biedne rzęsy-bardzo prosze o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-01, 14:53   #1
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414

biedne rzęsy-bardzo prosze o pomoc!


Witam
Zdaje sobie sprawe, ze ten temat poruszany byl wiele razy- przejzalam archiwum.W kazdym watku o wypadaniu rzes jest mowa o olejku rycynowym.Niestety stosuje go juz dosc dlugo i nic a nic mi on nie pomaga!Powiedzcie mi czy w gabinetach kosmetycznych robi sie jakies kuracje czy cokolwiek.Czy gdybym calkowicie zrezygnowala z malowania rzes az sie nie polepszy i zrobila henne to czy ona mi nie zaszkodzi jeszcze bardziej?Co do rzes to dodam ze ostatnio pieka mnie troche oczy, czy to (wypadanie)moze miec cos z tym wspolnego?Moze macie jakis przepis dla moich rzes, ktore kiedys byly moim skarbem)Prosze was bardzo, poradzcie mi cos.
Pozdrawiam-Kaśka
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 17:01   #2
margot-sz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 38
GG do margot-sz
Re: biedne rzęsy-bardzo prosze o pomoc!

Cześć!
Wprawdzie nie odpowiem na większoć Twoich pytań, ale mogę powiedzieć, co ja zrobiłam, kiedy moje rzęsy zaczęły strasznie się łamać i wypadać. Mianowicie, po przeanalizowaniu opinii o odżywkach na wizażu i po analizie portfela, zakupiłam odżywkę REFECTOCIL (pytaj o nią w hurtowniach kosmetyczno-fryzjerskich) i stosowałam przez 3 tygodnie bez przerwy (na noc). Odłożyłam na bok tusze, a w ciągu dnia czesałam rzęsy odżywką PIERRE RENE (ale tą klasyczną, nie medic), bo refectocil jest tłustą maścią, więc nie nadaje sie na dzień. Musiałam wprawdzie czekać na rezultaty, ale się opłaciło. Rzęsy przestały wypadać, zaczęły szybciej rosnąć. Od tamtego czasu minęły już z 3 miesiące, poprawa jest widoczna, ale nie wiem która z odżywek pomogła im bardziej. Pierra używam nadal pod mascarę i na noc, kiedy nie chce mi się ich szczotkować maścią refectocil. Widzę ogromną różnicę i nowe rzęsy nadal mi rosną, mam ich całe mnóstwo między tymi dłuższymi. Wydatek też nie jest kosmiczny, bo refectocil kosztuje ok.12zł i tyleż samo kosztuje Pierre. Życzę udanej kuracji i wiary w wyniki!!!
Pozdrawiam - Małgośka
nowinka napisał(a):
> Witam
> Zdaje sobie sprawe, ze ten temat poruszany byl wiele razy- przejzalam archiwum.W kazdym watku o wypadaniu rzes jest mowa o olejku rycynowym.Niestety stosuje go juz dosc dlugo i nic a nic mi on nie pomaga!Powiedzcie mi czy w gabinetach kosmetycznych robi sie jakies kuracje czy cokolwiek.Czy gdybym calkowicie zrezygnowala z malowania rzes az sie nie polepszy i zrobila henne to czy ona mi nie zaszkodzi jeszcze bardziej?Co do rzes to dodam ze ostatnio pieka mnie troche oczy, czy to (wypadanie)moze miec cos z tym wspolnego?Moze macie jakis przepis dla moich rzes, ktore kiedys byly moim skarbem)Prosze was bardzo, poradzcie mi cos.
> Pozdrawiam-Kaśka
margot-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 19:15   #3
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: biedne rzęsy-bardzo prosze o pomoc!

dziekuje Małosiu, i czekam na dalsze sugestie od innych wtajemniczonych
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.