Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-02, 17:49   #31
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A serio myślisz, że nawet bardzo ładne dziewczyny są wprost wyrywane? Nie mówię o sobie, ale np. moja siostra ma wygląd modelki. Nikt jej od czasów dyskotek w podstawówce, czy na koloniach letnich wprost nie wyrywa. Podryw na ulicy, czy w pubie to naprawdę nie jest wyznacznik czyjejś atrakcyjności, czy "fajności". Łatwiej kogoś poznać, jeżeli zostanie się tej osobie przedstawionym (znajomi, domówka), w pracy, czy właśnie w Internecie.
Wyrywanie wprost... nie to miałem na myśli, że kogoś wyrywa się bezpośrednio przy pierwszym kontakcie. Np. widujesz kogoś codziennie w autobusie i uśmiechacie się do siebie. Wtedy możesz zagadać i zaproponować spotkanie.
Wcześniej pisząc o poznawaniu na ulicy... nie miałem na myśli wyrywania aż tak bezpośrednio. Chodzi mi o to, że gdy widzisz nutkę zainteresowania, warto podejść i porozmawiać (tak bez zobowiązań). Jeżeli widzisz że dobrze trafiłeś/aś można wtedy zrobić sobie grunt pod kolejne spotkanie (np. dowiadujesz się gdzie można go/ją spotkać).

Podobnie mówiąc o tej małolacie pisałem o sytuacji gdzie dziewczynę znam od dawna (lubię ją bardzo, biedna się zadurzyła, a ja głupi już nie wiem jak ją spławić... )

Oczywiście, że na domówkach łatwiej poznać. Nie musisz budować gruntu na temat do rozmowy

Edytowane przez ButWCzapce
Czas edycji: 2018-10-02 o 17:54
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 17:56   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
Wyrywanie wprost... nie to miałem na myśli, że kogoś wyrywa się bezpośrednio przy pierwszym kontakcie. Np. widujesz kogoś codziennie w autobusie i uśmiechacie się do siebie. Wtedy możesz zagadać i zaproponować spotkanie.
Wcześniej pisząc o poznawaniu na ulicy... nie miałem na myśli wyrywania aż tak bezpośrednio. Chodzi mi o to, że gdy widzisz nutkę zainteresowania, warto podejść i porozmawiać (tak bez zobowiązań).
(...)
No takie wyrywanie również się moim ładnym koleżankom, czy siostrom nie zdarza w dorosłym życiu.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 19:45   #33
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No takie wyrywanie również się moim ładnym koleżankom, czy siostrom nie zdarza w dorosłym życiu.
Pytanie czy Twoja definicja bycia ładną jest podobna jak facetów
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 22:45   #34
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Pytanie czy Twoja definicja bycia ładną jest podobna jak facetów
Myślę, że jest. W pewnych sprawach mam myślenie jak facet. Naprawdę fajne dziewczyny. Jak już kogoś poznają, to mają powodzenie, ale nie tak, że gdzieś przypadkiem, czy w knajpie. Generalnie rzadko słyszę o "mam branie i rwanie gdziekolwiek pójdę". Znam jedną taką dziewczynę. Obiektywnie żadna piękność. Więc serio to nie od tego zależy.

Chodzi mi generalnie o to, że jeżeli ktoś się biczuje, że "nikt mnie nigdzie nie podrywa", to naprawdę jest to bezsensowne i niepotrzebne, bo niewiele osób jest ot tak podrywanych.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 03:22   #35
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Nie Felix prawda jest taka że przykładowo 40 letniemu kawalerowi bez związków też ciężko znaleźć kobietę. Więc nie wiem po co gadasz o tym jak to facet nie musi się spieszyć.udzue jednak biorą śluby w okolicach 30 przeważnie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 08:40   #36
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Myślę, że jest. W pewnych sprawach mam myślenie jak facet. Naprawdę fajne dziewczyny. Jak już kogoś poznają, to mają powodzenie, ale nie tak, że gdzieś przypadkiem, czy w knajpie. Generalnie rzadko słyszę o "mam branie i rwanie gdziekolwiek pójdę". Znam jedną taką dziewczynę. Obiektywnie żadna piękność. Więc serio to nie od tego zależy.

Chodzi mi generalnie o to, że jeżeli ktoś się biczuje, że "nikt mnie nigdzie nie podrywa", to naprawdę jest to bezsensowne i niepotrzebne, bo niewiele osób jest ot tak podrywanych.
Może nawet bycie bardzo ładną przeszkadza, bo onieśmiela.
Ja mam chyba coś w sobie, co ułatwia ludziom zagadywanie do mnie. Nie jestem pięknością (ale nie będę też mówiła, że brzydka jestem), a akurat mnie się co trochę zdarza być zagadywaną - zarówno przez mężczyzn w ramach chęci poznania mnie (w autobusie/tramwaju, w pubach, w sklepie), jak i przez kobiety, które zagadują do mnie, bo im się nudzi w drodze do pracy,albo w sklepach, żeby im doradzić
Mnie to nie cieszy, bo nie jestem aż tak otwarta, żeby wszędzie wokół poznawać ludzi i wdawać się z nimi w dyskusje, ale no musi coś we mnie być, co dodaje ludziom pewności. Nawet chłopiec ze spektrum autyzmu do mnie zagaduje w autobusie, jak usiądę w pobliżu, a nie widziałam, żeby zagdaywał do innych ludzi


Odnośnie problemu autora - moim zdaniem portale randkowe to całkiem dobry pomysł. Niekoniecznie z nastawieniem, żeby tam poznać milość swojego życia (chociaż się zdarza), ale można łatwo nawiązać kontakt z kobietami, pogadać, pożartować. Łatwiej niż na żywo. A jak kontakt przestanie odpowiadać, łatwiej też go zakończyć.

Rozmawianie z kobietami wokół (praca, rodzina, znajomi) też pomaga. I bzdura, że z kobietami to trzeba umieć rozmawiać. Rozmawia się tak samo jak z mężczyznami. I bzdura, że z żadną nie pogadasz o sporcie, bo jak znajdziesz taką, która się tym interesuje, to będzie wiedziała więcej niż niejeden przeciętny mężczyzna. A i nie każdy facet sportem się interesuje (mój w ogóle).
W każdym razie zwykłe rozmowy pomoga otworzyć się na kobiety i oswoić z ich towarzystwem. No i pokażą, że tu nie ma się czego bać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 15:45   #37
Judien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Oj, sport to nie wyznacznik. Sama się interesuję siatkówką męską i pewnie wiem więcej na temat tego sportu niż przeciętny człowiek
Judien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-03, 18:28   #38
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Ellen, foto by dużo wyjaśniało Ale nie no wiem o co chodzi, niektóre są ładne, ale np. wydają się być zamknięte albo wręcz tak wylaszczone, że to aż potrafi paraliżować, też czasami tak mi się zdarza, acz to już przy takich naprawdę, szczególnie o znakomitej figurze, zależy co na kogo działa

White_Dove, ma czas w rozsądnym tego słowa znaczeniu, czyli tak ja wiem, 33-35 raczej nie ma jeszcze tragedii, szczególnie gdy o siebie dba, do 40+ to tak jak mówisz Oczywiście, że śluby przeciętnie w wieku 30, ale musisz zrozumieć jak działa średnia: niektórzy się hajtają w wieku 25, inni 28, masa ludzi w wieku 30, ale i sporo typu 32-34. Stąd też średnia 30

martaakow, chodzi o byciem taką "przystępną", otwartą Też znam takie, co są niezłe/okej, a potrafią bardzo przyciągnąć facetów Specyficzny typ charakteru, bardzo otwarty, dający świadomie (bądź też nie) sygnały. Nie zgodzę się natomiast, że z kobietami gada się tak samo jak z facetami :P Ja widzę sporą różnicę jeśli chodzi o tematy, dobór słownictwa, gestykulacje, emocjonalność - no ale to tylko moja opinia
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 23:56   #39
accentcx
Przyczajenie
 
Avatar accentcx
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
- Jak oceniasz wygląd Twojej twarzy (np. w tzw. skali Ruhensteina (od 0 do 10) lub w jakiejś innej wybranej przez Ciebie)?
- Czy kiedykolwiek jakakolwiek kobieta próbowała Ciebie poderwać?
- Jak z Twoją sylwetką?

Dałbym sobie 4,5? Jakoś nie lubię na siebie patrzeć.
Nigdy. Ja mam problem nawet z kontaktem wzrokowym w komunikacji miejskiej.
Próbuję pozbyc się nadmiaru kilogramów - dla zdrowia i lepszego poczucia, poza tym w marcu kuzyn planuje ślub i wesele, więc mam dodatkowy argument do zrzucenia wagi.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
doceń siłę portali randkowych :P

niektórzy mówią, że kicz, że przegięcie, strata czasu

ale nauczysz się pierwszego kontaktu, zadawania pytań, może poznasz kogoś, z kim złapiesz fajny kontakt? tam cię nikt nie obrazi/nie zrani jeśli sam tego nie będziesz chciał, więc jak dla mnie warto się zebrać w sobie



ja zawsze mówię sobie, że skoro jeszcze większe przegrywy niż ja coś zrobiły to się da... ja się czegoś boję, ale widzę, że 100 innych osób daje radę to dlaczego ja miałabym być gorsza? czasem warto i tak pomyśleć wszystko jest dla ludzi a największe demony mamy w głowie
Próbowałem kilka razy, nic z tego nie wyszło, żadna rozmowa się nie kleiła.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;85937494]Miej koleżanki, dużo koleżanek. Tylko otaczając się kobietami poznasz jak funkcjonują i jak z nimi rozmawiać na luzie i na jakie tematy. Nie czekaj z tym aż jakaś ci się spodoba bo zaliczysz sromotną klęskę wynikającą z braku umiejętności społecznych.[/QUOTE]
Jestem absolutnym przykładem błędnego koła pt. nigdzie nie wychodzę, bo nie mam z kim; nie mam z kim, bo nigdzie nie wychodzę.

Obawiam się, że sam z tego nie wyjdę. Tutaj potrzebny jest jakiś przysłowiowy kopniak w 4 litery z zewnątrz.

Edytowane przez accentcx
Czas edycji: 2018-10-03 o 23:36 Powód: usunięcie numeracji listy
accentcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 11:10   #40
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Jak bedziesz czekał na ten kop z zewnątrz, to się nie doczekasz. Prawda jest taka, że nikogo nie obchodzą losowi ludzie, może komuś będzie cię żal, ale nie na tyle, żeby cię gdzieś wyciągać. Takie jest życie, jeśli sam nie weźmiesz życia w swoje ręce, to nikt za ciebie nie będzie tego robił.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

A już na 99% nie wyłowi cię zadna dziewczyna w jakimś autobusie i nie postara się o wielkie love z tobą, jeśli z twojej strony starań nie będzie.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 11:45   #41
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez accentcx Pokaż wiadomość
(...)
Jestem absolutnym przykładem błędnego koła pt. nigdzie nie wychodzę, bo nie mam z kim; nie mam z kim, bo nigdzie nie wychodzę.

Obawiam się, że sam z tego nie wyjdę. Tutaj potrzebny jest jakiś przysłowiowy kopniak w 4 litery z zewnątrz.
Spróbuj na czacie szybkiego umówienia się z kimś. Fajnie się rozmawia? Bach, idziemy na kawę, podkreśl że na luzie, po prostu chcesz kogoś poznać. Bez zastanawiania się, bez wydziwiania. Przed weekendem dużo osób szuka kogoś, z kim będą mogli gdzieś wyjść, pogadać (oczywiście dużo szuka też na seks, ale to inna historia).

Tylko od razu napiszę jedno: uśmiechnij się do zdjęcia, wyglądaj pozytywnie. Uśmiech zmienia twarz człowieka. Mnie to zawsze zachęca nawet jeżeli ktoś nie jest w moim typie. Zdjęcie portretowe, nie musisz całej sylwetki. Twarz jest ważna. Wielu facetów na czacie albo robi sobie fotki z odległości 20 m, albo jakieś z dołu, ponure miny. Wyślij komuś taką fotkę, jaką sam byś chciał dostać. Zareklamuj się. I serio ćwiczenie czyni mistrza. Nie jestem za specjalnie fotogeniczna, a robię sobie teraz selfie, an których wyglądam oczywiście nadal jak ja, ale w korzystnej wersji.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-10-04 o 11:55
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 12:02   #42
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Standardowe zachowanie: niech ktos cos zrobi. Za mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 12:20   #43
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Standardowe zachowanie: niech ktos cos zrobi. Za mnie.
Ludziom się nie chce wysilać, za to lubią ponarzekać. Rozmawiałam (m.in. bo takich ananasów jest więcej) kilka razy na czacie z facetem z mojego miasta. Robiącym sobie fotki np. w piżamie, albo bez koszulki, jakieś z dołu, zero uśmiechu, w tle bałagan. Mówię mu "chłopie, nie dziw się, że normalne, a nawet mniej normalne dziewczyny się nie chcą z Tobą umówić, bo zniechęcasz - wyglądasz dziwnie na tych fotkach, jakaś stara piżama, wszystko takie byle jakie". On że nie umie innej fotki, TRZEBA mu dać szansę, bo ma świetną osobowość, super pracę bla bla bla. Zero jakiegoś postarania się (w końcu jak mnie widzą, tak mnie piszą) wyciągnięcia wniosków. Niby inteligentny facet, a zero ogarnięcia jakiegoś takiego. Czemu niby fajna dziewczyna ma dawać szansę komuś, komu się nie chce nawet d... ruszyć i porządnej fotki sobie zrobić? A tego można się nauczyć.

Również sobie mogę strzelić fotę pod wyjątkowo niekorzystnym kątem, na której będę wyglądała ja osoba... którą powinien się może jednak zająć lekarz i stwierdzić, że faceci MUSZĄ mi dać szansę, bo jestem taka cudna. No sorry, nie zdziwię się jak nikt nie będzie chciał. Rozsądek.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-10-04 o 12:21
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 12:24   #44
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

To jest nic, ja mam kumpla, którego laska (podoba mu się i gada o tym, odkąd się znają) zaprosiła sama z siebie na salsę, a on nie pójdzie, bo: nie jest piękny, nie jest bogaty, pracę zmienia, coś tam... wymówki z tyłka. Mój TŻ go kopnął w tyłek i w końcu do laski napisał, ale jak to się skończy przy jego chatakterze? Nie mam pojęcia...
Pan oczywiście sam całe życie. Szczupły, wysoki, zarabia ponadprzeciętnie - tak obiektywnie patrząc...

Wysłane z TupTapTok
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.

Edytowane przez commerce
Czas edycji: 2018-10-04 o 12:25
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 12:26   #45
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez commerce Pokaż wiadomość
To jest nic, ja mam kumpla, którego laska (podoba mu się i gada o tym, odkąd się znają) zaprosiła sama z siebie na salsę, a on nie pójdzie, bo: nie jest piękny, nie jest bogaty, pracę zmienia, coś tam... wymówki z tyłka. Mój TŻ go kopnął w tyłek i w końcu do laski napisał, ale jak to się skończy przy jego chatakterze? Nie mam pojęcia...
Pan oczywiście sam.

Wysłane z TupTapTok
Musiałam z 3 razy to przeczytać. W sensie, nie że jego dziewczyna go zaprosiła, ale dziewczyna-koleżanka (z potencjałem na coś więcej).
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 12:31   #46
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Musiałam z 3 razy to przeczytać. W sensie, nie że jego dziewczyna go zaprosiła, ale dziewczyna-koleżanka (z potencjałem na coś więcej).
Tak. Heh, rzeczywiście trochę niezgrabnie mi to wyszło.

Wysłane z TupTapTok
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 12:36   #47
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez commerce Pokaż wiadomość
To jest nic, ja mam kumpla, którego laska (podoba mu się i gada o tym, odkąd się znają) zaprosiła sama z siebie na salsę, a on nie pójdzie, bo: nie jest piękny, nie jest bogaty, pracę zmienia, coś tam... wymówki z tyłka. Mój TŻ go kopnął w tyłek i w końcu do laski napisał, ale jak to się skończy przy jego chatakterze? Nie mam pojęcia...
Pan oczywiście sam całe życie. Szczupły, wysoki, zarabia ponadprzeciętnie - tak obiektywnie patrząc...

Wysłane z TupTapTok
No najlepiej, tacy faceci oczekują, że laska do nich podejdzie, zacznie całować, weźmie za rękę i wprowadzi do łóżka z totalną biernością z ich strony

Nie mówię, że to facet ma zapraszać zawsze i wszędzie, ale nawet tak jak piszesz, dziewczyna zaprasza, wykazuje inicjatywę, a oni wynajdują wymówki, nie ruszą tylka, a później płacz, że tacy samotni.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 13:18   #48
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

No cóż. Masz przerąbane. Tak jak już tutaj mówiono- jak ktoś za długo jest singlem, do późnego wieku to często jest z nim coś nie-halo. I to nie odnosi się tylko do kobiet m, do mężczyzn także! Jakbym będąc singielka, na początku spotykania się usłyszała ze facet w takim wieku ma zero relacji to szczerze mówiąc bym wiała. Masz ogrom pracy do wykonania więc przestań się użalać, bo to Ci nic nie da. W tym momencie to możesz liczyć na dziewczynę która się „ulituje”,będzie miała syndrom matki Teresy i będzie jej się chciało cie niańczyć. Na przebojowa fajna kobietę raczej nie masz co liczyć jeśli nic nie zmienisz w sobie. A już na pewno nie na młodsza..
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 13:24   #49
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Te rady żeby celował w młodsze bo ze starszymi coś nie tak są bez sensu. Bo sam autor może być tak właśnie postrzegany- ze coś z nim nie tak , bo zbliża się trzydziestki a wiecznie jest sam. Na młode atrakcyjne dziewczyny nie masz co liczyć autorze. Chyba ze się zmienisz o 180 stopni.

I nie- w twoim przypadku”twoja wartość rynkowa” nie rośnie z wiekiem. Każdy samotny rok będzie z ciebie robić coraz większego dziwoląga i odludka.

Myśle ze nie obejdzie się bez dobrej terapii
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-04, 14:13   #50
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

~PoPoo: Naprawdę masz 13 lat?


btw. Co do wieku kobiet, reguły nie ma. Mam wrażenie że najbardziej wymagające kobiety są w przedziale wieku 20-26 (mam na myśli wygląd). Przed 20 - to te które dopiero uczą się życia (będąc starszym niektórym jest łatwo zaimponować). Po 26 - mam wrażenie że kobiety tutaj wyraźnie zjeżdżają z wymaganiami. Wyszalały się więc szukają kogoś innego (przy kim mogą się ustatkować). Minusem jest to że w większość kobiet powie że jest już zajęta.
Co nie zmienia faktu, że każdy mężczyzna bez względu na wiek musi zadbać o siebie i o swój portfel by zaimponować kobiecie.

Edytowane przez ButWCzapce
Czas edycji: 2018-10-04 o 14:15
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 14:51   #51
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że każdy mężczyzna bez względu na wiek musi zadbać o siebie i o swój portfel by zaimponować kobiecie.
Jasne xD Powiedz to biednym jak myszy kościelne i zwykle pozbawionym perspektyw materialnych hiszpańskim Alvaro czy Enrique z Erasmusa, którym Polki w liczbie paru na miesiąc albo i tydzień same włażą do łóżka
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 14:51   #52
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
(...)
btw. Co do wieku kobiet, reguły nie ma. Mam wrażenie że najbardziej wymagające kobiety są w przedziale wieku 20-26 (mam na myśli wygląd). Przed 20 - to te które dopiero uczą się życia (będąc starszym niektórym jest łatwo zaimponować). Po 26 - mam wrażenie że kobiety tutaj wyraźnie zjeżdżają z wymaganiami. Wyszalały się więc szukają kogoś innego (przy kim mogą się ustatkować). Minusem jest to że w większość kobiet powie że jest już zajęta.
Co nie zmienia faktu, że każdy mężczyzna bez względu na wiek musi zadbać o siebie i o swój portfel by zaimponować kobiecie.
Słyszę to od kolejnego faceta. To samo mi mówi mój 25-letni kumpel (ale nie tylko on) - że jego rówieśnice lub nieco młodsze albo pstro w głowie, albo wymagania z księżyca. Wiadomo, trzeba brać poprawkę na charakter oceniającego - on jest bardzo poważny, poukładany, taki trochę "stary maleńki". Tylko on też jest po ciężkim rozstaniu, więc chwilowo może ocenia surowo.

Ja myślę, że to nie chodzi o "zjeżdżanie z wymaganiami" (nie w sensie jakiejś desperacji), ale po prostu stawianie na własną samodzielność, jakiś większy samokrytycyzm. Może też po prostu dojrzałość.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 15:11   #53
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Jasne xD Powiedz to biednym jak myszy kościelne i zwykle pozbawionym perspektyw materialnych hiszpańskim Alvaro czy Enrique z Erasmusa, którym Polki w liczbie paru na miesiąc albo i tydzień same włażą do łóżka

Efekt egzotyki to zupełnie inna bajka. Wyślijmy naszego "białego brzydala" do Azji... zaobserwujesz ten sam efekt.


Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Słyszę to od kolejnego faceta. To samo mi mówi mój 25-letni kumpel (ale nie tylko on) - że jego rówieśnice lub nieco młodsze albo pstro w głowie, albo wymagania z księżyca. Wiadomo, trzeba brać poprawkę na charakter oceniającego - on jest bardzo poważny, poukładany, taki trochę "stary maleńki". Tylko on też jest po ciężkim rozstaniu, więc chwilowo może ocenia surowo.

Ja myślę, że to nie chodzi o "zjeżdżanie z wymaganiami" (nie w sensie jakiejś desperacji), ale po prostu stawianie na własną samodzielność, jakiś większy samokrytycyzm. Może też po prostu dojrzałość.
Nie mówię że wszystkie kobiety w tym wieku (każdy człowiek jest inny). Pisałem o pewnym trendzie. Można nazywać to na wiele sposobów: "dojrzałość", "desperacja", "zmiana punktu widzenia". Mechanizm jest ten sam. Kobieta już się wyszalała i zauważa że już nie ma takiego powodzenia jak kiedyś. Natomiast wśród mężczyzn najlepsze partie są zajęte.
Naturalne jest to że w takiej sytuacji zmienia swoje podejście do spraw damsko-męskich.


Natomiast nie do końca działa to w drugą stronę. O ile kobieta rzadko kiedy zerka na gówniarza, o tyle często zdarza się że dojrzały mężczyzna romansuje z gówniarą.
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:29   #54
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
Efekt egzotyki to zupełnie inna bajka. Wyślijmy naszego "białego brzydala" do Azji... zaobserwujesz ten sam efekt.



Nie mówię że wszystkie kobiety w tym wieku (każdy człowiek jest inny). Pisałem o pewnym trendzie. Można nazywać to na wiele sposobów: "dojrzałość", "desperacja", "zmiana punktu widzenia". Mechanizm jest ten sam. Kobieta już się wyszalała i zauważa że już nie ma takiego powodzenia jak kiedyś. Natomiast wśród mężczyzn najlepsze partie są zajęte.
Naturalne jest to że w takiej sytuacji zmienia swoje podejście do spraw damsko-męskich.


Natomiast nie do końca działa to w drugą stronę. O ile kobieta rzadko kiedy zerka na gówniarza, o tyle często zdarza się że dojrzały mężczyzna romansuje z gówniarą.
Ile masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:49   #55
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ile masz lat?
W jaki sposób wiek wpływa na treść?

btw. nie ukryłem danych na moim profilu...
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:51   #56
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
W jaki sposób wiek wpływa na treść?

btw. nie ukryłem danych na moim profilu...
Na tresc posta wplywa bardzo. Wnioski sa z lekka z d.. zwlaszcza dotyczace starszych kobiet.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:52   #57
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Na tresc posta wplywa bardzo. Wnioski sa z lekka z d.. zwlaszcza dotyczace starszych kobiet.
Sprecyzuj co masz na myśli mówiąc "starsza"...
btw. nie ukrywam że nie interesuję się tym jak reagują kobiety wyraźnie starsze ode mnie. Swoje zdanie mam wyrobione w stosunku do kobiet do wieku max 35-40 (tak w ogóle nie nawiązuje intymnych relacji z kobietami starszymi ode mnie)

Edytowane przez ButWCzapce
Czas edycji: 2018-10-04 o 18:56
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:54   #58
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
Sprecyzuj co masz na myśli mówiąc "starsza"...
Odnioslam sie do twojego posta a tam bylo kobiety 26+

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:55   #59
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Standardowe zachowanie: niech ktos cos zrobi. Za mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kennedy, opanuj się, bo to już Twój kolejny hejterski post, który absolutnie nic nie wnosi do tematu, a tylko krytykuje. Nie mówię, że nie ma w tym żadnej prawdy, bo z daleka tak to brzmi - Autorowi brakuje tego kopa do działania. Tylko że mało kto rozumie czemu, szczególnie ten, kto tego nie przeszedł. Ja sam miałem coś podobnego, co prawda już z tego wyszedłem, ale wiem jak to jest. To jest uczucie bezsilności, paraliżujące, nawet jak chcesz coś zrobić, to w sumie nie wiesz od czego zacząć. To tak jakby ktoś narzekał, że mało zarabia. Prosta rada: weź poszukaj lepszej pracy, naucz się programować, zrób jakiś kurs czegoś tam, idź na studia podyplomowe. A ile osób faktycznie tak zrobi? Ile osób ma dość samozaparcia? Ile chce a nie bardzo wie jak się do tego zabrać? A tu na Autora dochodzi dodatkowo paskudna presja wywoływana przez wizażowy beton, że jesteś już stary, masz przechlapane, etc.

Nie dość, że człowiek biedny przestraszony nie wie co zrobić, to presja jeszcze na niego rośnie. Co wówczas taki człowiek robi? Zamyka się w sobie, boi się wyjść z tej strefy, bo na zewnątrz spotykają go nieprzyjemne rzeczy. A tkwiąc w tym stanie...no właśnie i tak koło się zapętla. Psychologa tu nie trzeba. Raczej kogoś, kto pokaże, da parę wskazówek - to jest bezcenne, a nie te psychologi wasze, czytać tego już nie idzie. Gdybym za każdą poradę "idź do psychologa" dostał 1 zł, to byłbym już multi milionerem.

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
btw. Co do wieku kobiet, reguły nie ma. Mam wrażenie że najbardziej wymagające kobiety są w przedziale wieku 20-26 (mam na myśli wygląd). Przed 20 - to te które dopiero uczą się życia (będąc starszym niektórym jest łatwo zaimponować). Po 26 - mam wrażenie że kobiety tutaj wyraźnie zjeżdżają z wymaganiami. Wyszalały się więc szukają kogoś innego (przy kim mogą się ustatkować). Minusem jest to że w większość kobiet powie że jest już zajęta.
Co nie zmienia faktu, że każdy mężczyzna bez względu na wiek musi zadbać o siebie i o swój portfel by zaimponować kobiecie.
Pełna prawda. Młodsze laski są absolutnie bezwzględne jeśli chodzi o wygląd i patrzą na niego DUŻO bardziej niż faceci. Dlaczego? Bo mogą sobie na to pozwolić, z jednej strony wymusza to kultura, że to kobieta jest podrywana, z drugiej w naszych czasach dochodzi doszły narzędzia online jak fb, insta, tinder, dzięki którym kobiety zdobyły nierealną wręcz przewagę (szczególnie w swojej szczytowej formie, przypadającej średnio na wiek 23 lat) i teraz byle przeciętna Kasia może być gwiazdą i mieć pełno adoratorów.

Dodatkowo na niekorzyść działa struktura demograficzna, czytałem ostatnio o tym post na wykopie. W przeciętnej parze facet jest o 3 lata starszy od kobiety. A teraz sytuacja jest taka, że tych młodszych o 3 lata kobiet w danym przedziale wiekowym jest sporo mniej od facetów, co jeszcze bardziej potęguję skalę problemu. Czego m.in. efektem jest to, że to facetów jest więcej na portalach randkowych. Dalej działają już prawa rynku. Stąd też facet inny niż 8/10+ na portalach będzie przechodził drogę przez mękę.

Od 26 lat w górę atrakcyjność kobiet (zaczyna mocno spadać) i facetów (mocno rośnie) się wyrównuje, czego efektem jest to co opisałeś. Znaczny spadek wymagań, oczywiście to też jest efektem wyszalenia się, no ale jednak...taka kobieta już przestaje powoli być stroną popytową na rynku. Coś jak z autem o przebiegu powyżej 200,000 km - niby jeszcze spoko, ale każdy wolałby mniej i popyt znacząco spada.

Akurat teraz byłem na spotkaniu z ludźmi po studiach, parę lat już minęło. Byłem szczególnie ciekaw jednej sympatycznej koleżanki, która zawsze była taka naprawdę elegancka, jeszcze 3 lata temu ciągle fajnie się trzymała. To co zobaczyłem teraz to już ewidentnie słabsza forma, przygasła energia, brak tego błysku w oku. Ciężko to inaczej opisać, ale z pewnością to już nie jest to co kiedyś w kontekście czystej atrakcyjności fizycznej (co nie zmienia faktu, że jest świetną osobą).
__________________
Mówię jak jest.

Edytowane przez felixindahouz
Czas edycji: 2018-10-04 o 18:56
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:58   #60
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym związku

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
kennedy, opanuj się, bo to już Twój kolejny hejterski post, który absolutnie nic nie wnosi do tematu, a tylko krytykuje. Nie mówię, że nie ma w tym żadnej prawdy, bo z daleka tak to brzmi - Autorowi brakuje tego kopa do działania. Tylko że mało kto rozumie czemu, szczególnie ten, kto tego nie przeszedł. Ja sam miałem coś podobnego, co prawda już z tego wyszedłem, ale wiem jak to jest. To jest uczucie bezsilności, paraliżujące, nawet jak chcesz coś zrobić, to w sumie nie wiesz od czego zacząć. To tak jakby ktoś narzekał, że mało zarabia. Prosta rada: weź poszukaj lepszej pracy, naucz się programować, zrób jakiś kurs czegoś tam, idź na studia podyplomowe. A ile osób faktycznie tak zrobi? Ile osób ma dość samozaparcia? Ile chce a nie bardzo wie jak się do tego zabrać? A tu na Autora dochodzi dodatkowo paskudna presja wywoływana przez wizażowy beton, że jesteś już stary, masz przechlapane, etc.

Nie dość, że człowiek biedny przestraszony nie wie co zrobić, to presja jeszcze na niego rośnie. Co wówczas taki człowiek robi? Zamyka się w sobie, boi się wyjść z tej strefy, bo na zewnątrz spotykają go nieprzyjemne rzeczy. A tkwiąc w tym stanie...no właśnie i tak koło się zapętla. Psychologa tu nie trzeba. Raczej kogoś, kto pokaże, da parę wskazówek - to jest bezcenne, a nie te psychologi wasze, czytać tego już nie idzie. Gdybym za każdą poradę "idź do psychologa" dostał 1 zł, to byłbym już multi milionerem.



Pełna prawda. Młodsze laski są absolutnie bezwzględne jeśli chodzi o wygląd i patrzą na niego DUŻO bardziej niż faceci. Dlaczego? Bo mogą sobie na to pozwolić, z jednej strony wymusza to kultura, że to kobieta jest podrywana, z drugiej w naszych czasach dochodzi doszły narzędzia online jak fb, insta, tinder, dzięki którym kobiety zdobyły nierealną wręcz przewagę (szczególnie w swojej szczytowej formie, przypadającej średnio na wiek 23 lat) i teraz byle przeciętna Kasia może być gwiazdą i mieć pełno adoratorów.

Dodatkowo na niekorzyść działa struktura demograficzna, czytałem ostatnio o tym post na wykopie. W przeciętnej parze facet jest o 3 lata starszy od kobiety. A teraz sytuacja jest taka, że tych młodszych o 3 lata kobiet w danym przedziale wiekowym jest sporo mniej od facetów, co jeszcze bardziej potęguję skalę problemu. Czego m.in. efektem jest to, że to facetów jest więcej na portalach randkowych. Dalej działają już prawa rynku. Stąd też facet inny niż 8/10+ na portalach będzie przechodził drogę przez mękę.

Od 26 lat w górę atrakcyjność kobiet (zaczyna mocno spadać) i facetów (mocno rośnie) się wyrównuje, czego efektem jest to co opisałeś. Znaczny spadek wymagań, oczywiście to też jest efektem wyszalenia się, no ale jednak...taka kobieta już przestaje powoli być stroną popytową na rynku. Coś jak z autem o przebiegu powyżej 200,000 km - niby jeszcze spoko, ale każdy wolałby mniej i popyt znacząco spada.

Akurat teraz byłem na spotkaniu z ludźmi po studiach, parę lat już minęło. Byłem szczególnie ciekaw jednej sympatycznej koleżanki, która zawsze była taka naprawdę elegancka, jeszcze 3 lata temu ciągle fajnie się trzymała. To co zobaczyłem teraz to już ewidentnie słabsza forma, przygasła energia, brak tego błysku w oku. Ciężko to inaczej opisać, ale z pewnością to już nie jest to co kiedyś w kontekście czystej atrakcyjności fizycznej (co nie zmienia faktu, że jest świetną osobą).
To dawaj rafy a mnie nie pouczaj bo wykop i stuleje to raczej antyautorytet

Najbardziej kocham teksty o laskach ktore 'traca na wartosci' 'maja przygasla energie'i ogolnie sa malo warte od mezczyzn w tym samym wieku.

Heard that already. Not true bro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 09:29:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.