WRÓŻKA prawdę Ci powie ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 20:42   #1
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Question

WRÓŻKA prawdę Ci powie ???


Ciekawa jestem , czy byłyście kiedykolwiek u wróżki ? I wogóle piszcie na ten temat....
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:47   #2
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

to już chyba kiedyś było

ale ja osobiście u wróżki nigdy nie byłam, ale moja mama chodzi dosyć regularnie. Poprzednio chodziła do jednej raz na jakiś czas, i tamta przepowiedziała jej, że za rok wyjdzie za mąż. Od wróżby minęło 3 lata i mama jest sama, niezamężna Ta sama wróżka przepowiedziała, że jej córka przedwcześnie wyjdzie za mąż bo wpadnie. Ta wróżka wyraźnie miała bzika na punkcie "wychodzenia za mąż"


Aktualna wróżka mamy, przepowiedziała jej, że JA (jej córka) zdam super mature, dostane się na wszystkie studia, wyjadę za granice i będę żyła długo i szczęśliwie Zdecydowanie wizja drugiej wróżki przypadła mi do gustu

Jednak i tak nie wierzę w te bzdury, które na przykładzie mojej mamy nigdy się nie spełniają...
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:55   #3
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

ja w to za bardzo nie wierze ale chyba sie wybiore z kolezanka bo ona idzie. Ta 'moja' wrozka 10zł kosztuje to wiele nie strace a podobno sprawdza sie to co mowi... ale ja w sumie to bym wolala nie wiedziec oj chyba nie pojde jednak ;]
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:58   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Mojej cioci wróżka przepowiedziała, że wyjdzie z mąż i będzie miała troje dzieci - i ma .
Ja chętnie bym poszła do wróżki ale zaufanej specjalistki, a kiedyś sama sobie wróżyłam i myśle czy by do tego nie wrócić.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:13   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

byłam 2 razy - pierwszy raz jako nastolatka, z ciekawości parę rzeczy z tej przepowiedni mi się sprawdziło, np. wyjazd zamorski (kurs językowy), choć wtedy nawet o tym nie marzyłam i nic tego nie zapowiadało, i mniejsza sprawa, prezent od bruneta (prezent na 18stkę od chrzestnego). zachęcona trafną przepowiednią, kilka lat później udałam się do tej samej wróżki z pewnym dylematem, ale w tym wizyta już mi nie pomogła (choć niektóre rzeczy też się sprawdziły, np. mundurowy - marynarz ). płaciłam po 20 zł, cena nie wzrosła
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:13   #6
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja byłam !
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:16   #7
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
Ja byłam !
I czego się dowiedziałas? [o, widze, ze zgapiłaś ode mnie grzywkę ]
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 21:23   #8
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Toć jak tylkow czoraj zobaczyłam to poleciałam do Czajki , kupiłam nawet zestaw małego chińczyka i usunełam se zęby .
Wpierw wrózka mnie wypytała , apotem rzekła:
*że bedę z tym chłopakiem, którego bardzo kocham ( a wtedy był taki placek w którym sie bujnełam )
*ze on mnie tez kocha
*ze moj brat to "hulaka"
* ze moja siostra bedzie miała dziewczynke niedługo ( sie sprawdziło)
* ze tate czeka nowa droga(sie sprawdzilo)
*ze brat pierwszy sie ożeni (narazie nikt, oprócz starszej sis ale on a jej nie wliczała bo juz była po ślubie wtedy)
*że bede mieszkac za granicą
*ze z babcia źle ( a wczesniej pytała jak zdrowie babci)
I takie jakieś różne ******ły , to było 3-4 lata temu. Wtedy nawina wyszłam taka , że ebdę razem z moim "ukochanym" . Niestety znim tak sie pokłociłam, że to prawie moj wróg publiczny nr 1
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:23   #9
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja byłam u wróżki pare lat temu - w klasie maturalnej. Bardzo dużo rzeczy mi przepowiedziała, ale jak na razie to nic nie spełniło się. Z chęcią wybrałabym się znów - oczywiście nie do tej samej.
__________________
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:33   #10
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

I pamietam, że poszłyśmy w kilka dziewczyn i ta Pani wróżka troche wyglądała jak . W jej domu śmierdziało rybami, a jak wróżyła to na full leciała "Moda na sukces" i każda musiała strasznie sie wsłuchiwać :[. aaa i powiedziała, że z tym burakiem będę miała 3 dzieci . EEeehhh... wróżyła z zwykłych kart! musze isć do takiej co obsługuje tarotem
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:42   #11
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Hi hi z tymi wrozkami to komedia normalnie.Ja nigdy nie bylam ale mojej mamusi sie zdazylo pare razy pojsc.I co wrozka powiedziala same cuda ze ja mam gruzlice, ze siostra wywychniete biodro, ze brat guza w mozgu( na szczescie nic sie nie sprawdzilo).Ze moja mama wyjdzie za maz i bedzie bogada niestety to tez sie nie sprawdzilo.Wiec ja nie wierze w takie rzeczy.Chocaiarz mam znajome ktore byly i mowia ze sie sprawdza.Sama nie wiem jak to juz z nimi jest.JA sie nie wybieram bo wiem ze potem mogla bym sie sugerowac taka przepowiednia.A po co.Co ma byc to bedzie.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 21:55   #12
k_maUa
Raczkowanie
 
Avatar k_maUa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 226
GG do k_maUa
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja nie byam nigdy ale chciaabym pójść. Z czystej ciekawości:P Może by mi wywróżyla jakieś cudeńko:P Niestety nie wiem gdzi eu nas wrózka "przyjmuje". Wie ktoś może ?? Z Olsztyna?
k_maUa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:56   #13
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

We mnie sprzeczność się zagnieździła . I chciałabym iść i nie.
Jak już iść to do takiej która coś wie -a czy którakolwiek wie?
Ale jednak bardziej skłaniam się przy "zdrowym rozsądku" który mi mówi... że lepiej nie wiedzieć co się ma stać. Bo często jest tak,że jak ona nam nagada różnych rzeczy.. to my zaczynamy w nie wierzyć i się spełniają. Sami do tego doprowadzamy nieświadomie..a potem się "cieszymy" i jesteśmy w szoku że STAŁO SIĘ TAK JAK WRÓŻKA MÓWIŁA.
Pisząc to myślałam że z chęcią bym się przeszła...ale im dłużej piszę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nigdy się do takowej damy nie wybiorę . Chcę żeby wszystko toczyło się swoim torem .
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:26   #14
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Thumbs up Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

moja mamusia byla i ponoc sie duuuzo posprawdzalo miedzy innymi ja zostalam wywrozona i moje problemy dziecinne rowniez.. tez bym sie w sumie przeszla,,, ZNA KTOS JAKAS WROZKE W KRAKOWIE? jak cos to tez z cena.. zeym sie nasawila;p w koncu mam kieszen nastolatki /pozdr
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:53   #15
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Exclamation Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

a jakas dobra,wiarygodna z wawy?
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 07:39   #16
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
że lepiej nie wiedzieć co się ma stać. Bo często jest tak,że jak ona nam nagada różnych rzeczy.. to my zaczynamy w nie wierzyć i się spełniają. Sami do tego doprowadzamy nieświadomie..a potem się "cieszymy" i jesteśmy w szoku że STAŁO SIĘ TAK JAK WRÓŻKA MÓWIŁA
Takie jest dokładnie i moje zdanie Nie wierzę we wróżki, które przewiduą przyszłość. Póki co nie wybieram się do żadnej.
Zgadzam się z jaszmurką, że często jest tak, że ktoś w to uwierzy i to się spełni. Tylko pół biedy jeśli to są dobre rzeczy. Nieraz słyszałam historię, że wróżka przepowiedziała kobiecie śmierć, i ta umarła na zawał serca.

No a niby skąd taka pani Wróżka, ma wiedzieć co się stanie komuś?
Ja nie przeczę, że mogą istnieć ludzie, którzy faktycznie coś tam wiedzą o przyszłości, ale to na pewno nie są wróżki...
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 08:32   #17
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja dałam się ostatnio namówić przyjaciółce na taką wizytę i krótko mówiąc jestem w szoku. Babka wróżyła ze zwykłych kart. O nic wcześniej nie pytała, mimo to znała fakty z mojej przeszłości i teraźniejszości (a na pewno nie ma szans mnie znać, żeby to wiedzieć skądś tam).
Jedna przepowiednia sprawdziła się zaraz tego samego dnia, po moim powrocie od niej. Nie dotyczyła bezpośrednio mnie, ale też myślałam, że to jest ostatnia na świecie rzecz, jaka się spełnić może! Mój TŻ patrzył na tą wizytę sceptycznie, ale kiedy ta przepowiednia się spełniła, szczęka mu opadła do ziemi, mi też
Czekam ze zniecierpliwieniem na spełnienie reszty: mam wyjść za TŻ, mieć 2 dzieci, dużo pracować i być bogata oraz kupić sobie dom i takie tam różne- wow
Brzmi strasznie banalnie, ale jak słyszałam, jak wróży moim dwóm kumpelom, to też się im zgadzało, ale moja przepowiednia była najfajniejsza

I tak przyjmuję to z przymrużeniem oka, chociaż ta, która się spełniła wbrew wszelkim znakom na niebie i ziemi mocno mnie zastanawia
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 09:11   #18
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Myślę, że fałszywym wróżkom najłatwiej jest przepowiedzieć ilość dzieci. Przecież taką decyzję para sama podejmuje i może sie zasugerować. Trzeba wróżce kazać określić płeć
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 10:31   #19
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

czytając ten wątek zaczynam mieć ochotę na pójście do wróżki, ale chyba jakoś w to nie wierzę. Może rzeczywiscie jednemu się sprawdzi innemu nie, ale w tym wszystkim dużą rolę odgrywa jednak nasza podświadomość. Po prostu jak juz zostało wcześniej napisane wierzymy w to, co sie nam powie i dążymy do spełnienia przepowiedni.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 10:48   #20
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Aaa, zapomniałam jeszcze o wróżce z neta, Stawińskiej czy jakoś tak. Czasem ją o coś spytam, 4 wróżby się sprawdziły, a z piątą to się okaże

Nie twierdzę, że to dla mnie jakaś wyrocznia czy coś tam wielkiego, bardziej kieruje mną ciekawość i zainteresowanie różnymi takimi czary-mary

Co do dzieci, to możliwe, Eklerko, ale faktycznie tak sobie planowaliśmy od dawna mieć kiedyś dwójkę
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:01   #21
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Nie byłam i nie wybieram się. Bo po co? Jak ma mnie spotkać coś dobrego, to i tak spotka. A jak złego - to po co o tym wiedzieć wcześniej? Jak już tu pisały dziewczyny, łatwo się takimi "ostrzeżeniami" zasugerować. I nawet nie potrzeba tu wróżki. Jak ci w pracy powiedzą, że Zosia cię nie znosi i robi ci za plecami różne świństwa, to od razu zaczniesz znajdywać na to dowody.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 16:27   #22
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Poszła baba do wrózki, puka....
wrózka: kto tam?
baba: do dupy z taką wrózką
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 16:39   #23
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez vilandra
Poszła baba do wrózki, puka....
wrózka: kto tam?
baba: do dupy z taką wrózką
Vilandro -
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:30   #24
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

no ładnie///
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:31   #25
katawu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: home
Wiadomości: 52
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

vvenus89 w Krakowie- Rynek, pod sukiennicami. Wiele osób mówi, że jej przepowiednie się sprawdzają. Bierze "co łaska". Ja osobiście nigdy nie byłam. Mam ochotę, nie powiem, ale nie chcę czekać na coś, co ma się wydarzyć, a jak się nie stanie, to bum...
__________________
Marzenia które trwają zbyt długo nigdy nie doprowadzą Cię do celu.


Najbardziej stracony dzień to ten, w którym nie zaśmialiśmy się ani razu.
katawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 22:56   #26
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

no ja też byłam. dawno dawno bo jakoś 6 lat temu pani wróżka postawiła mi tarota. mówiła że zaczną się problemy w moim życiu, a konkretniej w domu. że czyjaś choroba zmieni bardzo życie mojej rodziny i to się sprawdziło. mówiła też że mam i będę miała okropne problemy ze znalezieniem sobie kogoś. świetnie. to niestety też się sprawdza . generalnie powiedziała że będzie mi ciężko w życiu . wyciągała jakieś same straszne karty.
to było naprawdę duuże przeżycie bo w pewnym momencie sama zaczęła komentować, że przecież nie może być tak źle . no i jako ostatnią kartę wyciągnęła słońce. ufff nawet nie wiecie jak odetchnęłam
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:45   #27
atroks
Raczkowanie
 
Avatar atroks
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 219
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Nie wierzę we wróżki, jasnowidzów itp. którzy prowadza działalność komercyjną.
Brałam kiedyś służbowo udział w targach parapsychologicznych ( nie wróżyłam !) i obserwując to całe "towarzystwo" stwierdziłam że większość ich działań polega na czyszczeniu portfeli klientów.
atroks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 07:29   #28
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

założyłam ten wątek, ponieważ... moja ciocia była u wróżki - młodej dziewczyny z dzieckiem.Można ją odwiedzić tylko przez "rekomendację" czyli klientka przyprowadza kogoś "od siebie"- nie możesz tak poprostu wejść z ulicy. Podobno normalny dom, normalna kobitka. Żadne czary mary. Na początek numerologia (tego można się wyuczyć - fakt) a potem tarot i karty zwykłe. Dziewczyna nie zna naszej rodziny, nie ma o nas pojęcia. Wszystko powiedziała - całą sytuację obecną! Oczywiście często karty mówiły jakieś dziwne rzeczy i trzeba było prostować , np szpital na wyjeździe dla mojej babci - co to jest szpital na wyjeździe...??!!babcia się nigdzie nie wybierała-a babcia tego dnia późnym popołudniem dostała skierowanie do sanatorium...
no i się napaliłam bardzo na to spotkanie. Ona wcaleo nic nie pyta tylko poprostu interpretuje karty i aurę (?!) Ewentualnie ty masz prawo o nawet obowiązek zadawać pytania, a że w moim życiu ma się sporo w najbliższym czasie dziać (wyjechac stąd / nie; szkoła...certyfikaty, bla bla bla, praca) chciałąbym zobaczyć jak ona to ujmie wszystko i jaką obecną sytuację pokażą karty- chodzi mi o takie spojrzenie "z boku" na teraźniejszość... może głupoty tu wypisuję ale ... chciałabym. Oczywiście odczuwam lęk, karty ostrzegają a nie wydają wyrok ale...to chyba normalne że się boję.
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:26   #29
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

A ja byłam u wróżki 2 razy i powiem wam,że mi się wszystko sprawdza co ona wyczyta z kart. Płaciłam tylko 5 zł i kazała ona nie dziękować. Do tego jeszcze zawsze postawi kawę lub herbatkę. Przyjeżdżają do niej ludzie nawet z zagranicy,to musi coś w tym być. Ostatnio przepowiedziała mi,że będę w ciąży i że urodzę syna. W ciąży jestem i jak rzeczywiście będzie chłopiec, to mówcie co chcecie dobra wróżka prawdę ci powie.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:39   #30
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja nie byłam ani się nie wybieram. Moja bardzo bliska przyjaciółka była 2 razy, to co jej przepowiedziała teraz się sprawdza, a ona na to wsyzstko patrzy jakby to było jakieś deja vu . Nie pójdę, bo się po prostu boję, wole nie wiedzieć co przyniesie mi los.
Pozdrawiam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-05 21:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.