Escapelle, Czy miałyście skutki uboczne ? jakie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-29, 12:39   #1
Pooola60319
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 1

Escapelle, Czy miałyście skutki uboczne ? jakie?


Witajcie, wyszukiwarka chyba mnie oszukała, ponieważ nie odpowiada na zapytanie o tabl. Escapelle...
Proszę powiedzcie, czy w ostatnim czasie któraś z was korzystała?
Czy miałyście skutki uboczne ? - jeżeli tak jak długo ?
Ewentualnie jeżeli możecie zerknąć na mój problem i ocenić "na chłodno" będę wdzięczna.
Cykle około 30 dniowe (raz 27 dni, raz 31) w teoretycznie dniu po owulacji (nadal płodnym) - petting - niby uważając a jednak mam jakieś złe przeczucia, że jednak mogło coś pójść nie tak i nasienie mogło trafić na palcu dosyć głęboko do środka... 6h po tym wydarzeniu wzięłam Escapelle - czołga mnie od 5 dni bardzo skutkami ubocznymi - pytanie czy myślicie, że jest wogóle szansa na zapłodnienie ? nie pytam o szanse teoretyczne tylko raczej już bardziej pod kątem praktycznym ? Bylam u ginekologa ale nic nie stwierdził póki co (to dopiero 5ty dzień) wysłał na bętę w piątek (po 9 dniach) według niego - różne przypadki medycyna opisywała .. a ja umieram ze strachu ,,,
Pooola60319 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-30, 06:28   #2
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Escapelle

Cytat:
Napisane przez Pooola60319 Pokaż wiadomość
Witajcie, wyszukiwarka chyba mnie oszukała, ponieważ nie odpowiada na zapytanie o tabl. Escapelle...
Proszę powiedzcie, czy w ostatnim czasie któraś z was korzystała?
Czy miałyście skutki uboczne ? - jeżeli tak jak długo ?
Ewentualnie jeżeli możecie zerknąć na mój problem i ocenić "na chłodno" będę wdzięczna.
Cykle około 30 dniowe (raz 27 dni, raz 31) w teoretycznie dniu po owulacji (nadal płodnym) - petting - niby uważając a jednak mam jakieś złe przeczucia, że jednak mogło coś pójść nie tak i nasienie mogło trafić na palcu dosyć głęboko do środka... 6h po tym wydarzeniu wzięłam Escapelle - czołga mnie od 5 dni bardzo skutkami ubocznymi - pytanie czy myślicie, że jest wogóle szansa na zapłodnienie ? nie pytam o szanse teoretyczne tylko raczej już bardziej pod kątem praktycznym ? Bylam u ginekologa ale nic nie stwierdził póki co (to dopiero 5ty dzień) wysłał na bętę w piątek (po 9 dniach) według niego - różne przypadki medycyna opisywała .. a ja umieram ze strachu ,,,
nie ma opcji żebyś zaszła w ciążę
co do skutków ubocznych- cukierek to nie jest więc jak najbardziej mogą być niestety uciążliwe
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 07:28:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.