Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 17:52   #4981
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Edith3F Pokaż wiadomość
dziękuję andziuchna
naczytałam się już trochę o tym olejku,ale nie kojarzę tego gdzie go można nabyc .

Jestem tu nowa i jeszcze się gubię w tym natłoku informacji.Przepraszam i
DZIĘKUJĘ
Tak jak Narek napisała, warto skorzystać z wyszukiwarki i zaznaczyć opcję pokazywania postów - wtedy wyłapuje tylko te, które zawierają poszukiwaną frazę.
Jest jeszcze inna fajna wyszukiwarka - w wątku, na samej górze " przeszukaj ten wątek" - wyrzuca w wynikach posty z danego tematu.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 17:59   #4982
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Edith3F Pokaż wiadomość
dziękuję andziuchna
naczytałam się już trochę o tym olejku,ale nie kojarzę tego gdzie go można nabyc .

Jestem tu nowa i jeszcze się gubię w tym natłoku informacji.Przepraszam i
DZIĘKUJĘ
nie ma za co
owocnych poszukiwan
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 21:13   #4983
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to uzasadnić profesjonalnie. Z obserwacji: ciepła woda nie ożywia tak włosów jak zimna. Są bardziej sprężyste, żywe, lepiej się skręcają.
Hm.. To ciekawe. Muszę to koniecznie wypróbować
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 10:15   #4984
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Na zebraniu wlosow na czubku glowy w luzny kucyk i spieciu ich spinka/klamra - czymkolwiek, co sie nie odcisnie (gumka byc nie moze). Jestem zachwycona ta metoda, teraz po prostu myje wlosy wieczorem po powrocie do domu. Schna sobie na powietrzu, zadnych suszarek etc. Śpię z w/w kucykiem na czubie. Rano ide z ananasem pod prysznic, wlosy chlona wilgoc. Po kapieli wgniatam w nie troche zimnej wody, odżywko-żel, a kiedy jem śniadanie i robię makijaż schną - i jestem gotowa do wyjścia. Slowem maksimum wygody i olbrzymia oszczednosc czasu
Tulipanno czym Ty spinasz włosy ze, Ci się nie odznacza na włosach? Ciekawi mnie ta metoda choć ja obciełam wosy i mam zbyt krótkie aby wszystkie złapać ale chociaż te z góry by się uniosły
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 10:37   #4985
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Odpowiadam odnośnie farby - jeśli w Superpharm nie dostanę, to będę szukać z innych farb. Na All boję się kupować - jeszcze jakiegość szmigla mi wcisną.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 18:21   #4986
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Tulipanno czym Ty spinasz włosy ze, Ci się nie odznacza na włosach? Ciekawi mnie ta metoda choć ja obciełam wosy i mam zbyt krótkie aby wszystkie złapać ale chociaż te z góry by się uniosły

pozwole sobie odpisac, ja np jak biore prysznic to zawsze spinam wlosy klamra, taka zwykla z rossmana, jakakolwiek, nie niszczy mi fryzury, kiedy zwiaze wlosy gumka chocby na 5 minut to potrafia zepsuc , klamra mi sie polamala i bylam zmuszona związać krecone wlosy gumka

probowalam cos kombinowac z tym ananasem ale nie wiem czy cale wlosy zebrac do gory, czy zewnetrzna warstwe wlosow, ciezko mi to sobie wyobrazic a przydaloby sie tak uniesienie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 20:23   #4987
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Jutro pierwszy raz od długiego czasu nakładam nafte i zółtko. Mam zamair to zrobic to tak, pod wieczór nałozyc to na suche włosy, pod ręcznik 30min, spłukac, niech wyschną iśc spac i rano umyc. Jak myslicie.?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 20:55   #4988
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Tulipanno czym Ty spinasz włosy ze, Ci się nie odznacza na włosach? Ciekawi mnie ta metoda choć ja obciełam wosy i mam zbyt krótkie aby wszystkie złapać ale chociaż te z góry by się uniosły
Spinam najzwyklejszą, długą spinką. kawalek plastiku u gory - dluuugi prostokat. A pod spodem taka srebrna klamra, ktora trzeba scisnac dwoma palcami, coby odpiąć Wlosy sa spiete na tyle luzno - nie tuz przy skorze glowy - ze rano nie sa scisniete.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:12   #4989
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Jak myslicie.?
Nafty nigdy nie stosowałam. ...naście lat temu stosowałam maskę : żółtko jajka, oliwa z oliwek, parę kropel cytryny = majonez. Zawsze nakładałam toto w ciągu dnia : maska, folia {coby maska nie wsiąknęłą} i ręcznik {czapka wełniana} dla rozgrzewki. Po około czterech godz. płukanie. Jak na olej woda nie pomogła to go szamponem. Ale dzisiaj są dostępne różnego rodzaju maski i odżywki : z silikonami i bez, z proteinami i bez, oleje itp.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:43   #4990
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Spinam najzwyklejszą, długą spinką. kawalek plastiku u gory - dluuugi prostokat. A pod spodem taka srebrna klamra, ktora trzeba scisnac dwoma palcami, coby odpiąć Wlosy sa spiete na tyle luzno - nie tuz przy skorze glowy - ze rano nie sa scisniete.
oooo mam taką spinkę, więc bede musiała przetestować.
Pamiętacie taką metode zawijania gowy w ręcznik by ładnie włosy się kręiły? metoda fajna ale mało zdrowa bo ręcznik nie przepuszczał powietrza. Ja postanowiłam tę metode zmodifikowac i zakładać na głowę pieluche....jest cienka i przepuszcza powietrze, ciekawe jak to wyjdzie . Dobry to pomysł?
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:23   #4991
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
oooo mam taką spinkę, więc bede musiała przetestować.
Pamiętacie taką metode zawijania gowy w ręcznik by ładnie włosy się kręiły? metoda fajna ale mało zdrowa bo ręcznik nie przepuszczał powietrza. Ja postanowiłam tę metode zmodifikowac i zakładać na głowę pieluche....jest cienka i przepuszcza powietrze, ciekawe jak to wyjdzie . Dobry to pomysł?

Ale pielucha jest na tyle cienka ze chyba nie utrzyma wlosow Ale najlepiej sprobuj i sama nam opowiedz o efektach, bom ciekawa Na recznik kiedys krecilam wlosy ale porzucilam sposob bo nijak nie umialam w tym turbanie chodzic. Moze z pielucha latwiej?
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 15:04   #4992
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Może zamiast pieluchy lepiej zwykły T- shirt (na YouTube widziałam).
U mnie i tak ta metoda by się nie sprawdziła, bo mam za krótkie włosy. Moje pod wpływem ciężaru wody się prostują, jak nie pozbędę się tego nadmiaru, włosy się miej kręcą. Ja po prostu chwilę zawinę w ręcznik, a jak zdejmę to pomacham energicznie głową (woda z włosów rozpryskuje się na różne strony) i dla mnie to wystarczy, a ploppingu, ani tej drugiej podobnej metody nie próbówałam jeszcze.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:35   #4993
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Spinam najzwyklejszą, długą spinką. kawalek plastiku u gory - dluuugi prostokat. A pod spodem taka srebrna klamra, ktora trzeba scisnac dwoma palcami, coby odpiąć Wlosy sa spiete na tyle luzno - nie tuz przy skorze glowy - ze rano nie sa scisniete.
ale ta spinka jest metalowa, prawda? nie przeszkadza ci to w nocy?

i spinasz włosy mokre czy wilgotne? mokre chyba będą się niszczyć
__________________

Edytowane przez rare bird
Czas edycji: 2008-11-07 o 18:00 Powód: dopisek
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 23:41   #4994
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
ale ta spinka jest metalowa, prawda? nie przeszkadza ci to w nocy?

i spinasz włosy mokre czy wilgotne? mokre chyba będą się niszczyć
Nie, bo wlosy sa spiete na czubku, tak, ze w zaden sposob mnie ona nie ugniata w jakiejkolwiek pozycji bym nie lezala. Na ogol spinam wlosy niemalze suche - wilgotne sa jeszcze te przy skorze glowy, bo tam najdluzej schna, a mimo wszystko staram sie unikac suszarki. Jednak pare razy zdarzylo mi sie isc spac z wilgotnymi. Po miesiacach uzywania nie widze zadnych polamancow ani innych, negatywnych skutkow upinania tak wlosow. Wiadomo, najlepiej by bylo, zeby fryzjer to ocenil, bo moge czegos nie zauwazac, ale na razie sie do niego nie wybieram.


Dziewczyny, mam pytanie. Kofeina stosowana bezposrednio na skore glowy przyspiesza porost wlosa. Natomiast jak jest z ta, przyjmowana doustnie? Czy to prawda, ze wplywa na wzrost wlosa negatywnie? Pytam, bo zaczelam pić jakis czas temu Plusz active, ktory zawiera witaminy jak chocby biotyna (nie wiem, czy zawartosc jest na tyle duza, zeby codzienne picie dawalo jakies efekty) natomiast niestety zauwazylam, ze zawiera tez kofeine. Kawy nie pije w ogole. To co, moze to wetrzec w skalpidło zamiast picia?

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-11-08 o 12:17 Powód: Dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:27   #4995
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

dekoloryzowałam włosy i teraz na gwałt potrzebują one odżywienia. Zaczęłam myc odżywką i efekty są zadowalające, jak na krótki czas stosowania. Niestety nie chcę nic lłykać, coby maleństwu w brzuszku czymś nie zaszkodzić.
chyba ukręcę jakąś miksturkę tylko pytanko ws jajek, do maski mają iść same żółtka czy białko też pakować? Pytam, o pojawiały się różne przepisy.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:31   #4996
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Myślę że jak chcesz.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:38   #4997
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Ja popatrzyłam dzisiaj na swoje włosy w lustrze i załamalam się. Jest ich sporo, gdy spięłam je klamerką to całkiem ładnie i przyzwoicie wyglądały. Ale z bliska widać, że są po prostu bardzo cienkie. Chyba znow narzucę sobie jakąś solidną kurację i będę się jej trzymać, bo na razie to piję regularnie tylko pokrzywę, drożdże mi się skończyły i znowu przerwałam.

Zastanawiam się też nad powrotem do tauryny i czytam w Internecie o wpływie tauryny na włosy. Wyczytałam, że tauryna wspomaga produkcję kreatyny (nie keratyny), która jest również budulcem włosów i paznokci. Ale biorąc pod uwagę, że to są suplementy polecane głównie dla kulturystów i osób ćwiczących, boję się, że taka kuracja sobie zaszkodzę. Czy ktoś wie może coś więcej o kreatynie?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:39   #4998
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

http://allegro.pl/item462115036_recz...wlosow_zo.html

Widzialyscie?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:41   #4999
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Śliczniasty
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 17:50   #5000
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja popatrzyłam dzisiaj na swoje włosy w lustrze i załamalam się. Jest ich sporo, gdy spięłam je klamerką to całkiem ładnie i przyzwoicie wyglądały. Ale z bliska widać, że są po prostu bardzo cienkie. Chyba znow narzucę sobie jakąś solidną kurację i będę się jej trzymać, bo na razie to piję regularnie tylko pokrzywę, drożdże mi się skończyły i znowu przerwałam.

Zastanawiam się też nad powrotem do tauryny i czytam w Internecie o wpływie tauryny na włosy. Wyczytałam, że tauryna wspomaga produkcję kreatyny (nie keratyny), która jest również budulcem włosów i paznokci. Ale biorąc pod uwagę, że to są suplementy polecane głównie dla kulturystów i osób ćwiczących, boję się, że taka kuracja sobie zaszkodzę. Czy ktoś wie może coś więcej o kreatynie?
Tauryna i kreatyna faktycznie sa stosowane przez kulturystów ale z drugiej strony mozna dawac kotom na porost siersci, nie mowiac juz o tym ze tauryna jest jednym ze skladnikow inneove czyli jako aminokwas ma jakis wplyw na nasze włosy. Kreatyna w wiekszych ilosciach jest szkodliwa dla nerek a co do samej tauryny to nie wiem slyszlalam ze dobra na wątrobe i ogolem wysiłek psychofizyczny:P, wiec jesli nie bedziemy siedziec na siłowni to jakies hipermięsnie nam nie urosną. Przyznam sie ze tez keidys myslalam o tym zeby lykac tauryne...
edit ; no i oczywiscie tauryna + kofeina= rebull :P czy costam innego, czyli tez poprawia wydolnosc nie tylko fizyczna ale tez psychiczna ... ( ukłon w strone sesji :P )

Edytowane przez carlo_rossi
Czas edycji: 2008-11-09 o 17:54
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:55   #5001
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Ja też właśnie słyszałam od jednej z Wizażanek - kociary - że taurynę daje się kiciom na porost sierści. Przypuszczam jednak, że najlepsze efekty daje tauryna w połączeniu z jeszcze innymi składnikami. Jest kuracja zastępcza dla Inneovu - tauryna, zielona herbata i cynk - chyba też jeszcze sok pomidorowy czy koncentrat. Wolałabym jednak w walce o mocniejsze i gęstsze włosy nie zniszczyc sobie nerek...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:59   #5002
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Aggie, a stare poczciwe wcierki? Nie chce Ci się nimi bawić?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:01   #5003
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie słyszałam od jednej z Wizażanek - kociary - że taurynę daje się kiciom na porost sierści. Przypuszczam jednak, że najlepsze efekty daje tauryna w połączeniu z jeszcze innymi składnikami. Jest kuracja zastępcza dla Inneovu - tauryna, zielona herbata i cynk - chyba też jeszcze sok pomidorowy czy koncentrat. Wolałabym jednak w walce o mocniejsze i gęstsze włosy nie zniszczyc sobie nerek...
Nigdy w zyciu, wszytsko z umiarem czy tauryne czy inne suplementy to lepiej uwazac. Czesto slysze od dziewczyn ze lykaja po kilka-kilkanascie roznych tabletek suplementacyjnych az strach myslec co bedzie pozniej z watrobą grrr..
ale takie połaczenie jak piszesz to czemu nie, producent inneove na pewno robil badania wiec sadze ze stosowanie tauryny +costam nie przekaczajac dawki nie powinno zaszkodzic tylko wlasnie pomoc... no chyba ze ktos bedzie to łykal bez przerwy przez baaardzo dlugi czas, a mysle ze az takich zapaleńców tu nie ma

znowu edit...
co do wcierek to tez mozna tam dodac t. (jest w tonicu schwarzkopfa active F):P

Edytowane przez carlo_rossi
Czas edycji: 2008-11-09 o 18:03
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:03   #5004
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Aggie, a stare poczciwe wcierki? Nie chce Ci się nimi bawić?
Eee... no wcieram, wcieram aloesowy żel Palomy i nie powiem, odrastają mi nowe włoski, ale myślałam o czymś od wewnątrz, tzn. podziałaniu na cebulkę włosa od środka. Wiem, że grubości włosa nie da się zmienić, ale im lepiej odżywiona cebulka, tym zdrowsze włosy produkuje - czyli w pewnym sensie rosną włosy grubsze, bo mocniejsze

Ale muszę jeszcze dokłądnie wczytać się w wątek o wcirkach i znaleźć przepis, który podawala Maria, ten po krotym tak bardzo zgęstniały jej włosy. No nic, jeszcze dwa pełne dni laby, mam czas na czytanie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:26   #5005
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Aggie, a może zwykłe suplementy witaminowe? Z tego co wiem, to zazwyczaj dziewczyny chwalą sobie Vitapil.
Tak szczerze, to jakoś nie mam zaufania do tej tauryny
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:39   #5006
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

ponieważ watek przekroczył 5000postów- został zamknięty

zapraszam do dalszej dyskusji w części III https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post9650860
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.