głośne dzwięki :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 09:27   #1
zdenerwowana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3

głośne dzwięki :((


hej z góry uprzedzam - nie robie sobie żadnych żartów!
jestem stałą wizażanką. ten nick założyłam, tylko na ten jeden wątek.

nie wiem od czego zacząć i zarazem jak mam o tym napisać żeby było zrozumiale. mam 22 lata i jestem zdrową kobietą. od bodajże końca podstawówki, ok 5 razy w roku mam dziwne objawy(? nie wiem jak to napisać). trwa to z reguły od 5-10 minut. otóż wszelkie dzwięki nawet te najcichsze słyszę bardzo,bardzo głośno. w tym czasie nie panuje jak stąpam po ziemi i jak mówię - tzn czy mówię i chodzę szybko, powoli..
jest to naprawde straszne. cichy szum wydaje mi się być przeraźliwie głośny. wszystkie dzwięki nakładają sie na siebie.. naprawdę ciężko to opisać.
nie ma na to reguły kiedy to coś przychodzi.. więc z góry mówię żebyście nie pisali, że to w stresie przychodzi. to coś zawsze przychodzi jak jestem w domu, tylko raz zdarzyło się, że nie. akurat na teście gimnazjalnym i pamiętam, że kompletnie nie mogłam się skupić. czekałam, aż przejdzie
do napisania tego postu przyczyniła się dzisiejsza noc, która była najgorsza w moim życiu przyszło to po północy i trwało aż godzinę. obudziłam się zlana potem i nie wiedziałam co mam robic, nie mogłam tego wrzeszczenia w głowie wytrzymać. mam w pokoju akwarium i słyszałam głośno odgłosy wody (bo z tej rurki leci do akwarium). ta woda jest bardzo cichutka,a słyszałam ją tak głośno jak np przejeżdzający motor. wszystkie odgłosy (nie wiem skąd się tych dzwięków tyle wzięło przecież była noc i cicho,a w mojej głowie dzwięków było cholernie dużo!!). zaczęłam mocno oddychać,ale miałam lekkie z tym problemy, żeby wciągnąc powietrze.
ta wiadomość wydaje się strasznie idiotyczna. nie zdziwię się jak pomyslicie, że robie sobie z Was jaja :/
kiedyś o tym mówiłam rodzicom, ale chyba nie uwierzyli. wybiore się do lekarza,bo jestem strasznie zaniepokojona, szczególnie tą nocą. z bezradności poryczałam się w nocy. teraz sobie pomyslałam, że to może jakaś choroba?? do głowy mi przyszło adhd . w 'superniani' na tvnie oglądałam kiedys, jak Dorota Zawadzka pokazywała rodzicom co czuję dziecko, które ma adhd. włączyła wszelkie możliwe głośne urządzenia i kazała rodzicom tego słuchać. może mam adhd?? tylko czemu pojawia się ono ok 5 razy do roku?? idę do lekarza w natępnym tygodniu..

czy któraś wizażanka ma coś takiego? chociaż szczerze mówiąc wątpie..

pozdrawiam i jeszcze raz powtarzam, nie robię sobie żartów
zdenerwowana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:43   #2
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: głośne dzwięki :((

Koniecznie do lekarza!!
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:24   #3
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: głośne dzwięki :((

Tylko sobie nie wmawiaj, że masz ADHD - jak kiedyś czytałam artykuł o ADHD to myślałam, że padne. Nie daj sobie nic wmówić. Idź do lekarza ale nie szukaj na siłę choroby a rady lekarza przemyśl a nie przyjmuj za pewne. Najśmieszniejsze w lekarzach jest to, że kiedy przychodzi do nich pacjent oni z góry zakładają, że jest chory- nie dociera do nich, że ta osoba jest zdrowa więc koniecznie i często na siłe chca przypasować jakąś chorbę po prostu tak mają. A pacjent odchodzi zadowolony bo choroba została zdiagnozowana czytaj "nazwana fachowo". Jeśli on Ci powie, że masz ADHD to wyobrażam sobie, że bedziesz zadowolona z faktu, że zdiagnozowali objawy - bo będziesz mieć usprawiedliwienie na to co się dzieje. Lekarze mają zdolność zabijania wszelkiej nadziei więc na trzeźwo to sobie tłumacz czy aby na pewno ktoś Ci czegoś nie wmawia.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:27   #4
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: głośne dzwięki :((

Dokładnie, do lekarza. Na pewno Cię nie wyśmieje .
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:43   #5
zdenerwowana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: głośne dzwięki :((

wybiore się jednak już dzisiaj do lekarza, mam nadzieję,ze mnie przyjmie bez problemu.
Vivienne - wyśmiania sie nie obawiam, prędzej tego,ze spławi mnie :/

foxxxy - właśnie przeczytałam parę rzeczy o adhd i częśc się zgadza (chodzi o 'sfera emocjonalna' : między innymi pojawiająca sie depresja, problemy ze strukturą zdania (o ile dobrze to rozumiem).. pare tego jest). jednak skoro adhd nie zostalo wykryte (no bo nic o tym nie wiem) to nie bede sobie wmawiac, ze mam adhd bo nie chce miec!
zdenerwowana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:45   #6
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: głośne dzwięki :((

Brzmi jak nerwica. Ja miałam problemy z oddychaniem przez ok. godzinę, kiedy budziłam się po nocach i byla to nerwica serca, bo mi do tego serduszko strasznie mocno biło ale Cię rozumiem . Myślalam, że mam astmę albo ... jakis zawał Ale te duszności właśnie tak ok. godziny trwały.
Potem się rozwiodłam i wszystko przeszło jak ręką odjął. Ale to inna historia...
Z kolei twoja wrażliwość na dźwięki kojarzy mi się z migreną, taką prawdziwą a nie ze zwykłym bólem głowy.
Koniecznie napisz, co powiedział lekarz.
__________________
kosmetyki

Edytowane przez Aranjani
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:47
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:54   #7
zdenerwowana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: głośne dzwięki :((

migrena?? o tym bym nigdy nie pomyslała! oczywiście, zdam relacje wizyty u lekarza.
Aranjani - z tym rozwodem to nieźle. myslisz,ze mąż tak na Ciebie 'źle wpływał'? (kłótnie itp..).. czy poprostu zbieg okoliczności?

przyszła mi do głowy jedna rzecz.. sprawa prawa jazdy. wprawdzie jestem w trakcie kursu,ale mam nadzieje,ze lekarz nie zawiadomi mojego egzaminatora, że nie mogę być kierowcą z tych powodów??
zdenerwowana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 11:08   #8
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: głośne dzwięki :((

Cytat:
Napisane przez zdenerwowana22 Pokaż wiadomość

przyszła mi do głowy jedna rzecz.. sprawa prawa jazdy. wprawdzie jestem w trakcie kursu,ale mam nadzieje,ze lekarz nie zawiadomi mojego egzaminatora, że nie mogę być kierowcą z tych powodów??
Jeśli już dałaś do OSK lub do WORDu zaświadczenie lekarskie, to nie.
Natomiast jeśli to będzie się powtarzało i będzie uciążliwe to ja bym się zastanowiła przed jazdą... Ale zrobisz, co uważasz.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:24   #9
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
A moze zauwazyłaś że przed atakiem tych głosnych dźwięków gorzej słyszałas? czy wogóle masz jakies problemy ze słuchem? Pisze o tym, bo przypomniała mi się sytuacja, kiedy musiałam na szybko napisać cos na komputerze a wokół mnie chodziło kilka osób i robiło szum, wiec założyłam stopery do uszu. Po ok godzinie je wyjęłam i miałam wrażenie, że jakaś ciężarówka albo nawet czołg jechał obok mojego domu. Okazało się, że po dłuższej ciszy słyszałam zwmożone dźwięki. A ten odgłos czołgu to był.. mój komputer.. :EEK!: Dźwięki na które zwykle nie zwracamy uwagi bo z reguły są ciche, po dłuższej ciszy wydaja się jakby były glośniejsze. Zastanów sie nad tym
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.