcie co chcecie, ale to nie jest normalne u piętnastolatki. Delikatne linie - owszem, ale nie takie coś. W podkładzie też wyglądam beznadziejnie. Jutro jak pojadę do CH Reduta na koncert to się będę czuła potwornie nieatrakcyjna przy tylu odpicowanych dziewczynach Tak się staram, o włosy też dbam, a one cały czas wyglądają okropnie. Może są w dość dobrej kondycji, ale na pewno nie są moją ozdobą.

Mam już dosyć narzekania na swój wygląd, ale nie potrafię się z tym pogodzić
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:04   #3917
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cześć
U mnie też biało, tak długo nie było prawdziwej zimy, że dziś się zawiodłam rano, że w ogóle w tym roku przyszła
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:06   #3918
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Ja nie cierpię zimy
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:11   #3919
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

no i wrocilam, praca przy obsludze łóżek solaryjnych. Sama niewiem dziwnie bylo hehe yhhhh
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 12:18   #3920
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja nie cierpię zimy
Ja też. Wszystko, dosłownie wszystko mi marznie, a czerwony, rudolfowy nos to już bije rekord.
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no i wrocilam, praca przy obsludze łóżek solaryjnych. Sama niewiem dziwnie bylo hehe yhhhh
I jak, udało się?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:43   #3921
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
no potafi wyleczyc, to prawda. W USA hipnoza przy kazdej operacji stosuja, stomatologia, nie daja zastrzykow tylko w trans Cie daja i nic nie czujesz, podobno, tak mi TZ mowil, bo teraz robi kurs u Toma Ryana i on wiele razy wspolpracowal z klinikami. Energoterapeuta, hipnoterapeuta to potrafia odmienic zycie czlowieka, nie trzeba sie wiele leczyc. Ja wszystkim podpowiadam, osoby ktore nie moga zajsc w ciaze, niewazne czy przez psychike czy wade genow, wszystko mozna zmienic. Zmienic podejscie psychicznie albo zmienic kod genetyczny, to tylko mozg. Czlowiek potrafi to kontrolowac tylko trzeba wiedziec jak.

i mialam ta gule tzn pryszcza co tak mowilam, nie wiem czy pamietacie...
nic nie kupila w efekcie na nia, bo do apteki nie mialam po drodze, TZ w hipno mnie oczyscil cialo i twarz, zmywam makijaz wlasnie przed chwila i zmylam pryszcza jestem tak podekscytowana, no nie wierze
ze ja trafilam na takiego TZta


duzo osob ma zla energie po prostu i sami siebie tka nakrecili, a duzo jest slabych psychicznie (jak ja) i ja mialam zalamanie w wieku 10lat i od tej pory w moim zyciu wszystko sie zmienilo. W hipno TZ wyciagnal ze mnie wlasnie tego wampira, mozecie wpisac w wiklipedie to tam jest o nim duzo, dziecko placzace i kobieta ktora chlonela moja milosc, przez co ja nigdy nie umialam okazywac swoich uczuc tylko chcialam brac.
No ja bym mogla duuzo gadac o tym, ale TZ by Wam wiecej przekazal
Namawiam go,zeby ksiazke pisal, juz costam nawet zaczal


aaa nie wiedzialam ze nie masz dostepu, moze czas to zmienic ramonciu nasz administratorze?


to jest straszne


okej ja mam podstawe, tylko z wloskami posiedze w kompresie z 1h, jak bede sie uczyc i tu bede wymieszalam l'oreal elseve repair na 3/4dlugosci i na sklap ce ce med odzywke, musze zuzyc tego loreala bo tak lezy i lezy aa i w ogole skonczylam kallosa, skoncze l'oreala, matrixa, waxa oil i kupie sobie jakas maske dopiero
No bardzo dobrze, że o tym piszesz. Tym bardziej, że raczej się mówi, że to ludzie wokół nas mogą zabierać energię a nie, że możemy mieć coś takiego w sobie
Fajnie gdyby Twój TŻ napisał książkę

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Mogłybyście zagłosować ? http://www.wizaz.pl/akcje/rowenta/od...ok-479483.html Dziękuję z góry
Ja już zagłosowałam

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
Ja już po spamowaniu

Od wewnątrz
2 kubki pokrzywy
i chyba zjadłam kilogram mandarynek

Buzia
demakijaż
przetarcie płatkiem z hydrolatem różanym
maseczka peel off z avonu
krem nawilżająco odżywczy
regulacja brwi

Ciało
peeling
nawilżanie masłem kakaowym

Dłonie
peeling
olejek na paznokcie i skórki
krem z minerałami Morza Martwego

Stopy
również peeling
i jeszcze zaraz nałoże na nie balsam+ skarpetki bawełniane na noc

Włosy
maska kokosowa
i serum ochronne z joico


angelinmyheart zaraz zajrzę do klubu
Ojej ile spamowania.
Kurczę, ja też muszę się wziąć za siebie.
Podziwiam Was za wytrwałość


Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja wstałam godzinę temu Ale byłam strasznie zmęczona.

Dobija mnie moja twarz Już było całkiem nieźle, ale teraz znowu to samo. Masa zaskórników, mnóstwo czerwonych plam, nierówny koloryt, kratery zamiast porów, sińce pod oczami i te zmarchy Mówcie co chcecie, ale to nie jest normalne u piętnastolatki. Delikatne linie - owszem, ale nie takie coś. W podkładzie też wyglądam beznadziejnie. Jutro jak pojadę do CH Reduta na koncert to się będę czuła potwornie nieatrakcyjna przy tylu odpicowanych dziewczynach Tak się staram, o włosy też dbam, a one cały czas wyglądają okropnie. Może są w dość dobrej kondycji, ale na pewno nie są moją ozdobą.

Mam już dosyć narzekania na swój wygląd, ale nie potrafię się z tym pogodzić
Czasami tak jest, że skóra wygląda gorzej niż zazwyczaj, ale to normalne.
Może spróbuj jakichś zabiegów u kosmetyczki albo może nie używasz wystarczająco dobrych dla siebie produktów. Opcji jest dużo
Możesz też spróbować jakichś domowych zabiegów-niektórym to bardzo pomaga.
A co to za koncert w Reducie?

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no i wrocilam, praca przy obsludze łóżek solaryjnych. Sama niewiem dziwnie bylo hehe yhhhh
Właśnie, jak było?



A ja niedawno wróciłam z regulowania brwi, miałam dziś jechać na zakupy, ale jest tak strasznie zimno, że aż się odechciewa
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:55   #3922
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

a ja muszę się zapisać do dermatologa.. bo kurcze, zawsze mialam cere sucha.. i skore bez zadnych zaskornikow, pryszczy itd. ale od jakiegos czasu.. mam wysyp malych kropeczek na czole jakbym miala cere tlusta.. ale jak ja dotykam to jest sucha.. pod wieczor jest tlusta i sie swieci.. maziam sie olejkiem pichtowym od miesiaca i juz bylo prawie dobrze a tu nagle mi sie @ zbliza :P i znowu tak jak wczesniej dobrze ze nic mi nie wyskakuje.. bo wczesniej przez @ mi wyskakiwały na skroniach pryszczole i chyba sie przejde do dermatologa to mi powie co mam uzywac bo moge miec juz ta cere mieszana ale bez zadnych wyskakujacych gowienek
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:00   #3923
xHello Kittyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 237
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

dotka95 byłas z tym trądzikiem u dermatologa? Ja miałam straszny trądzik i wyleczyłam sie izotekiem\aknenorminem(ta kie same składy). Jeżeli trafisz na dobrego dermatologa to napewno Ci pomoze
__________________
AG

-Ćwiczę codziennie 8 min legs,abs.
-Zapuszczam włosy
-Dbam o siebie.
-Chodzę do solarium raz w tygodniu.
xHello Kittyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:01   #3924
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Hej

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Mogłybyście zagłosować ? http://www.wizaz.pl/akcje/rowenta/od...ok-479483.html Dziękuję z góry
Juz zaglosowalam

Cytat:
Napisane przez xHello Kittyx Pokaż wiadomość
caate colossal jest cuudoowny żaden tusz nie dał mi takiego efektu na rzesach jak ten

Mój przybrany dziadek zajmuję sie dokładnie tym samym co Twój TŻ To są bardzo wykształceni ludzie muszę przyznać,duzo moża sie od nich nauczyć,oj dużo
ja tez nie znosze colossala u mnie go w gole nie widac na rzesach

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej caate, snowhite, ja tez mialam podobny problem ale wzielam sie w garsc i juz tak nie dzwonie do niego nie pisze i im jestem bardziej niedostepna tym bardziej mu zalezy na mnie, jak sie narzucalam mu nonstop i wydzwanialam kontrolowalam go na kazdym kroku to on sie oddalam odemnie ateraz jest lepiej, tez potrfai sie brzydko odezweac do mnie w nierwach ale wiem ze to tylko nerwy i powiedzialam mu wprost ze ma tego nie robic i juz, zmienilam sie bardzo przy nim nauczylam sie zeby sie nie narzucac, jak bedzie chcial to sam przyjdzie i to dziala sam kiedys stwierdzil ze za bardzo za nim chodze ze czuje sie mna osaczony ze chce odpoczac odemnie i dalam mu spokoj, nie łaże za nim non stop tak jak kiedys

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



zaglosowalam
u mnie nie jest az tak, nie chodze za nim i nie kontroluje aczkolwiek czasem jestem zbyt samolubna i zaborcza ale to sie zmienia TZ tez nie jest bez wad

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość

No cóż, wczoraj i dzisiaj znowu, pokłóciłam się z Tżtem... Już nie mam sił się więcej kłócić Znowu mam doła.
wlasnie trzymaj sie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:02   #3925
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no i wrocilam, praca przy obsludze łóżek solaryjnych. Sama niewiem dziwnie bylo hehe yhhhh
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Ja też. Wszystko, dosłownie wszystko mi marznie, a czerwony, rudolfowy nos to już bije rekord.

I jak, udało się?
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No bardzo dobrze, że o tym piszesz. Tym bardziej, że raczej się mówi, że to ludzie wokół nas mogą zabierać energię a nie, że możemy mieć coś takiego w sobie
Fajnie gdyby Twój TŻ napisał książkę



Ja już zagłosowałam



Ojej ile spamowania.
Kurczę, ja też muszę się wziąć za siebie.
Podziwiam Was za wytrwałość




Czasami tak jest, że skóra wygląda gorzej niż zazwyczaj, ale to normalne.
Może spróbuj jakichś zabiegów u kosmetyczki albo może nie używasz wystarczająco dobrych dla siebie produktów. Opcji jest dużo
Możesz też spróbować jakichś domowych zabiegów-niektórym to bardzo pomaga.
A co to za koncert w Reducie?



Właśnie, jak było?



A ja niedawno wróciłam z regulowania brwi, miałam dziś jechać na zakupy, ale jest tak strasznie zimno, że aż się odechciewa
oj niewiem tak dziwnie bylo, odpowiedz ma byc albo dzisiaj albo w sobote za tydzien.
Rekrutowal mnie szef, byly pytania czy jestem spostrzegawcza i w zwiazku z tym ile (on) ma wzrostu, ile wazy, i ile ma lat nie po po chol*re mu to ale ok
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:23   #3926
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
oj niewiem tak dziwnie bylo, odpowiedz ma byc albo dzisiaj albo w sobote za tydzien.
Rekrutowal mnie szef, byly pytania czy jestem spostrzegawcza i w zwiazku z tym ile (on) ma wzrostu, ile wazy, i ile ma lat nie po po chol*re mu to ale ok
Oj tak, czasami dziwne pytania zadają na takich rozmowach
Ale to dlatego, że teraz każdy pracodawca się ceni, bo o pracę trudno i wiedzą, że ludzie to o pracę się biją.
Ale życzę powodzenia, jak nie powiedzie się to i tak na pewno znajdziesz jeszcze coś lepszego
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:29   #3927
aniawasak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

czesc dziewczyny, mozna dolaczyc?
aniawasak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:32   #3928
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniawasak Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mozna dolaczyc?
Jasne, witaj
Jak o siebie dbasz albo jak zamierzasz?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:36   #3929
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Zadzwonil do mnie gosciu, ze ma dylemat pomiedzy 2-3 dziewczynami i czy moge jeszcze raz podjechac na 15-15.30 hehe nieźle, no podjade podjade.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 13:40   #3930
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniawasak Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mozna dolaczyc?
Witaj!
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.