Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 15:37   #751
lafar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: milek design !!!!!!

I ja odwiedziłam ten salon przed świętami wilekanocnymi. Miałam włosy do ramion w kolorze jasnego blondu. Byłam u pani Iwony. Obsługa rewelacyjna. Pani Iwona jak mnie zobaczyła to od razu stwierdziła, ze pozbywamy sie tego jasnego blondu. Wybrała dla mnie kolor (zmieszała dwa odcienie ciemnego blondu).Poddałam się bez wachania. Jeśli chodzi o strzyżenie to ja nalegalam na to, zeby nie ciąć drastycznie, bo dosyć długo zapuszczałam włosy i nie chcialam zmarnowac tego czasu. Więc pani Iwona odświeżyła mi fryzurkę delikatnym cieniowaniem.
Przy zapłacie czekała mnie niespodzianka: brak terminala do kart.
Ale skierowano mnie do najblizeszgo bankomatu i wróciłam z gotowką.
Zapłacilam 280 zł. Jak wychodziłam bylam bardzo zadowolona, mimo iz ta kwota nie była mała.
Niestety wydaje mi się że kolor juz sie trochę spłukał i niestety nie umiem powtórzyć samodzielnie modelowania.
Najgorsze jest to, ze jak pojechałam do rodziny na swięta to nikt nic ni zauważył
Więc tak naprawde nie wiem czy polecać czy nie....
lafar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 15:49   #752
lafar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sciecie 80-120zł, a co do farbowania to nie wiem

ja natomiast bylam w milekdesign u pani Iwony bodajze (taka blondynka z dlugimi wlosami) oczywiscie po Waszych pozytywnych opiniach i jestem zadowolona ciecie poprawne, takie jak chcialam i o jedna czwarta taniej niz w perfect hair

Ja tez byłam w Miłek Design u pani Iwony. Przerobiła moje jasne blond włosy na ciemniejszy kolor. Upierałam się przy pozostawieniu długosci jaką mam, bo dosyć długo zapuszxczałam wlosy i nie chciałam zmarnowac tego czasu, więc odświezyła mi tylko fryzurkę delikatnym cięciem i cieniowaniem.
Uwaga przy zapłacie: nie mają terminala do kart, trzeba placić gotóweczką. ja oczywiście o tym nie wiedziałam i nie miałam przy sobie gotówki, ale skierowlai mnie do najbliższego bankomatu i wróciłam z zapłatą. A propo: 280 zł. To nie mało.
Jak wychodziłam to byłam bardzo zadowolona. Ale niestety wydaje mi sie że ten ciemniejszy kolor już powoli się wypłukuje a ponadto nie potrafię samodzielnie powtórzyć modelowania.
A najgorsze jest to ze jak pojechałam do rodziny na święta to nikt nie zauważył zmiany. NIKT.

Podsumowanie;
obługa rewelacja. pani Iwona rewelacja (dobór koloru ok, przy długości to ja się upierałam więc nie można tu jej dużo zarzucić). Niestety farba Goldwella chyba nie zbyt dobra. No i nikt nic nie zauwazył zmiany u mnie. to najbardziej boli....
lafar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:11   #753
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez lafar Pokaż wiadomość
I ja odwiedziłam ten salon przed świętami wilekanocnymi. Miałam włosy do ramion w kolorze jasnego blondu. Byłam u pani Iwony. Obsługa rewelacyjna. Pani Iwona jak mnie zobaczyła to od razu stwierdziła, ze pozbywamy sie tego jasnego blondu. Wybrała dla mnie kolor (zmieszała dwa odcienie ciemnego blondu).Poddałam się bez wachania. Jeśli chodzi o strzyżenie to ja nalegalam na to, zeby nie ciąć drastycznie, bo dosyć długo zapuszczałam włosy i nie chcialam zmarnowac tego czasu. Więc pani Iwona odświeżyła mi fryzurkę delikatnym cieniowaniem.
Przy zapłacie czekała mnie niespodzianka: brak terminala do kart.
Ale skierowano mnie do najblizeszgo bankomatu i wróciłam z gotowką.
Zapłacilam 280 zł. Jak wychodziłam bylam bardzo zadowolona, mimo iz ta kwota nie była mała.
Niestety wydaje mi się że kolor juz sie trochę spłukał i niestety nie umiem powtórzyć samodzielnie modelowania.
Najgorsze jest to, ze jak pojechałam do rodziny na swięta to nikt nic ni zauważył
Więc tak naprawde nie wiem czy polecać czy nie....
z drugiej strony, to nie chciałas drastycznej zmiany, tak jak i ja a mimo to polecam, bo poraz pierwszy zostałam wysłuchana a widziałam dziewczyny które przeszły u nich drastyczna i pozytywną zmianę Ale ja bym nie była na to gotowa
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:24   #754
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Trwała w Warszawie

dziewczyny,polećcie jakiegoś fryzjera w stolicy ,który będzie umiał zrobić trwałą spiralną.chodzi mi o dobry,profesjonalny salon,gdzie nie wydam więcej niż 400 zł.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:54   #755
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja po ostatniej wizycie u p. Maryli nie mogłam na siebie patrzec ( nie twierdze ze jest złą fryzjerką mi poprstu nie podpasowała) i wybrałam sie do salonu o którym wczesniej juz pisałam nazywa sie Studio Fresh znajduje sie na bielanach. Włoski miałam bardzo jasny blond i chciałam je przyciemnic. Jestem bardzo zadowolona z efektu Włosy mam teraz koloru jasny brąz z jasnymi refleksami które idealnie ze soba wspólgrają. Za farbowanie,refleksy,strzy zenie i zabieg pielegnacyjny zapłaciłam 160 złotych. Do tej pory biegałąm po renomowanych salonach wydajac mnóstwo pieniedzy i nigdy nie byłam zadowolona z efektu a tu prosze nie drogo, 100% satysfakcji i jescze blisko miejsca w którym mieszkam
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 18:17   #756
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: fryzjer Warszawa

ja jestem z Bielan, podasz mi adres albo strone internetowa do tego studia fresh?
bo wlasnie zamierzam baleyage zrobić
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 07:06   #757
kkarolinkaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer Warszawa

samo sciecie u Filipa kosztuje ok 100 zl, w to wliczony jest fajny odprezajacy masaz,fachowa obsluga,i koncentracja oczu Filipa tylko na Tobie Twoich wlosach i potrzebach,uwazam ze nie jest to zbyt wygorowana cena. Farba to juz drozsza inwestycjia bo ok 250 zl,ale warto kolor trzyma sie dlugo i slicznie przy tym przez caly czas lsni
kkarolinkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 16:14   #758
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez anetka.mini Pokaż wiadomość
ja miałam włosy tak do łopatek i powiem szczerze że p. Marylka podcieła mi tak ze 4-5 cm i zapłaciłam 120 zł... no myślałam że padne...
ja miałam dokładnie to samo, obcinała na suchych, dosyć fajnie, ale niestety cena rozwala (za taką małą usługę oczywiście)
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 10:52   #759
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Trwała w Warszawie

up
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 11:27   #760
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

Na wizytówce mam podany adres www.studiofresh.com.pl ale u mnie sie ta strona nie otwiera. Salon miesci sie na ulicy Fortowa 1 zaraz przy przystanku Aleja Reymonta telefon 639 80 71 ja zawsze umawiam sie do Ani
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 19:57   #761
sylwiazal76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

czesc , za dwa tygodnie ide do Hesta.prosze poradzcie mi kto tam jest najlepszy w obcinaniu a do kogo nie isc.
sylwiazal76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 09:52   #762
avensis
Przyczajenie
 
Avatar avensis
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam! Przeczytałam całe forum i nie natknęłam się nigdzie na wypowiedź, która dałaby mi trop na dobrego fryzjera w wawie u którego mogę spokojnie zrobić trwałą ondulację.
Od wielu lat robię trwałą. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Dbam o włosy i wcale nie są w złej kondycji. Natomiast obecnie przebywam w wawie i zupełnie nie mam tropu gdzie się wybrać do fryzjera żeby zrobić trwałą. Baaardzo proszę o pomoc. Piszcie jeśli robiłyście trwałą w wawie!!! Będę bardzo wdzięczna za rady i opinie. Cena usługi nie jest istotna. Czekam na opinie i namiary na fryzjerów, którzy znają się na trwałej i też na info, których fryzjerów omijać!
avensis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 21:41   #763
avensis
Przyczajenie
 
Avatar avensis
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Trwała w Warszawie

Mam dokładnie ten sam problem. Wszystkie Panie, które przeczytają ten wątek bardzo proszę o pomoc! Trwała to dosyć poważny zabieg i dlatego Wasza opinia i rada jest tak ważna. Jeśli macie miejsce w Wawie gdzie fryzjerzy robią super trwałą i znają sie na tym PISZCIE. Jeśli macie przykre doświadczenia z fryzjerami w wawie, którzy nie umieją zrobić dobrze trwałej też dajcie znać! Każda wypowiedź się liczy i jest bardzo ważna. Koniecznie rozwińcie ten temat. Nawet jeśli zasłyszałyście od znajomej coś w temacie trwałej w wawie! Czekamy z niecierpliwością!
avensis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:47   #764
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja również dołączam sie do pozytywnych opinii na temat salonu p. Maryli. Ale pragnę poinformowac, ze poza najwieksza profesjonalistka jej pracownicy sa rowniez swietnymi fachowcami. Na poczatku kwietnia do kadry dołaczyl mlodziutki p. Tomek, cieszacy sie szerokim gronem zadowolonej klienteli w ciechanowie oraz w jednym ze stolecznych salonów. Osobiscie- szczerze go polecam, juz od dawna mialam przyjemnosc sprawdzania jego fryzjerskich umiejetnosci i bylam baaardzo zadowolona! W Akademii tez z pewnoscia sie sprawdza- bo wczesniej uczestniczyl w szkoleniach p. Kaczmarek.
A wiec... kto chce wyjsc zadowolony od Tomka- polecam swietokrzyską 32!
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 07:03   #765
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

A moim zdaniem Akademia na Świętokrzyskiekej jest troche przereklamowana...
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:31   #766
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

A co chcesz przez to powiedziec?
To ze wiele osob- ZADOWOLONYCH OSÓB- chwali i poleca ten salon, reklamujac go w ten sposob, chyba o czyms swiadczy...?? i nie sa to puste słowa tylko fakty autentyczne...
A dobra reklama+ swietne umiejetnosci= SUKCES!
A jesli ktos ma swojego sprawdzonego fryzjera, od ktorego wychodzi zawsze usmiechniety, to nie bedzie "łaził" do innych salonów- ani do tych o ktorych sie duzo mowi, ani tez do tych o ktorych nikt nic nie wie!
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 11:21   #767
snowwhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja wlasnie zapisalam sie do Akademii na Swietokrzyskiej do pana Krzysztofa - chcialam do pani Oli - w koncu tyle dobrych opinii, ale niestety czasowo bym sie nie wyrobila i pewnie za miesiac moglabym dopiero sie wybrac, a moje wlosy potrzebuja POMOCY! Nie znalazlam nic o Krzysztofie na forum (albo slepa jestem i nie widze). Czy ktos ma jakies uwagi o wspomnianym osobniku ?
snowwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 07:56   #768
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

Czy są to fakty ... i autentyczne słowa to nikt nie wie do końca.... :P
poza tym ja nic nie mowie.. niechce odradzac nikomu go tylko dlatego że ja (w sumie to nie tylko bo widziałam więcej negatywnych opini...) wyszłam z niego nie zadowolona no chyba że dla niektórych to normalnie że płaci za podcięcie końcówek (3 cm) 120 zł... <spoko> oczywiście prosiłam o coś nowego super i wogóle .. niewierze że z moich długich wlosów za łopatki można było tylko z łaski swojej wymyślić tylko kilka głupich cm do podcięcia... jak wyszłam to nie widziałam żadnej różnicy w cięciu...a oczekiwałam zupełnie czego innego... no i byłam chudsza o sporo (jak dla mnie) kasy.
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 09:03   #769
snowwhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

wrazenia po wizycie - powiem tak, bylo milo, sympatycznie, profesjonalnie - trafilam wprawdzie do jakiegos innego czlowieka (wlasciwie to nie wiem dlaczego?!?), ale bylo dobrze. Nie moge powiedziec, zeby fryzura zwalila mnie z nog, zreszta okaze sie co sama moge zrobic z glowa po pierwszym myciu - zazwyczaj wtedy dopiero wiadomo czy jest ok czy nie! ogolnie opinia pozytywna, tylko musze cos wykombinowac, zeby nie wygladac jak grzeczna 13-tka, wczoraj pytali mnie o dowod! aaaaaaa :PPP
snowwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 09:09   #770
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez anetka.mini Pokaż wiadomość
Czy są to fakty ... i autentyczne słowa to nikt nie wie do końca.... :P
poza tym ja nic nie mowie.. niechce odradzac nikomu go tylko dlatego że ja (w sumie to nie tylko bo widziałam więcej negatywnych opini...) wyszłam z niego nie zadowolona no chyba że dla niektórych to normalnie że płaci za podcięcie końcówek (3 cm) 120 zł... <spoko> oczywiście prosiłam o coś nowego super i wogóle .. niewierze że z moich długich wlosów za łopatki można było tylko z łaski swojej wymyślić tylko kilka głupich cm do podcięcia... jak wyszłam to nie widziałam żadnej różnicy w cięciu...a oczekiwałam zupełnie czego innego... no i byłam chudsza o sporo (jak dla mnie) kasy.
Z tego co piszesz to chyba najbardziej niezadowolona bylas z ceny!!! No ale sorry, jezlei sie idzie do renomowanego salonu i to w dodatku położonego w samym centrum sporego miasta, to chyba nie ma co liczyc na niskie koszty!? Uwazasz ze utrzymanie takiego salonu to pare groszy...? a umiejetnosci tez chyba na cos zasluguja?? i renoma jaka sie wypracowuje przez wiele lat.....!
Owszem sa negatywne opinie, zreszta jak o kazdym salonie, ale chyba ilosc tych pozytywnych o czyms swiadczy.... I watpie zeby wszystkie byly wyssanymi z palca bzdurami....!
Jezeli chcesz zaplacic za strzyzenie 20zl to chyba powinnas poszukac czegos na uboczu, jakiegos zakladu fryzjerskiego o wymiarach 3x3 m2, gdzie nie wiadomo skad fryzjer czerpal umiejetnosci- bo co drugi klient wychodzi z niewiadomo czym na glowie.... a warunki higieniczne pewnie tez pozostawiaja wiele do zyczenia.....
pozdrawiam
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 11:30   #771
CAMILLA11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: fryzjer Warszawa

W Zielonce w moim salonie jest taniej(CHODZĘ TAM 3 LATA) i super salon(nie 3x3),super fachowcy i dobre produkty.....nigdy nie wyszłam zawiedziona,zawsze dopieszczona, są długie terminy i w sumie ceny mogłyby być odlotowe....w przeciwieństwie do salonu w centrum,np Strefy Cięcia ,gdzie okazało się na koniec,że ani nie ta fryzura,ani nie ten kolor-gryzł się z karnacją,a zapłacić trzeba ....i to ładnie.... Ja osobiście nie skąpię kasy,ale tylko wtedy,kiedy jestem rzeczywiście z usługi zadowolona .Nie zawsze należy polegać na opiniach innych osób.Ja miałam chyba za wysokie wymagania.... poszłam ze zdjęciem,żeby fryzjerce było łatwiej,ale nie pomogło.A to,że salon mieści się w centrum Warszawy...jak wiele innych,to nic nie znaczy.Niektóre dziewczyny długo odkładają na przyjemność ,która kosztuje 300 zł....i okazuje się ,ze nie warto.a tego typu opinie:"Jezeli chcesz zaplacic za strzyzenie 20zl to chyba powinnas poszukac czegos na uboczu, jakiegos zakladu fryzjerskiego o wymiarach 3x3 m2, gdzie nie wiadomo skad fryzjer czerpal umiejetnosci"to moim zdaniem -snobizm i złośliwość.Toż to znaczy,że wszyscy zdolni i wykwalifikowani fryzjerzy skupili sie w CENTRUM MIASTA,a reszta jest niedouczona???
CAMILLA11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 14:47   #772
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

No coż, ktos tu chyba potrafi czytac, ale "miedzy wierszami"...

Po pierwsze: to wcale nie twierdze, ze sami najzdolniejsi fryzjerzy skupili sie w centrum, ale chyba nawet dziecko wie, ze wlasnie tam sa najwyzsze ceny, ktore wynikaja w duzej mierze z kosztow utrzymania porzadnego i duzego salonu!!! myslalam, ze to dla wszystkich oczywiste... ale sie mylilam....

Po drugie: jezeli kogos nie stac zeby zeby zaplacic wyzsza cene (zwl. w centrum miasta), to po prostu tam nie idzie i wytrwale szuka miejsca, gdzie zaplaci optymalna sume i wyjdzie zadowolony. Ale to nie oznacza ze musi komentowac ceny gdzies indziej! Nie pasuje- to nie chodzic tam... to moje zdanie.... Nikt nikogo do niczego nie zmusza... moze ewentualnie polecic....!

Po trzecie: skoro 3 lata chodzilas do fryzjera, z ktorego bylas zadowolona, to po co szukac szczescia gdzie indziej??? .....

No i przede wszystkim skoro ten salon jest polozony w Zielonce- to chyba nie powiesz mi ze "nie jest na uboczu"...!? i fakt, ze ceny sa nizsze juz nie powinien nikogo dziwic... <no coments>

Moze kiedys zechcesz otworzyc swoj biznes w wiekszym miescie, wtedy zrozumiesz, jak wiele zalezy od miejsca gdzie chcialabys go otworzyc... Bo narazie to wyglada na to ze sie nad tym nie zastanawialas... :/
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 09:38   #773
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

ejjj albo mi sie wydaje albo naskakujesz troche na nas Little Heart...
..my tylko piszemy co myślimy poza tym skoro piszesz jedno to po co pozniej zmieniasz na drugie bo narpierw piszesz ze za umiejetnosci trzeba duzo placic a pozniej ze za to ze poszlam do salonu w centrum, no przepraszam cie bardzo ale wlasnie za tyle pozytywnych opini poprostu spodziewalam sie wiecej a nie tylko glupiego podcięcia... niesadze ze bylabys zadowolona z takiej usługi za taka cene...może i najezdzam troche na cene ale uwierz mi gdyby mi cos naprawde ladnego wymyslila to bylabym napewno bardziej zadowolona i nienażekałabym na tak wysoka kase za tak mała usługe bo podciąc włosy to ja ci powiem ze mama mi moze... wiec spodziewalam się dużo wiecej po takim salonie z takimi umiejętnościami... poza tym nie czepiaj się niedouczonych fryzjerów bo czasem oni wola zaryzykowac i wymyslic ciekawsza fryzure a nie wciskac kit ze nic mi wiecej nie zrobi bo skrzywdzi moje wlosy... i gdybym szukala fryzjera za 20 zł to nie poszlabym tam...więc nie bądz złośliwa, poza tym zanim mnie obsłużono to czekalam 30 minut, potem p maryla była tak rozchwytywana ze moze poprostu nie miala mozliwosci sie bardziej skupic na moich wlosach no przykro mi ale porpostu moja opinia jest niegatywna a jeśli ty nie możesz się z tym pogodzić to niewiem czego się czepiasz...
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:46   #774
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Dot.: fryzjer Warszawa

łoł czemu mam wrzaenia ze co najmniej 5 os piszacych w tym temacie to fryzjerzy oO....?
A ty, little heart ,jako kto pracujesz u oslawionej P Maryli, bo przykro mi ale nie wierze w twoje swiete oburzenie, tzn nie wierze ze czyjas opinia-nawet nie negatywna tylko raczej neutralna-moglaby poruszyc do tego stopnia jednego z setki klientow ww zakladu.


Ja os po przeczytaniu tyyyyylu az nieprawdopodobnie pozytywnych opinii umowilam sie do jhakiegos krzysztofa w perfect hair, ale zastanawiam sie czy nie odwolac wizyty, ten temat zaczyna byc jakas komedia....



Jako niefryzjer ale os ktora przetestowala wieeeeeele roznych salonow,. moge polecic 3 osoby:

1. p. Mariolke z zakladu w BUW -mega szybka (pasemka+strzyzenie+model owanie-ok 1godz), 10% znizki dla studentow, wychodzi ok 160zl za taki komplet uslug. Strzyze poprawnie, fajnie uklada (szczotka-ale wyglada jak po prostownicy), genialnie farbuje- wiele razy ratowala mnie i moje kolezanki

2. p.Maryle z HESTa, wdg mnie jedyny dobry fryzjer w tymze zakladzie, b dobrze strzyze ale nie polecam farbowania.

3. cos z wyzszej półki- p. Krzysztof z Kristof-a na ul krochmalnej, GENIUSZ jesli chodzi o koloryzacje.
Jakis czas temu mialam trwala, do tego platynowy blond, ktory pozniej zostal przerobiony na czekolade. Po 3 miesiacach wlosy byly lamiace sie, matowe, o pieknej barwie zielonej sraczki 3 fryzjerow nie chcialo sie podjac przefarbowania oO
A Pan krzysztof sprzedzil ze mna 6 godzin (!), zainkasowal co prawda b duzo, ale w tamtym czasie zaplacilaby mkazde pieniadze za zmycie tego zielonego czegos z mojej glowy. Wymeczona wyszlam z pieknym ciemnym blondem, ktory zmyl sie po jakims czasie do normalnego, slonecznego, takze bez fryzjera obywalam sie przez 4 miesiace i bylo dobrze
__________________
-------Well, I ain't evil I'm just good lookin'--------
damagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 09:36   #775
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

OoOoOoj, dziewczynki, widze ze bardzo Was irytuja moje wypowiedzi... Ale chyba przeciez o to chodzi zeby wyrazac swoje zdanie...? Ty, anetko.mini opowiedzialas swoje wrazenia a ja je komentuje- proste??

Wasze watpliwosci od razu pragne rozwiac: nie mam zamiaru na nikogo naskakiwac, ale nie moge patrzec jak ktos krytykuje ciagle salon, bo cena za wysoka! Wybacz ale na cene SUMUJĄ SIĘ i umiejetnosci i lokalizacja, nigdy nie twierdzilam ze zalezy ona badz wylacznie od jednego badz od drugiego! ALe juz mi sie nie chce tego w kółko wspominac, bo chyba nikt nie rozumie praw rządzacych rynkiem...

Poza tym oswiadczam wszem i wobec (zwł. damagdzie) ze nie pracuje u p. Maryli, nie jestem tez fryzjerka, a o tym zawodzie wiem duzo ale tylko w teorii... i nie wiem czy fryzjerami sa inne osoby wypowiadajace sie, bo szczerze- nie interesuje mnie to... Jesli nie wierzysz- twój problem...

Co do niedouczonych fryzjerow- to owszem zarowno oni jak i prawdziwi specjalisci czasem ryzykuja i moga stworzyc extra fryzure- wcale tego nie podwazam... Ale jesli cos nie pojdzie tak jak powinno... to ja bym wolala byc w rekach "douczonego" fryzjera, bo wydaje mi sie ze sa wieksze sanse na przywrocenie wlosa do normalnosci...

I jak juz mowilam, ktos kto ma sprawdzonego fryzjera, nie bedzie szukal szczescia gdzie idziej, chyba ze lubi eksperymenty... A Nikt nikogo do niczego nie zmusza... moze ewentualnie polecic....!

pozdrawiam
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:41   #776
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

To nie chodzi Little Heart ze cena jest za wysoka ale o to ze np w moim przypadku i mysle ze równiez innych osób piszacych na temat salonu na świetokrzyskiej poprostu jest nieadekwatna do usługi. Ja kilka dni po wizycie przemalowałam włosy bo w tym co miałam na głowie nie dało sie chodzic i szlak mnie trafił bo pieniadze były wywalone w błoto a co do fryzury to nawet nikt nie zauwazył ze sa podciete. Ale skoro ide do salonu tak wspaniałego i tak renomowanego i prosze o przyciemnie moich włosów a wychodze prawie z białymi to mam prawo miec złe zdanie o całym tym salonie. A nie jest to forum typu "Pozytywne opinie o P. Maryli i jej salonie" wiec uwazam ze skoro ktos nie był zadowlony to ma prawo tutaj to napisac tymbardziej ze czytaja te opinie dziewczyny które szukaja dobrego fryzjera i maja prawo wiedziec ze podejmuja równiez ryzyko idac do zakładu na swietokrzyskiej i wcale nie musza wyjsc zadowlone. Ja czytajac opinie szłam do tego salonu totalnie wyluzowana sadzac ze moze byc tylko lepiej a wyszłam załamana(oczywiscie nia mam do nikogo pretensji bo to był mój wybór)
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:40   #777
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

Ludzie! O co Wam tak naprawde chodzi? Zgadzam sie ze to forum nie ma na celu chwalenia Akademii, ale skoro Wy macie prawo wypowiadac sie negatywnie, to czemu ja nie moge pozytywnie?? I czemu mam nie komentowac wypowiedzi, z ktorymi sie nie zgadzam??? Mamy wolnosc mysli i slowa podobno...
Nie chce teraz ponownie czytac pretensji w kierunku moich postow, tylko odpowiedzi na postawione pytania! Czy to takie trudne? Bo poki co, gdy tylko cos napisze, to wszyscy sie oburzaja...

To chyba oczywiste ze kazdy ma lepsze dni i gorsze- klientow bardziej lub mniej zadowolonych, albo wcale! To naturalny stan rzeczy....
Przykro mi, ze akurat Waszych oczekiwan nie spelniono. Tylko czy teraz, bedac "tymi rozczarowanymi" zamierzacie negowac kazdy pozytywny komentarz nt. tego salonu?? Zastanowcie sie dobrze... Bo chyba nie o to chodzi...

Poza tym, ja nie znam umiejetnosci kazdego z fryzjerow pracujacych w tym salonie, polecilam Wam jednego, nowego czlowieka, z ktorego umiejetnosci bylam zadowolona, i opinię odnosnie cen, a tu od razu foch z kazdej strony...

Nikt nikogo do niczego nie zmusza... moze ewentualnie polecic....!
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 20:19   #778
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

Little Heart
wlasnie ..chodzi o to ze nie powinnas komentowac wypowiedzi, bo te osoby sa poprostu niezadowolone, a ty jestes niezadowolona ze one sa niezadowolone i masło maslane .... kazdy moze wypowiedziec sie czemu byl niezadowolony lub zadowolony , i z kogo
pozatym Twoja wypowiedz ze za 20 zl czesza tylko niedouczeni fryzjerzy jest conajmniej niegrzeczna.... bo ja osobiscei znam mistrzow gzrebienia, ktorzy za ta cene wykonuja niesamowite stzryzenia, poniewaz pracuja w malych miasteczkach i tam koszty utrzymania salonu sa tansze, (tu sie a toba zgadzam) a znam tez takich fryzjerow ,ktorzy parcuja w salonach gdzie ceny sa mega duze i partacza wlosy jak poczatkujacy uczen..... wiec takie wyrazanie opinii i komentarze sa nie na miejscu
ja mialam w salonie ceny za stzryzenie od 35 zl do 55 zl a jestem perfekcyjna w tym co robiei mialam salon w oficynie... (nie mylic z piwnica)czyli w podworku i prosze nie zrozumiec tego jako przechwalnie sie.... , poprostu staram sie byc profesjonalistka w tym co robie itak tez uczyc , pisze to bo mnie to urazilo... bo zawsze jak ktos chodzi do salonu z duzymi cenami to uwaza i pisze ze maly i tanszy salon to nieduczeni fryzjerzy...to jest ..
a pozatym z doswiadzcenia wiem tez ze nie zawsze jest tak ze pzrychodzaca klientak wie co chce , bo "mowi dzis chce odmiany, prosze o zmiane .itd.... ale obciac najwyzej do 2 cm....!!!" i
i myslicie ze ze obciecie dlugich wlosow do 2 cm... daje widoczne rezultaty!! nie ma takiej mozliwosci,dlatego potem nie widac zmiany.. ale co zrobic?
i nie mowcie ze fryzjer "powinien" tak wytlumaczyc zeby sie dala zmienic, bo jak sie zmieni ktos jak nie che scinac wlosow?
dlatego nie da pewnych rzeczy pzreskoczyc czy to w tym drogim czy tym tanszym salonie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:38   #779
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: fryzjer Warszawa

W porządku, moze troche przesadzilam... Ale nie cofam tego, bo trzymam sie mojego zdania i nie zmienie go...

Bardzo podobaja mi sie te słowa gagi:
a pozatym z doswiadzcenia wiem tez ze nie zawsze jest tak ze pzrychodzaca klientak wie co chce , bo "mowi dzis chce odmiany, prosze o zmiane .itd.... ale obciac najwyzej do 2 cm....!!!" i
i myslicie ze ze obciecie dlugich wlosow do 2 cm... daje widoczne rezultaty!! nie ma takiej mozliwosci,dlatego potem nie widac zmiany.. ale co zrobic?
i nie mowcie ze fryzjer "powinien" tak wytlumaczyc zeby sie dala zmienic, bo jak sie zmieni ktos jak nie che scinac wlosow?
dlatego nie da pewnych rzeczy pzreskoczyc czy to w tym drogim czy tym tanszym salonie

Kobiety mowia ze chca miec extra nowa fryzurke, ale njlepiej jakby prawie nic nie scinac... Podejrzewam ze fryzjer moze jej zrobic nowa fryzurke bez strzyzenia, ale przeciez ona potem nie bedzie potrafila tego ponownie ulozyc... I znow beda pretensje w stylu: tyle pieniedzy w bloto... I jesli z gory ktos zaklada ze chce podciac max.3 cm, to niech potem nie dziwi go cena w salonie- chyba wie gdzie idzie...?

Troche mi sie nie chce wierzyc w perfekcjonistow za 20 zl... Ja pochodze z malej miejscowosci, gdzie ceny tez z pewnoscia sa bardzo niskie za uslugi fryzjerskie, ale sam wyglad zakladu i pracownikow zniecheca...a i efekty widoczne u znajomych... koszmar... i tak jest w wielu miejscach! stad to przekonanie....

A cena 35-55 zl absolutnie mnie nie dziwi i nie watpie w umiejetnosci! Ale gdyby lokalizacja byla inna z pewnoscia musialabys podniesc ceny....

Skoro, mam nie komentowac innych wypowiedzi... ok. Chcialam jednak wspomniec ze moje wejscie na to forum zaznaczylam wlasna opinia nt. salonu i fryzjera.... ktora to wypowiedz spotkala sie z pogardliwym odzewem... (???)

pozdrawiam
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:12   #780
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

ojj nie mylisz sie.. twoje wejście na forum i twoja wypowiedź uraziła kilka osób(to jeśli już był twój pogardliwy odzew) ponieważ przyczepiłaś się do innych wypowiedzi a to miała byc poprostu tylko twoja opinia na temat twojego wybranego salonu..my starałyśmy się być miłe z odpowiedziami w twoja strone-i chyba tak było..
poza tym jeszcze podkreśle zeby nie było ja nieprosiłam o zmianę fryzury podcinajac tylko włosy o 2 cm.. z reszta jeśli tak mowi klientka a fryzjer jest profesjonalista to co w tym złego by ją namówić do innej fryzury o ile jest przekonany ze bedzie git ja już kończe to smutaskowanie bo robi się dziwna akcja na tym forum.. buziaki
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.