Rozjaśnione włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 23:31   #1
2389529u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1

Rozjaśnione włosy


Nie znalazłam podobnego wątku więc piszę z pewnym problemem, otóż parę lat farbowałam włosy na czarny kolor, w zeszłym roku zaczełam samodzielnie intensywnie rozjaśniać, nie pomyślałam i w jednym tygodniu użyłam ok.5 rozjaśniaczy :O włosy zaczęły się kruszyć i łamać, aczkolwiek minął rok, ja chcę mieć blond włosy i teraz pytanie, resztki tych czarnych włosów, które aktualnie są brązowe, czy na tyle odpoczęły abym mogła je potraktować rozjaśniaczem? Nie chciałabym, aby mi wszystkie włosy się pokruszyły.
Jeśli tak, czy mogłabym rozjaśniaczem z syoss? Jakieś opinie?
2389529u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 09:43   #2
trisja
Raczkowanie
 
Avatar trisja
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 48
Dot.: Rozjaśnione włosy

Cytat:
Napisane przez 2389529u Pokaż wiadomość
Nie znalazłam podobnego wątku więc piszę z pewnym problemem, otóż parę lat farbowałam włosy na czarny kolor, w zeszłym roku zaczełam samodzielnie intensywnie rozjaśniać, nie pomyślałam i w jednym tygodniu użyłam ok.5 rozjaśniaczy :O włosy zaczęły się kruszyć i łamać, aczkolwiek minął rok, ja chcę mieć blond włosy i teraz pytanie, resztki tych czarnych włosów, które aktualnie są brązowe, czy na tyle odpoczęły abym mogła je potraktować rozjaśniaczem? Nie chciałabym, aby mi wszystkie włosy się pokruszyły.
Jeśli tak, czy mogłabym rozjaśniaczem z syoss? Jakieś opinie?
Rok to około +12cm na głowie, więc tyle mogłabyś spokojnie rozjaśnić, ale żadna z nas Ci nie powie co masz zrobić bo sama musisz ocenić co z Twoimi włosami - końcówki przeżyły 5 rozjaśniaczy w ciągu tygodnia, niby miały rok przerwy ale co z nimi robiłaś? Stosowałaś jakieś maseczki, odżywiałaś w jakiś sposób itd? Bo jeżeli uważasz, że są w miarę zdrowe to rozjaśniaj, ale jeżeli są zniszczone to daj im spokój albo rozjaśnij a potem zetnij końcówki.

A co do rozjaśniania, to lepiej zrobić kąpiel rozjaśniającą bo mniej pali włosy. Ja robiłam tak - kupiłam rozjaśniacz z joanny, rozrobiłam go, dolałam trochę wody i odżywki. Lekko zmoczyłam włosy, nałożyłam tą mieszankę i myłam nią włosy około 20min. Efekt: rozjaśnione i niezniszczone włosy powiem Ci tak, lepiej rozjaśniać stopniowo i np teraz kąpiel, odżywić włosy i za pół roku znowu kąpiel i powoli zejdziesz do blondu, ale nie licz że włosy na tym nie ucierpią.
trisja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 11:50   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnione włosy

poprzedniczka ma rację. niestety, obawiam się, że przy takim działaniu Twoje włosy najdają się raczej do ścięcia, niż dalszego rozjaśniania.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 13:08   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnione włosy

Przecież tuż pod masz cały zbiorczy o rozjaśnianiu, źle szukałaś https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65795
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-22 14:08:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.