krem glyco A 12% izis - dostepny na kwc , przeciw zmarszczkom? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-19, 14:32   #1
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65

krem glyco A 12% izis - dostepny na kwc , przeciw zmarszczkom?


Moja buzia jest bardzo problematyczna , nie dośc że wągry (parówki nie pomagaja niestety) to i trądzik(dzis mam 6 krostek na czole. bo zawsze tam wyskakują ) i w dodatku przebarwienia na czole i brodzie. Niewielkie te przebarwienia(udalo mi sie wiekszosc zniwelowac zabiegami eksfoliacji u kosmetyczki)Teraz chcialabymt ylko jakos uporac sie z tym trądzikiem i tymi malymi plamkami... przeczytalam i tym kremie z firmy Izis , udałam się do apteki a tam dopwiedzialam się że ejst to krem dla SARZEJĄCEJ SIE SKORY i nie kupilam . bo przeciez moja skora nie jest jakas stara , myslalam ze pomylilam nazwe. dzis znow sprawdzilam i nie pomylilam. wiec nie wiem co jest grane.

I druga sprawa to już poważna. gdyby mi się udalo to wyleczyć te kilka krostek i przebarwien czy moglabym chodzic na soalrium. wiem ze po kwasach nie moglam bo sie nawracaly przebarwienia. chodze na soalrium i opalam wszystko procz buzi ale teraz nie chce byc blada i wlasnie nie wiem. moze jakos chronic specjalnie buzie na tym solarium? i nie uzyje samoopalacz o nie , nie ma szans.
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 07:20   #2
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: krem glyco A 12% izis - dostepny na kwc , przeciw zmarszczkom?

hej, jeśli masz dylemat z glyco , może zacznij od effaclaru K lub Lysanel Active, ja mam obecnie ten pierwszy i jest rewelacyjny, skóra bardzo mi się poprawiła.a co do solarium, to prawda używając kwasów nie zaleca się odwiedzania solarium.Naprawdę odradzam , jeśli chcesz aby twoja skóra za 10 lat i więcej wyglądała dobrze nie przesadzaj z solarium i slońcem , ja sama przeginałam z tym i teraz za to płacę, naprawdę skóra szybciej sie starzeje.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.