kobiety przyszłych policjantów Piła - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 14:10   #301
teerel
Przyczajenie
 
Avatar teerel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez Jaremka Pokaż wiadomość
teerel jak Ty mu juz nie ufasz w kwestii czy ma służbę czy raczej nie, to nie wiadomo jak dobrze sprawy by sie potoczyły, to zawsze będą wracać te wątpliwości i podejrzenia a w następstwie kłótnie i inne przykrości. Mój facet jest w pile od niedawna ale już zdążył sie naoglądać różnych rzeczy. Dużo rozmawiamy i poniekąd wiem co nieco co tam sie dzieje. Nie chce Cię dołować, bo masz dość zmartwień ale może czas zastanowić się czy nie zasługujesz na lepsze traktowanie. Pozdrawiqam Cię serdecznie
ciagle sie zastanawiam i wiem, ze zasluguje na lepsze traktowanie. zawsze sie dziwilam dziewczyom, ktore nie potrafily faceta kopnac w dupe za to, ze wyrzadza im krzywde i nie rozumialam czemu chca w to brnac, ale teraz pomimo kilku zwiazkow pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i uwierz, ze dlatego jestem tak zawiedziona, bo nigdy bym sie tego po nim nie spodziewala. Boli jak cholera, tesknie wciaz i umieram na mysl, ze jest tam z nia, mimo ze pisze, ze kocha i wstyd mu za to co zrobil...
Powiedz mi co slyszalas od swojego chlopaka, mi to juz i tak nie zrobi roznicy dopoki ostatecznie z nim nie porozmawiam.
Mam jeszcze prosbe moglabys sie zapytac czy to prawda, ze jak sie chce wyjechac na weekend to musza dostac przepustke i skladaja ja w poniedzialki u swoich dowodcow? (podpisuja sie na kartce ze chca wyjechac czy jakos tak) i oprocz tego czy w bibliotece mozna miec przy sobie telefon?
z gory dzieki jakbys go o to zapytala, tak anonimowo bez zadnych wyjasnien...
Pozdrawiam
teerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:48   #302
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Odp: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez Agulaaa87 Pokaż wiadomość
Ja konczylam rok temu szkole Policji w Legionowie. Duzo sie tam dzieje, rzeczywiscie tworza sie pary pomimo iz są w stalych zwiazkach i bardzo ciezko jest do "odkryc"
Ale pamietajcie ze nie wszyscy mezczyzni maja problem z wiernoscia i ufam , ze wasi ukochani wlasnie tacy są.
Po ukonczeniu szkoly co prawda nabralam obrzydzenia do facetow, ale pomimo tego moim skromnym zdaniem kobiety są czasami nawet i gorsze od nich...
Oj, zgadzam sie z Agula... Bylam i widzialam jak tam jest i ech... Na szczescie nie kazdy facet taki jest i uff Dokladnie, a to wszystko przez kobiety - nie ma co sie oszukiwac.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez teerel Pokaż wiadomość
dziekuje Ci a kiedy Twoj wraca? strasznie sie waham i nie wiem co mam zrobić, jeszcze teraz nie wraca na weekend bo podobno ma służbe w co nie wierze i bedzie dopiero w wigilie. chyba masz racje, ze po takim czyms to nie powinien mieć do kogo wracac... ;( to tak boli kiedy sie czeka i teskni, okrutny cios...
Jak teraz sie zastanawiasz, czy Twoj facet Cie zdradza, czy nie oraz czy ma sluzbe to co bedzie pozniej...? Dyzury, przedluzajace sie sluzby, alarmy...
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:46   #303
Kiti_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 51
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Teerel napisalam Ci pm.
Kiti_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 15:52   #304
Jaremka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Z tego co wiem to przepustki załatwia plutonowy i akurat u mojego faceta to wypada różnie, niekoniecznie poniedziałek. Dla przykładu w zeszłym tyg. w środę to załatwiali. A co do telefonu w bibliotece, to szczerze mówiąc, nie wiem, bo mój jeszcze tam nie zawitał
Tam niektórzy ludzie (podkreślam niektórzy) prowadzą drugie życie, w domu zostawiają swoje drugie polówki, a w szkółce dobierają sie w jakies nieformalne związki, chodzą do siebie do pokoi, piszą smsy, wspólnie się uczą, rzadko ale jak jest mniej nauki,wychodzą na miasto (od 2 m-ca), czy się kochają tego nie wiem, bo żeby tak stwierdzić to mój musiałby to widzieć na własne oczy a nie widział, ale co niektórzy chwalą się, że doszło do jakiegoś zbliżenia.
Mam nadzieje że Twój nic gorszego nie zrobił, owszem takie smsy do koleżanki są już złe, ale to już Ty musisz zadecydować jak postąpić. Z tego co piszesz wnioskuje ze bardzo go kochasz i bardzo cierpisz.. Przede wszystkim niech będzie szczery od początku do końca, wysłuchaj go, co tam nabroił, przeanalizuj, prześpi się z tym (wiem, moze być ciężko) i podejmij decyzje,co robić. Trzymam za CIebie kciuki
Jaremka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 13:18   #305
teerel
Przyczajenie
 
Avatar teerel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

dziekuje bardzo, jestes strasznie kochana. Analizuje i mysle caly czas, podlamana jestem i bije sie z myslami non stop. on wraca dopiero w wigilie bo zajecia w przyszlym tygodniu maja tylko w poniedzialek i wtorek do 12 i sie nie oplacalo przyjezdzać. Wasi faceci tez tak?
teerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:03   #306
edzia1909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Mój też wrócił dopiero w wigilię. Dziś już wyjechał, jutro zajęcia, a we wtorek służba. Dziewczyny musicie ufać swoim mężom, facetom Ja ani przez chwilę nie mam wątpliwości co do jego wierności Chodzi na matę wieczorami przed kolacją , trenować z kolegami, wychodzą na miasto do sklepów, galerii (przed świętami po prezenty)- ale mają full nauki. U nas taka rozłąka w małzeństwie wychodzi na dobre- pod każdym kątem :P hehe
edzia1909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:27   #307
edzia1909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

teerel- własnie przeczytałam Twojego posta i mnie zatkało... mój mąż wraca pod koniec marca... strasznie współczuję... u mojego m w kompanii nie ma ani jednej baby i w sumie się cieszę...mam zaufanie, ale wiadomo , ze jakby były jakieś sygnały, ze coś jest nie tak, to zmieniłoby się moje nastawienie do szkoły...
edzia1909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 15:58   #308
senna81
Przyczajenie
 
Avatar senna81
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Cytat:
Napisane przez edzia1909 Pokaż wiadomość
teerel- własnie przeczytałam Twojego posta i mnie zatkało... mój mąż wraca pod koniec marca... strasznie współczuję... u mojego m w kompanii nie ma ani jednej baby i w sumie się cieszę...mam zaufanie, ale wiadomo , ze jakby były jakieś sygnały, ze coś jest nie tak, to zmieniłoby się moje nastawienie do szkoły...
no niestety jak nie na jego kompanii to są też i inne, jak będzie chciał coś zrobić to zrobi, dziewczyny sama byłam w tej szkole i wiem jak tam jest, jesli chodzi o bibliotekę to z tego co pamiętam chodzi ogólnie o to, ze ma być tam cicho, nie pamietam czy w ogole nie mozna miec komorki czy tylko dzwięki wył. ale wiem, ze Panie są tam bardzo wrażliwe na hałas jakikolwiek dzwięk z tel potrafi byc rózny

życzę wytrwałości i wiary w swoich partnerów


ja wiem, ze u mnie każdy twierdził, ze jest wolny z Panów, a zaraz po szkole z dziewczynami zdjecia, zareczyny czy wesela się posypały
takze jest róznie

ale wiem,ze nie kazdy taki jest, jak ktoś ma zdradę w genach to po powrocie tez bedzie zdradzał i szkoła ani w jedna strone ani w druga nie pomoze


pozdrawiam
__________________
nie ma takiej burzy, po której nie zaświeci słońce
senna81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 16:00   #309
edzia1909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

senna81- bardzo fajnie to napisałaś Ja też jestem zdania, ze jak ma zdradzić, to zdradzi- nieważne gdzie ... Ale to działa w obie strony :P Jak czegoś w związku brakuje, to i kobieta zdradza :P więc więcej wiary kobiety!!! Oni tam jadą dla nas! Dla naszych rodzin! Nasz synek ogromnie tęskni i jak tatuś przyjeżdża to ma łzy szczęścia w oczach... e znów może być z nami- choć przez chwilę...

Szczęśliwego Nowego Roku!
edzia1909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 16:17   #310
kasia18212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: kobiety przyszłych policjantów Piła

Hej ja przechodziłam to od czerwca do grudnia powiem tak pilnujcie facetow mogą wam ściemy wciskać sprawdzajcie strony klubów np słupsk to klub kosmo foty to połowa przyszłych policjantów nauki jest ale wieczory to świetlica bary i wspólnie przesiadują wszystko od faceta zależy i
kasia18212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-13 17:17:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.