Orbitrek cz. II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 21:25   #961
goodbyaccident
Raczkowanie
 
Avatar goodbyaccident
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 100
Dot.: Orbitrek cz. II

oj a ja kocham orbitrek .... i kiedy miałam trochę więcej czasu... nie uwierzycie, ale zdarzało mi się nawet 4 godziny w jednym kawałku. Bardzo ciężkie jest dla mnie bieganie a to taka przyjemna alternatywa. Nie czuje się zmęczenia. Teraz codziennie jestem na 1.5 godziny i super samopoczucie gwarantowane.
__________________
Z pasją do fitness, zdrowego odżywiania i szczęścia! blog: www.goodbyaccident.com
goodbyaccident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 20:07   #962
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej dziewczyny poczytałam dzis wasze wpisy i zmotywowalo mnie to do ćwiczeń -dzis za mna 15 min na orbim, mam w planach ćwiczenie codziennie i trzymanie diety





Sent from my RM-914_eu_poland_348 using Tapatalk
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 21:12   #963
PucyBut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!
Fajnie ,fajnie są inne obszary w których błyszczę ale forum sobie daruję
Chodziłam w spodenkach neopronowych od rana do wiczora i wiem co piszę. I postanowiłam ich jednak nie kupować , ponieważ skóra musi odychać Zbieram się na odchudzanie bo wiosna idziebądz co bądz małymi kroczkami ale idzie
Moje 57,5 kg mnie przeraża czas się brać za siebie
W naszym klimacie niestety nadal się spóźnia :P
PucyBut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 14:14   #964
CuteOldLady
Przyczajenie
 
Avatar CuteOldLady
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Orbitrek cz. II

Oj chyba już nikt nie ćwiczy na orbim
Ja zamówiłam sprzęt i mam nadzieję, że do majówki mi dostarczą.
Jak wam idzie?
__________________
Cute Old Lady
CuteOldLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 14:59   #965
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Orbitrek cz. II

ja zamierzam wrócić do orbiego, bo mąż narzeka, że tylko kurz zbiera a i warto by wykorzystać sprzęt tym bardziej, że w moim mam ze 12 programów w tym - weight loss, fat burn, kilka interwałów i cardio...

interwały by mi się przydały...
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 23:20   #966
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja ćwiczę od dwóch lat codziennie ale nie piszę bo musiałabym wciąż to samo pisać Codzienna rutyna po prostu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 07:45   #967
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Orbitrek cz. II

Odkopuję temat.
Orbitrek mam od ponad pół roku mniej więcej, ćwiczę kilka razy w tygodniu, na niezbyt długich dystansach, z racji astmy - to był też powód, dla którego kupiłam orbitrek, bo z bieganiem to bywa różnie, a na chodzenie kilkanaście km dziennie nie zawsze jest czas
Czy któraś z Was ćwiczy na orbitreku dla podtrzymania dobrej kondycji, a nie dla schudnięcia? Ja np. nie mam konkretnej diety, nie chcę schudnąć, bo od prawie roku mam stałą, idealną dla mnie wagę, ale chciałabym trochę nabyć większej wytrzymałości, wydolności, i zwiększyć tkankę mięśniową. Znajdę kogoś o podobnych celach?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 15:15   #968
karushia89
Przyczajenie
 
Avatar karushia89
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej dziewczyny, ja zrobiłam sobie małe wyzwanie, 30 dni na orbitreku, dzisiaj jest 9 dzień, zaczynałam od 25 minut, a max udało mi się wycisnąć 38. Myślałam, że polepszy mi się forma po kilku dniach, ale bardzo ciężko mi się ćwiczy, jestem po wszystkim cała mokra i wypompowana. Staram się po tym robić jeszcze kilka minut na twisterze, ale róznie to bywa. Zobaczę jakie będą efekty za miesiąc, na razie chyba nic nie widać...
__________________
I`m busy getting stronger.
karushia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 22:27   #969
revers26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Orbitrek cz. II

Hejka zamierzam wrócić po dłuższej przerwie na obitreka. Zamierzam zrzucić kilka nadliczbowych kilogramów które zostały mi po ciąży . Od poniedziałku zaczęłam chodzic zaczynając od 45 min dzisiaj zrobiłam 60 i 17 km na boku. Tylko czy to da jakieś efekty?
revers26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 07:49   #970
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Orbitrek cz. II

Generalnie jeśli wcześniej się nie ćwiczyło za intensywnie, to nie ma co ćwiczyć cały czas, bez przerw - bo to nie daje efektów w zasadzie, organizm nie ma kiedy się zregenerować i można sobie zrobić krzywdę. Najlepiej ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu na początku
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:26   #971
Ania_ABC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 18
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Odkopuję temat.
Orbitrek mam od ponad pół roku mniej więcej, ćwiczę kilka razy w tygodniu, na niezbyt długich dystansach, z racji astmy - to był też powód, dla którego kupiłam orbitrek, bo z bieganiem to bywa różnie, a na chodzenie kilkanaście km dziennie nie zawsze jest czas
Czy któraś z Was ćwiczy na orbitreku dla podtrzymania dobrej kondycji, a nie dla schudnięcia? Ja np. nie mam konkretnej diety, nie chcę schudnąć, bo od prawie roku mam stałą, idealną dla mnie wagę, ale chciałabym trochę nabyć większej wytrzymałości, wydolności, i zwiększyć tkankę mięśniową. Znajdę kogoś o podobnych celach?

Jeśli nie będziesz stosować diety z deficytem kalorycznym, to przez ćwiczenia na orbitreku nie schudniesz, nie ma obaw Za to ładnie wyrzeźbisz sobie mięśnie (górnej i dolnej partii ciała) i wysmuklisz nogi. Na wytrzymałość najlepsze byłyby treningi interwałowe, w przypadku astmy powinny sprawdzić się lepiej niż długotrwałe treningi aerobowe. Dostosuj prędkość do swoich możliwości, pamiętaj żeby na samym początku za bardzo się nie forsować.
Ania_ABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 10:39   #972
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Witam, wątek od dłuższego czasu nie używany, ale może jednak ktoś tu czasem wchodzi i czyta. Jak to jest z tymi kaloriami? Wiem, że wszystko zależy od szybkości i programu, od nas, naszych proporcji, ale tak średnio wszystko sumując - czytałam, że w godzinę spala się ok 400kcal (na niektórych portalach podają nawet 700!), a na moim sprzęcie (bez żadnych ustawień) w godzinę pokazuje max 200. Dodam, że nie ruszam się jak ślimak Pytam, bo chciałabym wiedzieć, czy mój orbitrek źle wskazuje, czy ja coś źle robię. Mam 8 poziomów, ćwiczę na razie na 4.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 16:55   #973
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Witam, wątek od dłuższego czasu nie używany, ale może jednak ktoś tu czasem wchodzi i czyta. Jak to jest z tymi kaloriami? Wiem, że wszystko zależy od szybkości i programu, od nas, naszych proporcji, ale tak średnio wszystko sumując - czytałam, że w godzinę spala się ok 400kcal (na niektórych portalach podają nawet 700!), a na moim sprzęcie (bez żadnych ustawień) w godzinę pokazuje max 200. Dodam, że nie ruszam się jak ślimak Pytam, bo chciałabym wiedzieć, czy mój orbitrek źle wskazuje, czy ja coś źle robię. Mam 8 poziomów, ćwiczę na razie na 4.
Wiele razy tutaj było poruszane, że na liczniki nie warto patrzeć Ja wzięłam średnią z kilku źródeł, które wyszukałam i wychodzi plus minus 500, odejmuję 50 tak aby nie zawyżać i przyjmuję 450/h Mój wskazuje ok 300/h, wcześniejszy pokazywał 400
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 17:02   #974
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

laisla, właśnie o takie porównanie z innymi mi chodziło dziękuję za odpowiedź. licznik pewnie wiarygodny w sprzęcie za ponad 2000zł. Pocieszam się, że spalam więcej niż wskazuje u mnie. Byleby teraz nie zwątpić i nie odpuścić. Początkowo bolały mnie od ćwiczeń ręce a na nich mi też bardzo zależy, więc wszystko na plus.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 17:05   #975
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Serio, ręce? Mnie na początku kolana, musiałam skrócić czas do 40min aby nie przeciążyć stawów przy codziennym ćwiczeniu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 19:24   #976
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Tak, tylko ręce. Nogi miałam wcześniej wyćwiczone, biegałam, ćwiczyłam kilka miesięcy z Jillian, kilkanaście dni z insanity, po drodze różne inne pojedyncze programy. A jak biegałam, to też w rękam odczułam najbardziej zmianę (biceps - 2cm, a ciężko było z tego miejsca zrzucić cokolwiek), dlatego cieszę się, że orbitrek jest uniwersalny, jak biegnę na nim ruszając się bardziej na boki, to i czuję mięśnie brzucha na drugi dzień.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 19:53   #977
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Ciekawe..Jeśli chodzi o ramiona, to czasami łapię orbitreka nieco inaczej, tak od wewnątrz (nie wiem, czy jasno się wyrażam ) aby ruszyć i inne partie mięśni, a nie ciągle te same, ale nigdy w sumie mnie ręce nie bolały. A nogi też mam porządnie umięśnione i wyćwiczone, niemniej właśnie stawy kolanowe mi na początku orbiego dokuczały.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 08:46   #978
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Cześć dziewczyny
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mam na oku orbitrek marki Stamm bodyfit z kołem zamachowym 12 kg. Czy któraś z Was wie coś na temat sprzętu tej firmy ?
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:16   #979
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mam na oku orbitrek marki Stamm bodyfit z kołem zamachowym 12 kg. Czy któraś z Was wie coś na temat sprzętu tej firmy ?
Witaj Mało o tej firmie słyszałam i nawet nie mogłam znaleźć tego orbitreka Możesz napisać coś więcej? jaka cena, najlepiej link. Mój orbitrek kosztował 600zł z kołem 8kg firmy ZIPRO. Jestem jak najbardziej zadowolona (firma dość duża i z dobrymi opiniami, w razie gdyby coś się stało - serwis). Nie znam się dobrze na tych sprzętach, jednak 12kg koło wydaje się być całkiem "spore" jeśli jesteś początkująca, wystarczyłoby Ci mniejsze koło (przypuszczam, że cenowo byłoby duuużo korzystniej), takie jak chcesz kupić, pewnie są w siłowniach Oczywiście jeśli w planach dłuższy użytek także przez innych domowników, lepiej dołożyć więcej i kupić solidny sprzęt. Popatrz też na inne, bardziej znane firmy Jest to spory wydatek i nie ma się co śpieszyć, może jeszcze ktoś coś napisze na ten temat
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 07:46   #980
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Witaj Mało o tej firmie słyszałam i nawet nie mogłam znaleźć tego orbitreka Możesz napisać coś więcej? jaka cena, najlepiej link. Mój orbitrek kosztował 600zł z kołem 8kg firmy ZIPRO. Jestem jak najbardziej zadowolona (firma dość duża i z dobrymi opiniami, w razie gdyby coś się stało - serwis). Nie znam się dobrze na tych sprzętach, jednak 12kg koło wydaje się być całkiem "spore" jeśli jesteś początkująca, wystarczyłoby Ci mniejsze koło (przypuszczam, że cenowo byłoby duuużo korzystniej), takie jak chcesz kupić, pewnie są w siłowniach Oczywiście jeśli w planach dłuższy użytek także przez innych domowników, lepiej dołożyć więcej i kupić solidny sprzęt. Popatrz też na inne, bardziej znane firmy Jest to spory wydatek i nie ma się co śpieszyć, może jeszcze ktoś coś napisze na ten temat
Dziękuję za odpowiedź Sprzęt planuję kupić używany. Jest ich pełno na aukcjach interneowych. Często ktoś się nudzi tym urządzeniem i chce się go pozbyć. Obecnie poluję jeszcze na Buffalo (jakiś niemiecka marka chyba) albo Kettler, ale tutaj jest gorzej. Oprócz tego omijam raczej te "marketowe" marki.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 00:20   #981
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Sprzęt planuję kupić używany. Jest ich pełno na aukcjach interneowych. Często ktoś się nudzi tym urządzeniem i chce się go pozbyć. Obecnie poluję jeszcze na Buffalo (jakiś niemiecka marka chyba) albo Kettler, ale tutaj jest gorzej. Oprócz tego omijam raczej te "marketowe" marki.
Ja kupiłam używany ale następnym razem będę szukała takiego z mojej okolicy aby go wypróbować. Przywieźli mi do domu, wnieśli ustrojstwo na palecie, niestety pewne rzeczy były niesprawne, a w aukcji tego nie odnotowano Na szczęście nie było to nic aż tak poważnego aby utrudniało mi jakoś mocno korzystanie i aby robić akcję ze zwrotem tego kolosa. Większym problemem jest niewłaściwy wybór koła zamachowego bo 16kg to mimo tego, że ćwiczę codziennie od kilku lat to jest dla mnie za dużo. Chciałabym ćwiczyć na mniejszym obciążeniu ale dłużej, a przy takim kole nie daję rady dłużej niż 35-40min. Gdybym sobie go wypróbowała, tak jak swój pierwszy orbitrek, to nie popełniłabym błędu i kupowała sprzętu jak dla silnego faceta o dwa razy większej masie od mojej.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 06:30   #982
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

no ja wlasnie szukam w okolicy cos okazyjnego a najlepiej jakiejs znanej marki. chociaz najwazniejsze dla mnie zeby byl cichy.
jesli chodzi o obciazenie to czytalam ze im wieksze tym lepsze ale niewiem ile w tym prawdy. poza tym na nim bedzie tez cwiczyl moj Tz :g
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 01:00   #983
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

No, jak ma ćwiczyć jeszcze tż to rozumiem wybór takiego koła
To dobrze, że w okolicy, zawsze można wtedy spróbować.
Co do głośności, to mój ma różne fazy, czasami po jakimś czasie użytkowania zaczyna hałasować, kupiłam specjalny klucz nasadkowy czy jak on się nazywa i go dokręcam, i jest ok
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 08:01   #984
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

dziękuję za rady, udało mi się już coś kupić
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 20:55   #985
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
dziękuję za rady, udało mi się już coś kupić
Na co się zdecydowałaś? I jak wrażenia, kilka słów o sprzęcie? Życzę długoterminowych ćwiczeń
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 08:49   #986
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Buffalo ergometer ermm 8600 ale to używka. Wczoraj tylko wyprobowalam 10 min. I dziala bez zarzutu
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:12   #987
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Jak tam dziewczyny? Ćwiczycie jeszcze na orbim? Motywujmy się razem Wątek zamarł, a nie wierzę, że sprzęt u wszystkich stoi zakurzony
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:28   #988
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Codziennie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 12:18   #989
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja obecne przez tydzien nie mam do niego dostepu ale takto prawie codziennie i uwielbiam go
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 16:03   #990
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Orbitrek cz. II

Cieszę się, że ćwiczycie Ja początkowo bałam się, że to strata pieniędzy - poćwiczę tydzień i na tym koniec. Tymczasem używam GO prawie każdego dnia, a jak tego nie zrobię, mam wyrzuty sumienia Włączam odcinek serialu i biegam. Wielka radość była po pierwszym 1000km
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.