Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 19:08   #391
vajoletta96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
plastyka nosa, Dr Skupin

Cześć cześć wszystkim!

W przyszłym roku wybieram się naprawiać to, czym natura mnie jakoś niespecjalnie obdarzyła 👍, mianowicie mowa tu o nosku..

Szukam wszystkich którzy przeszli takowy zabieg u Skupina w Poznaniu.

Jeżeli ktoś zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat, pokazać fotki przed i po, będę wdzięczna na wieki, obiecuję !😊
vajoletta96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 22:49   #392
Doma1719
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Gdybys mogła wyslac mi swój numer telefonu to odpowiedziałabym Ci wszystko
Doma1719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 12:17   #393
vajoletta96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Niestety mieszkam za granicą, co pewnie będzie małym utrudnieniem, jeżeli możesz napisać na e-maila wiolettas96@o2.pl to będzie super.
vajoletta96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 19:42   #394
emmylee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej Czy można poprosić o ustalenie terminu operacji przed konsultacją czy dopiero po niej? Zależy mi na czasie. Jak długo czekałyście na operację?
emmylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 22:31   #395
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cześć wszystkim odważnym i tym, które na odwagę się zbierają...

Ja z tych drugich
Powertowałam trochę ten wątek i chciałam tylko ustalić...

1.To zaświadczenie od laryngologa, to moze być skierowanie do szpitala czy może jakieś wskazanie, że zabieg prostowania przegrody jest potrzebny?

Czy ma paść jakieś konkretne nazewnictwo?
( mam krzywą przegrodę i krzywy opadły nos a chcę zrobić wszystko)

2. Pisałyście coś, że jeśli pisze się bezpośrednio maila do lekarza to jest szansa na szybszy termin. Skąd wzięłyście jego adres mailowy?


Z góry dziękuję!
__________________


Edytowane przez yuki23
Czas edycji: 2016-10-13 o 23:52
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 22:26   #396
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

1. Musi to być konkretnie zalecenie do korekty nosa
Na zaświadczeniu ma być napisane "przegrody nosowej i całkowitej korekty nosa". Koniecznie muszą być te dwa najważniejsze wyrazy "całkowitej korekty"
2. adres mailowy jest podany na stronie kliniki - info@skupin.pl
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 22:32   #397
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dziękuję Aniołku

Czy to musi być od lekarza pracującego na NFZ czy moze być z jakiegoś luxmedu medicoveru itp?
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 17:39   #398
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Dziękuję Aniołku

Czy to musi być od lekarza pracującego na NFZ czy moze być z jakiegoś luxmedu medicoveru itp?

może być NFZ i od prywatnego to jest obojętne byleby to był laryngolog
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 21:41   #399
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

I znów podziękowania lecą w Twoją stronę
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 08:43   #400
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Thumbs down Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cześć!
Jestem trochę ponad tydzień po operacji, gips zdjęty.
Operacja luzik, było całkiem ok, faktycznie nic nie boli, czułam się dobrze, spanie z setonami mordęga, wyciągniecie setonów mały pikuś. Zdjęcie gipsu najbardziej bolało chyba...no i ....pierwsze spojrzenie w lustro....dziewczyny! Przeraziłam się, byłam przygotowana na zmianę i to, że będę musiała sie przyzwyczaić, ale ja wyglądam strasznie;/ nos jest trójkatny, wiem, że opuchlizna...ale z czegoś takiego chyba wąskiego noska nie będę mieć;/ może to wynika z tego, że nie powiedziałam doktorowi dokładnie jaki ma być? Ejj wyglądam jak pani bulwa;/ niby ma się trochę zwęzić itd... ale nie wierzę, że aż tyle. serio, wyglądam swinkowato dziwne... Według doktora "to była idealna operacja". Powiedzcie, że nos się sporo może zmienić;/ serio...jestem załamana...wczesniej wyglądałam chyba lepiej bo cały nos był szerszy...teraz góra wąska a końcówka jakby nie ruszona i jeszcze wieksza;/ Nie spodziewałam się, że będe czuć sie gorzej niż przed...
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:08   #401
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez euforiaIK Pokaż wiadomość
Cześć!
Jestem trochę ponad tydzień po operacji, gips zdjęty.
Operacja luzik, było całkiem ok, faktycznie nic nie boli, czułam się dobrze, spanie z setonami mordęga, wyciągniecie setonów mały pikuś. Zdjęcie gipsu najbardziej bolało chyba...no i ....pierwsze spojrzenie w lustro....dziewczyny! Przeraziłam się, byłam przygotowana na zmianę i to, że będę musiała sie przyzwyczaić, ale ja wyglądam strasznie;/ nos jest trójkatny, wiem, że opuchlizna...ale z czegoś takiego chyba wąskiego noska nie będę mieć;/ może to wynika z tego, że nie powiedziałam doktorowi dokładnie jaki ma być? Ejj wyglądam jak pani bulwa;/ niby ma się trochę zwęzić itd... ale nie wierzę, że aż tyle. serio, wyglądam swinkowato dziwne... Według doktora "to była idealna operacja". Powiedzcie, że nos się sporo może zmienić;/ serio...jestem załamana...wczesniej wyglądałam chyba lepiej bo cały nos był szerszy...teraz góra wąska a końcówka jakby nie ruszona i jeszcze wieksza;/ Nie spodziewałam się, że będe czuć sie gorzej niż przed...
Dodasz zdjęcia przed i po? chciałabym zobaczyć jak Twój nos wygląda i czy faktycznie jest tak jak opisujesz..
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 17:59   #402
babbajagga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

jeśli możesz dodać zdjecia dodaj przed i po ogladałam już sporo nosków od dra, wiele z nich sie sporo zmieniło. głowa do góry!
babbajagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 12:10   #403
MyImmortalxd
Przyczajenie
 
Avatar MyImmortalxd
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

@euforiaIK
tylko nie panikuj ja jestem prawie 4 miesiące po operacji. po zdjęciu gipsu miałam tak opuchnięty nos, w ogóle całą twarz jakbym była po jakieś walce bokserskiej wciąż opuchlizna nie zeszła w całości. szczególnie wokół chrząstki na czubku nosa obrzęk się dalej trzyma, nos jest twardy. to normalne. ze swojego doświadczenia wiem, że codziennie pod każdym kątem analizuje się wygląd swojego nosa i wynajduje się różne rzeczy, to wprowadza w obłęd przerabiałam już to nie raz. była panika, chwile zwątpienia. Jesteś dopiero co po operacji, nos cały czas będzie się zmieniał. Głowa do góry! Na optymistach lepiej się goi!

Edytowane przez MyImmortalxd
Czas edycji: 2016-10-22 o 12:11
MyImmortalxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 22:04   #404
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dodam zdjęcia dodam jutro postaram sie
Nos już sie zwezil, koncowka juz jest inna, w ogole bardzo szybko sie goje, mialam male siniaki ogolnie, mam czucie juz praktycznie w calym nosie, tylko na gorze koncowki czuje zdretwienie. Zastanawia mnie jedno-w zaleceniach jest, że trzy miesiące przeciwwskazana jest aktywnosc fizyczna. Nie ukrywam, że po dwoch tygodniach bziukuje już bez silowni. Ponoć chodzi o puchniecie nosa ... ja ogolnie czuje sie wspaniale, czy jakies lekkie treningi bez schylania można wykonywac? Ktos ma jakies informacje na ten temat?
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 23:55   #405
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez euforiaIK Pokaż wiadomość
czy jakies lekkie treningi bez schylania można wykonywac? Ktos ma jakies informacje na ten temat?
niestety nie można każdy wysiłek może powodować puchnięcie noska i złe gojenie. Przez takie nieprzestrzeganie zaleceń potem są te problemy z kostkami. Pytałam doktora o to bo mi tak samo będzie ciężko bez jakiegokolwiek sportu przez 3 miesiące spytałam czy jak jest zabroniony większy wysiłek to czy spokojna i wolna jazda rowerem do pracy może być. Doktor odpowiedział, że jeśli w obie strony mam z górki to tak czyli nawet to odpada
Myślę, że jak zalecenia są takie rygorystyczne, że nawet spać nie można na boku to lepiej ich przestrzegać. Wytrzymamy chyba jakoś te 3 miesiące? w zamian za gojenie bez żadnych komplikacji
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2016-10-28 o 23:57
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 16:55   #406
madzia991
Przyczajenie
 
Avatar madzia991
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

A koniecznie trzeba mieć pończochy przeciwżylakowe przy operacji nosa? na kartce z zaleceniami mam zaznaczone żeby je ze sobą zabrać ale jak zobaczyłam, że na proponowanej przez lekarza stronie kosztuja ok 140 zł to zastanawiam się czy rzeczywiście są konieczne i czy może nastąpiła pomyłka i przez przypadek mam zaznaczony ten punkt jako wymagany.
madzia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 05:46   #407
CzarnyKrasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Rajstopy są zakładane przed operacja i zdejmowane dopiero rano przed wypisem z kliniki. Nie przejmuj się oni maja jak nie będziesz miała. Wejdź sobie na Beauty Forum wątek dr Skupina to kopalnia wiedzy i porad.
CzarnyKrasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 04:44   #408
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

A miałyście problem ze zdobyciem tego zaświadczenia od laryngologa?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 18:00   #409
madzia991
Przyczajenie
 
Avatar madzia991
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

EuFORIAik A coś stosujesz że szybko ci się goi nos? smarujesz nos maścią czy łykasz jakieś suplementy?
madzia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 15:58   #410
alex9105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

hej dziewczyny
termin mam na marzec pisze do was z pytaniem po jakim czasie od operacji mozna wrocic po calkowitej korekcie noska do pracy nie wygladajac jak potwor ? ja niestety dostalam tylko 2 tygodnie urlopu i obawiam sie ze po tak krotkim czasie bede wszystkich straszyc a niestety pracuje w sklepie i z wieloma osobami mam kontakt na codzien. jak to u was wygladalo ???
alex9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 07:37   #411
Oliv26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej, ja jestem 6 tygodni po operacji całkowitej korekty nosa. Urlop miałam 2,5 tygodniowy, ale wróciłam do pracy nawet wcześniej (równo po 2 tygodniach). Pierwszy tydzień po operacji to masakra - nie ma co ukrywać, ale po 2 tygodniach spokojnie można wrócić do pracy. Zaopatrz się w aescin (zaczęłam brać go 2 tygodnie przed zabiegiem i biorę jeszcze teraz) - moim zdaniem bardzo skuteczny, oraz w żel z heparyną (ja miałam taki niebieski z Ziai). Przydałby się też zestaw korektorów (żeby był zielony dobry na siniaki), żeby zatuszować ewentualne resztki siniaków. Trzymam kciuki
Oliv26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:11   #412
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cześć!
Jakiś czas temu pisałam tutaj, miałam wstawić zdjęcia przed i po oraz teraz... a więc moje odczucia:
-nos zaraz po operacji był spuchnięty ale dość równy, końcówka lekko zadarta, ładna
-teraz nos jest lekko krzywy, skręca od góry w prawo na dole w lewo
-opuchlizna z części kostnej raczej już zeszła
-końcówka nadal jest bulwiasta, selfiki wychodzą najgorzej:/
-rano jest gruubyyyy, wieczorem węższy
-końcówka opadła, mam na koncu garbek (liczę, że to opuchlizna daje takie złudzenie)
-zaraz mijają trzy miesiące
-uzywam wody morskiej ale jakoś tragicznie suchy nie jest i bez niej
-mam zaskórniki, podkład na nosie się waży, skóra się świeci...nic nie pomaga ale jest ciut lepiej
-profil tak czy siak jest sto razy lepszy! czuje sie niebo lepiej jednak z przodu nie widzę dużej różnicy jeżeli chodzi o końcówkę... mozę z czasem bedzie lepiej... uwydatniły się krzywe płatki
Wstawiam zdjęcia! i nie piszcie, że super czy coś...jest lepiej ale jest jak jest, ale ja mega dużego nosa nie miałam, a teraz mam również średni- nie drobny. Mam asymetrie twarzy i według doktora tak musi nos skrecac. no trudno-jak mawia mój tata bardzo dobitnie-"z gówna bata nie ukręcisz"

1.pierwsze zdjęcie zaraz po zabiegu oraz po 3 miesiącach (różnica końcówki-opadła)
2. drugie foto PRZED operacją i PO
3.trzecie różnica półprofili
4.skręcanie nosa
5.jak wyzej. no i dalej po (jakos teraz z kolo tygodnia)


Po operacji i przed bralam witamine C ale kwestia gojenia to pewnie indywidualna sprawa, miałam małe siniaki, po zdjęciu gipsu wychodziłam normalnie po dwóch dniach. teraz po trzech miesiącach mogę już "marszczyć nos", lekką sztywność odczuwam tylko na końcu na dole, jednak chrząstka jest trochę twarda. Tak czy siak zmiękła znacznie ale nie zwęziła się od czasu operacji w sumie jakos znacznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (184,1 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (179,9 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (222,0 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (136,7 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (179,3 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (64,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (76,5 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (57,4 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,3 KB, 189 załadowań)

Edytowane przez euforiaIK
Czas edycji: 2017-01-09 o 11:11
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 21:26   #413
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Wygląda super! Zdjęcie przed i po pokazuje, że było warto. To o czym piszesz to szczegóły na które tylko Ty zwracasz uwagę (tak tak wiem, że brzmi jaki pitolenie bo też wywróciłam oczami jak mi doktor powiedział, że tylko ja w lustrze widzę niesymetryczny koniuszek) ale naprawdę tak jest ;p
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 19:04   #414
unicofresco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 102
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

A ja mam problem Pare lat temu mialam dr Skupin robil mi operacje noska. Bylam zadowolona. Niestety przez ostatni rok zaczelo cos sie dziac, nos zrobil sie jakby masywniejszy, koncowka sie moim zdaniem zrobila bardziej bulwiasta i zaczynam coraz czesciej myslec o poprawce. Ale pewnie po paru latach na poprawke nie ma co liczyc Czy ktos z was byl w podobnej sytuacji?
unicofresco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 12:29   #415
MyImmortalxd
Przyczajenie
 
Avatar MyImmortalxd
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Byłam wczoraj na konsultacji. Pytałam doktora czy to możliwe. Bo ja słyszałam, zarówno od samego lekarza i od innych, że ostateczny kształt nosa uzyskuje się po roku od operacji i później nie powinien się zmienić. Powiedział mi, że jeśli coś takiego nastąpiło to mogło być spowodowane wczesnym wykonaniem operacji, kiedy jeszcze dojrzewamy, rośniemy (18-21/23 lat). Sama zastanawiam się nad poprawką. Zapytałam czy mam jakiś określony czas na podjęcie decyzji. Powiedział, że nie. Tylko ja podczas konsultacji miałam wypisane co ewentualnie jest do poprawy.
Musiałabyś napisać do doktora
MyImmortalxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 08:17   #416
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ja jeszcze poczekam do pół roku i zobacze co sie bedzie dzialo i jak bedzie wygladal nos. I zdecyduje.. ale ogolnie koncowka mi sie nie podoba. Jest za duza i opadła. Jak sie uśmiecham to nos wychodzi opadający. Zaraz po operacji wygladal super!...z tym skręcaniem sama nie wiem, wkurza mnie to... Nie lubie sobie teraz robic zdjęć ale mam juz calkowite czucie i moge marszczyć nos. Koncowka zmiekla...wiec nie sądzę ze bardzo sie zmieni... mam dwie rozne te chrząstki na dole- te po środku dziurek. Jedna jest niżej. Najgorsze jest to, że z lewego polprofilu mam garbka, taki efekt daje ta wystajaca na bok kosc ktora skręca mi nos.

Edytowane przez euforiaIK
Czas edycji: 2017-01-15 o 08:25
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 20:30   #417
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oliv26 Pokaż wiadomość
Hej, ja jestem 6 tygodni po operacji całkowitej korekty nosa. Urlop miałam 2,5 tygodniowy, ale wróciłam do pracy nawet wcześniej (równo po 2 tygodniach). Pierwszy tydzień po operacji to masakra - nie ma co ukrywać, ale po 2 tygodniach spokojnie można wrócić do pracy. Zaopatrz się w aescin (zaczęłam brać go 2 tygodnie przed zabiegiem i biorę jeszcze teraz) - moim zdaniem bardzo skuteczny, oraz w żel z heparyną (ja miałam taki niebieski z Ziai). Przydałby się też zestaw korektorów (żeby był zielony dobry na siniaki), żeby zatuszować ewentualne resztki siniaków. Trzymam kciuki


Czyli doktor dał ci więcej niz 2 tygodnie? Ja potrzebowałabym 3, pracy nie mam ciężkiej, ale moze byc męcząca no i pracuje 12 godzin wiec :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 14:30   #418
alex9105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

dziekuje bardzo za odpowiedz
alex9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 21:54   #419
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

No ja tez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 14:01   #420
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Odświeżam wątek Zapisałam się do doktora na konsultacje ze 3 miesiące temu, termin wizyty mam dopiero na czerwiec Orientujecie się może ile czeka się po pierwszej wizycie na zabieg?

Co do urlopu to lekarz daje zwyczajnie L4 czy jak to wygląda?

Jeśli chodzi o mnie, to nienawidzę swojego nosa od 11 roku życia, ale dopiero teraz dojrzałam do decyzji, że chcę udać się na zabieg (mam 27 lat). Nie ukrywam, że trochę mnie te kilkumiesięczne czekanie stresuje
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.