Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-09, 18:58   #661
pikpok82
Przyczajenie
 
Avatar pikpok82
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez pikpok82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!! jestem juz po zabiegu...hihi.
byłam dzis u oani Oli w Perfect hair!!! tak wiec jestem zadowolona z włosków.... pani Ola bardzo miła kobieta polecam,,, moze nie zmieniłam diametralnie mojej fryzury z pewnością je skróciłam... jest nowa i jestinaczej a o to mi chodziło,., ,może nastepnym razem zdecyduje sie na bardziej odwazną przemianę..
dziękuje jeszcze raz i moze zdołam przesłac wam zdjecie we'll see
pozdrawiam!!
oki to pierwsze zdjecie jest tak jak było ja to ta po lewej stronie.. a to drugie słaba kopia ,,, ale to tak jak jestteraz...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 013[2].jpg (36,7 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 031[1].jpg (24,7 KB, 277 załadowań)
pikpok82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 08:42   #662
jennyN1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Talking Dot.: fryzjer Warszawa

Siema!!!
Byłam wczoraj w salonie pani Marylki po raz trzeci , ale tym razem zdecydowałam sie na pania Olę.jestem bardzo zadowolona ,modę powiedziec że nawet bardziej niż jak byłam u p. Marylki.Nie twierdze jednak że p. Marylka źle obcina ,ona rownież jest za***ista ,ale lepiej sie dogaduje z p Olą.Powiem wam że pierwszy raz w życiu wyszłam tak szczęśliwa od fryzjera .

pozdrawiam
jennyN1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:21   #663
Black Daisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer Warszawa

jutro ide do Pani Kasi z MilekDesign Może mi ktoś wyjaśnić co to dokładnie znaczy "modelowanie"? Nie wybieram sie na zadną impreze po fryzjerze, dlatego tez wydaje mi sie nieopłacalne bulic 60zł za układanie włosków. Co innego jeżeli w to modelowanie wchodzą jakies poprawki.

Samo strzyżenie wystarczy? Dużo stracic moge nie biorac tego całego modelowania?
Black Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:30   #664
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: fryzjer Warszawa

Witaj,
Ja własnie byłam u pani Kasi. Wez tylko strzyzenie- wystarczy w zupełnosci.
Modelowanie to układanie włosow robienie np. loków, czy podwijania ich lokowka, pryskania lakierem zeby sie nie zepsuły itp itd. (taki efekt na jedno wyjscie)
Jesli nie idziesz na żadna impreze, to nie bierz modelowania
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 12:43   #665
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

Kurcze dzieczyny. Strasznie mnie nakręciłyście żeby wybrać się na Swiętokrzyska 32. Niestety muszę jeszcze chwilke poczekać bo moje włosy są zmasakrowane po ostatniej wizycie u fryzjera!!! Nie spie juz prawie od tygodnia a jak tylko spojrzę w lustro to mam łzy w oczach Mysłe ze muszę odczekać z miesiąc zeby z nimi coś znów robic.
Mam pytanka:
1.Czy któraś z Was,które robiły włoski na Świętokrzyskiej ma włoski takie troche za ucho?Jeśli tak to jaki efekt?
2.Jak długo czeka się na wizytę uPani Marylki (z tego co czytam to jakieś 2 tyg)??
3Moze ktoś więcej wstawi fotki?
4Czy któraś z Was robiła balejaż na Świętokrzyskiej?

Naprawdę jestem załamana tym co mam teraz na głowie i nie chcę tego przeżywać ponownie... Z góry dzięki za odp.
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 15:57   #666
somoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam! Zachwalacie p.Mariolę i p. Olę z ul. Świętokrzyskiej i o nikim poza nimi nie można przeczytać. Może ktoś poleci dobrego fryzjera z prawobrzeżnej Warszawy ( mam na myśli Pragę Pd., Targówek, Brudno). A może kroś ma doświadczenie z fryzjerkami Lovely Look. Chciałam się tam wybrać ale po ostatnich wizytach u różnych fryzjerach mam lęki. Proszę doradźcie "desperatce".
somoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:17   #667
cool_man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Fryzjer męski Warszawa

Poszukuje dobrego fryzjera męskiego na terenie Warszawy. Proszę o pomoc. Chciałbym obciąć sobie irokeza i szukam odpowiedniego salonu.

Edytowane przez cool_man
Czas edycji: 2007-02-16 o 14:34
cool_man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 18:45   #668
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Jutka82 Pokaż wiadomość
Kurcze dzieczyny. Strasznie mnie nakręciłyście żeby wybrać się na Swiętokrzyska 32. Niestety muszę jeszcze chwilke poczekać bo moje włosy są zmasakrowane po ostatniej wizycie u fryzjera!!! Nie spie juz prawie od tygodnia a jak tylko spojrzę w lustro to mam łzy w oczach Mysłe ze muszę odczekać z miesiąc zeby z nimi coś znów robic.
Mam pytanka:
1.Czy któraś z Was,które robiły włoski na Świętokrzyskiej ma włoski takie troche za ucho?Jeśli tak to jaki efekt?
2.Jak długo czeka się na wizytę uPani Marylki (z tego co czytam to jakieś 2 tyg)??
3Moze ktoś więcej wstawi fotki?
4Czy któraś z Was robiła balejaż na Świętokrzyskiej?

Naprawdę jestem załamana tym co mam teraz na głowie i nie chcę tego przeżywać ponownie... Z góry dzięki za odp.

Hej! Ja byłam u pani Maryli i jestem bardzo zadowolona, włosy mam właśnie takie za ucho. Jak przyszłam do pracy, to od razu zostałam obsypana komplementami za wygląd Na wizytę czekałam jakieś3 dni, bo chciałam przyjść w godzinach wczesno popołudniowych, może dlatego termin był króciutki. Wyglądu diametralnie mi pani Marylka nie zmieniła, ale różnicę widać. Osobiście polecam
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 09:15   #669
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

Bella 72 a miałaś może robiony kolorek?? Wiesz... tego sie najbardziej boje po moich ostatnich przeżyciach... po wyjsciu od fryzjera mialam kolor... hmmm... nie wiem nawet jak to nazwac

nie dasz rady jakis zdjec moze przesłac??
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 10:25   #670
elle_woods
Raczkowanie
 
Avatar elle_woods
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

hej dziewczyny
ja po przeczytaniu postow chcialam zapisac sie do salonu pani maryli, ale ze zalezalo mi na dniu dzisiejszym (wieksze wyjscie) bo decyzje podjelam w ostatniej chwili, to nie bylo miejsc.
dlatego zapisalam sie na dzis na 17 do milek design - do pani iwony.
czy moze ktos mial jakies doswiadczenia z ta pania? boje sie troche...
ale z drugiej strony jak ostatnio poszlam do swojego "zaufanego" fryzjera, i poprosilam na "victorie beckham" to wyszla "siostra bozenka z na dobre i na zle", o zgrozo...
tak ze nigdy nic nie wiadomo.
pozdrawiam i czekam na opinie
buziaczki
elle_woods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:30   #671
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: fryzjer Warszawa

Jutka, zdjec sobie nie zrobiłam. Kolorku tam nie miałam robionego jeszcze, ale wybieram się w kwietniu. Z opisu tych osób, co były w Akademii P.H. na farbowaniu, to nie ma się czego obawiać. Śmiało możesz się zapisać do p. Marylki lub Oli.
ps. a gdzie Ty byłaś u fryzjera, że taką masakrę Ci ktoś zrobił?!
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 14:36   #672
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez elle_woods Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja po przeczytaniu postow chcialam zapisac sie do salonu pani maryli, ale ze zalezalo mi na dniu dzisiejszym (wieksze wyjscie) bo decyzje podjelam w ostatniej chwili, to nie bylo miejsc.
dlatego zapisalam sie na dzis na 17 do milek design - do pani iwony.
czy moze ktos mial jakies doswiadczenia z ta pania? boje sie troche...
ale z drugiej strony jak ostatnio poszlam do swojego "zaufanego" fryzjera, i poprosilam na "victorie beckham" to wyszla "siostra bozenka z na dobre i na zle", o zgrozo...
tak ze nigdy nic nie wiadomo.
pozdrawiam i czekam na opinie
buziaczki
Hey Elle-Woods, napisz później koniecznie, czy jesteś zadowolona Ja swojego czasu napisałam do MiłekDesign, kogo tam polecają do moich włosów, i dostałam w odpowiedzi panią Iwonkę właśnie i pana Andrzeja.
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:38   #673
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Co do fryzjera, o który Was pytałam na 6 str - byłam dziś i pełna obaw usiadłam na fotel. Serce waliło mi jak przed poważnym egzaminem, bo nie zapowiadało się ciekawie. Bardzo młoda fryzjerka dobrała się do moich włosów. Pierwsza myśl - "Zepsuje mi włosy", ale... po ścięciu jestem zadowolona Nie jest, to jakaś super rewelacja, ale z pewnością obcieła mnie lepiej niż kiedy byłam ostatnim razem u "swojego" fryzjera. Jak za 30 zł i nie zbyt pięknie zapowiadający się salon jestem zadowolona
Tak więc polecam "HAIR STUDIO" mieszczące się przy ul.Aleja Jana Pawła II (nie jest, to dokładna ulica salonu, ale mieści się on tuż przy niej). Jakby coś, to strzygła mnie pani Ewa
Tyneczka, a w którym miejscu jest ten salon konkretnie? Mieszkam prz JP, ale coś nie kojarze tego salonu
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:59   #674
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

hej dziewczyny! Po przeczytaniu Waszych opinii na temat salonu Perfect Hair na ulicy Swietokrzyskiej 32 zdecydowałam sie tam wybrac. Chciałabym zmienic fryzurke i połozyc kolor. Chciałam sie w zwiazku z tym zapytac czy któras z was moze farbowała tam włosy i czy była zadwowolona z rezultatów i przede wszystkim ile kosztuje farbowanie??? Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 11:22   #675
cool_man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: Fryzjer męski Warszawa

Prosze, pomozcie!
cool_man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 11:35   #676
cool_man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: HELP!!! Dobry fryzjer męski w Warszawie

oprocz zdjecia, jak wytlumaczyles fryzjerowi, ze chcesz irokeza? tez planuje sciac sobie tak wlosy i po prostu pytam. Chciałbym sie tez zapytać Ciebie czy warto ścinać tak włosy? jak sie czujesz w tej fryzurze?
cool_man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:18   #677
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez somoja Pokaż wiadomość
Witam! Zachwalacie p.Mariolę i p. Olę z ul. Świętokrzyskiej i o nikim poza nimi nie można przeczytać. Może ktoś poleci dobrego fryzjera z prawobrzeżnej Warszawy ( mam na myśli Pragę Pd., Targówek, Brudno). A może kroś ma doświadczenie z fryzjerkami Lovely Look. Chciałam się tam wybrać ale po ostatnich wizytach u różnych fryzjerach mam lęki. Proszę doradźcie "desperatce".
Kilka razy byłam w salonie Daiana na Bazyliańskiej 4. Czesała mnie Pani Monika. Bardzo miła.
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 15:43   #678
elle_woods
Raczkowanie
 
Avatar elle_woods
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

hej. bylam w tym milek design, pani iwonka obciela mnie asymetrycznie na krotko
sama jednak powiedziala ze mam straszne wlosy do strzyzenia, bo widac kazdy ruch nozyczkami, i dlatego strzygla mnie na sucho poltorej godziny chyba. strasznie dlugo..
po wyjsciu z salonu bylam bardzo zadowolona, ale jak zwykle jak sama te wlosy ukladam to i tak mam pewne problemy z odstajacymi kosmykami nad uszami. jednak nie sadze zeby to byla wina fryzjera niestety
ogolnie salon ok, fajny wystroj, mila obsluga, nie jest snobistycznie ani lansiarsko, fryzura ogolnie tez jest awangardowa i pasuje do ksztaltu mojej twarzy.
a ze mam wlosy takie a nie inne - to wydaje mi sie ze jednak cudow nie ma. a musze powiedziec ze sa tak niepodatne ze jak kiedys zrobilam trwala to wytrzymala 2 tyg i wlosy byly proste :/
reasumujac, salon polecam. widac ze pracuja ta ludzie z doswiadczeniem, a nie po 2 tyg kursach
pozdrawiam
ps niestety nie mam cyfrowki aktualnie, bo bym wkleila zdjecia
elle_woods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:29   #679
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: fryzjer Warszawa

Korzystając z Waszych dobrych rad zapisałam się na 13 marca do p. Marylki z APH na świętokrzyskiej. Wszystkim zainteresowanym zmianami kolorystycznymi swoich kudełków zdam relację bo wybieram się tam na pełną stylizację. Chciałam zrobić balejaż albo refleksy ale jak poinformował mnie miły pan na recepcji, w tym salonie takich rzeczy się nie robi i zaproponował coś podobnego tylko bardziej naturalnego i starczającego na dłużej....zobaczymy
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 10:20   #680
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

hmm...tak chialas czy tyle trzeba czekac?? A czemu nie robią?? cosik Ci mowil??
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 16:21   #681
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja jestem umówiona do Pani Maryli na 27 lutego farbowanie i strzyzenie troche sie stresuje bo nie mam szczescia do fryzjerów a badz co badz to odpowiednia fryzura i dobrze dobrany kolor to lepsze samopoczucie kazdego z nas
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:02   #682
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

soleil to daj koniecznie znać jak już będziesz po.KONIECZNIE!!! Czekamy
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:58   #683
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

Jutka napewno dam znac
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:17   #684
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: fryzjer Warszawa

U pani Maryli sie jest w bezpiecznych rekach Mozecie spac spokojnie i sie w ogóle nie stresowac
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:35   #685
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Jutka82 Pokaż wiadomość
hmm...tak chialas czy tyle trzeba czekac?? A czemu nie robią?? cosik Ci mowil??

do p. marylki trzeba czekać niestety dłuzej niz do innych fryzjerów w tym salonie, ale mnie to nie przeszkadza, wolę poczekać i być troszkę spokojniejsza, bo z moim szczęściem do fryzjerów zawsze wychodziłam z połową włosów i znów zapuszczanie od początku . jednak podbudowana Wazymi opiniami o p. marylce mam nadzieję że tym rzem będzie ok. nie robią balejaży bo mają opracowane jakieś inne techniki malowania włosów, podobno wyglądaja bardziej naturalnie i efekt jest dłuższy...zobaczymy. za całą przyjemność stylizacji, koloryzacji, pielęgnacji itd mam zapłacić koło 250-280 zł (włosy mam w sumie nie długie, do ramion, wycieniwane) nie mało, ale dobry fryzjer to skarb i warto w niego inwestować...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 15:23   #686
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja szczerze polecam salon Miłek Design (www.milekdesign.pl)
Byłam tam już kilka razy - zawsze u Pani Kasi Poniatowksiej, szefowej salonu. Zawsze wychodziłam zachwycona cięciem.
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 15:29   #687
cool_man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: stylista maciej wróblewski

ile bedzie kosztowało u niego strzyżenie męskie?
cool_man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 11:41   #688
pikpok82
Przyczajenie
 
Avatar pikpok82
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer Warszawa

a ja.... niby byłam zadowolona z tego ciecia u pani Oli ..ale juz po kilku dniach mialamdosyc moich terazniejszych włosów,,, musze prawie codziennie myć i układać bo bez ułożenia ,, są beznadziejne... chodziło mi raczej.. o coś czego z czymś nie bedę musiała.. stać przed lustrem dzień w dzień z szusarką... nio i teraz sie zastanawiam czy sie nie wybrać ponownie... i coś jeszcze z nimi zrobić bo teraz to i zwiaązać ich pożądnie nie mogę...buuu
nie narzekam na panią Olę bardzo miła i doradadza.. ale moje cięcie nie jest aż tak mistyczne,,.. ale niedługo odrosną...

pozdrawaim...
Cytat:
Życie ubogaca się każdym darowanym gestem miłości...

Dont forget to see http://**********************/funvideo.html !
pikpok82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 12:59   #689
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

soleil mam nadzieję że pamiętasz o zdaniu dziś relacji z wizyty u fryzjera Bo ja pamiętam,że obiecałaś Mam nadzieję że będziesz zadowolona. Buziaczki
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 14:55   #690
cool_man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: fryzjer Warszawa

A czy zna ktoś dobrego fryzjera męskiego w Warszawie, który dobrze obetnie mi łagodniejszą wersję irokeza? pozdrawiam
cool_man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.