Pomysł na zmiany poszukiwany. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 12:06   #1
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671

Pomysł na zmiany poszukiwany.


Witam

Od dłuższego czasu mam taką samą fryzurę.. Niby ją lubię, ale wiadomo, ile można? Moje włosy są koloru ciemny blond, całkiem niedawno sprawiłam im cienkie jasne pasemka (zdjęcie prawy dolny róg-najnowsze). Włoski są dosyć cienkie, proste, ale końcówki codziennie katuję prostownicą. Ostatnio zaczęły chodzić mi po glowie dłuższe włosy.. Takie choćby do ramion. Myślicie, że byłoby mi dobrze...? Mam mocno pociągłą twarz i obawiam się, że włosy dłuższe mogłyby ją wydłużyć jeszcze bardziej..

Co ja mogę zrobić? A może brązik...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (113,2 KB, 52 załadowań)
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:17   #2
Evil_Queen
Raczkowanie
 
Avatar Evil_Queen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 297
Dot.: Pomysł na zmiany poszukiwany.

Taaak, dlugie wlosy wyszczuplaja twarz... A w tej fryzurze jest Ci bardzo ladnie. Ja bym nic nie zmieniala
__________________


'just trying to stay positive.'


.
Evil_Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:56   #3
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Pomysł na zmiany poszukiwany.

A ja mysle ze w tych ciemniejszych bez blondu bylo ci lepiej. Ale to tylko moje zdanieA dluzsze mogly by byc
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:08   #4
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Pomysł na zmiany poszukiwany.

Dziękuję za odpowiedzi. Ewciu, powiem szczerze, że jak wyszłam od fryzjera byłam nieco przerażona, bo miały to być 'refleksy' a wyszły prawie typowe pasemka... Na początku czułam się jak własna mama i nie było mi za wesoło.. Po paru dniach włosy troszkę zciemniały, przywyczaiłam się i nawet mi się podoba. Patrząc na zdjęcia też bardziej się sobie podobam bez pasemek, ale patrząc codzień w lutro myślę inaczej

Kurcze, tak mnie nosi na jakieś zmiany, że chyba zaraz sama podetnę sobie grzywkę
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:29   #5
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Pomysł na zmiany poszukiwany.

Cytat:
Napisane przez brzozka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Ewciu, powiem szczerze, że jak wyszłam od fryzjera byłam nieco przerażona, bo miały to być 'refleksy' a wyszły prawie typowe pasemka... Na początku czułam się jak własna mama i nie było mi za wesoło.. Po paru dniach włosy troszkę zciemniały, przywyczaiłam się i nawet mi się podoba. Patrząc na zdjęcia też bardziej się sobie podobam bez pasemek, ale patrząc codzień w lutro myślę inaczej

Kurcze, tak mnie nosi na jakieś zmiany, że chyba zaraz sama podetnę sobie grzywkę
Hmm.. skoro ci sie podoba i sie dobrze czujesz to tak ma bycFakt na refleksy to nie wyglada...Ale grzywki nie scinaj. Troszke mi sie nie podoba ta prosta grzywka ale ta na bok jak najbardziej takA wlosy takie ciemniejsze jak na pierwszym zdjeciu w gornym rogu od prawej(ale namieszalam...:d). Ja bym cie tak widziala
Pozdrawiam
PS.Wydajesz mi sie calkiem znajoma tzn. jakbym cie kiedys na ulicy juz widziala...
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 13:38   #6
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Pomysł na zmiany poszukiwany.

Cytat:
Napisane przez Ewcia17 Pokaż wiadomość
Hmm.. skoro ci sie podoba i sie dobrze czujesz to tak ma bycFakt na refleksy to nie wyglada...Ale grzywki nie scinaj. Troszke mi sie nie podoba ta prosta grzywka ale ta na bok jak najbardziej takA wlosy takie ciemniejsze jak na pierwszym zdjeciu w gornym rogu od prawej(ale namieszalam...:d). Ja bym cie tak widziala
Pozdrawiam
PS.Wydajesz mi sie calkiem znajoma tzn. jakbym cie kiedys na ulicy juz widziala...
Tylko na zdjęciu wyszly mi takie ciemne włosy, nigdy takich na prawdę nie miałam, a szkoda. Tam gdzie mam pasemka jestem na plaży, kompletnie nieuczesana, dlatego wygladam najgorzej, tak to sobie tłumaczę Dzięki za wszelkie wskazówki

A skąd jesteś? Może widziałaś..
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:29   #7
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Pomysł na zmiany poszukiwany.

Ja proponuje grzywke taka jak na duzym zdjeciu(czyli troszke dluzsza) a kolor wlasnie troszke ciemniejszy taki jak pisalam wczesniejale zeby nie wyszedl za ciemny, wlasciwie nie wiem jaka powinnas farb uzyc bo zawsze wychodza ciemniej;/Moze wizyta u fryzjera...??

Jestem z podkarpacia a z twojego przypisu wynika ze ty jestes z drugiego konca Polski, wiec chyba cie nie widizalam...

Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.