Pomocy! Jak przerobić koszulkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-10, 22:21   #1
Reiiv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1

Pomocy! Jak przerobić koszulkę?


Hej dziewczyny! Wiem, że temat może zdawać się nieco dziwny dla was, ale główkuję już dłuższy czas i nie mam żadnego pomysłu.

Otóż mam w domu trzy jednakowe czarne koszulki, dobre jakościowo, materiał rozciągliwy, wytrzymały. Wszystko spoko, problem polega na tym, że mają jak dla mnie za duży dekold - osobiście strasznie nienawidzę dekoldów, szczególnie w łódkę i nie mogę tego przeżyć. Czuję się bardzo nie komfortowo, bo zdecydowanie wolę męskie rzeczy xc

Pomyślałam, że może macie jakieś pomysły by te koszulki jakkolwiek przerobić (coś wyciąć, doszyć, przerobić, jak zlikwidować ten okropny dekold)?



A przy okazji... Któraś wie jak robi nadruki na koszulkach, które nie niszczą się przy pierwszych praniach? :/
Reiiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 08:55   #2
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Pomocy! Jak przerobić koszulkę?

A może doszycie koronki? Albo ubieranie pod spód sportowego podkoszulka typu bokserka?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 07:39   #3
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Pomocy! Jak przerobić koszulkę?

Może zamiast skupiać się na odzieży warto zgłebić tajniki polskiej ortografii? Albo chociaż włączyć funkcje autokorekty

Jeżeli nadal nie wiesz, o co chodzi to uwaga:
DEKOLT
Nienawidzę DEKOLTÓW
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 09:24   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pomocy! Jak przerobić koszulkę?

Cytat:
Napisane przez Reiiv Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Wiem, że temat może zdawać się nieco dziwny dla was, ale główkuję już dłuższy czas i nie mam żadnego pomysłu.

Otóż mam w domu trzy jednakowe czarne koszulki, dobre jakościowo, materiał rozciągliwy, wytrzymały. Wszystko spoko, problem polega na tym, że mają jak dla mnie za duży dekold - osobiście strasznie nienawidzę dekoldów, szczególnie w łódkę i nie mogę tego przeżyć. Czuję się bardzo nie komfortowo, bo zdecydowanie wolę męskie rzeczy xc

Pomyślałam, że może macie jakieś pomysły by te koszulki jakkolwiek przerobić (coś wyciąć, doszyć, przerobić, jak zlikwidować ten okropny dekold)?



A przy okazji... Któraś wie jak robi nadruki na koszulkach, które nie niszczą się przy pierwszych praniach? :/
Wyrzuć, skoro tak niekomfortowo się czujesz. Albo zakładaj dodatkową koszulkę pod spód. Dekolt można zrobić większy, ale mniejszy to już nie bardzo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-14 10:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.