platynowy połysk, ratunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 13:15   #1
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676

platynowy połysk, ratunku


Witam
Mój naturalny kolor wlosów to bardzo jasny blond, zależnie od światła żółtawy albo prawie biały.
Chciałam przefarbować się na jasny rudawy blond, ale po każdym farbowaniu moich włosów pojawia się kilka problemów... po pierwsze farby wychodzą za ciemne, i jakieś takie dziwne... niby kolor ciemniejszy, ale przebija przez niego taki jakby platynowy połysk! Więc jak odbijało sie światło to były szarawo-jaśniutkie, a jak nie to ciemniejsze ale też jakieś dziwne.... Normalnie też moje wlosy mocno błyszczą, ale po farbowaniu to wygląda strasznie.

Kiedyś fryzjerka miała mi zrobić czekoladowe pasemka - niektóre wyszły czarne, niektóre czekoladowe a niektóre rudawe. Jak sie troche zmieszały z moimi naturalnymi to właśnie ujawnił sie ten połysk i wyglądało to nieciekawie. Więc chyba nie mam po co znowu iść do fryzjera...

Da się coś z tym zrobić? Zależy mi na jasnym kolorze bez tego połysku.
fotke niebardzo mogę dodać, bo i tak aparat nie odda zupełnie koloru.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.