Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk??? PILNE. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-01, 16:44   #31
miciusia06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

[yuki23;68622686]ok, więc 2 miesiace temu pytałam jak było, teraz sama mogę napisać.
Nie decydowałam się na Jarlińskiego z Wrocławia.
Pojechałam do Polanicy.
Wcześniej jeszcze zrobiłam MRI żeby było dokladnie widać co tam robiła poprzednia ekipa z NFZ.
Przegroda złożona, nos wyprostowany i pomniejszony. Tzn póki co jestem jeszcze w opatrunku więc dowiem się co z tego wyszło niebawem.)

Witam, pytanie do Yuki23
Czekam na prostowanie przegrody z jednoczesną korektą skrzywionego nosa po urazie, zabieg ma być w szpitalu w Polanicy na NFZ. Wcześniej tez chciałam iść na konsultację do dr Jarlińskiego.
W związku z tym mam kilka pytań.Czy zabieg miałaś robiony w szpitalu w Polanicy na NFZ czy odpłatnie, czy całkiem prywatnie w Polanicy u lekarza mającego prywatną klinikę?
Czy przed zabiegiem były wymagane do zrobienia jakieś badania i konsultacje, bo w przychodni podczas zakwalifikowania mnie do kolejki na zabieg, lekarz nie oglądał wcale nosa ,tylko rzucił okiem i powiedział, że o sposobie i zakresie operacji dowiem się jak już będę przyjęta na oddział do zabiegu.
Który lekarz robił ci operację i czy jak się robi na nfz, to operuje ten który ma akurat dyżur, czy można sobie wybrać.Czy byłaś wcześniej na
prywatnej wizycie aby omówić przebieg operacji i wszystkie szczegóły?
Jak przebiegła ta operacja , czy wewnątrz ,czy na zewnątrz nosa,czy wycinają i usuwają przegrodę i jak się czułaś po niej,jaka opieka,co zakładają do nosa setony,śilikon i czy nie miałaś założonego gipsu na nos? Po ilu dniach wypisują do domu i ile czasu będzie trwała rekonwalescencja , kiedy można iść do pracy,szkoły?Sińce pod oczami?
Pytam o to wszystko bo mam bardzo krzywą przegrodę i skrzywiony nos i operację zalecają laryngolodzy ze względów medycznych, ale jestem pełna obaw, czy po operacji nie okaże się ,że jest gorzej jak było, typu gorzej krzywy nos,zapadnięty itp? Myślałam,że przed przyjęciem na oddział są jeszcze jakieś konsultacje,szczegółowe badania laryngologiczne samego nosa i informowanie metodzie operacji i jej przebiegu, ale z tego wynika,że jestem przyjmowana i dopiero wtedy się dowiaduję jaki będzie zakres operacji.Jestem studentką i wolałabym zabieg mieć w czasie wakacji,(nie opuszczam zajęć, dojazdy do domu z dźwiganiem walizki i pilnowanie aby gdzieś nie doznać urazu świeżo zrobionego nosa.
Proszę bardzo o odpowiedź, póki co pozdrawiam i szybkiego dojścia do
pełnej sprawności.
miciusia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 17:39   #32
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Hej,

Muszę Cię zmartwić ale ja drugi raz NFZtu ryzykować nie chciałam więć uzbierałam kaskę i poszlam prywatnie do kliniki.
Szpital a prywatna klinika to 2 różne światy. Marzę aby płatna służba zdrowia wyglądała za mojego życia tak jak opieka, gdy wyłożysz za nią 10k.

Ogólnie lekarzy pracujących w nfz w Polanicy można podejrzewać nadal o większe umiejętności niż takich w "Koziej Wólce" bo jednak specjalizują się w chirurgii również twarzoczaszki. Potem, część z nich po etacie właśnie ciagnie praktykę prywatną.
Sensowne jest, ze nie omawiaja Twojego przypadku dopóki nie przyjdziesz na oddział. Raczej standard w nfz...
Natomiastidąc prywatnie konsultację masz przed ale płacisz za nią a potem za zabieg.

Termin w wakacje ma swoje dobre i złe strony. Lepiej się goi gdy jest chłodno, trzeba uważać na słońce. Dlatego sporo osób jednak prywatnie wybiera terminy jesienne/ zimowe.
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 18:57   #33
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Cytat:
Napisane przez miciusia06 Pokaż wiadomość
[yuki23;68622686]ok, więc 2 miesiace temu pytałam jak było, teraz sama mogę napisać.
Nie decydowałam się na Jarlińskiego z Wrocławia.
Pojechałam do Polanicy.
Wcześniej jeszcze zrobiłam MRI żeby było dokladnie widać co tam robiła poprzednia ekipa z NFZ.
Przegroda złożona, nos wyprostowany i pomniejszony. Tzn póki co jestem jeszcze w opatrunku więc dowiem się co z tego wyszło niebawem.)

Witam, pytanie do Yuki23
Czekam na prostowanie przegrody z jednoczesną korektą skrzywionego nosa po urazie, zabieg ma być w szpitalu w Polanicy na NFZ. Wcześniej tez chciałam iść na konsultację do dr Jarlińskiego.
W związku z tym mam kilka pytań.Czy zabieg miałaś robiony w szpitalu w Polanicy na NFZ czy odpłatnie, czy całkiem prywatnie w Polanicy u lekarza mającego prywatną klinikę?
Czy przed zabiegiem były wymagane do zrobienia jakieś badania i konsultacje, bo w przychodni podczas zakwalifikowania mnie do kolejki na zabieg, lekarz nie oglądał wcale nosa ,tylko rzucił okiem i powiedział, że o sposobie i zakresie operacji dowiem się jak już będę przyjęta na oddział do zabiegu.
Który lekarz robił ci operację i czy jak się robi na nfz, to operuje ten który ma akurat dyżur, czy można sobie wybrać.Czy byłaś wcześniej na
prywatnej wizycie aby omówić przebieg operacji i wszystkie szczegóły?
Jak przebiegła ta operacja , czy wewnątrz ,czy na zewnątrz nosa,czy wycinają i usuwają przegrodę i jak się czułaś po niej,jaka opieka,co zakładają do nosa setony,śilikon i czy nie miałaś założonego gipsu na nos? Po ilu dniach wypisują do domu i ile czasu będzie trwała rekonwalescencja , kiedy można iść do pracy,szkoły?Sińce pod oczami?
Pytam o to wszystko bo mam bardzo krzywą przegrodę i skrzywiony nos i operację zalecają laryngolodzy ze względów medycznych, ale jestem pełna obaw, czy po operacji nie okaże się ,że jest gorzej jak było, typu gorzej krzywy nos,zapadnięty itp? Myślałam,że przed przyjęciem na oddział są jeszcze jakieś konsultacje,szczegółowe badania laryngologiczne samego nosa i informowanie metodzie operacji i jej przebiegu, ale z tego wynika,że jestem przyjmowana i dopiero wtedy się dowiaduję jaki będzie zakres operacji.Jestem studentką i wolałabym zabieg mieć w czasie wakacji,(nie opuszczam zajęć, dojazdy do domu z dźwiganiem walizki i pilnowanie aby gdzieś nie doznać urazu świeżo zrobionego nosa.
Proszę bardzo o odpowiedź, póki co pozdrawiam i szybkiego dojścia do
pełnej sprawności.
Nie wiem czy korzytalas z NFZtu ale niestty takich luksusow jak dodatkowe badania vel informowanie o tym jak ci beda robic cod. Chyba ze godzine przed operacja.

NFZjak kokezanka wyzej pisze to nie jest prywatna klinika i nie oczekuj cudow.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:23   #34
1Magda_Lena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 121
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

A na Śląsku ktoś poleca dobrego plastyka? Jestem po laryngologicznej operacji prostowania przegrody, usuwania torbieli i plastyki małżowin. Zapalenia zatok nie dawały żyć, po operacji jest milion lepiej! Nos trochę zmienił kształt, wcześniej tez był krzywy i myślałam o plastyce, ale zabieg był złożony, kilkugodZinny i laryngolog nie dał zgody na plastykę. Zreszta przewlekłe zapalenie, obrzęk, nacieki i torbiele tez są przeciwwskazaniem do plastyki. Operacja robiona prywatnie w angeliusie w Katowicach - szczerze mogę polecić! Fess zatok i przegrody to endoskopowa czynnościowa operacja-mniej powikłań, szybkie gojenie i powrót do zdrowia, nowoczesne opatrunki, które dobrze wchłaniają wysięk i nie ma bólu kiedy dobę po operacji je usuwają. Służba zdrowia na zupełnie innym poziomie. Teraz juz jestem 2 lata po operacji i mogę robić plastykę. Może ktoś polecić na prawdę dobrego chirurga ze Śląska?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1Magda_Lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 11:04   #35
Mluka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Cytat:
Napisane przez Ona. Pokaż wiadomość
Mój nos robił mi chirurg laryngolog, podejrzewam, że może być też plastykiem bo tak pięknie zrobił mi nos, że każdy myśli, że byłam u chirurga plastycznego. Operacja była robiona na NFZ zabieg nazywał się rynoseptoplastyka. Mój nos był złamany i przegroda była krzywa, co było widoczne na zewnątrz, był to mój wielki kompleks a teraz chwalę się pięknym noskiem i żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją Lekarz dodatkowo spiłował mi garb i zmniejszył czubek nosa. Jest przemiłym człowiekiem, mogę go polecić z czystym sumieniem. Pracuje w województwie lubelskim, gdybyś chciała więcej informacji to zapraszam na priv
Na operację czekałam około pół roku, zapisywałam się w marcu i byłam ostatnią osobą, którą doktor mógł przyjąć na NFZ bo ma limity, z tego co mi mówił to operuje też prywatnie za około 8000-10000zł.
witam czy da mi Pani namiar na tego chirurga pozdrawiam
Mluka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 09:27   #36
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Czy dało by rady dostać namiary na tego lekarza z Lubelskiego co robi nos na NFZ
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 14:59   #37
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Cytat:
Napisane przez fefelina150 Pokaż wiadomość
Czy dało by rady dostać namiary na tego lekarza z Lubelskiego co robi nos na NFZ
Ja ze swojej strony nie polecam Ci Ryszarda Nawrockiego.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 19:49   #38
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Aha Ok wogóle to czekam na operacje na szaserów w czerwcu minie 2 lata jak sie zapisałam podobno czeka się 3 lata to jeszcze trochę
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 23:14   #39
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Byłam na wizycie u doktora który dawał mi skierowanie na operację zapisywalam sie na operację 2016 r okazało się że jednak muszę czekać 4 lata jak sie znowu nie przedłuży to będę miała w 2020 roku
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 10:44   #40
marysiazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Ja tez bym prosila namiar
marysiazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 21:05   #41
enema
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 10
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Jeżeli chodzi o operacje plastyczne to najlepiej wybrać dobrą klinikę. Moja kuzynka miała robiony tzw.nos kostny .Specjalnie przyjechała do stolicy do Szpitala św.Elżbiety. Naprawdę warto było ,bo zrobili jej go świetnie. Może spróbuj się tam umówić na wizytę. Na pewno coś poradzą na twój problem.
enema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 17:28   #42
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

enema koleżanka miała operację przegrody plus plastyczną ? Miała operację na NFZ ?

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Marysiazz ja czekam w szpitalu w Warszawie na szaserów będziesz tam próbować ? Ciekawe czy teraz czas oczekiwania nie jest dłuższy niż 4 lata
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 09:06   #43
marysiazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

a moze ktos w lubelskim zna jakiegos fachowca? moge czekac kilka lat,bo teraz i tak karmie wiec nie pojde.
ale mam krzywa przegrode i nos
marysiazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 15:51   #44
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Cytat:
Napisane przez marysiazz Pokaż wiadomość
a moze ktos w lubelskim zna jakiegos fachowca? moge czekac kilka lat,bo teraz i tak karmie wiec nie pojde.
ale mam krzywa przegrode i nos
Ja se swojej strony odradzam Ryszarda Nawrockiego który przyjmuję właśnie w Lubelskim.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:42   #45
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Enema twoja kuzynka miała operację na NFZ ? Ile czekała w kolejce ?
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 18:38   #46
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

W Lublinie dr Kasztelan, polecam sprawdzić opinie na znanym lekarzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 04:45   #47
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Czytałam opinie o tym doktorze są dobre Ale z tego co wyczytałam to tylko prywatnie chyba operuje
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 18:09   #48
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Ja miałam na fundusz. Popytaj, podzwoń. Lekarz naprawdę dobry, miły, pomocny, w razie potrzeby daje swój nr, nie zostawia samemu sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 23:22   #49
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

mabi27 miałaś też plastyczna czy samą przegrodę? Długo czekałaś na operację? Kiedy robilas?
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 11:32   #50
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Czekałam miesiąc. W 2012 w Lublinie w sanitasie, a na pierwszą wizytę pojechałam do Świdnika.
Tylko przegroda, ale miałam jeszcze kolec kostny i concha bullosa.
Nos jak nowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 17:58   #51
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Aha to kształt nosa się nie zmienił po operacji ? Ja już poczekam do początku 2020 r i zrobię przegrodę zatoki i wyprostuje nos za zewnątrz
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 18:46   #52
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Nie zmienił się kształt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 08:11   #53
werKA887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Zdecydowanie chirurg plastyk. Moja mama miała robiony nosek w CZS i jest zachwycona! Z resztą nie tylko ona… Długo zastanawiała się gdzie wykonać zabieg, aż w końcu trafiła do kliniki z polecenia swojej szefowej, która też miała operowany nos, a najlepsze jest to, że w ogóle nie widać blizn ani u kierowniczki ani u mojej mamy. Więc lekarz wykonał świetną robotę!
werKA887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 08:53   #54
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Po przegrodzie nigdy nie ma blizn
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 15:21   #55
kasia123456789999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Ja miałam krzywą przegrodę nosową i krzywy nos. Przeszkadzało mi chrapanie- może nie tyle mi co mojemu współwspaczowi.
I w jak wielkim byłam szoku jak okazało się że po prostowaniu przegrody mam prosty nos.
Robił to warszawski laryngolog, bardzo dobry i znany.
Forma finansowania mieszana, część płacił NFZ- ja jakoś niedużo- ok 180 za konsultację, plus 450 za operację i pobyt w luksusowym miejscu, około 3 lat temu. Wiem że niektórzy musieli mieć jakieś dodatkowe badania- ja nie.
Generalnie problem mam nadal - bo chrapie. Ale nos mam prosty.


Hej Pamiętasz może nazwisko lekarza i miejsce, w którym robiłeś zabieg? Z góry dziękuję za odpowiedź
kasia123456789999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 14:28   #56
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Można wiedzieć jaki lekarz operował w Warszawie?
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 22:31   #57
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Czy któraś z wizażanek miała operację przegrody u dr Trojanowskiego w Lublinie? Znajoma robiła u niego operację przegrody+ plastykę na nfz i poleciała mi go.
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 16:03   #58
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Czy koleżanka robiła operację na nfz i zrobił doktor razem z plastyczną ?
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 00:25   #59
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Cytat:
Napisane przez fefelina150 Pokaż wiadomość
Czy koleżanka robiła operację na nfz i zrobił doktor razem z plastyczną ?
To akurat nie koleżanka robiła nos u dr Trojanowskiego, ale tak- wszystko było na nfz (nos poprawiony, zmniejszony, wyprostowany itp. To było 2-3 lata temu. Nie wiem jak wyglądał wcześniej, ale po operacji wygląda dobrze).
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 17:09   #60
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Krzywa przegroda nosowa + skrzywiony nosek - laryngolog czy chirurg plastyk???

Ciekawe czy nadal robi takie operacje na nfz i ile sie czeka ja na rynoseptoplastyke w Warszawie na nfz muszę czekać 4 lata . A Ty bedziesz próbować sie zapisac do niego na taką operację?
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-01 15:57:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.