brązowe oczy a blond włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 12:42   #1
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Lightbulb

brązowe oczy a blond włosy


witam! mam nastepujące dylemat....z natury mam ciemne włosy i ciemne oczy....chciałabym w wakacjie przefarbować sie na blond ale nie wiem czy nie bedzie wygładało to dosyć sztucznie(dodam ze jestem przy kosci)...jaki odcien najbardziej bedzie pasowac do moich bardzo ciemnych oczu i okraglej buzki???
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 12:48   #2
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: brązowe oczy a blond włosy

Niepotrzebnie powtarzasz posty - bez zdjecia nikt Ci nie doradzi
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:13   #3
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: brązowe oczy a blond włosy

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
witam! mam nastepujące dylemat....z natury mam ciemne włosy i ciemne oczy....chciałabym w wakacjie przefarbować sie na blond ale nie wiem czy nie bedzie wygładało to dosyć sztucznie(dodam ze jestem przy kosci)...jaki odcien najbardziej bedzie pasowac do moich bardzo ciemnych oczu i okraglej buzki???
nie wiem czy to będzie sztucznie wyglądało, wiem tylko, że strasznie zniszczysz sobie włosy i że będziesz musiała co 2 miesiące walczyć z odrostami, poza tym z ciemnych włosów ciężko jest uzyskać ładny, blond odcień. A myślałaś nad jakimś głębokim brązem ??
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie powtarzasz posty - bez zdjecia nikt Ci nie doradzi
bez zdjęcia to ciężko
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:24   #4
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: brązowe oczy a blond włosy

Jakis miesiac temu mialam ten sam dylemat co ty, rowniez mam piwne oczy i nie naleze do chudzielcow. Za balajaz blond dalam 170 zl i byla to najgorsza decyzja w moim zyciu . Po pierwsze zanikla moja uroda, wlosy zlaly sie z twarza, twarz wydawala sie grubsza, i po 2 tyg mialam juz odrosty . Nie polecam Ci zmiany koloru, bo bedziesz zalowala. Radze zainwestowac w jakis fajny kolorek ciemny, ja pare dni temu zmienilam kolor znow na kasztan i wygladam znow pieknie
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:05   #5
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Smile Dot.: brązowe oczy a blond włosy

widze ze jestescie przeciwne blondu;-) hmm...wiadomo ze ciemne tez maja swoj urok ale mi sie chyba znudzily....A co powiedzie o takim odcieniu??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bl3.jpg (4,4 KB, 94 załadowań)
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 11:59   #6
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: brązowe oczy a blond włosy

Mi tez trudno bylo przetlumaczyc, ze blond jest nie dla mnie, ale mimo wszsytko chcialam zobaczyc jak wygladam. Pewnie nie uda mi sie wbic Ci do glowy, ze zmiana koloru jest niepotrzebna, ale moze uswiadomie Cie w jednym, ze nawet jak wybierzesz sobie kolor, ktory Ci sie podoba to i tak Ci nie wyjdzie, w szczegolnosci, ze chcesz zrobic to pierwszy raz. Mi po 2 rozjasnieniach wyszla taka zolc, a nie blond, mimo, ze chodze do drogiego, dobrego fryzjera. Musialabys przejsc sie z 4 razy, aby wyszedl Ci jakis fajny kolor blondu. Moim zdaniem idz do sklepu kosmetycznego i wybierz sobie ajkis fajny odcien z Loreala, teraz jest duzo nowowsci wiec jest w czym wybierac
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 12:19   #7
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: brązowe oczy a blond włosy

Cytat:
Napisane przez Krówka-Toffi Pokaż wiadomość
Mi tez trudno bylo przetlumaczyc, ze blond jest nie dla mnie, ale mimo wszsytko chcialam zobaczyc jak wygladam. Pewnie nie uda mi sie wbic Ci do glowy, ze zmiana koloru jest niepotrzebna, ale moze uswiadomie Cie w jednym, ze nawet jak wybierzesz sobie kolor, ktory Ci sie podoba to i tak Ci nie wyjdzie, w szczegolnosci, ze chcesz zrobic to pierwszy raz. Mi po 2 rozjasnieniach wyszla taka zolc, a nie blond, mimo, ze chodze do drogiego, dobrego fryzjera. Musialabys przejsc sie z 4 razy, aby wyszedl Ci jakis fajny kolor blondu. Moim zdaniem idz do sklepu kosmetycznego i wybierz sobie ajkis fajny odcien z Loreala, teraz jest duzo nowowsci wiec jest w czym wybierac
a uwazasz ze pa nalozeniu 1 raz wyjdzie jako tak kolor jak na opakowaniu???a moze doradzisz mi jaki kolor mam uzyc w przypadku gdy mam wlosy ciemno brazowe a chcialabym taki karmelowy czy miedziany blond...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-18, 20:02   #8
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: brązowe oczy a blond włosy

Ja również mam ciemne oczy i w dodtaku ciemna oprawe a od pół roku mam jasne blond włosy. Oczywiście zeby uzaskac porzadany efekt wybrałam sie do specjalisty(samej nie radze Ci nic kombinowac) Czuje sie w jasnych wlosach o wiele lepiej moja twarz odmłodniała nabrała wyrazu. Ostanio równiez miałam dylemat ,ze moze lepiej przefarbowac ze moze nie wyglada to naturalnie ale wszyscy którzy pamietaja jak miałam ciemne włosy mi to odradzaja.Radze Ci spróbowac chociaz to prawda włosy napewno sie zniszcza od rozjasniania ale jak bedziesz uzywała dobrych kosmetyków szybko sie zregeneruja.
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:33   #9
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Smile Dot.: brązowe oczy a blond włosy

hmmm sama juz nie wiem....chyba najpierw je sobie zregeneruje a potemm bede kombinowac...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.