Depilacja laserowa we Wrocławiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 17:58   #1
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65

Depilacja laserowa we Wrocławiu


Witam na forum. Jestem tutaj calkowicie nowa, mam nadzieję ze otrzymam od was pomoc, bo wizaz to chyba jedno z najpopularniejszych i najrzetelniejszych forów Zastanawiam sie nad depilacja laserową nóg- łydki i uda. Od dawna męcze sie z maszynkami, kremami, plastrami woskowymi. Obecnie chodzę na wosk do kosmetyczki i jest okej, ale nie ukrywam, ze włoski szybko wybijają na wierzch- przeszkadzają mi, ale jednoczesnie sa zbyt krotkie, zeby ponownie je wywoskowac. Dlatego sklaniam sie ku usunięciu owlosienia laserem. Co o tym sadzicie? Robilyscie taki zabieg? Odradzacie? Pomoglo wam? Mam dosc jasną karnację, co jakis czas chodze na solarium jedynie, latem raczej nie prażę sie na sloncu. A wloski mam ciemne- podobno takie sa idealne do depilacji laserowej. No i bylabym wdzieczna za wypowiedzi od wrocławianek- gdzie najlepiej we Wroclawiu udac sie na takie zabiegi? Tak by skora byla gladka a portfel za bardzo na tym nie ucierpial chociaz licze sie z kosztami takiego zzabiegu
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 13:42   #2
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

faktycznie, ciemne owlosienie chyba lepiej łapie laser. Wydaje mi sie, ze przed takim zabiegiem powinnas zrezygnowac z opalania no i po zabiegu rowniez przez jakis czas, ale nie jestem pewna, bo mimo ze sama marze o depilacji laserowej to niestety nie jest ona na moja kieszen
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 21:06   #3
pannasia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

Melduje sie wrocławianka! Tez bardzo bym chciala isc na depilacje laserową.... tez mam ciemne wloski i jasna karnacje jak ty... na razie jestem w fazie zbierania kasy tak zeby miec pieniadze na kilka zabiegów. A jesli chodzi o salon- ja juz zdecydowalam sie na coco-time. Nie wiem czy kojarzysz, jest na ulicy Trawowej. Porównywałam z innymi salonami i wypada fajnie pod wzgledem cen i plusem jest to, ze przed zabiegiem jest konsultacja, panie sa bardzo mile, pomocne. No i czytalam opinie w necie- maja dobrą renomę jako salon medycyny estetycznej
pannasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 21:56   #4
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez pannasia5 Pokaż wiadomość
Melduje sie wrocławianka! Tez bardzo bym chciala isc na depilacje laserową.... tez mam ciemne wloski i jasna karnacje jak ty... na razie jestem w fazie zbierania kasy tak zeby miec pieniadze na kilka zabiegów. A jesli chodzi o salon- ja juz zdecydowalam sie na coco-time. Nie wiem czy kojarzysz, jest na ulicy Trawowej. Porównywałam z innymi salonami i wypada fajnie pod wzgledem cen i plusem jest to, ze przed zabiegiem jest konsultacja, panie sa bardzo mile, pomocne. No i czytalam opinie w necie- maja dobrą renomę jako salon medycyny estetycznej
Dzieki za odpowiedz! Nie slyszalam o tym salonie, ale teraz przyjrzalam sie mu blizej, skoro mowisz ze profeska na 100% i ceny okej- w sumie ceny mnie bardzo przekonują w pakiecie zabiegów wychodzi naprawde super! a bylas juz u nich na konsultacji? ona musi byc stricte przed zabiegiem czy moge umowic sie na takie wstepne rozpoznanie?
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:08   #5
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

Zacznij jesienią. Chyba ze nie zamierzasz przez cale lato wystawiac nog na słońce. Opalanie jest niewskazane.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 15:06   #6
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

Wejdź sobie na TEN WĄTEK. Tam jest dużo informacji.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598391
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 16:17   #7
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

Hej,

Sama szukam dobrego miejsca. Wczesniej myślałam o deLux ale finanse są nie bez znaczenia i znalazłam coś takiego jak depilacja.pl
No i oni za pakiet "do skutku" chcą mniej niż pakiet 5 zabiegów w deLuxie. Kusząca opcja bo myśląć logicznie powinno im zależeć na jak najmniejszej ilosci zabiegów wiec powinni się postarać.

Nie bardzo jednak mogę znaleźć o nich opinię na forum. Ktoś coś słyszał??
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-16, 12:26   #8
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Hej,

Sama szukam dobrego miejsca. Wczesniej myślałam o deLux ale finanse są nie bez znaczenia i znalazłam coś takiego jak depilacja.pl
No i oni za pakiet "do skutku" chcą mniej niż pakiet 5 zabiegów w deLuxie. Kusząca opcja bo myśląć logicznie powinno im zależeć na jak najmniejszej ilosci zabiegów wiec powinni się postarać.

Nie bardzo jednak mogę znaleźć o nich opinię na forum. Ktoś coś słyszał??
A to nie jest IPL?
Ja CI radzę szukać salonów, które wykonują depilację laserami LIGHT SHEER, LIGHT SHEER DUET lub VECTUS.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 17:44   #9
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Depilacja laserowa we Wrocławiu

MartaKociatyn, dziękuję za info.

Wygląda na to, że pracują na LightSheer Duet.
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 18:44:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.