Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-08, 08:27   #361
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Mnie też te grupy rozwalają i już nawet nie czytam mam wrażenie, że to często kokoszki, których jedynym zajęciem jest oczekiwanie na dziecko i często szukania problemów na siłę. I o ile wyprawkę rozumiem tak często nie mogę pojąć pytań, które powinny być skierowane do położnych/lekarzy, a nie mam na forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 08:34   #362
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Haneczko, na jakim forum widziałaś te wózkowe porady..?Ja nigdzie nie mogę tego znaleźć....
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 08:53   #363
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Ja tam już nie zwracam uwagi, w sumie po to ta grupa żeby zadawać pytania, ale każdy panikuje z innych powodów. Jedna dzuewczyna będzie robić dziennik kopnięć a inna nawet nie zwraca uwagi na to czy są jakieś regularne. Już chyba każde głupie pytanie widziałam, a jakbym się cofnęła do wątku z 2009 to może i swoje bym perełki znalazła teraz trzecia ciąża to już dużo wybaczam na forach, najgirzej jak dziewczyny inne straszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w trzeciej wlasnie nie wytrzymalam jak setny raz ktoras spytala czy denerwujecie sie przed prenatalnym gdzie co najmniej polowa postow byla o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 08:57   #364
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja w trzeciej wlasnie nie wytrzymalam jak setny raz ktoras spytala czy denerwujecie sie przed prenatalnym gdzie co najmniej polowa postow byla o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak i te pytania ile ważyło wasze dziecko w 20, czy 24 tyg.. jak co chwilę są takie posty i można wpisać sobie w lupkę.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 09:06   #365
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Tak jak i te pytania ile ważyło wasze dziecko w 20, czy 24 tyg.. jak co chwilę są takie posty i można wpisać sobie w lupkę.
Dlartego mnie tam nie ma juz. Wiecie tu nawet jakby byly te pytania od kazdej to przez forme forum i ilosc nas mogą się gubic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 09:12   #366
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Teraz wszystkie dodają #studniówka i #glukoza. Ale po co powielać to ciągle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 09:32   #367
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja wgl nie lubię forów gdzie są setki osób i bałagan bo zaraz mi żyłka pulsuje, dlatego cieszę się że wgl tam nie należałam lubię nasze kameralne towarzystwo, podoba mi się to ze każda w miarę nadąża za naszą konwersacja i właśnie nie zadaje tych samych pytań po 100 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 09:34   #368
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Nie lubię takiej masowki jak na fb, tysiąc dziewczyn.. U nas to co innego jak ktoś dwudziesty raz poruszy temat wagi w jakimś tam tygodniu w ogóle mi to nie przeszkadza, może w końcu zapamiętam więcej informacji o Was i maluszkach moj mózg ciążowy daje mi mocno znać o sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 09:53   #369
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

A moderatorki szczególnie podziwiam

Czy po glukozie jest szansa, że pójdę normalnie do pracy? Czy raczej zrobić sobie dzień wolny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:07   #370
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Czytałam FB i te pytania i stwierdzam , że niektóre kobiety to ja nie wiem ,rozumiem nie trzeba do szkoły rodzenia chodzić ,ale pytanie nie czuję ruchów dziecka już dobe jechać do lekarza czy nie ? Aż się załamuje ...Naprawdę pytania kosmiczne są .

To Haneczka mało tych spotkań u Nas do końca lutego spotkania. Dziś nie poszłam by nie zarazić kobietek ,ale w czwartek pójdę już. A ile trwają godzin ??

Weź. Ja to już nawet nie czytam tych samym pytań. A najbardziej rozwaliło mnie temat chrztu. Proszenie o bycie chrzestnym przez urodzeniem dziecka to jedno,ale robienie ramki ze zdjęciem z usg z prośbą o bycie chrzestnym to już po za moim wąskim myśleniem



Jutro ja idę na to cudowne badanie;p ciężko będzie dwie godziny wytrzymać bez amciu;p
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:11   #371
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Weź. Ja to już nawet nie czytam tych samym pytań. A najbardziej rozwaliło mnie temat chrztu. Proszenie o bycie chrzestnym przez urodzeniem dziecka to jedno,ale robienie ramki ze zdjęciem z usg z prośbą o bycie chrzestnym to już po za moim wąskim myśleniem



Jutro ja idę na to cudowne badanie;p ciężko będzie dwie godziny wytrzymać bez amciu;p
Ja byłam wczoraj i w sumie przez pierwszą godzinę to nawet nie myślałam o amciu bo prawie zasnęłam w poczekalni bardzo mi się chciało spać, dla mnie gorsze było to że nie mogłam się napić 🤨przez drugą godzinę czytałam książkę, polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 10:15   #372
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Weź. Ja to już nawet nie czytam tych samym pytań. A najbardziej rozwaliło mnie temat chrztu. Proszenie o bycie chrzestnym przez urodzeniem dziecka to jedno,ale robienie ramki ze zdjęciem z usg z prośbą o bycie chrzestnym to już po za moim wąskim myśleniem



Jutro ja idę na to cudowne badanie;p ciężko będzie dwie godziny wytrzymać bez amciu;p
Ooooo tak, ten temat chrztu to mnie kopara opadła. Rozumiem, że ktoś może szukać jakiś ciekawych pomysłów na zapytanie teraz ale żeby pytać kiedy dziecka na świecie nie ma? Albo sale umawiać już i księdza . Jestem jakaś dziwna chyba ale przecież tyle się może wydarzyć jeszcze...
Właśnie też mnie przeraża to badanie bo ja bez śniadania rano umieram. I jeszcze ta zgaga, trochę się boję czy ja to wytrzymam jak mnie tak muli, będzie chyba hiper smok w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:19   #373
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
A moderatorki szczególnie podziwiam

Czy po glukozie jest szansa, że pójdę normalnie do pracy? Czy raczej zrobić sobie dzień wolny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja nie miałam żadnego problemu. Miałam swoją glukoze cytrynową i była smaczna, trochę jak wygazowany sprite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:20   #374
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
A moderatorki szczególnie podziwiam

Czy po glukozie jest szansa, że pójdę normalnie do pracy? Czy raczej zrobić sobie dzień wolny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja nie miałam żadnego problemu. Miałam swoją glukoze cytrynową i była smaczna, trochę jak wygazowany sprite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Loooola
Tak ja nie miałam żadnego problemu. Miałam swoją glukoze cytrynową i była smaczna, trochę jak wygazowany sprite

Nie wiem czemu nie mogę dziś cytować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:24   #375
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Weź. Ja to już nawet nie czytam tych samym pytań. A najbardziej rozwaliło mnie temat chrztu. Proszenie o bycie chrzestnym przez urodzeniem dziecka to jedno,ale robienie ramki ze zdjęciem z usg z prośbą o bycie chrzestnym to już po za moim wąskim myśleniem



Jutro ja idę na to cudowne badanie;p ciężko będzie dwie godziny wytrzymać bez amciu;p
Żona brata męża, 5a wszechwiedząca pytała mnie w 7 tygodniu kto będzie chrzestnym 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:29   #376
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Tak ja nie miałam żadnego problemu. Miałam swoją glukoze cytrynową i była smaczna, trochę jak wygazowany sprite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja bym nie dala rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:37   #377
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Żona brata męża, 5a wszechwiedząca pytała mnie w 7 tygodniu kto będzie chrzestnym 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jestem dziwna, ja już mam ugadanych chrzestnych ale nie bawiłam się w żadne zdjęcia z usg i listy z zapytaniem wysyłane gołębiem xd
Ostatnio na koledzie nawet spytałam księdza czy nie będzie problemu z chrztem jak rodzice bez ślubu i tu mega zaskoczenie bo powiedział że najważniejsze że dziecko w wierze chcemy wychowywać i ślub można zaplanować później


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:39   #378
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ooooo tak, ten temat chrztu to mnie kopara opadła. Rozumiem, że ktoś może szukać jakiś ciekawych pomysłów na zapytanie teraz ale żeby pytać kiedy dziecka na świecie nie ma? Albo sale umawiać już i księdza . Jestem jakaś dziwna chyba ale przecież tyle się może wydarzyć jeszcze...
Właśnie też mnie przeraża to badanie bo ja bez śniadania rano umieram. I jeszcze ta zgaga, trochę się boję czy ja to wytrzymam jak mnie tak muli, będzie chyba hiper smok w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja sądzę,że one to już mają miejsca dla dzieci w przedszkolu i szkole

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Żona brata męża, 5a wszechwiedząca pytała mnie w 7 tygodniu kto będzie chrzestnym 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:39   #379
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Wyszłam od lekarza,
Rozmowa całkiem spoko, po za tym że się oczywiście poryczalam 🤦☠♀️ No to generalnie stwierdził że widzi że mocno emocjonalny temat dla mnie, jeśli by mi bardzo zależało to myśli że chyba udałoby mu się załatwić planowana cesarke. Ale radził by się jeszcze wstrzymać, sprawdzi mi pod koniec ciąży sprzężną, żebym porozmawiala z położna ich żeby poleciła kogoś sprawdzonego do porodu, żebym miała swoją położną, żeby się czuć bezpieczniej. Także na dzień dzisiejszy radził nastawić się pozytywnie, zastanowić się nad położną swoją i do tematu wrócimy koło 36 tyg i zobaczymy jak dziecko ułożone, jak duże, jak te moje wymiary i będziemy podejmować dalsze decyzje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 10:41   #380
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
To jestem dziwna, ja już mam ugadanych chrzestnych ale nie bawiłam się w żadne zdjęcia z usg i listy z zapytaniem wysyłane gołębiem xd
Ostatnio na koledzie nawet spytałam księdza czy nie będzie problemu z chrztem jak rodzice bez ślubu i tu mega zaskoczenie bo powiedział że najważniejsze że dziecko w wierze chcemy wychowywać i ślub można zaplanować później


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wiem kto będzie chrzestnym z mojej strony bo mam jednego brata,ale dla mnie sama scenka jest komiczna.
Gdybym dostała taki "prezent" od kogoś to bym chyba wybuchła śmiechem
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:42   #381
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Benetta no to chyba dobrze. Tematu nie olał, to ważne. Ty pewnie dzięki temu też spokojniej będziesz mogła się zastanawiać wiedząc że masz wybór. I będzie to twoja decyzja. Duży komfort.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:03   #382
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ooooo tak, ten temat chrztu to mnie kopara opadła. Rozumiem, że ktoś może szukać jakiś ciekawych pomysłów na zapytanie teraz ale żeby pytać kiedy dziecka na świecie nie ma? Albo sale umawiać już i księdza . Jestem jakaś dziwna chyba ale przecież tyle się może wydarzyć jeszcze...
Właśnie też mnie przeraża to badanie bo ja bez śniadania rano umieram. I jeszcze ta zgaga, trochę się boję czy ja to wytrzymam jak mnie tak muli, będzie chyba hiper smok w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja się zastanawiałam czy sali nie rezerwować 🤣 ale z konkretnego powodu a nie ze jestem szurnięta
Chrzest bym chciała w takim pałacyku, z którym jestem związana emocjonalnie, za dzieciaka to było takie centrum kultury i zabawy dzieciaków, teraz w prywatnych rękach restauracja itp, a to sezon ślubów się zacznie i z terminem może być problem. Siostrzenieca ma w maju komunie, a do tego moja siostra studiuje weekendowo a to koniec semestru i egzaminy i mało weekendów wolnych ma a potem wakacje i wyjazdy w rodzinie a nie chce chrztu robić jak będzie miał 6 miesięcy czy wiecej. Więc termin chrztu to będzie mega gimnastyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta no to chyba dobrze. Tematu nie olał, to ważne. Ty pewnie dzięki temu też spokojniej będziesz mogła się zastanawiać wiedząc że masz wybór. I będzie to twoja decyzja. Duży komfort.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dokładnie. Wiem teraz jakie ma podejście, że nie będzie mnie zmuszał do sn ale bierze mocno pod uwagę moje emocje. Ale zarazem zaznaczył że przy braku wyraźnych wskazań naturalny poród jest korzystniejszy.

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, nie wiem jeszcze jak z tą położną, bo miałam swoją za pierwszym razem, ja pamietam że sprzężna miałam mierzoną dopiero jak już było zagrożenie życia i tak powiedziałam lekarzowi - on się oburzyly i że w takim razie mam nie brać tej położnej. A teraz rozmawiałam z mężem i on mówi że na 100% mierzył mnie jeszcze raz na samym początku, jeszcze zanim na salę porodów weszliśmy. A w sumie to ustaliliśmy że bierzemy ta co wtedy z racji że była już przy tym porodzie pierwszym, wie jak się sytuacja rozwijała i ci się wydarzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2020-01-08 o 10:47
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:03   #383
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ooooo tak, ten temat chrztu to mnie kopara opadła. Rozumiem, że ktoś może szukać jakiś ciekawych pomysłów na zapytanie teraz ale żeby pytać kiedy dziecka na świecie nie ma? Albo sale umawiać już i księdza . Jestem jakaś dziwna chyba ale przecież tyle się może wydarzyć jeszcze...
Właśnie też mnie przeraża to badanie bo ja bez śniadania rano umieram. I jeszcze ta zgaga, trochę się boję czy ja to wytrzymam jak mnie tak muli, będzie chyba hiper smok w przełyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to też był jeden z hitów dla mnie jedynym pomysłem jest normalne zapytanie czy zostanie się chrzestnym. Gdybym dostała jakieś super figurki czy zdjęcie USG przyszłego chrześniaka to padłabym. Nie lubię kurzołapów czy podziękowań, których nie mogę zjeść/wypić
Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Tak ja nie miałam żadnego problemu. Miałam swoją glukoze cytrynową i była smaczna, trochę jak wygazowany sprite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, liczę na to samo
Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Ja wiem kto będzie chrzestnym z mojej strony bo mam jednego brata,ale dla mnie sama scenka jest komiczna.
Gdybym dostała taki "prezent" od kogoś to bym chyba wybuchła śmiechem
Ja też mam tylko brata, więc chrzestnego już mam, chociaż on jeszcze o tym nie wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:14   #384
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

olajadetektyw Jak zdrowie córki?

sugar cube Jak u Ciebie? Jak się trzymasz?

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Pytanko mam fotelik samochodowy dobiera się do auta ?
Tak, oczywiście

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Nie... To jest tragedia... Zobaczyłam właśnie easywalker Harvey 2 premium w kolorze spahhire Blue.... Matko, jaki piękny!! 11,2kg, duże koła amortyzacja. Tylko spacerówka kubełkowa i 3,5tys....
Nie wiem jak ja wybiorę ten wózek, nie mogę podjąć decyzji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zainwestuj w bezpieczeństwo swojego dziecka na drodze, wózek nie musi być taki super, serio!!

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Wybieram się też na usg 3 trymestru, dla sprawdzenia ale i trochę dla zdjęć będę się umawiać teraz po wizycie żeby wypadło między 30 a 32 tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się nie mogę dodzwonić od dwóch dni, a też się chciałam zapisać

I ja witam się noworocznie! A już 8.01
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:16   #385
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej!

Czytalam Was, ale nie mialam sily sie odzywac. Prawie 4 tygodnie w szpitalu, swieta, sylwester, psychicznie slabo...

Dzis mam isc do domu. Za 3 tygodnie wracam na oddzial na badania. No i co dalej sie okaze...

Generalnie trafilam w zlym momencie, zmienial sie ordynator, wolne dni i tak w zawieszeniu... Wczoraj mnie porzadnie przebadali, chyba z 40 minut samo lozysko ogladali na usg i wolali nowa ordynator. Podnioslo sie troche, ale ten moj "zrost" problematyczny. Ostateczna diagnoza jest taka, ze to w ogole nie jest zrost tylko wada lozyska, "placenta shelf" to nazywaja, nic po polsku nie moge wygooglac, jakis rzadki temat.
Ale na dziecko nie wplywa, jutro mam 26+0, maluch ma 900g.
Szyjka jest troche skrocona 1,5-2 cm.

W kazdym razie ciesze sie, ze poki co do domu. Nie musze plackiem lezec, ale generalnie duzo lezec, odpoczywac, bez wysilku fizycznego. Plamienia czy krwawienia moga sie powtarzac. Z czymkolwiek wracac do szpitala.

No i czy zrost czy nie, zalecenia bez zmian, planowana cc, bo dziecko sie o to "cos" zaklinuje przy porodzie.


Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:27   #386
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
olajadetektyw Jak zdrowie córki?

sugar cube Jak u Ciebie? Jak się trzymasz?

Tak, oczywiście

Zainwestuj w bezpieczeństwo swojego dziecka na drodze, wózek nie musi być taki super, serio!!

Ja się nie mogę dodzwonić od dwóch dni, a też się chciałam zapisać

I ja witam się noworocznie! A już 8.01
Bezpieczeństwo mam zapewnione w pierwszej kolejności, już stoi w pokoju i czeka besafe izi go modular. Moja ukochana firma, starszak dopiero teraz wysiadł z besafe izi kid tyłem do kierunku jazdy. Cudowne foteliki, smialismy się (czarny humor) ze w razie wypadku dziadkowie będą się bili o wychowywanie wnukow bo w ich fotelach - twierdzach nic im się nie stanie a z nas zostanie plama na drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Hej!

Czytalam Was, ale nie mialam sily sie odzywac. Prawie 4 tygodnie w szpitalu, swieta, sylwester, psychicznie slabo...

Dzis mam isc do domu. Za 3 tygodnie wracam na oddzial na badania. No i co dalej sie okaze...

Generalnie trafilam w zlym momencie, zmienial sie ordynator, wolne dni i tak w zawieszeniu... Wczoraj mnie porzadnie przebadali, chyba z 40 minut samo lozysko ogladali na usg i wolali nowa ordynator. Podnioslo sie troche, ale ten moj "zrost" problematyczny. Ostateczna diagnoza jest taka, ze to w ogole nie jest zrost tylko wada lozyska, "placenta shelf" to nazywaja, nic po polsku nie moge wygooglac, jakis rzadki temat.
Ale na dziecko nie wplywa, jutro mam 26+0, maluch ma 900g.
Szyjka jest troche skrocona 1,5-2 cm.

W kazdym razie ciesze sie, ze poki co do domu. Nie musze plackiem lezec, ale generalnie duzo lezec, odpoczywac, bez wysilku fizycznego. Plamienia czy krwawienia moga sie powtarzac. Z czymkolwiek wracac do szpitala.

No i czy zrost czy nie, zalecenia bez zmian, planowana cc, bo dziecko sie o to "cos" zaklinuje przy porodzie.


Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Oj Kochana, tyle przejść u Ciebie. Jeszcze trochę, z każdym tygodniem coraz bezpieczniej tyle już wytrzymałas! Oby już było tylko łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2020-01-08 o 11:28
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:50   #387
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

olaag012 Ja nic nie dostałam za urodzenie dziecka No ok, nieprzespane noce i kochaństwo do przytulania i wąchania

Ja miałam lovi prolactis i bardzo dobrze mi się z niego korzystało. Całkiem niezła dojarka

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
\ie elektroniczne? Chciałabym taką z obrazem i może z dwustronną komunikacją.
Weź jakiś stary smartfon i wykup sobie abonament na apkę Dormi. Jest głos, jest kamerka, mogą dwie osoby w tym samym czasie mieć podłączone. U nas się mega sprawdza, nawet teraz przy starszym dziecku

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Co do przesądów to ostatnio mama zaczęła jakąś teorie że niby na chłopczyka pępek nie wyskakuje a na dziewczynk tak. Ja mam alergie na takie głupie gadanie
Znacie jeszcze jakieś fajne przesądy? Mnie rozwala ten, żeby nie ochlapać brzucha podczas mycia naczyń, bo to oznacza że dziecko będzie pijakiem...

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Hej .
My po wizycie 29tydzień 1700 ważymy i mierzymy 38 cm , ułożeni jesteśmy już do porodu główką w dół.
Chwila grozu doktor się pyta to co jakie imię dla dziewczynki.
No jak to dziewczynki, przecież był chłopak..ooo faktycznie jajeczka są ,ale coś sisuiak się zgubił ...
No i dostaliśmy jednak to żelazo podwójna dawka .


Odpoczywamy i leczymy się dalej.
Ale żartowniś z lekarza I duży chłopiec już!

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja wgl nie lubię forów gdzie są setki osób i bałagan bo zaraz mi żyłka pulsuje, dlatego cieszę się że wgl tam nie należałam lubię nasze kameralne towarzystwo, podoba mi się to ze każda w miarę nadąża za naszą konwersacja i właśnie nie zadaje tych samych pytań po 100 razy
Ja nawet tego forum nie ogarniam tak codziennie, zawsze muszę nadrabiać

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Tak ja nie miałam żadnego problemu. Miałam swoją glukoze cytrynową i była smaczna, trochę jak wygazowany sprite ]
No trochę do sprite'a brakowało U mnie też krzywa ok!

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Żona brata męża, 5a wszechwiedząca pytała mnie w 7 tygodniu kto będzie chrzestnym ��
Rozwalają mnie tacy ludzie

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Wyszłam od lekarza,
Rozmowa całkiem spoko, po za tym że się oczywiście poryczalam ��â˜☠♀️ No to generalnie stwierdził że widzi że mocno emocjonalny temat dla mnie, jeśli by mi bardzo zależało to myśli że chyba udałoby mu się załatwić planowana cesarke. Ale radził by się jeszcze wstrzymać, sprawdzi mi pod koniec ciąży sprzężną, żebym porozmawiala z położna ich żeby poleciła kogoś sprawdzonego do porodu, żebym miała swoją położną, żeby się czuć bezpieczniej. Także na dzień dzisiejszy radził nastawić się pozytywnie, zastanowić się nad położną swoją i do tematu wrócimy koło 36 tyg i zobaczymy jak dziecko ułożone, jak duże, jak te moje wymiary i będziemy podejmować dalsze decyzje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że lekarz taki empatyczny!! Super podejście, masz jeszcze sporo czasu na decyzję i oswojenie się z tematem. A i głowa lżejsza jak widzisz że opcja cc jest

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Bezpieczeństwo mam zapewnione w pierwszej kolejności, już stoi w pokoju i czeka besafe izi go modular. Moja ukochana firma, starszak dopiero teraz wysiadł z besafe izi kid tyłem do kierunku jazdy. Cudowne foteliki, smialismy się (czarny humor) ze w razie wypadku dziadkowie będą się bili o wychowywanie wnukow bo w ich fotelach - twierdzach nic im się nie stanie a z nas zostanie plama na drodze
Extra! Mieliśmy właśnie ten sam fotelik, teraz czeka na juniora Bardzo lubię BeSafe'a Do czego wrzuciliście teraz starszaka? Nasza się wozi w Axkidzie

sugar Jak dobrze, że będziesz w domu!! Odpoczywaj jak najwięcej, tul dużo synka, będzie dobrze! A jak mąż po zabiegu?
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6

Edytowane przez Konkardia
Czas edycji: 2020-01-08 o 11:52
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 12:13   #388
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Konkardia juz dobrze z córką. Od wczoraj w domu ale mamy unikac skupisk, przychodni i starsza corka zostala w domu i nie idzie do przedszkola. U nas od poniedzialku bedą ferie bo to oddzial przy szkole wiec duzo nie straci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 12:18   #389
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Propo 3 prenatalnych mój lekarz nic mi o nich nie mówił ;/ .
Ja wgl zapomniałam spytać,ale mówił co na następnej wizycie będzie itp . Jakie badania wykonać trzeba . Hmm .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 12:30   #390
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Hej!

Czytalam Was, ale nie mialam sily sie odzywac. Prawie 4 tygodnie w szpitalu, swieta, sylwester, psychicznie slabo...

Dzis mam isc do domu. Za 3 tygodnie wracam na oddzial na badania. No i co dalej sie okaze...

Generalnie trafilam w zlym momencie, zmienial sie ordynator, wolne dni i tak w zawieszeniu... Wczoraj mnie porzadnie przebadali, chyba z 40 minut samo lozysko ogladali na usg i wolali nowa ordynator. Podnioslo sie troche, ale ten moj "zrost" problematyczny. Ostateczna diagnoza jest taka, ze to w ogole nie jest zrost tylko wada lozyska, "placenta shelf" to nazywaja, nic po polsku nie moge wygooglac, jakis rzadki temat.
Ale na dziecko nie wplywa, jutro mam 26+0, maluch ma 900g.
Szyjka jest troche skrocona 1,5-2 cm.

W kazdym razie ciesze sie, ze poki co do domu. Nie musze plackiem lezec, ale generalnie duzo lezec, odpoczywac, bez wysilku fizycznego. Plamienia czy krwawienia moga sie powtarzac. Z czymkolwiek wracac do szpitala.

No i czy zrost czy nie, zalecenia bez zmian, planowana cc, bo dziecko sie o to "cos" zaklinuje przy porodzie.


Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
No ten czas byl ciezki dla Was. Wazne, ze trochę w domu. Wzielabym sie teraz przez te 3 tygodnie za wyprawke. W domu nawet online spokojniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.