Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 16:57   #2791
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

dużo zdróka dla Ewci

Asioczka fakt jest taki, ze mi się nie chce ale, no właśnie zawsze jest ale - muszę coś zrobic w swoim życiu bo do emerytury ma daleko a moja praca ........ dużo mozna pisać
podjełam decyzję i muszę to zrobić, jak dobrze będzie to za 4 lata (2 studia i 2 praktyka) będę miała o wiele większe mozliwości pracy, a o to mi chodzi
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 17:07   #2792
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Jeszvze raz powodzenia Madziu

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 10:01   #2793
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Magda życzę powodzenia

ja się melduje z drugiej strony... więcej sprawozdań później


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 10:17   #2794
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

helloł melduje się z domu. wyszliśmy wczoraj
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 12:08   #2795
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Gucia juz??? super, daj koniecznie znac, co u Was
Gosia i jak Ewcia? A Wojtus jak reaguje, jak siostrzyczka chora i musisz jej poswiecic wiecej czasu? Z dziadkami byl?

Dziewczyny WIOSNA
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012

Edytowane przez asioczka
Czas edycji: 2014-03-11 o 12:09
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:22   #2796
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

tak z dziadkami. mam nadzieje ze to rozumie. tęsknił ale też się i dobrze bawił. no i chyba babcia bo rozpieszczała słodyczami bo ma zatwardzenie spał z psem i kotem , oglądał bajki na kompie, grał z wujkiem na kompie , babrał się z dziadkiem w garażu wiec chyba spoko mu tam było .
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 20:08   #2797
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Guciu a ja dziś o Tobie myślałam!

Gochaa zdrówka dla Ewci

Moje też ciągle przeziębione, od dziś mamy antybiotyk
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 17:21   #2798
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

zdrówka dla Wszyskich


Gucia witaj
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 17:32   #2799
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Gucia i ja Cię chyba myślami ściągnęłam, bo ostatnio myślałam co u Ciebie
Gosiu zdrówka, mam nadzieję, że już lepeij
Domi zdrówka dla Was
Madziu kciuki
U nas tylko ja trochę chora - gardło mi siadło i katar mam
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:41   #2800
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Gucia

Widzę, że coś zaczyna się dziać powolutku na wątku

Kupiliśmy dzisiaj Piotrkowi większy rower, ale na razie się boi, bo pewnie czuje się na swoim mniejszym. Używany, ale w bdb stanie. Wyszłam na prostą całkowicie to ciut zaszaleć można Jestem zmęczona czasami na maxa jak ciągne jakieś maratony, ale nie wyobrażam sobie wracać do sytuacji kiedy nie miałam pracy... Jestem szczęśliwa.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:42   #2801
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Jestem szczęśliwa.
i o to chodzi

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

u nas ok, wczoraj nasza pedi była na wizycie domowej, Ewa czysto, Wojtek ma jeszcze zalegania, dostał wyksztuśne i mamy się oklepywać.na dwór możemy wychodzić.
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 11:52   #2802
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
i o to chodzi

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

u nas ok, wczoraj nasza pedi była na wizycie domowej, Ewa czysto, Wojtek ma jeszcze zalegania, dostał wyksztuśne i mamy się oklepywać.na dwór możemy wychodzić.
Fajnie, że możecie wychodzić!!!!
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 11:23   #2803
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Hej hej dziewczyny i ja sie zjawiam wkoncu bo troche tez nie zagladałam

U nas ok Mati rosnie jak na drozdzach,w przedszkolu ok,w maju idziemy na usuniecie migdałków --niestety ale mam nadzieje ze po tym skoncza sie choroby bo wiecznie angina i angina


Gocha fajnie ze juz zdrowi i w domu

Zebra ciesze sie ze jestes szczesliwa i zadowolona z pracy a jak z babka?poukładało sie?

Magda graulacje!!i jak po pierwszych zajeciach?chyba niepotrzenie sie stresowałas..

Gusiu a Wy gdzie?Czyzby juz daleko daleko od D?

Karenina jak Andree?

Domi a jak Twoje szkraby sie chowaja?pracujesz czy jestes w domu z dziecmi?

Asioczka ,Pietrusia jak dziewczynki?


Co u reszty?mam nadzieje ze teraz troszke wizaz odzyje.wiosna idzie az zyc sie chce
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:43   #2804
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Asiu, Domi, Ditu, Zeberko, Magda

Kasiu, rozbroilas mnie... ale tak calkiem sympatycznie tak, my daleko od De, i to bardzo, bo w Australii

Zebra, ciesze sie, ze stanelas na nogi i jestes szczesliwa... to najwazniejsze

Generalnie aklimatyzujemy sie. Na szczescie najgorsze upaly juz mijaja. Dni tez szybciutko uciekaja. Staramy sie zwiedzac ile sie da, dziewczynki puscilismy na kurs plywania, dla Sandry znalezlismy miejsce w przedszkolu na 2,5 dnia, zeby miala kontakt z rowiesnikami i uczyla sie jezyka, bo za rok juz musi isc do szkoly. Dla Rity na razie chcemy wziac jeden dzien w zlobku, a jak bedzie dalej, to wyjdzie w praniu. Z praca jeszcze na razie cisza, maz zacznie dzwonic w przyszlym tygodniu do firm gdzie wyslal podania, ja dopiero teraz zabralam sie za ta kwestie Ale mamy nadzieje, ze w ciagu tych kilku tygodni znajdziemy prace, bo ofert jest mnostwo
Jesli chodzi o pierwsze wrazenia, to z dnia nadzien jest coraz lepiej... na samym poczatku byl szok i lekka panika, ale zaczynamy sie powoli odnajdywac i wiele spraw bardzo podoba sie nam juz teraz.
Ludzie tez sa w porzadku, zawsze zagadaja. jeden sasiad to chyba na mnie zawsze czatuje, bo jak tylko gdzies ide, to on tez i zaczyna mi opowiadac rozne rzeczy o okolicy, o roslinach i zwierzetach, ktorych nazw w zyciu nie slyszalam i nawet nie wiem jak wygladaja ... i raz obdarowal nas cytrynami ze swojego ogrodka... aromat tych cytryn to normalnie inna bajka
Okazalo sie tez ze w okolicy mieszka dziewczyna z mojej podstawowki, dzis z nia rozmawialam (mega pozytywnie zakrecona ) i spotkamy sie w przyszlym tygodniu.

Jakby cos, to kangurow ani koali jeszczenie widzielismy (siedza w rezerwatach przyrody ), jutro jedziemy ogladac foki, pingwiny i delfiny.?. Sandra juz nie moze sie doczekac

Jakbyscie chcialy poogladac widoki, to zapraszam do mojego profilu... jak nie widzicie zdjec, to podeslijcie prosbe o zaprzyjaznienie

Hehe... to sie rozpisalam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Hej hej dziewczyny i ja sie zjawiam wkoncu bo troche tez nie zagladałam

U nas ok Mati rosnie jak na drozdzach,w przedszkolu ok,w maju idziemy na usuniecie migdałków --niestety ale mam nadzieje ze po tym skoncza sie choroby bo wiecznie angina i angina


e
To zdrowka co do migdalkow, to spotkalam sie niedawno z opinia, ze wycinanie moze wiecej szkody niz pozytku przyniesc... ze najlepiej zeby organizm poradzil sobie z infekcja, bo to rozwoj systemu immunologicznego, tzn bez antybiotyku, tylko w razie czego zbijajac temperature


A co do dziewczynek, to tez rosna, rozwijaja sie doslownie w oczach
Rite mamy juz odpieluchowana i odsmoczkowana, tylko niestety teraz zaczal sie bunt i jest wycie (i co gorsza, piszczenie) o kazda pier.dulke
Ale zaczyna tez coraz wiecej mowic i jak papuga powtarza wszystko po siostrze
Sandra obecnie przechodzi burzliwy rozwoj ruchowy,a angielski lapie w trybie ekspresowym (nic tylko pozazdroscic), zna alfaber, zaczyna sama pisac slowa, umie liczyc do... nie wiem nawet, i zaczyna dodawac

I generalnie dziewczynki ciagle wojuja i rywalizuja, ale nie moga bez siebie zyc, a jak sie przytulaja, smieja razem, buziaki rozdaja, mowia, ze sie kochaja, to ja sie rozplywam
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"

Edytowane przez gucia6
Czas edycji: 2014-03-14 o 14:30
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:52   #2805
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Gucia super, ze idzie wszystko do przodu

ja faktycznie po 1 zajęciach
niby spoko ale przeraża mnie matematyka i teoria sprężystości, nic nie pamiętam, coś robię z zadań ale i tak to czarna magia, nic nie pamiętam, dałam do sprawdzenia matmę znajomej i ma się odezwać, wyniki mi się z książką zgadzają, ale nie bardzo wiem czy to jest zrobione prawidłowo
z teorii mam zadanie z wektorów i próbuję ale nic mi bardzo nie wychodzi
pozostałe przedmioty to już budowlane i tu jest spoko

co do migdałkó na przykładzie Izy - po wycięciu skończyły się ropne katary i anginy, choruje ale raczej wirusówki
tylko jeśli chodzi o migdały to jest jeszcze inna strona - niedotlenienie, u małej było 80% zatkane przez migdałki i jak wycieliśmy to nabrała nam na wadze i poskoczyła wzrostem
ja nie żałuję, zresztą sama miałam wycinane i przestałąm chorować
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 21:56   #2806
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Asiu, Domi, Ditu, Zeberko, Magda

Kasiu, rozbroilas mnie... ale tak calkiem sympatycznie tak, my daleko od De, i to bardzo, bo w Australii

Zebra, ciesze sie, ze stanelas na nogi i jestes szczesliwa... to najwazniejsze

Generalnie aklimatyzujemy sie. Na szczescie najgorsze upaly juz mijaja. Dni tez szybciutko uciekaja. Staramy sie zwiedzac ile sie da, dziewczynki puscilismy na kurs plywania, dla Sandry znalezlismy miejsce w przedszkolu na 2,5 dnia, zeby miala kontakt z rowiesnikami i uczyla sie jezyka, bo za rok juz musi isc do szkoly. Dla Rity na razie chcemy wziac jeden dzien w zlobku, a jak bedzie dalej, to wyjdzie w praniu. Z praca jeszcze na razie cisza, maz zacznie dzwonic w przyszlym tygodniu do firm gdzie wyslal podania, ja dopiero teraz zabralam sie za ta kwestie Ale mamy nadzieje, ze w ciagu tych kilku tygodni znajdziemy prace, bo ofert jest mnostwo
Jesli chodzi o pierwsze wrazenia, to z dnia nadzien jest coraz lepiej... na samym poczatku byl szok i lekka panika, ale zaczynamy sie powoli odnajdywac i wiele spraw bardzo podoba sie nam juz teraz.
Ludzie tez sa w porzadku, zawsze zagadaja. jeden sasiad to chyba na mnie zawsze czatuje, bo jak tylko gdzies ide, to on tez i zaczyna mi opowiadac rozne rzeczy o okolicy, o roslinach i zwierzetach, ktorych nazw w zyciu nie slyszalam i nawet nie wiem jak wygladaja ... i raz obdarowal nas cytrynami ze swojego ogrodka... aromat tych cytryn to normalnie inna bajka
Okazalo sie tez ze w okolicy mieszka dziewczyna z mojej podstawowki, dzis z nia rozmawialam (mega pozytywnie zakrecona ) i spotkamy sie w przyszlym tygodniu.

Jakby cos, to kangurow ani koali jeszczenie widzielismy (siedza w rezerwatach przyrody ), jutro jedziemy ogladac foki, pingwiny i delfiny.?. Sandra juz nie moze sie doczekac

Jakbyscie chcialy poogladac widoki, to zapraszam do mojego profilu... jak nie widzicie zdjec, to podeslijcie prosbe o zaprzyjaznienie

Hehe... to sie rozpisalam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



To zdrowka co do migdalkow, to spotkalam sie niedawno z opinia, ze wycinanie moze wiecej szkody niz pozytku przyniesc... ze najlepiej zeby organizm poradzil sobie z infekcja, bo to rozwoj systemu immunologicznego, tzn bez antybiotyku, tylko w razie czego zbijajac temperature


A co do dziewczynek, to tez rosna, rozwijaja sie doslownie w oczach
Rite mamy juz odpieluchowana i odsmoczkowana, tylko niestety teraz zaczal sie bunt i jest wycie (i co gorsza, piszczenie) o kazda pier.dulke
Ale zaczyna tez coraz wiecej mowic i jak papuga powtarza wszystko po siostrze
Sandra obecnie przechodzi burzliwy rozwoj ruchowy,a angielski lapie w trybie ekspresowym (nic tylko pozazdroscic), zna alfaber, zaczyna sama pisac slowa, umie liczyc do... nie wiem nawet, i zaczyna dodawac

I generalnie dziewczynki ciagle wojuja i rywalizuja, ale nie moga bez siebie zyc, a jak sie przytulaja, smieja razem, buziaki rozdaja, mowia, ze sie kochaja, to ja sie rozplywam
ja to potrafie no nie

Ciesze sie ze u Was tak fajnie wszystko sie potoczyło i teraz tylko trzymam kciuki zeby tz szybko znalazł prace
Swoja droga to szybciutko sie uwineliscie z ta cała przeprowadzka
Ja nie słyszałam tego ze wyciecie migdałkow moze zaszkodzic,zreszta musze usiasc i porzadnie poczytac bo jakos nie mialam czasu bo dopiero od niedawna wiemy ze bedzie ten zabieg
Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
Gucia super, ze idzie wszystko do przodu

ja faktycznie po 1 zajęciach
niby spoko ale przeraża mnie matematyka i teoria sprężystości, nic nie pamiętam, coś robię z zadań ale i tak to czarna magia, nic nie pamiętam, dałam do sprawdzenia matmę znajomej i ma się odezwać, wyniki mi się z książką zgadzają, ale nie bardzo wiem czy to jest zrobione prawidłowo
z teorii mam zadanie z wektorów i próbuję ale nic mi bardzo nie wychodzi
pozostałe przedmioty to już budowlane i tu jest spoko

co do migdałkó na przykładzie Izy - po wycięciu skończyły się ropne katary i anginy, choruje ale raczej wirusówki
tylko jeśli chodzi o migdały to jest jeszcze inna strona - niedotlenienie, u małej było 80% zatkane przez migdałki i jak wycieliśmy to nabrała nam na wadze i poskoczyła wzrostem
ja nie żałuję, zresztą sama miałam wycinane i przestałąm chorować
Dzieki za opinie nt migdałków,no ja tez mam ogromna nadzieje ze choroby po tym ustana.
Magda dla mnie matma zawsze była ciemna magią-nigdy matmy nie lubiłam

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Guciu no piekne zdjecia,ślicznie tam u Was!!!!!!!!No i super ze bedziesz miala kolezanke ,jaki ten świat mały
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 01:26   #2807
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
Gucia super, ze idzie wszystko do przodu

ja faktycznie po 1 zajęciach
niby spoko ale przeraża mnie matematyka i teoria sprężystości, nic nie pamiętam, coś robię z zadań ale i tak to czarna magia, nic nie pamiętam, dałam do sprawdzenia matmę znajomej i ma się odezwać, wyniki mi się z książką zgadzają, ale nie bardzo wiem czy to jest zrobione prawidłowo
z teorii mam zadanie z wektorów i próbuję ale nic mi bardzo nie wychodzi
pozostałe przedmioty to już budowlane i tu jest spoko

co do migdałkó na przykładzie Izy - po wycięciu skończyły się ropne katary i anginy, choruje ale raczej wirusówki
tylko jeśli chodzi o migdały to jest jeszcze inna strona - niedotlenienie, u małej było 80% zatkane przez migdałki i jak wycieliśmy to nabrała nam na wadze i poskoczyła wzrostem
ja nie żałuję, zresztą sama miałam wycinane i przestałąm chorować
W De w tej chwili panuj trend pomniejszania migdalow, ale od calkowitego wycinania sie odchodzi

A ze studiami napewno sie wyrobisz

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
ja to potrafie no nie

Ciesze sie ze u Was tak fajnie wszystko sie potoczyło i teraz tylko trzymam kciuki zeby tz szybko znalazł prace
Swoja droga to szybciutko sie uwineliscie z ta cała przeprowadzka
Ja nie słyszałam tego ze wyciecie migdałkow moze zaszkodzic,zreszta musze usiasc i porzadnie poczytac bo jakos nie mialam czasu bo dopiero od niedawna wiemy ze bedzie ten zabieg

Dzieki za opinie nt migdałków,no ja tez mam ogromna nadzieje ze choroby po tym ustana.
Magda dla mnie matma zawsze była ciemna magią-nigdy matmy nie lubiłam

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Guciu no piekne zdjecia,ślicznie tam u Was!!!!!!!!No i super ze bedziesz miala kolezanke ,jaki ten świat mały


A z migalami, toprzeciez choroby sa spowodowane przez jakies infekcje a nie obcnosc migdalow...
U nas byl problem polipow w nosie, gdzie byly bakterie ktore nie reagowaly napodawane antybiotyki podczas anginy... po zrobieniu wymazu i podaniu odpowiedniego antybiotyku chorowanie sie skonczylo
Takze proponowalabymwizyte u dobrego laryngologa
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 07:05   #2808
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

u nas tez migdał 3 do wycięcia Oli bardzo słabo słyszy na prawe ucho terminy 1 i 2 lata we wronie wiem co my zrobimyBierze leki na alergie i teraz na migdałki 300miesiącznie nie mojeJa? kolejna operacja chyba będzie.
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 07:24   #2809
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Martuđ, szkoda Oli ;( i Ciebie. ach ten nasz kochany NFZ ;(

co do migdałków to j tez bym pomyślała porządnie przed ich wycięciem, koleżanki maż wyciął i więcej miał z tym kłopotów niż pożytku a i tak wiecznie na angine choruje :/ No ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje

Pogoda się popsuła znowu czeka nas dzież w domu
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 09:27   #2810
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość

A z migalami, toprzeciez choroby sa spowodowane przez jakies infekcje a nie obcnosc migdalow...
U nas byl problem polipow w nosie, gdzie byly bakterie ktore nie reagowaly napodawane antybiotyki podczas anginy... po zrobieniu wymazu i podaniu odpowiedniego antybiotyku chorowanie sie skonczylo
Takze proponowalabymwizyte u dobrego laryngologa
Taki własnie mamy zamiar,juz u dwóch bylismy teraz jeszcze jestesmy umówieni do trzeciego laryngologa i zobaczymy co ten trzeci mi powie,dwóch wczesniejszych byli absolutnie za wycieciem trzeciego i przycieciem tych bocznych bo Mati ma strasznie przerosniete te migdałki.za dwa tyg mamy jeszcze jedna wizyte i tutaj pani laryngolog ma kamerke i bedzie wprowadzac bo buzi i ucha i wtedy podejmiemy ostateczna decyzje ,poki co miejsce w szpitalu mamy juz zaklepane na maj


Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
u nas tez migdał 3 do wycięcia Oli bardzo słabo słyszy na prawe ucho terminy 1 i 2 lata we wronie wiem co my zrobimyBierze leki na alergie i teraz na migdałki 300miesiącznie nie mojeJa? kolejna operacja chyba będzie.
Jejku takie długie terminy???szok,ja sie zapisalam miesiac temu i mamy termin na maj i to tez podobno długo jak na nasz szpital
A Ty kiedy bedziesz miala operacje?


Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
Martuđ, szkoda Oli ;( i Ciebie. ach ten nasz kochany NFZ ;(

co do migdałków to j tez bym pomyślała porządnie przed ich wycięciem, koleżanki maż wyciął i więcej miał z tym kłopotów niż pożytku a i tak wiecznie na angine choruje :/ No ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje

Pogoda się popsuła znowu czeka nas dzież w domu
dlatego tez mamy jeszcze jedna wizyte i po niej podejmiemy ostateczna decyzje
U nas tez dzis brzydkoooooooo wiejeee i zimnooooo brrrrrr
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:01   #2811
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Ta termin u nas to po prostu bajka
Na razie dostała leki na migdałki za 2 miesiace kontrola -zobaczymy jak to bedzie.
A ja?duzo by pisać mój lekarz już się operacji nie podejmie byłam na konsultacji - i tamten radzi jednak wrócić do pomysłu z roku 2012 -z tymi kotwicami,ale tym razem najpierw przeszczep mięśnia....
A w ogołe to zus mnie uzrowił-nie dostałam renty....
A na podjecie pracy -mogę zapomnieć Oli nie ma kto odbierać,ani zaprowadzać a ja czuję się fatalnie nie ma już chyba co ukrywać
Nie wiem co dalej robić jakbyscie znały ortopedę cudotwórce to dajcie namiary
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:16   #2812
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Witam

Napisałam przedtem długi post i mi prąd wyłączyli
Ale z tego co pamiętam to....

gucia witaj ciesze się ze się już zaaklimatyzowaliście w nowym miejscu, że dziewczynki sie dobrze tam czują

Kachula U mnie dziewczyny rosną jak na drożdzach Ania mówi już ładnie wszytsko całymi zdaniami a jak pięknie piosenki śpiewa bardzo dużo uczy sie od Kamilki A Kamilka chodzi do przedszkola sporo tez choruje w związku z tym i też bardzo czesto na angine i tez ma powiekszone mogdały. laryngolog odradzał wycinania ale własnie przycięcia do normalnej wielkości ale powiedział zeby sie jeszcze wstrzymac.... a jakie macie lekarstawa na te migdały?? Moja dostała Lymphomyosot w kropelkach.... Jak na chwile obecna nie widze zeby sie zmniejszyły ale już znaczy czas nie miała anginy

Magda dasz rade na studiach ale szczerze to mi by sie chyba tez juz nie chciało

Marta strasznie mi przykro, że nie dostałaś renty

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

gucia oglądnełam zdjęcia... i....
1. Zazdroszcze pogody
2. Jakie dziewczyny już duże a jakie słodkie śliczne
3. Podobne do tatusia.... musisz nad synkiem pomyśleć może bedzie do Ciebie podobny
Cudne zdjęcia
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:58   #2813
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Wszystko sie zgadza z tymi migdałakmi, my zanim podjeliśmy decyzję jeździliśmy do kliniki ponad rok, u nas generalne Iza mało chorowała, miała powiększone węzłu chłonne i to było faktyczną przyczyną zainteresowania sie migdałem
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 02:02   #2814
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Witam

Napisałam przedtem długi post i mi prąd wyłączyli
Ale z tego co pamiętam to....

gucia witaj ciesze się ze się już zaaklimatyzowaliście w nowym miejscu, że dziewczynki sie dobrze tam czują

Kachula U mnie dziewczyny rosną jak na drożdzach Ania mówi już ładnie wszytsko całymi zdaniami a jak pięknie piosenki śpiewa bardzo dużo uczy sie od Kamilki A Kamilka chodzi do przedszkola sporo tez choruje w związku z tym i też bardzo czesto na angine i tez ma powiekszone mogdały. laryngolog odradzał wycinania ale własnie przycięcia do normalnej wielkości ale powiedział zeby sie jeszcze wstrzymac.... a jakie macie lekarstawa na te migdały?? Moja dostała Lymphomyosot w kropelkach.... Jak na chwile obecna nie widze zeby sie zmniejszyły ale już znaczy czas nie miała anginy

Magda dasz rade na studiach ale szczerze to mi by sie chyba tez juz nie chciało

Marta strasznie mi przykro, że nie dostałaś renty

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

gucia oglądnełam zdjęcia... i....
1. Zazdroszcze pogody
2. Jakie dziewczyny już duże a jakie słodkie śliczne
3. Podobne do tatusia.... musisz nad synkiem pomyśleć może bedzie do Ciebie podobny
Cudne zdjęcia
Dziekuje

A Rita zaczela sie niedawno do tatusia upodabniac... do tejpory byla podobna do corki mojej kuzynki

Haha... na razie mamy dosc przebojow z dziewczynkami... o ewentualnym kolejnym bedziemy myslec moze zakilka lat.
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 07:41   #2815
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

hej

u nas pogoda za oknem fatalna, nic tylko spać :P

Zaczełam się brać na poważnie za nocnikowanie Ewy :/ nie pamiętam już że to takie trudne :/

no i powód do małej załamki - Ewa kaszle - znowu!

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

p.s. a gdzie się podziewają nasze zguby: katekate, konspi ?? czyzby nadal urazone ?
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 09:23   #2816
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Jestem zmęczona czasami na maxa jak ciągne jakieś maratony, ale nie wyobrażam sobie wracać do sytuacji kiedy nie miałam pracy... Jestem szczęśliwa.

usmiech sam wychodzi mi na buzi jak to czytam, tak sie dla ciebie ciesze.

I wiesz co - teraz to bedzie juz tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Hej hej dziewczyny i ja sie zjawiam wkoncu bo troche tez nie zagladałam

Karenina jak Andree?

No wlasnie...a w innych rejonach sie zjawiasz

André ok, ale juz drugi tydzien mam w domu rowniez chorego malza wiec chlopaki siedza i rzadza sobie razem a ja dzialam "w terenie"...


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Generalnie aklimatyzujemy sie. Na szczescie najgorsze upaly juz mijaja. Dni tez szybciutko uciekaja. Staramy sie zwiedzac ile sie da, dziewczynki puscilismy na kurs plywania, dla Sandry znalezlismy miejsce w przedszkolu na 2,5 dnia, zeby miala kontakt z rowiesnikami i uczyla sie jezyka, bo za rok juz musi isc do szkoly. Dla Rity na razie chcemy wziac jeden dzien w zlobku, a jak bedzie dalej, to wyjdzie w praniu. Z praca jeszcze na razie cisza, maz zacznie dzwonic w przyszlym tygodniu do firm gdzie wyslal podania, ja dopiero teraz zabralam sie za ta kwestie Ale mamy nadzieje, ze w ciagu tych kilku tygodni znajdziemy prace, bo ofert jest mnostwo
Jesli chodzi o pierwsze wrazenia, to z dnia nadzien jest coraz lepiej... na samym poczatku byl szok i lekka panika, ale zaczynamy sie powoli odnajdywac i wiele spraw bardzo podoba sie nam juz teraz.
Ludzie tez sa w porzadku, zawsze zagadaja. jeden sasiad to chyba na mnie zawsze czatuje, bo jak tylko gdzies ide, to on tez i zaczyna mi opowiadac rozne rzeczy o okolicy, o roslinach i zwierzetach, ktorych nazw w zyciu nie slyszalam i nawet nie wiem jak wygladaja ... i raz obdarowal nas cytrynami ze swojego ogrodka... aromat tych cytryn to normalnie inna bajka
Okazalo sie tez ze w okolicy mieszka dziewczyna z mojej podstawowki, dzis z nia rozmawialam (mega pozytywnie zakrecona ) i spotkamy sie w przyszlym tygodniu.

Hej Ola super, ze sie aklimatyzujecie
Wiedzialam, ze sie wam spodoba


Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
u nas tez migdał 3 do wycięcia Oli bardzo słabo słyszy na prawe ucho terminy 1 i 2 lata we wronie wiem co my zrobimyBierze leki na alergie i teraz na migdałki 300miesiącznie nie mojeJa? kolejna operacja chyba będzie.
Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
Ta termin u nas to po prostu bajka
Na razie dostała leki na migdałki za 2 miesiace kontrola -zobaczymy jak to bedzie.
A ja?duzo by pisać mój lekarz już się operacji nie podejmie byłam na konsultacji - i tamten radzi jednak wrócić do pomysłu z roku 2012 -z tymi kotwicami,ale tym razem najpierw przeszczep mięśnia....
A w ogołe to zus mnie uzrowił-nie dostałam renty....
A na podjecie pracy -mogę zapomnieć Oli nie ma kto odbierać,ani zaprowadzać a ja czuję się fatalnie nie ma już chyba co ukrywać
Nie wiem co dalej robić jakbyscie znały ortopedę cudotwórce to dajcie namiary

Ortopedy-cudotworcy nie znam, ale slyszalas o odbudowie komorek macierzystych? Podobno rezultaty sa swietne na biodra wlasnie
Znam jedna starsza pania, ktora chodzila juz tylko z balkonikiem a po tej "kuracji" chodzi teraz sama bez pomocy...


Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
Zaczełam się brać na poważnie za nocnikowanie Ewy :/ nie pamiętam już że to takie trudne :/

Z tego, co pamietam to nie jest takie trudne jak dziecko jest gotowe...


Witam

u nas czas leci jak wariat, chlopaki siedza w domu a ja wreszcie mam przyjemnosc doswiadczyc jak to jest, kiedy caly program dnia malego nie jest na mojej tylko glowie...mila odmiana, naprawde


Co do usuwania migdalkow to moge napisac cos od siebie - mialam usuwane w wieku kolo 24.-25. roku zycia i bardzo tego zaluje...mimo tego, ze z tego, co wtedy lekarze mowili to migdalki byly juz "marmurkowe" i nie spelnialy zadnej funkcji a byly siedliskiem bakterii to zaluje, ze bardziej nie "zawalczylam" o nie, bo od czasu wyciecia o wieeeeele czesciej choruje, wlasnie na gardlo miedzy innymi...a wczesniej nie mialam wiekszych problemow z gardlem....naprawde czuc, ze organizm nie ma tej pierwszej bariery ochronnej w postaci migalow...
Wiadmo, ze jak trzeba to trzeba, ale mysle, ze warto sie upewnic kilka razy czy naprawde jest to koniecznosc w 100%...

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2014-03-18 o 09:25
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:52   #2817
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Nie stać mnie na taki zabieg
Zdecydowałam,ze napiszę do prezesa Zus w sprawie renty na specjalnych warunkach
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:56   #2818
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
Nie stać mnie na taki zabieg
Zdecydowałam,ze napiszę do prezesa Zus w sprawie renty na specjalnych warunkach
A ile taki zabieg kosztuje jesli można zapytać??
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 16:23   #2819
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Kachula dała mi spokój, tzn. nie przyjeżdża i nie szuka mnie, jak mnie spotka przypadkiem to oczywiście pyskuje Ale już dawno na nią nie wpadłam.

Karenina też tak myślę

Marta
strasznie mi przykro czytać, że nie dostałaś renty i się gorzej czujesz... Opis operacji planowanej wygląda na skomplikowany..

Gucia super przeczytać, że się Wam podoba!

Postanowiłam się wziąść za siebie w końcu i od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić do dentysty(bo już dawno nie byłam z powodu kasy oczywiście).
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 17:14   #2820
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość




No wlasnie...a w innych rejonach sie zjawiasz

André ok, ale juz drugi tydzien mam w domu rowniez chorego malza wiec chlopaki siedza i rzadza sobie razem a ja dzialam "w terenie"...






Witam

u nas czas leci jak wariat, chlopaki siedza w domu a ja wreszcie mam przyjemnosc doswiadczyc jak to jest, kiedy caly program dnia malego nie jest na mojej tylko glowie...mila odmiana, naprawde


Co do usuwania migdalkow to moge napisac cos od siebie - mialam usuwane w wieku kolo 24.-25. roku zycia i bardzo tego zaluje...mimo tego, ze z tego, co wtedy lekarze mowili to migdalki byly juz "marmurkowe" i nie spelnialy zadnej funkcji a byly siedliskiem bakterii to zaluje, ze bardziej nie "zawalczylam" o nie, bo od czasu wyciecia o wieeeeele czesciej choruje, wlasnie na gardlo miedzy innymi...a wczesniej nie mialam wiekszych problemow z gardlem....naprawde czuc, ze organizm nie ma tej pierwszej bariery ochronnej w postaci migalow...
Wiadmo, ze jak trzeba to trzeba, ale mysle, ze warto sie upewnic kilka razy czy naprawde jest to koniecznosc w 100%...

Kareninko oj ja Ci zazdroszcze takiego planu dnia ze nie tylko na Twojej głowie jest zajecie sie dzieckiem

Zdrówka dla małża

Co do migdałkow to za tydzien własnie kolejna wizyta i wtedy juz bedziemy wiedzieli na czym stoimy
Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
Nie stać mnie na taki zabieg
Zdecydowałam,ze napiszę do prezesa Zus w sprawie renty na specjalnych warunkach
Pisz pisz kochana,nic nie szkodzi sprobowac a moze sie faktycznie uda.Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kachula dała mi spokój, tzn. nie przyjeżdża i nie szuka mnie, jak mnie spotka przypadkiem to oczywiście pyskuje Ale już dawno na nią nie wpadłam.

Karenina też tak myślę

Marta
strasznie mi przykro czytać, że nie dostałaś renty i się gorzej czujesz... Opis operacji planowanej wygląda na skomplikowany..

Gucia super przeczytać, że się Wam podoba!

Postanowiłam się wziąść za siebie w końcu i od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić do dentysty(bo już dawno nie byłam z powodu kasy oczywiście).
Zeberko wiesz jak miło sie czyta Twoje posty jak piszesz ze jestes szczesliwa,jednak powolutku wszystko sie układa,ciesze sie bardzo: cmok:


Gocha powodzonka w odpieluchowaniu Ewuni

Jejku u Was tez taka brzydka pogoda??tylko wieje i pada i tak w kółko,nawet wyjsc z domu sie nie chce na taki ziąb
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-28 12:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.