Mikrodermabrazja - czy są efekty? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-27, 14:08   #91
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Mowie, ze stsowanie kwasow to straszna chemia dla organizmu
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/acne_chem.html
- taki link udalo mi sie wygrzebac.

Dlatego chce zrobic mechaniczne usuwanie...
Nie polecam czytać strony dr Różanskiego (łuskiewnika tez nie). Jego publikacje mijają się z tym co udowodnili naukowcy w badaniach. Kiedyś znana biotechnolog tu na wizażu udzielająca się chciała nakłonić dr Różanskiego do wyjaśnienia na jakiej podstawie opisuje dane substancje (a raczej straszy nimi), o jakich stężeniach substancji mówi, czy o substancjach oczyszczonych czy nie itd... Dr sam nie potrafił obronić swojego zdania. Poczytaj sobie na stronach naukowych, albo popytaj specjalistów, bo szkoda czasu na te brednie .
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 13:49   #92
Beauty Express
Przyczajenie
 
Avatar Beauty Express
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ktora mikro jest najlepsza? Mialam kiedys te korundowa kilka razy ale szczerze to bardzo lajtowa mi sie wydawala. Co do kwasow to czytam na necie i przerazaja mnie opisy, straszna chemia wiec chce postawic na usuwanie mechaniczne blizn. Ta diamentowa jest ok?
Ja nie polecam korundowej, ze względu na mikro-opiłki korundu, które mogą zostać w skórze. Zdecydowanie lepsza moim zdaniem jest diamentowa, efekty są widoczne właściwie po pierwszym zabiegu. Sama na sobie nie mogę stosować, bo mam cerę naczynkową ale moje klientki sa zadowolone.
Co do kwasów bardzo je lubię, pozbyłam się dzięki nim przebarwień słonecznych i ładnie wygładziłam skórę. Stosuję serię 5 zabiegów jesień/wiosna (glikolowy) i od czasu do czasu migdałowy latem.
__________________
<ciach_reklama>
Beauty Express jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:04   #93
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez Beauty Express Pokaż wiadomość
Ja nie polecam korundowej, ze względu na mikro-opiłki korundu, które mogą zostać w skórze. Zdecydowanie lepsza moim zdaniem jest diamentowa, efekty są widoczne właściwie po pierwszym zabiegu. Sama na sobie nie mogę stosować, bo mam cerę naczynkową ale moje klientki sa zadowolone.
Co do kwasów bardzo je lubię, pozbyłam się dzięki nim przebarwień słonecznych i ładnie wygładziłam skórę. Stosuję serię 5 zabiegów jesień/wiosna (glikolowy) i od czasu do czasu migdałowy latem.
Dzieki. A czy ta diamentowa to mechaniczne scieranie czy tez tam jakis kwas jest dodawany?
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 22:37   #94
littleroksi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

czesc rowniez chodze na mikrodermabrazje od ponad miesiaca i szczerze polecam.
zadne kwasy nie sa nakladane po mikro.
po mikrodermabrazji kosmetyczka robi mi peeling kawitacyjny, wprowadza ampułke z aloesem lub kwasem hialuronowym a potem naklada algi na jakies 40 minut, ale wiadomo ze u kazdej kosmetyczki wyglada ten zabieg troche inaczej, to pewnie zalezy tez od potrzeb skóry- moja jest dosc sucha stad algi.
chodze co tydzien, poniewaz moja skora nie reaguje w jakikolwiek niepożądany sposob, tzn. zero zaczerwienien, luszczenia itd.
nie jestem do konca zorientowana ale do mikrodermabrazji sa stosowane roznego rodzaju głowice o mniejszym badz wiekszym poziomie ścieralności, o ile mozna to tak nazwac osobiscie, polecam takie porządne scieranie- moja skora wyglada po nim o wiele lepiej niz po lekkiej mikro. Zaluje ze tak pozno zaczelam chodzic na te zabiegi, dopiero w styczniu. Mam tylko nadzieje ze pogoda pozwoli mi jeszcze pojsc w kwietniu na 1-2 zabiegi. Osobiscie polecam ten zabieg bo jest super. A co do mojego typu cery- mialam tradzik, ale od grudnia zazywam antybiotyk i nie mam wyrpyskow, czasem jakis pojedynczy. Mam troche plamek po krostach, sklonnosc do przetluszczania sie skory. Mikrodermabrazja pomogla tez na moje okolice oczu- mam tam sińce i worki podczas usmiechania sie- teraz sa o wiele mniejsze i okolice oczu sa rozjasnione bardzo polecam ten zabieg, ale wiem ze nie do kazdego rodzaju skory on sie nadaje- moaj siostra ma bardzo rozszerzone pory i ten zabieg w ogole na nia dzialal
littleroksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 13:39   #95
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez karo_linka89 Pokaż wiadomość
ooo, chodzisz na mikrodermabrazję? nic nie mówiłaś ;>
a na zaskórniki jest ok? mam wągry wszędzie i co wycisne to znowu ile razy musialabym isc na taki zabieg zeby pozbyc sie tego świństwa ?
Na wągry polecam acne derm z apteki.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 16:49   #96
BasiaWhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Ja robiłam sobie mikrodermobrazję diamentową wczoraj po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z efektów Faktycznie skóra jest promienna, gładka jak nigdy, po żadnym peelingu. Troszkę była zaczerwieniona, ale maska po zabiegu uspokoiła skórę i dzisiaj już jest OK. W następnej kolejności planuję serię kwasów. Zabieg wykonywałam w studio Cosmetix, jak by ktoś szukał sprawdzonego miejsca w Warszawie, to polecam - sprawdziłam na własnej skórze Jest to koło Arkadii, na Słomińskiego, łatwo trafić - widać z ulicy.
BasiaWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:39   #97
kristapeterson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Są efekty i to bardzo widoczne, tylko trzeba wybrać dobry salon żeby krzywdy nie zrobili. Ja jestem spod Krakowa i wszystkie zabiegi na twarz robię w xxx. Mają tam świetnych kosmetologów, którzy bardzo indywidualnie podchodzą do klientek

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-07-19 o 14:41 Powód: reklama
kristapeterson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 02:14   #98
szafa78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Oczywiście, że są efekty Zawsze latem miałam problem z przebarwieniami na twarzy. Zdecydowałam się na zabieg i jestem bardzo zadowolona. xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-07-19 o 14:41 Powód: reklama
szafa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 12:50   #99
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Mikrodermabrazja dobrze sprawdza się przy cerach tłustych i mieszanych jako zabieg oczyszczający. Warto wykonać ją w serii dla wzmocnienia efektów. Skóra zostaje oczyszczona, pory spłycone, delikatne zmarszczki oraz przebarwienia zniwelowane. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 18:28   #100
gajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Hej,

planuję za kilka dni makijaż permanentny ust. Czy mogę też kilka dni przed lub po zrobić mikrodermabrazje diamentową czy te zabiegi jakoś się wykluczają?
gajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 18:17   #101
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Mikrodermabrazja - czy są efekty?

Cytat:
Napisane przez gajkaaa Pokaż wiadomość
Hej,

planuję za kilka dni makijaż permanentny ust. Czy mogę też kilka dni przed lub po zrobić mikrodermabrazje diamentową czy te zabiegi jakoś się wykluczają?
Ja bym sie wstrzymala, kosmetyczka powinna zabezpieczyc usta, ale roznie to bywa...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 19:17:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.