Szkoła oficerska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 19:22   #31
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie
 
Avatar NAUGHTYxANGEL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 145
Dot.: Szkoła oficerska

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znam sie na tyle, ale sama napisałaś "w pierwszej kolejności". Wiec nie znaczy to, ze bez pleców nie idzie sie dostać i nie zniechęcaj innych. Ja powtarzam, znam kilka osób osobiście, które pleców nie maja i jakos sie dostały. I nie ja jedna swoją droga
Nie zniechecam nikogo!! Wiadomo, ze dostaja sie najlepsi, a ilu ich max bedzie 10?? Nawet jesli wszystki pozytywnie przejdziesz, mozesz dostac pismo, ze niestety z powodu braku miejsc nie jestes przyjeta/y, a to dlatego, ze od 40% do 80% miejsc jest wlasnie zajetych przez "plecakow". A reszta NAJLEPSZYCH dostaje sie by zamydlic oczy!!
Popracuj w takim dziekanacie i przy rekrutacji, a sie dowiesz, bo zrodlo mam sprawdzone!!
NAUGHTYxANGEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:19   #32
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Szkoła oficerska

Dla mnie to w pierwszej kolejności trzeba spróbować, a nie z góry zniechęcać dziewczyny pieprzeniem, że musisz mieć kogoś w rodzinie. Dla mnie to żałosne, jak mój wujek pracuje na WSOWL tak nigdy żadnych ulg by dla mnie nie wystosował. Do cholery to nie jest medycyna, gdzie wszyscy płacą i jeden z nich zdaje, tylko poważna instytucja, gdzie liczy się charakter i nie tylko siła fizyczna, lecz umysłowa. Według mnie ten test sprawności nie jest nie do przejścia i pewnie kilka lat temu bym go zdała, (jak jeszcze mogłam latać pare kilometrów i nic mi nie było ). Nie można się z góry nastawiać na NIE, bo to, że Tobie się nie udało, czy komuś tam z Twoich znajomych czy bliskich nie znaczy, że dziewczynie się nie uda, jak się przyłoży
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:27   #33
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie
 
Avatar NAUGHTYxANGEL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 145
Dot.: Szkoła oficerska

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Dla mnie to w pierwszej kolejności trzeba spróbować, a nie z góry zniechęcać dziewczyny pieprzeniem, że musisz mieć kogoś w rodzinie. Dla mnie to żałosne, jak mój wujek pracuje na WSOWL tak nigdy żadnych ulg by dla mnie nie wystosował. Do cholery to nie jest medycyna, gdzie wszyscy płacą i jeden z nich zdaje, tylko poważna instytucja, gdzie liczy się charakter i nie tylko siła fizyczna, lecz umysłowa. Według mnie ten test sprawności nie jest nie do przejścia i pewnie kilka lat temu bym go zdała, (jak jeszcze mogłam latać pare kilometrów i nic mi nie było ). Nie można się z góry nastawiać na NIE, bo to, że Tobie się nie udało, czy komuś tam z Twoich znajomych czy bliskich nie znaczy, że dziewczynie się nie uda, jak się przyłoży
A mogl

Wszedzie jest korupcja nie rozsmieszaj mnie!!

Tak, masz racje, ale przecietna osoba z troszke mniej wydolno finasowo rodziny juz sie nie dostanie!! Poza tym dostac sie na cywilne to pikus i nauka to samo. Jednak na mudurowych jest naprawde ciezko, i wiele dziewczyn robi maslane oczy, bo czasem sama juz nie daja rady!!

Edytowane przez NAUGHTYxANGEL
Czas edycji: 2011-09-30 o 22:05
NAUGHTYxANGEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:27   #34
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Szkoła oficerska

Cytat:
Napisane przez NAUGHTYxANGEL Pokaż wiadomość
A Ty dalej malo kumata!! OK. Dostaja sie osoby, ale z bardzo wysoka sprawnoscia fizyczna i bardzo dobrze zdana mature i na dodatek musisz znac jezyk obcy dobrze, a nie jakies podstawy
Nie rozumiem, dlaczego dwa razy cytujesz mój post i to do tego ten tekst, że dalej jestem mało kumata
Poza tym, czy ja powiedziałam, że można tam pójść z biegu? Wskaż mi, gdzie napisałam, że nie trzeba spełnić wymogów, które wymieniłaś, bo doskonale wiem, co jest potrzebne, aby się dostać I nie chodzi teraz o to, że trzeba być nie wiadomo jak dobrym. Jesteś tak dobry - dostajesz się. A nie, że jesteś dobry, spełniasz powyższe kryteria i się nie dostajesz, bo nie masz pleców, jak część z Was twierdzi. Nie mówię o tym, że można je spełnić i się po prostu nie załapać, bo jest limit. Ale nie mówmy od razu, że bez pleców się nikt nie dostaje, albo jest to tylko 10 osób
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:05   #35
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie
 
Avatar NAUGHTYxANGEL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 145
Dot.: Szkoła oficerska

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlaczego dwa razy cytujesz mój post i to do tego ten tekst, że dalej jestem mało kumata
Poza tym, czy ja powiedziałam, że można tam pójść z biegu? Wskaż mi, gdzie napisałam, że nie trzeba spełnić wymogów, które wymieniłaś, bo doskonale wiem, co jest potrzebne, aby się dostać I nie chodzi teraz o to, że trzeba być nie wiadomo jak dobrym. Jesteś tak dobry - dostajesz się. A nie, że jesteś dobry, spełniasz powyższe kryteria i się nie dostajesz, bo nie masz pleców, jak część z Was twierdzi. Nie mówię o tym, że można je spełnić i się po prostu nie załapać, bo jest limit. Ale nie mówmy od razu, że bez pleców się nikt nie dostaje, albo jest to tylko 10 osób
Bo sie pomylilam i zacytowalam, nie to co trzeba, ale zedytowalam to
NAUGHTYxANGEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 05:29   #36
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Szkoła oficerska

Cytat:
Napisane przez NAUGHTYxANGEL Pokaż wiadomość
Tak, masz racje, ale przecietna osoba z troszke mniej wydolno finasowo rodziny juz sie nie dostanie!!
Przecież zostaje skoszarowany i moze się ubiegać o stypendium. Już bez przesady. W Stanach rodzice płacą po 10,000 czesnego + akademik za semestr studiów i też dają radę jakoś.. Poza tym studia mundurowe są dofinansowane i jak już mówiłam traktowany jest jak kierunek 'zamawiany' tzn. że dostają kasę z Unii Europejskiej
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 20:00   #37
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie
 
Avatar NAUGHTYxANGEL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 145
Dot.: Szkoła oficerska

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Przecież zostaje skoszarowany i moze się ubiegać o stypendium. Już bez przesady. W Stanach rodzice płacą po 10,000 czesnego + akademik za semestr studiów i też dają radę jakoś.. Poza tym studia mundurowe są dofinansowane i jak już mówiłam traktowany jest jak kierunek 'zamawiany' tzn. że dostają kasę z Unii Europejskiej
Nie kazdy dostanie socjal, bo np. rodzina trzy osobowa, ktora maokolo 2200 zl to juz za przekracza dofinasowanie na stypendium socjalne i A watpie, by juz np. taka rodzine bylo stac na utrzymanie dziecka na studiach, oddalonych np. juz 200 km
Nie porownuj USA do Polski, bo sie pograzasz!! To tak jak porownac NO do PL
Nie zawsze!! Na WATcie byly roczniki mundurowe, ktore nie mialy takowego stypendium.
I co z tego, ze zamawiany, nie w kazdym roku dofinasowuja, a jak juz zazwyczaj daja wiecej kasy na zaocznych...
NAUGHTYxANGEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.