Niskie tętno płodu w 7 tyg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-01, 10:27   #1
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133

Niskie tętno płodu w 7 tyg


Hej Dziewczyny!

Wiem, że każda ciąża przebiega inaczej i każdy przypadek należy traktować indywidualnie, ale szukam słów pocieszenia...



W środę byłam na USG, wg om wychodziło 7+0, ale wg USG 6+3. serduszko zaczęło bić, ale niestety słabiutko, jakieś 50 uderzeń, podczas gdy powinno 90. Poza akcja serca wszystko rozwija się idealnie, piękny pęcherzyk, 3 mm zarodek, więc wielkość odpowiednią, foremny, tylko ta akcja serca nie pasuje. Kolejna wizyta za 2 tyg, pozostaje czekać. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Łudzę się, że serduszko dopiero zaczęło bić i jeszcze przyspieszy... 🙄
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 07:29   #2
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Niskie tętno płodu w 7 tyg

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Wiem, że każda ciąża przebiega inaczej i każdy przypadek należy traktować indywidualnie, ale szukam słów pocieszenia...



W środę byłam na USG, wg om wychodziło 7+0, ale wg USG 6+3. serduszko zaczęło bić, ale niestety słabiutko, jakieś 50 uderzeń, podczas gdy powinno 90. Poza akcja serca wszystko rozwija się idealnie, piękny pęcherzyk, 3 mm zarodek, więc wielkość odpowiednią, foremny, tylko ta akcja serca nie pasuje. Kolejna wizyta za 2 tyg, pozostaje czekać. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Łudzę się, że serduszko dopiero zaczęło bić i jeszcze przyspieszy... 🙄
to bardzo wczesna ciąża i jak sama piszesz- serduszko mogło się dopiero pojawić

k
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-03 08:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.