Agencje Hostess - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 10:47   #1
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182

Agencje Hostess - Kraków


Chciałabym zrobić 'update' na temat wszelakich agencji hostess działających na terenie Krakowa.

Jakie agencje polecacie, a jakie odradzacie?
Gdzie najlepiej płacą i jak u Was wyglądają kontrole (częstotliwość)?

Osobiście na ten moment stanowczo:
POLECAM - Active Promotion
PÓŁ NA PÓŁ - Cursor
ODRADZAM - Akcent (do tej pory oczekuję na pieniądze - miały wpłynąć do 8 listopada, a jest już 25 ... na maile łaskawie także przestali odpowiadać)
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 23:24   #2
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Nikt nie chce się podzielić doświadczeniami? ^^
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:29   #3
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Metropolis BTL - polecam, wszystko w porządku
Looz - wszystko bardzo w porządku, była to pierwsza agencja, z którą podjęłam współpracę na terenie Krakowa i nie zawiodłam się
Stand by Stand (SBS) - nie polecam, złe doświadczenia i do tego nieprzyjemna atmosfera oraz kilka innych minusów
SENSI Models - agencja z Poznania, ale robią akcje w całej Polsce. 4 miesiące czekałam, żeby dostać połowę(!) pieniędzy, w między czasie nie odbierali telefonów, ani nie odpowiadali na maile.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 17:01   #4
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Mogłabym coś więcej dowiedzieć się na temat agencji SBS ? Bo zbiegiem okoliczności dostałam dzisiaj od nich maila z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Jednakże po przeczytaniu powyższego posta zastanawiam się czy w ogóle jest sens tam iść.

Edytowane przez Saori89
Czas edycji: 2013-12-10 o 17:03
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 18:54   #5
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Cytat:
Napisane przez Saori89 Pokaż wiadomość
Mogłabym coś więcej dowiedzieć się na temat agencji SBS ? Bo zbiegiem okoliczności dostałam dzisiaj od nich maila z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Jednakże po przeczytaniu powyższego posta zastanawiam się czy w ogóle jest sens tam iść.
Oni non stop rekrutują, bo dziewczyny szybko uciekają :P Jak coś, to pisz do mnie na priv
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:36   #6
lidka29
Przyczajenie
 
Avatar lidka29
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

SBS równiez nie polecam. Jesli któraś z Was chce się dowiedzieć więcej zachęcam do wysłania prywatnej wiadomości.
lidka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 23:27   #7
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Ja już zakończyłam "karierę" hostessy ale ze swojej strony mogę jeszcze polecić agencję PIXCOM. Mają zazwyczaj naprawdę przyjemne i dobrze płatne akcje. Standard to u nich 12 zł netto, a czasami więcej.

Co do agencji ASM to zleceń mają mnóstwo ale są to akcje kiepsko płatne (zazwyczaj 8 zł netto) i praktycznie każda ma miejsce w hipermarketach, itp. Obydwa Tesco są obstawione tylko przez agencje ASM (mają tam monopol). Poza tym długo trzeba czekać na wypłatę. Jednakże z braku laku można się tam wybrać, ja kilkakrotnie dla nich pracowałam i w sumie nigdy mnie nie oszukali. Poza tym można liczyć (pracując w Tesco), że wyniesie się różne rzeczy, które się reklamowało albo, które reklamowali inni (mają specjalny osobny magazynek).

Edytowane przez Saori89
Czas edycji: 2014-12-21 o 23:34
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 18:31   #8
lolkadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Więc tak agencji SBS bardzo nie polecam. Na początku niby mili wszyscy a w rzeczywistości koszmar, za wszytsko kary maile na 3 strony pytac nie wolno bo za wszytsko co bylo w mailu sa kary, zawsze dzwonia do ciebie o najgłupszych porach i sa w szoku ze nie siedzisz ciagle przed komputerem. Ile to razy mialam telefony że w ciagu 5 minut mam cos zrobic i odeslac im na maila a ja bedac w szkole tramwaju nie mialam mozliwosci, generalnie sprawdzaja na kazdym kroku i czasem dzownia z fochami bo cie z kims pomyla, bardzo niemili ludzie tam pracuja i nikomu nie polecam.
lolkadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 18:45   #9
a002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Agencji SBS , NIE POLECAM , no chyba że masz zamiar się podenerwować i pracować charytatywnie. Szczerze to NAJWIĘKSZY SYF jaki kiedykolwiek widziałam. Problemy z dostaniem wypłaty to chleb powszedni, o każdy zarobiony grosz trzeba się prosić. Brak szacunku dla pracownika oraz pretensje o wszystko to norma. Gnębienie telefonami gdy np twój mail ze zdjęciami z akcji nie dotarł potrafią dzwonić o każdej godzinie i nie interesuje ich gdzie jesteś masz wysłać maila jeszcze raz w ciągu najbliższych pięciu sekund i już. Kary maja wprowadzone już chyba za wszystko. Każą pracować na lewych książeczkach sanepidowskich. często nie rozumieją słowa ,, nie'' masz iśc na akcję i już bo właściwie to już na nią jesteś wpisana. Jeśli szukasz pracy to tą agencję DARUJ SOBIE, bo PIENIĘDZY NIE ZOBACZYSZ !!!!!!!
a002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 08:19   #10
Tisiana
Raczkowanie
 
Avatar Tisiana
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zielonka
Wiadomości: 76
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Straszny hejt na ten SBS :p ale dołączę i ja swoje dwa słowa :p też pracowałam chociaż krótko, w sumie aż takich problemóm z nimi nie miałam jak dziewczyny powyżej - też przeszkadzało mi natrętne wciskanie na siłę na akcje, ale dało się im odmówić i był spokój. Złej atmosfery nie odczułam, właściwie to wszystko względnie spoko tylko po wypłaty trzeba jeździć osobiście i je odbierać, jak raz nie mogłam bo wyjechałam na dłużej, to przelewu przez pół roku nie mogłam się doprosić i dopiero osobiście pół roku później mi wypłacili.. masakra. I ściemniają z premiami za sprzedaż, nigdy niczego dodatkowego nie dostałam pomimo że były uwzględniane w meilach. I stawki mają raczej niskie.
Tisiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 10:51   #11
ma24
Przyczajenie
 
Avatar ma24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 28
Dot.: Agencje Hostess - Kraków

Ja polecam jeszcze agencję hostess DNA, z którą współpracuję od kilku lat. Jest bardzo dużo zleceń, także z Krakowa. Agencja jest dobrze zorganizowana, oferty przychodzą mailowo i są na stronie, codziennie dochodzą nowe, akcje są szybko umawiane i na stawki też nie narzekam.
ma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 11:51:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.