Błagam POMOCY ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 19:12   #1
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31

Błagam POMOCY !


Cześć, jestem chłopakiem, mam 17 lat, jakiś rok temu ciocia mi zaproponowała żebym wyregulował sobie brwi bo już mi się zrastały, z 2 się robiła 1.. Z tego co pamiętam po kilku dniach to zrobiłem, byłem zawiedziony, nie miałem za bardzo o tym pojęcia i miałem później podrażnioną skórę od tego wyrywania itd.. Cały czas się męczę z moim problemem otóż gdy wyrwę wyrastające brwi to zostają mi takie kropki jak by wrastające brwi i mam strasznie czerwoną skórę po regulacji, na noc smaruję kremem nivea i następnego dnia już trochę mniej widać to zaczerwienienie, ale te kropki wyglądają ohydnie!!! Patrząc na innych ludzi nikt takiego problemu jak ja nie mam, wszyscy mają tak samo jak ja kiedyś przed pierwszą regulacją Nie wiem co mam robić, już się z tym tyle męczę.. Chcę mieć już z tym spokój i mieć normalną skórę jak każdy inny chłopak w tym miejscu Kilka dni temu zamówiłem nową pęsetę taką już porządną jednak to nie pomogło :/ Na zdjęciu właśnie tak to wygląda, przepraszam za jakość zdjęcia ale lepszego mi się nie udało zrobić, mało tam widać.. Myślę o pójściu z tym do lekarza czy gdzieś, nie wiem co już robić Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01405.jpg (6,3 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez bandam
Czas edycji: 2011-02-28 o 20:33
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:04   #2
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Błagam POMOCY !

Możliwe że zamiast wyrwać włos z cebulką on Ci się urywa przy skórze. Jak dla mnie to wygląda na zapalenie mieszka włosowego i wrastające włosy w skórę. Najlepszy sposób to idź do kosmetyczki, ona wyreguluje Ci brwi profesjonalnie, i nie ma czego się wstydzić chłopaki też chodzą do kosmetyczek.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:37   #3
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
Możliwe że zamiast wyrwać włos z cebulką on Ci się urywa przy skórze. Jak dla mnie to wygląda na zapalenie mieszka włosowego i wrastające włosy w skórę. Najlepszy sposób to idź do kosmetyczki, ona wyreguluje Ci brwi profesjonalnie, i nie ma czego się wstydzić chłopaki też chodzą do kosmetyczek.
A nie lepiej iść do lekarza i się zapytać co mam z tym robić ?
Przyznam się, że trochę się wstydzę iść do kosmetyczki
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 01:29   #4
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Błagam POMOCY !

Wedlug mnie to za kazdym razem powinienes przemyc pęsete spirytusem salicylowym jak rowniez brwi po wyrywaniu. Po regulacji przemyj miejsca podraznione czyms co ma alkohol zeby odkazic, a nastepnie przyloz lod, żeby zmniejszyć obrzek.

daj znać jak poszlo

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------

asiczuek-łasiczek
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2011-03-01 o 08:09
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 06:42   #5
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Błagam POMOCY !

Masz pewnie bardzo wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień i stanów zapalnych przy takich ingerencjach. Jeśli się wstydzisz iść do kosmetyczki, to idź do lekarza - dermatologa. Przepisze Ci maści i kremy, podpowie gdzie popełniasz błąd.
Dobrze by też było jakbyś na jakiś czas zrezygnował z depilacji i dał skórze odpocząć.
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 09:13   #6
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

Na zdjęciu nie widać tych kropek, lepiej iść od razu do dermatologa czy spróbować z tym alkoholem?

Pomoże ktoś ?

Edytowane przez bandam
Czas edycji: 2011-03-01 o 20:40
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:52   #7
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Błagam POMOCY !

Według mnie najpierw alkohol aż będzie szczypało. Najlepiej przycisnąć watką nasączoną.
Jeżeli masz możliwośc szybkiej wizyty u dermatologa to pewnie! U mnie sie czeka 3 miesiace, chyba, że prywatnie.
Napisz jeszcze czy zbiera się ropa pod spodem.
Ja miałam tak samo, ale tak jak mówiłam pomogła dezynfekcja. Pamietaj, że wyrwany włos zostawia dziurkę, którą trzeba odkazić przed bakteriami.
Może wyślij jeszcze jakies zdjęcie w zoomie czy coś.
Naturalnie pamiętaj,że dermatolog pomoże najbardziej.
Moje rady możesz brać pod uwagę, ale nie jestem lekarzem. Taki portal musisz traktować pomocniczo.
Napisz jeszcze ile takie kropki po wyrywaniu się utrzymyją.

I pamiętaj, że alkohol nie zaszkodzi bo zabija bakterie! Może lekko wysuszyć, ale możesz nawilżyć jak się odkazi
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 14:19   #8
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

Kropki po wyrwaniu się utrzymują kilka dni aż nie odrosną brwi. Ale jak odrosną to i tak skóra jest taka brzydka w tym miejscu, bo mnóstwo tych kropek jest, nie da rady wyrwać tak żeby nie było widać tych kropek
Ok spróbuje z alkoholem ale nie wiem czy pomoże mi to
Na samym środku jest takie coś jak by w środku była woda coś takiego kiedyś nawet to przebiłem to miałem kilka tygodni strup.. Nie mam ropy niby ale często w tym miejscu gdzie wyrywam pojawiają mi się takie małe pryszcze wygląda to strasznie

Edytowane przez bandam
Czas edycji: 2011-03-02 o 14:21
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 21:35   #9
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Błagam POMOCY !

Nic nie przebijaj bo zakażenia dostaniesz!!!!! albo zaraz po alkoholu posmaruj balsamem po goleniu. Moja koleżanka zawsze miala ropne krosty jak się goliła w okolicach bikini. Od kiedy stosuje balsam po goleniou nic się nie dzieje (zanim na to wpadłyśmy pare lat minęło))
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 21:57   #10
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

Gdzieś wyczytałem że maść tribiotic może mi pomóc, właśnie posmarowałem sobie tą część skóry i zobaczymy jakie będą efekty, przez kilka dni będę regularnie smarował, bo jest napisane żeby 3 razy dziennie, no ale cóż jak bym to wyleczył to pewnie po regulacji znów to mi się zrobi oby nie Jak to nie pomoże to pójdę do dermatologa, u mnie niestety też tak około 3 miesięcy się czeka za wizytą u dermatologa
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:43   #11
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

Wyrywając brwi jakoś tak wyszło że wyrwałem włoski do połowy czoła, wiem że nie powinno się tam wyrywać.. Nic mi nie będzie?? Tzn czy nie urosną mi jakieś długie włosy xD. Już tego nie ruszać nigdy ??
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 22:47   #12
Olenka_16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Najpiękniejsze miejsce na ziemi:))
Wiadomości: 871
Wink Dot.: Błagam POMOCY !

tekirgo czego się nie robi samemu..jak ci się zsrastaly to mogles je zyletką potraktowac te co ci się zreastaly a reszte zostawic.co ty baba jestes ze brwi reguluesz hehe..jak facet wygląda bez brwi..moga ci jeszcze gorsze odrastac przez to wyrywanie
Olenka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:00   #13
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

Nie no mi tak szybko zarastają że z 2 robi się 1 i brzydko to wygląda
Zostawić w spokoju to czoło ? czekać aż odrosną i będzie ok ? nic nie ruszać ? nie odrosną mi jakieś włosy :P ? Też już nie mogę z tymi brwiami jak wyrwę żeby były 2 to kurde mam takie straszne czerwone i jak by dziurki zostawię w spokoju te brwi i będę kilka włosków czasem wyrywał tylko żeby się z 2 nie zrobiła 1 ..

Edytowane przez bandam
Czas edycji: 2011-04-16 o 23:01
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:09   #14
Olenka_16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Najpiękniejsze miejsce na ziemi:))
Wiadomości: 871
Wink Dot.: Błagam POMOCY !

Cytat:
Napisane przez bandam Pokaż wiadomość
Nie no mi tak szybko zarastają że z 2 robi się 1 i brzydko to wygląda
Zostawić w spokoju to czoło ? czekać aż odrosną i będzie ok ? nic nie ruszać ? nie odrosną mi jakieś włosy :P ? Też już nie mogę z tymi brwiami jak wyrwę żeby były 2 to kurde mam takie straszne czerwone i jak by dziurki zostawię w spokoju te brwi i będę kilka włosków czasem wyrywał tylko żeby się z 2 nie zrobiła 1 ..
Nie ruszaj nic...! bo potem ebdziesz brzydko wyglądał i będa Ci chaszcze odrastac.
Olenka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:16   #15
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

Tak jak pisałem już to zrobiłem to zostawię już to w spokoju, ale z tymi brwiami to ja mam okropnie bardzo brzydko wygląda skóra między nimi
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:18   #16
Olenka_16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Najpiękniejsze miejsce na ziemi:))
Wiadomości: 871
Wink Dot.: Błagam POMOCY !

Cytat:
Napisane przez bandam Pokaż wiadomość
Tak jak pisałem już to zrobiłem to zostawię już to w spokoju, ale z tymi brwiami to ja mam okropnie bardzo brzydko wygląda skóra między nimi
Podziękuj cioci! z tym sie chodzi do fryzjera u nas brwi fryzjer reguluje!
Olenka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:21   #17
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

A u nas fryzjer nie reguluje
Wstyd chłopak na przykład do kosmetyczki omg jeszcze z moim wyglądem ^^
Dziękuję ciociu
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:30   #18
Olenka_16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Najpiękniejsze miejsce na ziemi:))
Wiadomości: 871
Wink Dot.: Błagam POMOCY !

Cytat:
Napisane przez bandam Pokaż wiadomość
A u nas fryzjer nie reguluje
Wstyd chłopak na przykład do kosmetyczki omg jeszcze z moim wyglądem ^^
Dziękuję ciociu
jak z Twoim wyglądem
?chodzi o te brwi tak?

no a co do kosmetyczki to myslisz ,ze faceci tam nie chodzą? jak sie wstydzisz to powiesz jaka jest sytuacja hehe;p
Olenka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 10:46   #19
bandam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Błagam POMOCY !

No tak i ogolnie brzydki jestem
bandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.