Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-03, 08:02   #691
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Narazie wszystko ok. Właśnie do tej pory brałam rano i nie wiem jak dalej... Chyba troszkę temp mi skoczyła.. Nie wiem cy dobrze czy źle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Narazie wszystko ok. Właśnie do tej pory brałam rano i nie wiem jak dalej... Chyba troszkę temp mi skoczyła.. Nie wiem czy dobrze czy źle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:06   #692
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Narazie wszystko ok. Właśnie do tej pory brałam rano i nie wiem jak dalej... Chyba troszkę temp mi skoczyła.. Nie wiem cy dobrze czy źle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Narazie wszystko ok. Właśnie do tej pory brałam rano i nie wiem jak dalej... Chyba troszkę temp mi skoczyła.. Nie wiem czy dobrze czy źle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będziesz miała wysoka, bo to skutek leków. Mnie doktor P. zabronił mierzenia temperatury. Przy 1 transferze miałam ciągle powyżej 37 i się nie udało, przy 2 nie mierzylam. Powiedział, że w naszej sytuacji mierzenie temperatury nie jest miarodajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:08   #693
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Nie nie mierze tylko taak czuje po sobie... Czy leki po ci Zwiększył? Bo mi nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:13   #694
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Nie nie mierze tylko taak czuje po sobie... Czy leki po ci Zwiększył? Bo mi nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, miałam te sama dawkę. Po pozytywnej becie tez nic nie zmieniał. Dopiero po serduszkowej miałam delikatne zmiany w dawkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:17   #695
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Nie, miałam te sama dawkę. Po pozytywnej becie tez nic nie zmieniał. Dopiero po serduszkowej miałam delikatne zmiany w dawkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok. A. Acard miałaś? Bo pytałam wczoraj i. Mówił że neoparin wystarczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:23   #696
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Ok. A. Acard miałaś? Bo pytałam wczoraj i. Mówił że neoparin wystarczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam. Odstawil mi w 9tc na wizycie serduszkowej. Miałam krwotoki z nosa. To też nie jest dobre, bo wówczas mówił, że będę miała krwotoki z dróg rodnych i byłam tylko na neoparinie, najpierw 60,a potem 40. Miałam okropne siniaki i zmniejszył mi dawkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:29   #697
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Miałam. Odstawil mi w 9tc na wizycie serduszkowej. Miałam krwotoki z nosa. To też nie jest dobre, bo wówczas mówił, że będę miała krwotoki z dróg rodnych i byłam tylko na neoparinie, najpierw 60,a potem 40. Miałam okropne siniaki i zmniejszył mi dawkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha to ja mam 40...kurcze myślę że to wystarczy... Sama nie wiem co robić z tym acardem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 08:30   #698
Sandra27x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 533
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Monika kiedy testujesz
Sandra27x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:32   #699
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Sandra27x Pokaż wiadomość
Monika kiedy testujesz
11 lipca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:33   #700
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Aha to ja mam 40...kurcze myślę że to wystarczy... Sama nie wiem co robić z tym acardem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej nie bierz. Skoro doktor nie kazał. Neoparin wystarczy. Chyba lepiej tak, niż mieć plamienia. Ja mialam 3 krwotoki z nosa i zaraz kazał mi odstawic.
On ten acard w ogóle od niedawna daje. Ja w styczniu to Sans go pytałam, czy mogę brać. On mi go nie zlecił. Stwierdził, że można spróbować, a potem po tych krwotokach, to się bałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 11:39   #701
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Monika Super że dobrze się czujesz i mocne kciuki za Was Ja neoparin brałam wieczorem i też pytałam dr o acard i powiedział że absolutnie już nie. Pamiętaj tylko przy robieniu zastrzyków żeby dobrze ścisnąć skórę na brzuszku i nie puszczać aż wstrzykniesz wszystko i wyjmiesz igłę - nie wychodzą wtedy siniaki
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 12:04   #702
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez v_ka8 Pokaż wiadomość
Monika Super że dobrze się czujesz i mocne kciuki za Was Ja neoparin brałam wieczorem i też pytałam dr o acard i powiedział że absolutnie już nie. Pamiętaj tylko przy robieniu zastrzyków żeby dobrze ścisnąć skórę na brzuszku i nie puszczać aż wstrzykniesz wszystko i wyjmiesz igłę - nie wychodzą wtedy siniaki
No oby brak objawów nie wrozyl nic złego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 15:28   #703
kasi19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 255
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez v_ka8 Pokaż wiadomość
Kasia Jeśli tylko zdążysz z laparo przed owulacja i oczywiście będziesz w stanie do działania to możesz nawet w tym samym cyklu 😉 Znajoma tak zrobiła i się udało, mi niestety przepadł ten jeden cykl ale od następnego już stymulacja i działanie 🙂

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Monika Jak u Ciebie? Jak poszło i jak się czujesz? 😚
Dzięki
kasi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 15:30   #704
kasi19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 255
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
11 lipca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia to tak jak ja ale ja już się nie nakręcam czekam na laparo chociaż nadzieja jest zawsze....
kasi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 15:39   #705
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez kasi19 Pokaż wiadomość
Monia to tak jak ja ale ja już się nie nakręcam czekam na laparo chociaż nadzieja jest zawsze....
Jesteś po transferze czy naturalne starania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 20:50   #706
Malwa0416
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 61
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dziewczyny mam do Was prośbę, szczególnie do tych które szły krótkim protokołem do iv, byłam u doktora ostatnio bo tak sie umówiliśmy żebym w ten dzień przyszła i rozpisze mi wszystko co i jak z zastrzykami i całą procedura ale była taka sytuacja ze doktor nie miał czasu i tylko kazał mi przyjsc z gonalem w 2 dc i wtedy mi wszystko powie i dalej nic nie wiem...ile mniej wiecej trwa stymulacja do momentu punkcji?(wiem że każda ma trochę inaczej pewnie) i w którym momencie jedzie sie do macierzyństwa podpisać umowę i dokonać opłaty? Czy jak sie robi przelew to np. wystawiaja fakture z terminem zapłaty? Jesli robimy PGS to od razu płacę po informacji ile jest zarodków? Pytałam doktora czy zadzwonić tam do kliniki i sie poumawiac na te formalności to powiedział że nie bo za wcześniej i on mi powie kiedy i troche mnie to stresuje bo musze przygotowac pieniądze i nie chciałabym tak z dnia na dzień się dowiedzieć hehe poratujcie mnie jakimiś informacjami bo jestem jak dziecko we mgle.
Malwa0416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 20:52   #707
v_ka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 216
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Zuzka Ja chętnie pomogę tylko dostęp do wiadomości prywatnych będę miała dopiero jutro koło południa- ratuje Cię to? Co się stało wogole? Jak się czujesz?

Evkil Również mogę oddać, pisz na priv🙂
v_ka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 20:54   #708
kasi19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 255
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Jesteś po transferze czy naturalne starania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze naturalne zobaczymy co wyjdzie po laparo...
kasi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 20:59   #709
nocotam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Malwa0416 dzis pytalam doktora kiedy dokonuje się płatności i podpisuje umowę to mówił że przed biopsja wtedy co jest spotkanie z (anestezjologia chyba) ... tylkp nie dopytalam czy preferuja gotówkę czy przelew... jeśli chodzi o PGS to nie mam pojęcia bo nie badam zarodków
nocotam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 21:03   #710
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez nocotam Pokaż wiadomość
Malwa0416 dzis pytalam doktora kiedy dokonuje się płatności i podpisuje umowę to mówił że przed biopsja wtedy co jest spotkanie z (anestezjologia chyba) ... tylkp nie dopytalam czy preferuja gotówkę czy przelew... jeśli chodzi o PGS to nie mam pojęcia bo nie badam zarodków
Można płacić gotówką lub karta... Czy przelewem to nie wiem ale pewnie też...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Malwa0416 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę, szczególnie do tych które szły krótkim protokołem do iv, byłam u doktora ostatnio bo tak sie umówiliśmy żebym w ten dzień przyszła i rozpisze mi wszystko co i jak z zastrzykami i całą procedura ale była taka sytuacja ze doktor nie miał czasu i tylko kazał mi przyjsc z gonalem w 2 dc i wtedy mi wszystko powie i dalej nic nie wiem...ile mniej wiecej trwa stymulacja do momentu punkcji?(wiem że każda ma trochę inaczej pewnie) i w którym momencie jedzie sie do macierzyństwa podpisać umowę i dokonać opłaty? Czy jak sie robi przelew to np. wystawiaja fakture z terminem zapłaty? Jesli robimy PGS to od razu płacę po informacji ile jest zarodków? Pytałam doktora czy zadzwonić tam do kliniki i sie poumawiac na te formalności to powiedział że nie bo za wcześniej i on mi powie kiedy i troche mnie to stresuje bo musze przygotowac pieniądze i nie chciałabym tak z dnia na dzień się dowiedzieć hehe poratujcie mnie jakimiś informacjami bo jestem jak dziecko we mgle.
Priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 21:11   #711
Malinowa_chmurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 85
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez Malwa0416 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę, szczególnie do tych które szły krótkim protokołem do iv, byłam u doktora ostatnio bo tak sie umówiliśmy żebym w ten dzień przyszła i rozpisze mi wszystko co i jak z zastrzykami i całą procedura ale była taka sytuacja ze doktor nie miał czasu i tylko kazał mi przyjsc z gonalem w 2 dc i wtedy mi wszystko powie i dalej nic nie wiem...ile mniej wiecej trwa stymulacja do momentu punkcji?(wiem że każda ma trochę inaczej pewnie) i w którym momencie jedzie sie do macierzyństwa podpisać umowę i dokonać opłaty? Czy jak sie robi przelew to np. wystawiaja fakture z terminem zapłaty? Jesli robimy PGS to od razu płacę po informacji ile jest zarodków? Pytałam doktora czy zadzwonić tam do kliniki i sie poumawiac na te formalności to powiedział że nie bo za wcześniej i on mi powie kiedy i troche mnie to stresuje bo musze przygotowac pieniądze i nie chciałabym tak z dnia na dzień się dowiedzieć hehe poratujcie mnie jakimiś informacjami bo jestem jak dziecko we mgle.
Hmm już nie pamiętam dokładnie ale punkcja była jakoś 16dc wszystko zależy jak rasną pęcherzyki !
Jakieś 3 dni przed punkcja byliśmy w krk na kontrolnej wizycie u anestezjologa - każdy musi być !!!
Wtedy wzięliśmy dokumenty, regulaminu itp.
W dniu punkcji rano dokonalismy zapłaty ,przelewem karta płatniczą ! Zapłata musi być od razu !!!
Co do PGS- dzwonią 5dnia i mówią ile jest zarodków i pytają ile chcesz zbadać ! Następnie dostajesz e-mail z kontem itp. aby zapłacić za PGS- po wpłynięciu kasy oni odrazy wysyłają materiał do badania ! Czeka się 3-4tyg.
Malinowa_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 21:24   #712
Zuzka8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 70
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

V_ka super ciesze sie bardzo! to prosze Cie odezwij sie do mnie na priv jak bedziesz mogla to sie dogadamy. Wszystko Ci wtedy wyjasnie.
Zuzka8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 21:27   #713
Malwa0416
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 61
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dziękuję Wam dziewczyny za informacje! Od razu sie uspokoilam hehe potrzebowałam wiedzieć jaki mniej wiecej jest plan a byłam strasznie rozczarowana jak sie od doktora nic nie dowiedziałam a czekałam prawie 7 godzin w kolejce żeby cokolwiek sobie rozjaśnić w głowie hehe
Malwa0416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 19:31   #714
maka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Hej dziewczyny.
Mam pytanie czy dr przyjmuje jutro???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 19:33   #715
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Dziewczyny przypominam, że na wizażu nie kupujemy i nie sprzedajemy leków!
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 19:56   #716
floyd26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cześć dziewczyny, ja też dołączyłam do tego grona i mam takie pytanie, czy któraś z Was miała tak, że w dniu kiedy wzięła zastrzyk Ovitrelle to dostała krwawienie? Pytam, bo się denerwuję, do tego dwa dni wcześniej monitoring i widoczne 3 pęcherze...

PS. Mam też pytanie, co do niedzieli i godzin monitoringu, bo będę pierwszy raz w niedzielę i zastanawiam się od której jest czynna przychodnia, bo wiem, że dziewczyny przychodzą bardzo wcześnie...a w niedzielę monitoring zaczyna się od 16:00.
Dziękuję z góry za pomoc Ania

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez maka88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam pytanie czy dr przyjmuje jutro???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jutro tj Piątek od 16-20:30 tylko monitoring
floyd26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 19:57   #717
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez floyd26 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja też dołączyłam do tego grona i mam takie pytanie, czy któraś z Was miała tak, że w dniu kiedy wzięła zastrzyk Ovitrelle to dostała krwawienie? Pytam, bo się denerwuję, do tego dwa dni wcześniej monitoring i widoczne 3 pęcherze...

PS. Mam też pytanie, co do niedzieli i godzin monitoringu, bo będę pierwszy raz w niedzielę i zastanawiam się od której jest czynna przychodnia, bo wiem, że dziewczyny przychodzą bardzo wcześnie...a w niedzielę monitoring zaczyna się od 16:00.
Dziękuję z góry za pomoc Ania

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------




Jutro tj Piątek od 16-20:30 tylko monitoring
Wiesz to plamienie mogłaś miiec bo jajeczka pekaly. Mi się tak trzy razy zdarzyło i dr mowil że to plamienie bo owulacja była...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:03   #718
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Floyd w niedzielę CDK otwierają o 15.
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:12   #719
floyd26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez MonikaO777 Pokaż wiadomość
Wiesz to plamienie mogłaś miiec bo jajeczka pekaly. Mi się tak trzy razy zdarzyło i dr mowil że to plamienie bo owulacja była...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli raczej nic się złego nie stało?

Dziękuję za odpowiedź

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Floyd w niedzielę CDK otwierają o 15.
Dzięki
floyd26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 20:16   #720
MonikaO777
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 615
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 8

Cytat:
Napisane przez floyd26 Pokaż wiadomość
Czyli raczej nic się złego nie stało?

Dziękuję za odpowiedź

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------


Dzięki
Sądzę że jak plamienia ustaly to były po owulacji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MonikaO777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-01 10:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.