SOLARIUM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-22, 22:44   #1
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30

SOLARIUM


Chciałam sie spytać odnośnie kremu do solarium.
Słyszałam opinie, że lepiej nie używać kremu, ponieważ wtedy jest regularna opalenizna. Wystarczy tylko dobry krem nawilżający "po".
Hmm .,, czyli jak to jest lepiej z kremem czy bez?
A jeżeli krem to jaki??
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 16:18   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: SOLARIUM

Asia [img]icons/icon7.gif[/img] opinie " z kremem czy bez" "po czy przed" sa sprzeczne, bo nie ma dokładnych badan na ten temat .. polecam lekture art naszej specjalistki [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.wizaz.pl/beata_solarium_opalanie.php

pozdrowionka [img]icons/icon40.gif[/img]

jak milo byc znow na wizazu [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] w czubek - nosa/ nie buta [img]icons/icon12.gif[/img] kochane Pudernice [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 20:42   #3
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: SOLARIUM

Moim zdaniem stosowanie kremu przyspieszające opalanie w solarium zapobiega szybszemu starzeniu się skóry, skóra mniej się niszczy (jest jakaś ochroną) [img]icons/icon10.gif[/img]
Na moją 18-stke postanowiłam iść na solarkę, by skóra na imprezę ładniej wyglądała i babka powiedziała mi że lepiej z kremem... miałam taki przepięknie pachnący kremik, że chciało się go zjeść ;D
Z tym równomiernym opalaniem to jest różnie... ja byłam tylko trzy razy (poniedziałek- 8min., środa-10min., piątek 10min.) i byłam równomiernie jednego ładnego koloru, ale nie czarna, tylko taka w sam raz [img]icons/icon7.gif[/img] Smarowałam się tym kremikiem przyspieszającym opalanie, ale moja koleżanka też używała tego samego kremu i twarz jej była nadal blada, dekolt trochę opalony, a brzuch spieczony (ale ona chodziła z miesiąc, no może trzy tygodnie czasami nawet codziennie z późniejszymi przerwami 2 dniowymi bo brzuch ją piekł)
Ja byłam na stojącej, a moja koleżanka była na zwykłej leżącej.
Stojąca kosztuje ok. 2 zł/min. a leżąca 1zł/min.
Polecam stojącą, chodź nie byłam na leżącej i nie mogę porównać [img]icons/icon10.gif[/img]
Pozdrawiam <róża>
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.