Hipnoza i takie tam... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-25, 14:40   #1
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Talking

Hipnoza i takie tam...


Cześć dziewczyny...chciałabym wiedzieć, co myślicie o hipnozie? Byłyście kiedyś jej poddane? Chciałybyście być? Ja nie byłam i nie wiem, tak po części bym chciała a po części nie... A jakie jest Wasze zdanie na temat poprzedniego wcielenia? Jak myślcie, kim byłyście? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:55   #2
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Hipnoza i takie tam...

oj mnie to też bardzo interesuje chciałabym się poddać hipnozie właśnie po to żeby dowiedzieć się kim niby byłam w poprzednim wcieleniu bo moim zdaniem coś w tym jest a co do podejrzeń...wszystko co nowe albo dziwne musi być powąchane taki mam odruch więc może jakimś zwierzaczkiem byłam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 15:13   #3
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Ja kiedyś byłam na pokazie hipnotycznym i mnie facet zahipnotyzował. Mama opowiadał, że wmówił mi, że idzie w moją stronę włochaty pająk (a ja się ich boję blee) i że uciekałam przed nim i waliłam krzesłem w podłogę, chcąc go zabić. Ja naprawdę pamiętam tego pająka (był okropny) i normalnie w moją stronę szedł bałam się jak nie wiem
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:01   #4
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Hipnoza i takie tam...

mnie to bardzo bardzo interesuje. Chcialabym sie poddac hipnozie moglabym sie dowiedziec w ten sposob kim wlasnie bylam w poprzednim wcieleniu.Gdyby ktos znajacy sie na tym zaproponowal mi hipnoze to najprawdopodobniej bez wachania bym się zgodzila
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:53   #5
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: Hipnoza i takie tam...

e ja tam nie bardzo wierzę w "poprzednie wcielenia" to bzdura. Ale ostatnio coraz częściej mam deja-vu
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 15:24   #6
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Nie próbowałam, ale interesuję sie takimi rzeczami. Czytałam ciekawą książkę o autohipnozie. A w reinkarnację wierzę, ale wg mnie możliwa jest inkarnacja duszy tylko w ludzkim ciele, więc zwierzaczki odpadają . A co do poprzednich wcieleń, to mam nawet podejrzenia kim byłam hihi .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:09   #7
eugeniusz
Raczkowanie
 
Avatar eugeniusz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 263
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Ja bym chciala , ale w celach zdrowotnych. Ktos wie moze ile taki zabieg moze kosztowac
__________________
TAK jestem kobieta , a nie zaden Pan Eugeniusz

Nikt nie moze traktowac cie gorzej niz mu na to pozwolisz !
eugeniusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 14:28   #8
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Hipnoza która umożliwa "przeniesienie się" do poprzednich wcieleń to regresing
Interesuję się ezoteryką i parapsychologią,ale co do hipnozy nie jestem przekonana.Za to do regresingu tak.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:34   #9
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Cytat:
Napisane przez windykatorka
Hipnoza która umożliwa "przeniesienie się" do poprzednich wcieleń to regresing
Interesuję się ezoteryką i parapsychologią,ale co do hipnozy nie jestem przekonana.Za to do regresingu tak.
Ale mogłabyś nam przybliżyć na czym to dokładniej polega?

Mój 800 post!
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:02   #10
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Hipnoza i takie tam...

chetnie poddalabym sie hipnozie... ale tylko w obecnosci fachowca... zadnych tam pokazow z tluczeniem pajakow ... ciekawa jestem co bym powiedziala... kim bylam... troszke juz tam wiem...

jakis czas temu byl u mnie program gdzie osoby pod wplywem hipnozy opowiadaly o poprzednich wcieleniach i miejscach gdzie mieszkaly... i potem to miejsce odwiedzaly... niesamowite to bylo jak to co mowily w trakcie seansu zgadzalo sie z rzeczywistoscia... czesto to byly inne kraje... gdzie te osoby nigdy nie byly... ciekawe to bylo...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 03:17   #11
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Cytat:
Napisane przez eugeniusz
Ja bym chciala , ale w celach zdrowotnych. Ktos wie moze ile taki zabieg moze kosztowac
Sesja terapeutyczna z wykorzystaniem hipnozy kosztuje pewnie różnie, w zależności od miejsca zamieszkania. Ja płaciłam 70zł (Kraków) za jedną. Nie mam może zbyt wielkiego doświadczenia, ale zabiegiem bym tego nie nazwała. Nie sadzę, żeby leczenie hipnozą ograniczyło się do jednego spotkania, podczas którego hipnotyzer koduje "jesteś zdrowa" i na tym się kończy.
W ogóle hipnoza wykorzystuje jedynie zdolność do samoleczenia w przypadkach uzależnień i chorób psychosomatycznych. Na pewno nie wyleczy złamanej nogi Wiadomo że sporo naszych chorób ma źródło "w głowie" i tylko na te pomaga hipnoza. Owszem, można wykorzystać hipnozę w uśmierzaniu bólu, ale schorzenia stricte somatycznego nie wyleczy.
Ja korzystałam z hipnozy odchudzającej i leczniczo jeśli chodzi o migreny. I skorzystam pewnie, gdy w końcu zdecyduję się rzucić palenie.
Ogólnie to bardzo miłe doświadczenie, odprężające i pomocne w samopoznaniu, ale żeby zadziałało, trzeba w to uwierzyć i zrezygnować z oporu. Hipnotyzer-terapeuta nie ma tak naprawdę prawa "siłą" przełamać oporu pacjenta, więc trzeba się trochę postarać. Nie wygląda to tak jak na filmach czy pokazach cyrkowych, gdzie uprawia się hipnozę estradową. Na pewno nie traci się przy tym świadomości, a pacjent nie jest poddany woli terapeuty. Nie trzeba też odpowiadać na każde jego pytanie. Chociaż odpowiedź w pewnym momencie pojawia się w umyśle, to można zachować ją dla siebie - to nie veritaserum
Przed poddaniem się hipnozie, warto na ten temat trochę poczytać.
Co prawda byłam też poddana hipnozie regresywnej, ale pomimo, że sama jej doświadczyłam, nie wierzę w żadne poprzednie wcielenia.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 05:11   #12
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Tak chcialabym się poddać hipnozie, żeby dowiedzieć się czy rzeczywiście byłam faraonem Egiptu, jak mi kiedyś powiedziano (no tak, tak już w to wierzę, ale nie powiem miłe). Z tymże bałabym się źle przeprowadzonej hipnozy. Za dużo się naczytałam o "Syndromie Anastzji" i nie chciałabym tak skończyć. A wszytsko przez źle przeprowadzoną hipnozę
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:46   #13
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Możesz napisać coś o tym syndromie Anastazji ???
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:59   #14
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Dziewczyny pisałyście, że podejrzewacie kim byłyście w poprzednim wcieleniu Zdradzicie ?
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 08:42   #15
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Może to dziwne,ale wydaje mi się,że w poprzednim wcieleniu zostałam zgwałcona.
Serio mówię...

Tu link o regresingu:http://port.duchowy.w.interia.pl/runy.htm

Tu o 'Syndromie Anastazji':http://ksiazki.wp.pl/katalog/ksiazki....html?kw=58164
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 08:47   #16
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Ja już napisałam jedno z moich wcieleń. Piszę jedno, bo miałam robioną całą "historię" mojej przeszłośći...
Syndrom Anastazji występuje rzadko, ale jednak. Wiąże się z niewłaściwie przeprowadzoną głęboką hipnozą. Jeżeli terapeuta chce, zebyśmy cofnęli się bardzo wstecz. Istnieje prawdopodobieństwo, ze osoba o której dużo ostatnio myślimy (np. piszemy pracę magisterską, widziałyśmy poruszający film) lub nieznana będzoie chciała załatwić swoje sprawy za pomocą naszego ciała. Osobowość właściwa jest stopniowo wypierana, "obcy" zabiera nam coraz więcej czasu, pozostawiając luki w pamięci. Jeżeli niezałatwioną sprawą jest błahostka to dobrze, gorzej jeżli ktoś ma niecne zamiary. Bardz cieżko jest się potem pozbyć tej drugiej osoby... Syndrom wziął swą nazwę od kobiety, która po wojnie twierdziła, że jest zaginioną royjską księżniczką Anastazją, ale to już inna historia... Ciężko wyjaśnić dlaczego ktoś się "podczepia" do naszrego ciała za pomocą umysły, jak to wpływa na osobowość itp. Historie, które kiedyś czytałam zniechęciły mnie do hipnozy...

Link podany przez windykatorkę, to kryminał MH Clarks, jest to fikcja, oparta na elemntach teorii o SA
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 09:03   #17
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Hipnoza i takie tam...

No właśnie,bo wpisałam w google, wyskoczyło tylko to
Jessy przybliż nam jeszcze swoje inne wcielenia,to może być ciekawe
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 09:20   #18
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Nie pozostawie je dla siebie, bo mi tu głupio. Zresztą sama nie wiem, czy w to wierzyć, więc...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:59   #19
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Cytat:
Napisane przez jessy
Nie pozostawie je dla siebie, bo mi tu głupio. Zresztą sama nie wiem, czy w to wierzyć, więc...
Szkoda
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 11:07   #20
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Hipnoza i takie tam...

A właśnie, czemu wydaje Ci się, że zostałaś zgwałcona?

Ja dodoam tylko, że zgodnie ze wschodnią zasadą moje wcielenia nie były wszytskie wysoko postawione, tylko się przeplatały - bogate, biedne etc. A na początku byłam delfinkiem, jeżeli ktoś wierzy, że na początku było się zwierzęciem (to nie jest takie głupie, bo bardzo lubię się pluskać w wodzie, pływać, bawić, pląsać etc. Lubię wodę )
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 11:11   #21
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Hipnoza i takie tam...

podbijam temat
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 11:15   #22
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Cytat:
Napisane przez jessy
A właśnie, czemu wydaje Ci się, że zostałaś zgwałcona?

Ja dodoam tylko, że zgodnie ze wschodnią zasadą moje wcielenia nie były wszytskie wysoko postawione, tylko się przeplatały - bogate, biedne etc. A na początku byłam delfinkiem, jeżeli ktoś wierzy, że na początku było się zwierzęciem (to nie jest takie głupie, bo bardzo lubię się pluskać w wodzie, pływać, bawić, pląsać etc. Lubię wodę )
Mam tego typu sny,gdy jakas dziewczyna(niekoniecznie zawsze ja) zostaje zgwałcona,gdzieś w lesie,na pustkowiu,w ruinach.Często się te sny pojawiają.Nie chodze nigdy sama po lesie,gdzies po starych ,nieuczęszczanych drogach itp. bojąc się,że mogłaby mi się stac krzywda.
Może to niekoniecznie na tym polega,ale mam takie wrażenie
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 11:21   #23
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Hipnoza i takie tam...

No to lepiej by było, żeby to było Twoje poprzednie wcielenie, a nie sny z gatunku proroczych... Uważaj na siebie, proszę! Aczkolwiek ja nie wierzę w sny przewidujące przyszlość. Nic mi się nie sprawdziło co mi się śniło, nie przykładam do tego wagi, za dużo o tym czytałam i za bardzo da się je wyjaśnić naukowo. Ale takie sny o jakich mówisz - ciekawe. Może rzeczywiscie coś w tym jest. A nie męczy Cię to - nie czujesz się potem rozedrgana emocjonalnie, jak się obudzisz? Przepraszam, że tak wypytuję, ale się zastanawiam, czy ma to wpływ na Twój dzień? Nie musisz odpowiadać, jezeli nie chcesz
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:42   #24
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Jasne,że odpowiem i to chętnie.
Po takich snach-jak to po koszmarach(bo wliczam je do tej kategorii) nie umiem spac przez resztę nocy,mam dziwne odczucia,boję się obudzić,szczelnie się zakrywam kołdrą.Potem jakbym obejrzała horror-boje się zostać sama w domu,iść gdzieś po ciemku itd.
Kilka razy zdarzyło mi sie 'wyobrażać sobie'ale raczej wbrew sobie co mogło się stać kiedy np. szłam gdzies skrótami itp.(nawet nie sama).
Mam nadzieję,że jednak sama sobie to sugeruję i że nie są to prorocze sny
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 14:10   #25
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Ja chętnie poddałabym się hipnozie u specjalisty, po to - jesli to możliwe - aby dowiedziec się skąd u mnie tak silny lęk przed ciemnością. Bo tak myślę, że to lęk przed ciemnością i obawa pozostania w niej przez dłuższy czas samemu. To niesamowite, że nie przejdę przez żadne ciemne pomieszczenie bez porozpalania świateł, jak jestem sama w domu, to już w ogóle. Mam 24 i śpię z siostrą w jednym łóżku, a i tak czasem się boję w nocy, kiedy się zbudzę przypadkowo. Nie ma w ogole takiej opcji, żebym spała sama, nie zmrużę oczu. Kiedy siostra jest na imprezie do nocy, ja czekam w łóżku do 2.00-3.00, nie zasypiam, a jak już przysnę ze zmęczenia, to budzi mnie taki lekki wstrząs - wiecie co mam na myśli - jak nagłe wybudzenie się z nieprzyjemnego snu. Nie wiążę tego z lękami z dzieciństwa, choć już wtedy bałam się sama spać, nigdy nic nieprzyjemnego, a związanego z ciemnością mi się nie przydarzyło, stąd wnioskuję o jakichś głębszych przyczynach tego lęku...

Paris, niepotrzebnie dodałaś w tytule wątku "i takie tam" - hipnoza to całkiem poważny temat , a to sformułowanie sugeruje coś trochę innego. Ale nie to, żebym się wtrącała
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 14:38   #26
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Hipnoza i takie tam...

No właśnie też mam nadzieję, ze dużo o czymś myślałaś, coś zobaczyłaś etc co skłoniło do tego, że umysł podrzuca Ci takie a nie inne obrazy. Mnie się dość często śni II wojna światowa, ale wytłumaczyłam to sobie tym, że od dziecka mam z nią styczność. U mnie w rodzinie historia jest bardzo pielęgnowana, przykłada sie dużą wagę do tego, żeby nie przekłamywac prawdy, i chodzi tu o każdy okres historyczny. Jestem już którymś pokoleniem z kolei, które historię uznaje za najpiękniejszą z nauk i nigdy nie mam jej dosyć. Poprostu rodzina historyków Najgorsze, a zarazem najrealistyczniejsze sny o wojnie miałam kiedy mocno interesowałam się właśnie wojną i obozami...
Tak naprawdę chętnie poddałabym sie hipnozie, chciałabym wiedzieć czy któreś z moich wcieleń jest prawdziwe( i czy mój pociąg do starożytnego Egiptu rzeczywiście jest wytłumaczalny tym nieszczęsnym faraonem), ale za bardzo boję się SA. Po prostu za wiele o tym słyszałam, zeby nie mieć obaw...
Windykatorko - trzymaj się!!
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 15:20   #27
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Ja kiedys widziała jak poddano 3 osoby hipnozie przyznam ze robi wrażenie podnosily one rece wtawały zmiejsca chodził po sali robiły wszystko co im kazał scecjalista a jedyne ich odczuce po wybudzeniu to ból reki(która podnosli) takie zdrętwienie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 16:51   #28
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Cytat:
Napisane przez jessy
No właśnie też mam nadzieję, ze dużo o czymś myślałaś, coś zobaczyłaś etc co skłoniło do tego, że umysł podrzuca Ci takie a nie inne obrazy. Mnie się dość często śni II wojna światowa, ale wytłumaczyłam to sobie tym, że od dziecka mam z nią styczność. U mnie w rodzinie historia jest bardzo pielęgnowana, przykłada sie dużą wagę do tego, żeby nie przekłamywac prawdy, i chodzi tu o każdy okres historyczny. Jestem już którymś pokoleniem z kolei, które historię uznaje za najpiękniejszą z nauk i nigdy nie mam jej dosyć. Poprostu rodzina historyków Najgorsze, a zarazem najrealistyczniejsze sny o wojnie miałam kiedy mocno interesowałam się właśnie wojną i obozami...
Tak naprawdę chętnie poddałabym sie hipnozie, chciałabym wiedzieć czy któreś z moich wcieleń jest prawdziwe( i czy mój pociąg do starożytnego Egiptu rzeczywiście jest wytłumaczalny tym nieszczęsnym faraonem), ale za bardzo boję się SA. Po prostu za wiele o tym słyszałam, zeby nie mieć obaw...
Windykatorko - trzymaj się!!

Jessy bardzo ciekawa z Ciebie osoba-starożytny Egipt,hipnoza,taniec,hist oria-wszechstronna jesteś
Mam nadzieję,że jednak jedynie umysł płata mi figle
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 17:09   #29
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Cytat:
Napisane przez windykatorka

Jessy bardzo ciekawa z Ciebie osoba-starożytny Egipt,hipnoza,taniec,hist oria-wszechstronna jesteś
Mam nadzieję,że jednak jedynie umysł płata mi figle
Bardzo dziękuję Właśnie sobie uświadomiłam, że dawno sdo Ciebie maila nie pisałam i obiecuję się poprawić wieczorem
Też mam nadzieję, że się za dużo naczytałaś
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 17:30   #30
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Hipnoza i takie tam...

Ja chętnie poddałabym się hipnozie. Ciekawa jestem kim byłam w poprzednim wcieleniu. Troche nastraszyłyście mnie tym syndromem Anastazji. Ogólnie to ciągnie mnie do takich rzeczy niewyjaśnionych, paranormalnych itp. Nigdy nie spotkłam się z osobą, która poddała się hipniozie, więc nie wiem, jakie temu towarzysza odczucia, ale prawdopodobnie, gdybym miała mozliwość skorzystania z takiej usługi, skorzystałabym.

Cytat:
Napisane przez [COLOR=#000000
windykatorka[/COLOR]]Może to dziwne,ale wydaje mi się,że w poprzednim wcieleniu zostałam zgwałcona.
A mi natomiast wydaje się, że w poprzednim wcieleniu albo ktoś usiłował mnie utopić, albo próbowałam popełnic samobójstwo skacząc do głębokiej wody. Bardzo często i to od paru długoch lat sni mi się ten sam sen:
Stoję na jakimś wielkim urwisku i nagle albo ktoś mnie wrzuca, albo sama skaczę do wody. Później opadam na dno coraz bardziej i bardzej, robi się coraz ciemniej, cały czas mam zamkniete oczy. Dziwne jest to, ze we snie moge oddychać w wdzie jak normalnym powietrzem. Później otwieram oczy i widzę swoje bardzo białe ręce, mocno zarysowane na nich zyły i płynącą po nich krew. Nagle usiłuję wypłynąć na powierzchnie, robi się coraz jaśniej ale nigdy nie udało mi się jeszcze wypłynąć...
Mam nadzieję, że nie jest to jakiś sen proroczy.Nie lubie tego snu, bo jest dość nieprzyjemny... Dodam jeszcze, ze mojej babci sni się, że leżę na dnie jakiegoś jeziora czy rzeki z podkulonymi nogami i się nie ruszam.


Kiedyś w jakiejś gazecie wyczytałam, ze w poprzenim wcieleniu byłam wędrownikiem i pomagałam ludziom. A czy to prawda to nie wiem.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-11 11:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.