Problemy z odczuciem przyjemności, rozluźnieniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-01, 15:03   #1
sogood_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1

Problemy z odczuciem przyjemności, rozluźnieniem


Hej! Nie wiem czy dobrze zrobiłam zakładając nowy wątek, jestem tu nowa i trochę chyba zagubiona w zasadach. Zaryzykuje jednak i napisze w czym rzecz, czym chciałabym się podzielić. Mój obecny partner jest tak naprawdę moim pierwszym partnerem na poważnie, jesteśmy razem 2 lata, kochamy się i właściwie jak na ten okres związku dużo mamy już za sobą. Oboje uczęszczamy na terapię, nasze indywidualne problemy tworzyły problemy w naszej relacji, bez pomocy specjalisty nie dalibysmy rady. W każdym razie z seksem jest.. ciężko. Zacznijmy od tego, że jestem jedną z kobiet które nie potrafią szczytować w trakcie stosunku, na mnie osobiście działa jedynie.. masturbacja. Nie znaczy to, że nie jest mi ani trochę dobrze, uwielbiam te intymne chwile z moim chłopakiem i wręcz powiedziałabym, że chce ich częściej niż on sam. Z tym, że nie wiem już jak mam działać. Wiem, że chce on jak najlepiej i zależy mu żeby było mi dobrze. Brak orgazmu zaakceptował i wydaje mi się, że mu to nie przeszkadza. Nie chcę mi sprawiać przyjemności językiem, co z początku sprawiało mi ból i przykrość ale z czasem to zaakceptowałam, nie będę go zmuszać do czegoś, czego nie lubi. Jeśli chodzi o palce to wydaje mi się, że to właśnie przy palcówce jest mi najlepiej. Nie wiem tylko jak nim kierować, jak pokazać co "powinien robić" żeby było idealnie. Jest bardzo gwałtowny w poczynaniach palcami, od razu przystępują do szybkich ruchów zarówno w drażnieniu łechtaczki jak i następnie w wpychaniu paluchów. Nie wie chyba jak być delikatnym, jak powoli sprawiać że jestem coraz bardziej rozgrzana. Jestem dosyć "ciężkim" przypadkiem, wiem już, że mam krótką pochwe i to sprawia, że jestem jeszcze bardziej wrażliwa. Zawsze czuję dyskomfort w trakcie pieszczot, coś zupełnie innego niż kiedy się masturbuje. Próbowałam już kierować jego dłonią, ale wciąż jest coś nie tak.. Nie wiem, może to ja robię coś źle? Zaznacze też, że to nie tak, że jestem wiecznie zestresowana, spieta. Na początku tak było, ale teraz, po tych 2 latach jesteśmy już oboje dosyć odważni w poczynaniach i naprawdę pragnę tego faceta całym ciałem.. Gorzej tylko jak już przychodzi co do czego. Czy któraś z was ma może podobnie, czy jesteście w stanie coś mi doradzić?
sogood_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 23:04   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Problemy z odczuciem przyjemności, rozluźnieniem

Twój facet jest kiepski w łóżku i brak mu wyczucia. Nie ma w tym Twojej winy, może spróbuj inaczej się z nim komunikować, dokładniej wytłumaczyć że potrzebujesz delikatniejszej stymulacji. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że nie da się naprawić kiepskiego kochanka.
Mówiąc kiepski mam na myśli ograniczony (brak seksu oralnego), brak empatii i otwartości na potrzeby drugiej osoby, chęci nauki

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 09:31   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Problemy z odczuciem przyjemności, rozluźnieniem

Musisz mu mówić w trakcie - mocniej, słabiej, szybciej, wolniej... o ile nie jest jakiś przytępy to powinien ogarnąć z instrukcjami. Jeżeli to nic nie da no to cóż... Możecie też spróbować włączyć do seksu jakieś gadżety np. masażer łechtaczki. Podejrzewam, że skoro dochodzisz głównie przy masturbacji to właśnie stymulacji żołędzia łechtaczki potrzebujesz najbardziej. Zresztą jak wiele kobiet, więc nie szukałabym tutaj jakiejś winy w sobie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 14:02   #4
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Problemy z odczuciem przyjemności, rozluźnieniem

Możliwe, że jeszcze nie masz orgazmów w trakcie stosunku, z innym partnerem mogłabyś mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 10:29   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Problemy z odczuciem przyjemności, rozluźnieniem

Jeśli nigdy nie użyłaś słów, żeby mu powiedzieć, co lubisz i jak, to nie oczekiwałabym cudów. Komunikacja to podstawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 13:17   #6
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Problemy z odczuciem przyjemności, rozluźnieniem

Mozesz piescic lechtaczke sama , w trakcie stosunku . Bardzo to lubie . Oczywiscie nie wyklucza to pieszczot z jego strony ale kiedy juz dochodzi do penetracji , sama mozesz potegowac przyjemnosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-04 14:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.