Jaki dobry fryzjer w Pile - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-25, 12:29   #1
kasica81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dortmund
Wiadomości: 22

Jaki dobry fryzjer w Pile


Kobietki jezeli znacie dobrego fryca w Pile dajcie znac.
kasica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 12:55   #2
karolajnaa
Przyczajenie
 
Avatar karolajnaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Hej
Może Effekt? Podobno szefowa p. Agnieszka jest świetna, dużo klientek ma też Monika. Ja zawsze chodzę do p. Doroty (wygląda jak Sarah Jessica Parker ), nie narzekam
Warto zaryzykować

Pozdrawiam
karolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:21   #3
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

i tylko tyle a juz sie ludzilam ze znajde tu jakis fajny adresik?
gdzie jest efekt jesli mozna spytac?
naprawde nie ma wiecej wizazanek z Piły?
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 10:36   #4
karolajnaa
Przyczajenie
 
Avatar karolajnaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Witam,
Salon Effekt - ul. Kolbego, numeru budynku niestety nie pamiętam, na pewno rzuci Ci się w oczy

Słyszałam też o Hollywood ale nigdy tam nie byłam (okolice Browaru - stary Eden )

Pozdrawiam
karolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 13:58   #5
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

ja bylam w hollywoodzie i niestety nie bylam zachwycona, nie to zebym cos do nich miala, nic nie mozna zarzucic, ale jest dosc drogo a za taka cene czlowiek sie spodziewa fajnego efektu... ja nie bylam zadowolona bo za bardzo mnie dziewczyny wystrzepily, a tego nie chcialam...
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:15   #6
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Ja ostatni raz u fryzjera byłam 2 miesiace temu i bardzo miło wspominam wizytę Obcięła mnie pani z salonu fryzjerskiego na ul. Orzeszkowej w tym ciagu gdzie jest pizzeria i apteka. Zrobiono mi ładną fryzurkę, a do tego miła obsługa Rónież czekam na inne opinie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 11:09   #7
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

jakos do efektu ciagle sie nie moge wybrac bo to dosc daleko ode mnie, ale ciagle czekam tez na inne propozycje fajnych fryzjerow takze pilskie wizazanki podzielcie sie swoimi tajnymi adresami
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 21:08   #8
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

w sobote ide do Guinou czy jakos tak przy sikorskiego, ma mnie tam babeczka uczesac na wesele brata zobaczymy,... jak juz bede po to podziele sie odczuciami

no srednio bylo... nie polecam, co prawda obsluga mila, ale nic poza tym, w domku musialm sie sporo nameczyc zeby wyszlo jako tako...

Edytowane przez haallka
Czas edycji: 2006-08-22 o 00:11
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 19:47   #9
Justi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Do tej pory miałam wiele okazji pochodzić do fryzjerów i mam dwa ulubione miejsca, do których chodzę.
Jeden z nich to "Iwa" na ul. Ludowej (skrzyżowanie Ludowj z Okólną) koło dawnego "Unimoru". Najlepiej czesze i farbuje właścicielka Iwona, a drugi znajduje się w dawnej "Cechowej", wejście od tyłu, a tam najlepsza jest Ewa.
Pozdrawiam
Justi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 09:42   #10
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

co do cechowej sie zgadzam... tez lubie tam chodzic... a w iwie nie bylam wiec trzeba sprawdzic
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:36   #11
akmsm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Thumbs down nigdy do Bogny!!!

odradzam wszystkim wizytę w salonie, a raczej kiepskim zakładziku, "U Bogny" ul.Lelewela(Podlasie). Bylam tam wykonać pasemka na moich naturalnych wlasach. Kolor wyszedl siwy (!!!!)a pasemka zostaly nierowno nalozone. Wybralam sie na konsultacje do innego fryzjera w Rodle. Tamtejsze fryzjerki powiedzialy,ze rzeczywiscie kolor blond zostal zle dobrany (czyt.nie dobrany w ogole) do koloru moich oczu i karnacji i obecnie wygladam tak jakbym miala rozsiane siwe wlosy! postanowilam wrocic do Bogny z reklamacja. Szefowa powiedziala,ze ufa swoim dziweczyna (co jescze gorzej o niej swoadczy), ze pasemka sa wykonane dobrze i kolor tez jest ok! (szefowa ma chyba problemy ze wzrokiem). Oczywiscie moja reklamacja nie zostala uwzgledniona. podziekowalam zatem za wysluchanie i oswadczylam szefowej, ze amatorsko podchodzi do swoeje pracy! jutro ide do Rodla nakladac nowy kolor. jak wroce to podziele sie wrazeniami! pamietajcie" nigdy do Bogny!!!
akmsm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 10:32   #12
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: nigdy do Bogny!!!

no prosze... a ja nigdy nie slyszalam o tym salonie, za to Rodlo moge polecic z czystym sumieniem... czekam na opinie
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 13:28   #13
akmsm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Smile Fryzjer w Rodle

i juz po wizycie w Rodle! moja "siwizna" zostala pokryta slicznym odcieniem ciemniejszego blondu (podobnym do naturalnego). Obsluga bardzo mila i niezwykle profesjonalna. Wlosy farbowala mi pani Aneta-goraca polecam. Mile wrazenie zrobila na mnie szefowa pani Dorota, ktora tez sie przejela sytuacja na mojej glowie i doradzila co i jak. Podobalo mi sie to,ze w Rodle zaproponowano mi kawe. Niby szczegol,ale sprawia, ze robi sie domowa atmosfera. Zabraklo mi tego "u Bogny"! widzialam,ze " u Bogny" pozostale klientki popijaja czy to kawe czy herbate a mi nawet tego nie zaproponowano. poczulam sie jak klient gorszej kategorii. Polecam Rodlo! Tam potrafia zrobic cos z niczego!dziekuje Anecie jestem wdzieczna!
akmsm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 14:50   #14
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Fryzjer w Rodle

ciesze sie ze wyszlo tak jak tego oczekiwalas a jak tam ceny w rodle? z tego co pamietam nie bylo za tanio
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 21:47   #15
akmsm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

ceny....hmm....za dzisiejsze nalozenie farby i wymodelowanie zaplacilam 67zl,ale wlosy mam dlugie i puszyste takze farby chyba poszlo duzo. wole wiecej zaplacic (o ile to bylo wiecej) i dobrze wygladac to tak samo jak z ciuchami-placisz wiecej to dostajesz lepszy i trwalszy material. do Rodla zamierzam teraz chodzic regularnie i za jakis czas jak moje wlosy odpoczna po ostatnich przykrych zdarzeniach to pojde znow cos zmienic
pozdrawiam
akmsm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:01   #16
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

to chyba nie bylo duzo sama nie wiem bo ja nie farbuje wloskow u fryzjera... zawsze tylko podcinam ewentualnie czesze na jakies okazje raz robilam sobie pasemka tez mam dlugie wloski... to bylo jakies 4 lata temu i placilam wtedy kolo 100zl... wiec chyba w Rodle jest dosc niedrogo dobrze wiedziec przy najblizszej okazji tez sie tam wybiore
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:47   #17
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Odswiezam ten watek W Pile zakladow fryzjerskich jest cala masa,ale tych naprawde dobrych tylko kilka... Ja z czystym sumieniem polecam salon fryzjerski "Darco" na ulicy powstancow wielkopolskich. Bylam i jestem bardzo zadowolona Dodam ze fryzjer to przesympatyczny mezczyzna,wiec wizyta mija w milej atmosferze, a i kawke czy herbatke mozna sobie wypic . Raczej niedrogo ja placilam rowna stowke,dla mnie tanioszka. Pozdrawiam wszystkich
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 18:44   #18
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

darco? a gdzie to dokladniej bo wlasnie planuje cos zrobic z moim wlosiem Tylko nie mam pomyslu przydaloby sie podciac cos nie cos ale to znowu takie banalne
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:02   #19
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Dokladnie to hmmm.... jakby Ci tu opisac.... jak juz pisalam na powstancow wlkp. Na pewno wiesz gdzie biedronka,to obok biedronki jest zielony blok(kiedys pomaranczowy hihi) i w owym bloku jest sklep spozywczy i jak pojdziesz od drugiej strony to tam Kiedys byl tam lumpeks.... tuz obok jest apteka wiec latwo znalezc wystarczy ze juz bedziesz kolo biedry to trafisz bez trudu..... acha tylko nie pomyl zakladow hihi bo z jednej strony jest "darco" a z drugiej inny-nie polecam
Mam nadzieje ze cos zrozumialas z tego co napisalam Pozdrawiam
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 20:31   #20
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

aha to juz chyba wiem gdzie, dziekuje bardzo a mozesz mi jeszcze napisac czy ten fryzjer-mezczyzna(nigdy nie bylam u mezczyzny) to umilby tak dobrac fryzurke do twarzy? czy musze konkretnie powiedzuec co chce. Bo ja taka niezdecydowana jestem i potrzebuje kogos kto mi doradzi w czym najlepiej wygladam. sorki ze tak mecze pozdrawiam
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:19   #21
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

spoko nie meczysz Szczerze to nie wiem czy by umial tak do twarzy ale to ze doradzic potrafi to wiem na pewno. Jak bylam ostatnio to babka chciala jasne(czyt.blond)pasemka ale jej powiedzial ze widzial by ja raczej w takich wisnia,czerwien i powiem Ci ze sie nie mylil a babka wyszla zadowolona ze hej Mozesz sprobowac go zapytac,powiedz mniej wiecej co bys chciala i wspolnie z nim to przedyskuj. To na prawde mily facet-zreszta jak sie okazalo moj kolega z podstawowki hehe a wlosami sie zajmuje od 13lat wiec juz swoje potrafi Idz i sie umow na wizyte-na pewno wspolnie cos wymyslicie Buzka
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 22:02   #22
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Masz racje tak tez zrobie, zobaczymy co z tego wyjdzie . Zdam pozniej relacje
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 10:17   #23
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

No ja mysle hehe Buzka
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:05   #24
kasia_w20
Przyczajenie
 
Avatar kasia_w20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Co do salonu fryzjerskiego MAURO w rodle to odradzam... Swoją przygodę z tym salonem zaczęłam od umówienia się na próbną fryzurę ślubną, czesała mnie p. Kasia, nie powiem uczesała mnie ładnie choć nie chciała słuchać moich uwag, zapytałam ją czy zapamięta tą fryzurę żeby za kilka tygodni uczesać mi właśnie taką fryzurę na ślub, odpowiedziała, że oczywiście, że mam się nie martwić. wzięłam także ze sobą aparat, żeby zrobiła kilka zdjęć fryzury. gdy nadszedł dzień ślubu nie martwiłam się o fryzurę, bo byłam przekonana, że uczesze mnie tak jak na próbnej. gdy dotarłam na miejsce było tam takie zamieszanie, że nie wiedzieli kto ma mnie czesać i w ogóle. włosy zaczął mi prostować jakiś chłopak chyba praktykant, ale nie potrafił nawet porządnie wyprostować włosów, nie wiedział jak się za to zabrać, gdy minęła już godzina prostowania zaczęło się we mnie gotować i myślałam, że zaraz wybuchnę...wtedy prostowanie i dalszą część przejęła p. Kasia, ale ona też nijak mi je wyprostowała, także w niektórych miejscach miałam pofalowane włosy. a co do fryzury to pokazałam jej zdjęcia tej fryzury próbnej to powiedziała, że ok. jednak gdy zobaczyłam, że czesze mnie zupełnie inaczej powiedziałam jej że to nie jest ta fryzura, którą mi robiła na próbnej, ona na to, że mi takiej samej nie uczesze... byłam taka wkurzona, że myślałam, że się zaraz rozrycze. szybko, szybko i już, byle tylko zrobić i cześć- takie moje wrażenie, zaznaczę jeszcze, że do moich blond włosów zaczęła wpinać czarne wsuwki... gdybym nie kupiła złotych i jej nie dała, to bym wyglądała jak idiotka z czarnymi... no i za fryzurę ślubną zapłaciłam 100zł, kiedy wróciłam do domu wzięłam lokówkę i musiałam poprawić fryzurę, bo rozprostowały mi się końcówki zrobione w pośpiechu i byle jak przez p. |Kasię
|Kilka miesięcy po ślubie postanowiłam ściąć włosy i wybrałam się jeszcze raz do fryzjera w rodle, dałam im jeszcze jedną szansę. umówiona byłam na 16, to nic, że dopiero się zabrały za moje włosy o 17... obcinała mnie taka czarna chuda niska ok 30, wogóle mi nie ścieniowała włosów, a prawą stonę mam bardziej wychrępaną niż lewą, aż wstyd rozpuścić włosy...wydałam 70 zł i noszę związane włosy. Także dla mnie ten fryzjer jest na spalonej pozycji, nie dość, że drogo to cena nie adekwatna do jakości usług.byłam traktowana jak klientka drugiej kategorii... nie polecam
__________________
http://suwaczek.com/200712120926.png
kasia_w20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:34   #25
tapirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Cześć dziewczyny ja też szukam dobrego fryzjera w Pile. W sierpniu ślubuję i przyznam się, że mam ogromny problem z wyborem dobrego salonu fryzjerskiego. Czytałam dużo dobrych opinii na temat Effekt-u, może ktoś to potwierdzić? Czekam na opinie
tapirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:00   #26
nica1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Hej Dziewczyny!

Ja slubuje we wrzesniu i umowiona jestem wlasnie do Effektu. Wczesniej chodzilam tam na farbowanie i czesanie i bylam mega zadowolona. Z reguly chodzilam do p. Moniki lub p. Agaty wiec z gory polecam.
Z tego co mi dziewczyny mowily to sie przenosza z ul. Kolbego na ul. Kadetow 2 lok. 6, nie wiem kiedy dokladnie ale mowily, ze we wrzesniu juz sie spotkamy w nowym lokalu.
nica1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:32   #27
netus94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Witam
Chciałabym wystopniować sobie włosy i szukam jakiegoś dobrego fryzjera w Pile. Czy orientujecie się może, do którego warto iść? W jakiej cenie mogłoby to kosztować?
netus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:01   #28
88ilonka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Polecam la rose na Kolbego super fryzjerka, byłam dzisiaj i jestem mega zadowolona Pełen profesjonalizm, strzyżenie oceniam na 5 i kolorek dobrała mi również bardzo fajny
88ilonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 08:39   #29
Nastka95
Przyczajenie
 
Avatar Nastka95
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

Witam was drogie wizazanki
mam nadzieje że mi pomożecie mimo młodego wieku ;]
mam 15 lat i włoski gdzies 10cm sięgające za ramiona zamierzam własnie wybrać się do fryzjera chciałabym ściąć włosy do długości za moje uszy i zrobić grzywkę na prost(teraz mam na bok) nie wiem do jakego fryzjera się wybrać zeby nie zrobił mi czegos z wlosami zawsze chodzilam do Darco ale ostatnio zepsół mi wlosy i sie zrazilam Pozniej chodziłam do fryzjera koło poczty ale obciął mi o wiele krócej niż chciałam i efekt był taki ze musiałam chodzić ze spiętymi włosami... teraz koleżanki radzą mi żebym poszla do fryzjera koło deptaku-koło pentapu i że tam jest młoda specjalistka do włosów długich i już nie wiem co mam robić POMÓŻCIE
Nastka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:33   #30
Furia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki dobry fryzjer w Pile

z tym rodłem bym nie szalała, moja mama kilka razy została tam ścięta na starą babę, za każdym razem przez inną fryzjerkę, a mnie pani zrobiła trwałą, która trzymała się na ok połowie pasemek, więc pół głowy w puklach, pół proste, dodatkowo straciłam z 15 cm bo spaliła i zapłaciłam fortunę. gdy poszłam na reklamację okazało się, że mi robiła uczennica, więc nie mam się co czepiać, bo i tak wyszło nieźle ;>. tylko czemu za eksperymenta poszło 150 ? i przez pół roku wyglądałam jak idź stąd.
wszystkie koleżanki mojej mamy strzygą się w rodle, bo to modne, i wszystkie wyglądają fatalnie
Furia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-22 15:48:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.