Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-06, 16:24   #2371
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zdrowystylzycia Pokaż wiadomość
Tam nie ma niestety odpowiedzi na moje pytanie.
Nigdzie nie ma. Bo nikt się nie spodziewał, że udzielanie odpowiedzi na takie pytanie będzie kiedykolwiek konieczne.

Nie, nie zaszłaś w ciążę z palca.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 16:24   #2372
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zdrowystylzycia Pokaż wiadomość
Tam nie ma niestety odpowiedzi na moje pytanie.
Jesteś pewna? Bo mi się wydaje że odpowiedź jest i to bardzo jasno przedstawiona.

Wiesz jak dochodzi do zapłodnienia? Plemnik musi spotkać się z komórką jajową. Nie widzę możliwości żeby plemniki przeżyły na umytej dłoni, a później przeniosły się z twojej dłoni na wargi sromowe i dalej do macicy i jajowodów. To tak nie działa.

Żeby ciąża z ręki była w jakikolwiek sposób możliwa musiałabyś tę dłoń całą pokrytą w świeżej spermie włożyć sobie aż po nadgarstek. I nawet wtedy szanse są takie sobie biorąc pod uwagę że w najbardziej płodny dzień stosunek zakończony wytryskiem w pochwie to tylko jakieś 30% szans na ciążę.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:36   #2373
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zdrowystylzycia Pokaż wiadomość
Tam nie ma niestety odpowiedzi na moje pytanie.
A co chcesz wiedzieć? Czy jesteś w ciąży? Skoro nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie to powiem Ci, że do zapłodnienia dochodzi przez spotkanie jajeczka z plemnikiem a inaczej mówiąc musi dojść do wytrysku nasienia w pochwie. I nie bez powodu wytrysk jest 'pod ciśnieniem', tylko po to, żeby dostał się jak najgłębiej. A więc jak miałoby dojść do zapłodnienia w Twoim przypadku?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:42   #2374
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Chciałam zebrać najpopularniejsze mity i wkleić w pierwszym poście, ALE i tak nikt nie czyta pierwszego postu, więc to chyba bez sensu.

Ja rozumiem, gdy wpada dziewczyna i pyta o REALNE zagrożenie, ale czasami mam ochotę rozwalić laptopa
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:59   #2375
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Chciałam zebrać najpopularniejsze mity i wkleić w pierwszym poście, ALE i tak nikt nie czyta pierwszego postu, więc to chyba bez sensu.

Ja rozumiem, gdy wpada dziewczyna i pyta o REALNE zagrożenie, ale czasami mam ochotę rozwalić laptopa
Mam to samo.. Mam wrażenie, że większość tych niedorzecznych pytań to zwała, bo nawet nie chce myśleć, co te dzieciaki mają w głowach jeśli byłaby to prawda
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 13:12   #2376
iamcoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Niby siksą juz nie jestem, ale chciałabym się was poradzić...
14.01 kochałam się ze swoim facetem. To był pierwszy dzień od zakończenia okresu. Zabezpieczyliśmy się gumkami, ale ostatni raz zrobiliśmy to bez prezerwatywy. Facet umył wcześniej penisa i w dodatku wyszedł ze mnie chwilę przed tym zanim doszedł. W ogóle nie myślałam o tym, że mogłabym zajść w ciąże bo szanse wyglądają na całkiem niskie, biorąc pod uwagę,że był to dzień niepłodny.
W każdym bądź razie okres spóźnia mi się od czwartku czyli 4 dni. We środę był taki mały epizod, ze przy wizycie w toalecie zauważyłam ciemną wydzielinę. Termin się zgadzał więc wzięłam ją za okres i włożyłam tampon. Chcąc go zmienić po kilku godzinach okazało się że jest czysty.W czwartek trochę spanikowałam i zrobiłam test (pink), który pokazał jedną kreskę. No ale okresu nadal brak. Co myslicie?
iamcoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 13:43   #2377
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

nie jesteś w ciązy
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 13:44   #2378
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Każdy niezabezpieczony stosunek może prowadzić do ciąży. Powtórz test
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 15:59   #2379
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny, wiecie może czy antybiotyk Rolicyn może hamować działanie tabletek anty? Przyjmowałam go wraz z tabletkami (1 tydzień) przez 8 dni, w międzyczasie doszło do stosunku (przerywany). Zapomniałam zapytać o to lekarza, wizytę u gin. mam pod koniec lutego. Wiem, że ryzyko jest małe, ale jednak trochę się spięłam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 10:43   #2380
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dostałam dzisiaj okres,nawet mi sie nie spóźnił.
Niepotrzebnie panikowałam wcześniej
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 10:54   #2381
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj okres,nawet mi sie nie spóźnił.
Niepotrzebnie panikowałam wcześniej
Taa, a zdaje mi się, że Ci o tym pisałyśmy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 11:44   #2382
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Taa, a zdaje mi się, że Ci o tym pisałyśmy
tak tak dzieki
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:13   #2383
iamcoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny, u mnie jakaś dziwna sytuacja. Kilka postów wyżej macie dokładnie opisany mój przypadek. Od czasu ostatniego postu zrobiłam drugi test - wyszedł negatywnie. Od 3 dni mam objawy nadchodzacego okresu ( ból podbrzusza, ból w krzyżu), ale do tego przez cały ten czas miałam dziwne upławy. Niby przezroczysne, niby lekko żółtawe. Dziś dostałam lekkiego plamienia i już zgłupiałam. Jutro, albo pojutrze wybiore się na badanie krwi, ale jestem ciekawa waszej opinii.
iamcoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 13:26   #2384
kamara28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

pewnie napiszecie, ze jestem nienormalna ale mam watpliowsci. Seks uprawialam na pocztaku grudnia, uzylismy prezerwatywy, ale po wszsytkim zauwazylismy ze byla w niej dziurka. do wytrysku nie doszlo (partner wydziela bardzo duza ilosc preejaktulatu wiec cos moglo wyciec). od tego czasu mialam trzy razy okres. pierwszy byl bardziej skapy niz zawsze i krotszy o jeden dzien co wydalo mi sie podejrzane, kolejne dwa juz troche normalniejsze, ale zawsze miewalam obfitsze miesiaczki. test z moczu wyszedl niejednoznaczny- druga kreska jak cien cienia sama nie wiem co o tym myslec. zrobilam potem test z krwi beta hcg 5 tygodni po stosunku i wyszedl negatywny. czy mimo to powinnam isc do ginekologa? wg Was jaki jest procent ze jednak jestem w ciazy? 10%? 5 %? slyszlalam o kobietach ktore mialy okres w ciazy (nie plamienia) wiec sie boje, bo te moje okresy nie byly az tak obfite jak zawsze... co uwazacie?

Edytowane przez kamara28
Czas edycji: 2016-02-11 o 13:35
kamara28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 13:36   #2385
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamara28 Pokaż wiadomość
pewnie napiszecie, ze jestem nienormalna ale kam watpliowsci. Sems uprawialam na pocztaku grudnia, uzylismy prezerwatywy, ale po wszsytkim zauwazylismy ze byla w niej dziurka. do wytrysku nie doszlo (partner wydziela bardzo duza ilosc preejaktulatu wiec cos moglo wyciec). od tego czasu mialam trzy razy okres. pierwszy byl bardziej skapy niz zawsze i krotszy o jeden dzien co wydalo mi sie podejrzane, kolejne dwa juz troche normalniejsze, ale zawsze miewalam obfitsze miesiaczki. test z moczu wyszedl niejednoznaczny- druga kreska jak cien cienia sama nie wiem co o tym myslec. zrobilam potem test z krwi wyszedl negatywny. czy mimo to powinnam isc do ginekologa? wg Was jaki jest procent ze ejdnak jestem w ciazy? 10%? 5 %? slyszlalam o kobietach ktore mialy okres w ciazy (nie plamienia) wiec sie boje, bo te moje okresy nie byly az tak obfite jak zawsze... co uwazacie?
Eee... Serio chcesz uzyskać procentowe prawdopodobieństwo ciąży? Wiesz, że żaden test nie podaje tego w procentach? A my mamy to potrafić?

Skoro test z moczu był niejednoznaczny to zrobiłabym drugi, ale jeśli robiłaś test z krwi to już bym testy odpuściła. Plus do wytrysku w ogóle nie doszło... Na dodatek 3 okresy

Nie wiem jak można mieć okres w ciąży. Znów zadam to pytanie, bo znów trafia się ktoś z brakami w wiedzy: co się dzieje podczas okresu w macicy? Przeczytaj. I odpowiedz mi jak ewentualna zapłodniona komórka jajowa miałaby to przetrwać. Nie uznaję odpowiedzi: "Nie wiem, jakoś".
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 13:40   #2386
kamara28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Eee... Serio chcesz uzyskać procentowe prawdopodobieństwo ciąży? Wiesz, że żaden test nie podaje tego w procentach? A my mamy to potrafić?

Skoro test z moczu był niejednoznaczny to zrobiłabym drugi, ale jeśli robiłaś test z krwi to już bym testy odpuściła. Plus do wytrysku w ogóle nie doszło... Na dodatek 3 okresy

Nie wiem jak można mieć okres w ciąży. Znów zadam to pytanie, bo znów trafia się ktoś z brakami w wiedzy: co się dzieje podczas okresu w macicy? Przeczytaj. I odpowiedz mi jak ewentualna zapłodniona komórka jajowa miałaby to przetrwać. Nie uznaję odpowiedzi: "Nie wiem, jakoś".
no dobra, moze przesadizlam z tymi procentami chodzilo mi o przyblizenie czy ryzko jest duze czy male.
wiem co sie dzieje w trakcie okresu blona sluzowa zostaje wydzielona jesli nie doszlo do zaplodnienia.
ps: wczenskiej mialam ksiazkowy sluz w dni plodne i nieplodne a teraz w dniach kiedy powinnam miec owulacje sluz nie ejst taki przezroczysty jak kiedys.... no i te mneij obfite niz zawsze okresy mnie niepokoily.

a jesli chodzi o okresy w ciazy to na forach kobiety pisaly ze mialy okres np do trzeiego miesiaca ciazy i byl normkany a nie plamienie, moja znajoma ma kolezanke ktora byla w ciazy i nie wiedziala o tym bo miala normlany okres przez kilka miesiecy. widocznie zdarzaja sie takie przypadki.

Edytowane przez kamara28
Czas edycji: 2016-02-11 o 13:46
kamara28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 14:01   #2387
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamara28 Pokaż wiadomość
no dobra, moze przesadizlam z tymi procentami chodzilo mi o przyblizenie czy ryzko jest duze czy male.
wiem co sie dzieje w trakcie okresu blona sluzowa zostaje wydzielona jesli nie doszlo do zaplodnienia.
ps: wczenskiej mialam ksiazkowy sluz w dni plodne i nieplodne a teraz w dniach kiedy powinnam miec owulacje sluz nie ejst taki przezroczysty jak kiedys.... no i te mneij obfite niz zawsze okresy mnie niepokoily.

a jesli chodzi o okresy w ciazy to na forach kobiety pisaly ze mialy okres np do trzeiego miesiaca ciazy i byl normkany a nie plamienie, moja znajoma ma kolezanke ktora byla w ciazy i nie wiedziala o tym bo miala normlany okres przez kilka miesiecy. widocznie zdarzaja sie takie przypadki.
Ja na forum mogę zaraz napisać, że mój chomik zagryzł dobermana

Dobra, to skoro "zdarzają się takie przypadki" to co z innymi objawami ciąży u Ciebie? Zaczynasz już 3 miesiąc, powinno wiele się dziać.

Wg mnie szanse nie są małe, są minimalne.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 14:06   #2388
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Krwawienie może być, OKRES nie może.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 14:06   #2389
kamara28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja na forum mogę zaraz napisać, że mój chomik zagryzł dobermana

Dobra, to skoro "zdarzają się takie przypadki" to co z innymi objawami ciąży u Ciebie? Zaczynasz już 3 miesiąc, powinno wiele się dziać.

Wg mnie szanse nie są małe, są minimalne.
nie mam mdlosci, piersi mnie nie bola, nie chche mi sie spac.... w styczniu mcono mnie brzuch bolal (a nie byl to raczej czas prawdopodobnej owluacji) ale na usg lekaz stwierdzil torbiel niecale 3 cm wiec to moglo by przyczyna.

czyli rozumiem, ze schizuje i mam przestac panikowac? beta hcg jest wiarygodne .... ?
kamara28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 14:10   #2390
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamara28 Pokaż wiadomość
nie mam mdlosci, piersi mnie nie bola, nie chche mi sie spac.... w styczniu mcono mnie brzuch bolal (a nie byl to raczej czas prawdopodobnej owluacji) ale na usg lekaz stwierdzil torbiel niecale 3 cm wiec to moglo by przyczyna.

czyli rozumiem, ze schizuje i mam przestac panikowac? beta hcg jest wiarygodne .... ?

Przestań już panikować. To, że dostałaś 1 okres po stosunku powinno rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. 3 okresy, beta i test ciążowy-NIE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 15:11   #2391
kamara28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Krwawienie może być, OKRES nie może.
no a jak mam odroznic krawawienie od okresu? plamienie - to takie tylko jak sama nazwa wskazuje plamy, malo krwi, skąpo. ale krwawienie? w takim razie skad mam wiedziec ze mialam okres a nie krwawienie (jesli nie byly tak obfite jak zawsze )?

ale tak jak mowicie, beta hcg by cos wykazala dodatkowo okres na czas, brak wytrysku. szanse sa niewielkie

ale poprosze o odp na pytanie bo to by mnie akurat interesowalo.
kamara28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 15:32   #2392
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamara28 Pokaż wiadomość
no a jak mam odroznic krawawienie od okresu? plamienie - to takie tylko jak sama nazwa wskazuje plamy, malo krwi, skąpo. ale krwawienie? w takim razie skad mam wiedziec ze mialam okres a nie krwawienie (jesli nie byly tak obfite jak zawsze )?

ale tak jak mowicie, beta hcg by cos wykazala dodatkowo okres na czas, brak wytrysku. szanse sa niewielkie

ale poprosze o odp na pytanie bo to by mnie akurat interesowalo.
Możesz krwawic będąc w ciąży. Mi utrzymywało się 3 miesiące w pierwszej ciąży. Czyli w dniu którym miała wystąpić miesiączka lekko krwawisz. Pobolewal mnie również brzuch jak na okres. Jednak przy drugim takim krwawieniu dostałam już leki podtrzymujące ciążę. Wiedziałam o ciąży od 4go tygodnia.
W drugiej ciąży miałam lekkie plamienie 2 dniowe w dniu spodziewanej miesiaczki wystąpiło.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 15:42   #2393
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamara28 Pokaż wiadomość
no a jak mam odroznic krawawienie od okresu? plamienie - to takie tylko jak sama nazwa wskazuje plamy, malo krwi, skąpo. ale krwawienie? w takim razie skad mam wiedziec ze mialam okres a nie krwawienie (jesli nie byly tak obfite jak zawsze )?

ale tak jak mowicie, beta hcg by cos wykazala dodatkowo okres na czas, brak wytrysku. szanse sa niewielkie

ale poprosze o odp na pytanie bo to by mnie akurat interesowalo.
Litości.. nie wiem jak obfite masz miesiączki, ale chyba dasz radę odróżnić okres od plamienia? Skończ już z tą ciążą, bo ona jest niemożliwa w Twoim przypadku. I nie, szanse nie są niewielkie, szanse są zerowe, więc daj już sobie spokój bo na prawdę się wykończysz
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 15:44   #2394
kamara28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

no wlasnie o takie cos mi chodzilo, o takich przypadkach krwawienia/okresu slyszlaam i nie wiedzialam jak je rozroznic od zwyklego okresu. zakladajac ze mnie spotkalaby taka sytuacja jak Ciebie, to beta hcg wykluczylo mozliwosc ciazy a slyszlam ze jest wiarygodna...

bylam tez u ginekologa usg robic czy mam torbiel czy juz znikla to bylo 5,5 tyg od seksu i nic nie mowil mi... nie wiem czy juz wtedy daloby sie zauwazyc na usg gdybym byla w ciazy???? (pewnie to bylby z 3-4 tydzien bo licze od ewentualnego zagniezdzenia sie ).

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Litości.. nie wiem jak obfite masz miesiączki, ale chyba dasz radę odróżnić okres od plamienia? Skończ już z tą ciążą, bo ona jest niemożliwa w Twoim przypadku. I nie, szanse nie są niewielkie, szanse są zerowe, więc daj już sobie spokój bo na prawdę się wykończysz
ok dziekuje, nie no drugiego dnia musialam co 4,5 godz tampon wymieniac wiec to nie bylo plamienie... po porstu chodzilo mi o taki przypadek jak u majka242007. zastanawilam sie czy moj mniej obfity okres mogl byc takim wlasnie krwawieniem. no ale wtedy hcg nie wyszloby mi <1,20.

Edytowane przez kamara28
Czas edycji: 2016-02-11 o 16:04
kamara28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 16:09   #2395
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

kamara28 zaakceptujesz to, że nie jesteś w ciąży dopiero po 9 miesiącu od stosunku w momencie gdy nie urodzisz dziecka? a może nadal będziesz miała wątpliwości i pytała ile jest % szansy na to, że twoje dziecko urodzi się jako tzw. późniak?

Nie, nie jesteś w ciąży. Ja mam tylko takie pytanie do ciebie: jak można rozkminiać stosunek 3 (słownie: trzy) miesiące po? serio? bo nie wierzę
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 16:23   #2396
kamara28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

minely dokladnie dwa miesiace. jak widzisz mozna i wstrzymalam sie od tego czasu z seksem bo wiem, ze bym miala kolejne sto powodow i argumentow za ewentualna ciążą.
kamara28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 17:54   #2397
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamara28 Pokaż wiadomość
minely dokladnie dwa miesiace. jak widzisz mozna i wstrzymalam sie od tego czasu z seksem bo wiem, ze bym miala kolejne sto powodow i argumentow za ewentualna ciążą.
To nie jest zdrowe podejście.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:34   #2398
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamara28 Pokaż wiadomość
minely dokladnie dwa miesiace. jak widzisz mozna i wstrzymalam sie od tego czasu z seksem bo wiem, ze bym miala kolejne sto powodow i argumentow za ewentualna ciążą.

A co byś jeszcze wymyśliła? Włożyłabyś sobie palec do gardła i sprowokowała wymioty, żeby potem schizować, że wymiotujesz przez ciążę?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:26   #2399
eeendzi91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Hej dziewczyny
A oto moja historia..
Moje cykle są nieregularne, po odstawieniu tabletek anty wszystko się we mnie pomieszało.. Jednak staram się z mężem o dziecko.. Ostatnią miesiączkę miałam 10 stycznia, a owulację (potwierdzoną testami itp) 24 stycznia.
Współżyliśmy przed owulacją trzy dni pod rząd, oraz w dzień owulacji wbijając się w czas uwolnienia jajeczka. Skąd wiem? Ponieważ bóle owulacyjne zaczęły się o 9 rano (obudziły mnie), trwały do 16:00. Jak się pewnie niejedna z Was orientuje, takie nasilone bóle trwają zazwyczaj tylko kilka godzin i wtedy jest największe prawdopodobieństwo wbicia się w samo sedno. (to już odrębny temat) .. nie chcę się za bardzo rozpisywać, a podać tylko te informacje, które są ważne...
Po owulacji już trochę czasu minęło.
Wiem, że zajście w ciążę to taka loteria, bo nigdy nie wiadomo KIEDY to się stanie Jednak od niedawna mam parę dziwnych objawów, może któraś z Was tak miała..
- straszne bóle pleców w dolnym odcinku
- bóle miesni, jakbym pracowała na budowie..
- straszne zmęczenie
- jem więcej (kiedyś sniadanie jadłam w porze obiadu, a dziś jak nie zjem sniadania to mi słabo)
- temperatura w pochwie od 11 dni podwyższona (powyżej 37*)
- czuję się jakbym była przeziębiona
- mam uczucie jakby w łydkę chciał mnie złapać skurcz
- cała jestem obolała..
- Idę spac o 23, wstaję o 11
- w majtkach brak śluzu (dawniej wkładka była mokra już po południu od upławów, a od jakiegoś czasu już nie)
- dziwne humorki
- pokochałam czekoladę!!!! (dawniej nie musiała dla mnie istnieć)
- czasami czuję takie kłucie w jajnikach (raz w jednym raz w drugim)
- lenistwo bierze górę
- dziś temperatura ciała 37*2
- siusiam często (ale też dużo piję)
- zrobiłam test owulacyjny (mikroskop Afrodyta) codziennie w nim są paprotki.. jak podczas owulacji..
- straszne wzdęcia (czuje się taka pełna, nieraz mi brzuch wywali)
- zaparcia

To chyba wszystko..
Dziewczyny, 6 lutego robiłam ostatni test - negatywny (BOBO test strumieniowy - rano).
Jest jeszcze jakaś szansa?
W sumie piszę tutaj, żeby z kims pogadać, tak po prostu.

Dziękuję z góry za te miłe i mniej miłe komentarze..
Pozdrawiam! : )
Endzi.
eeendzi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:40   #2400
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez eeendzi91 Pokaż wiadomość
- mam uczucie jakby w łydkę chciał mnie złapać skurcz
Chciał, chciał... A złapał? Bo wiesz to bardzo istotne
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.