Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-06, 19:28   #1171
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Wesołych i ode mnie

Nasze święta już się skończyły, właśnie wróciliśmy do Krk. Generalnie zleciały szybko i sennie. Nie wyspaliśmy się ani w niedzielę (bo śniadanie), ani dziś (bo kot z nami spał i mu się nudziło...). Za to jesteśmy obżarci jak dzikie wieprze

Talk- u nas pogoda delikatnie powiedziawszy paskudna. Wieje, leje - na zmianę śnieg, deszcz i takie niewiadomo co. A jak już świeci słońce to jest paskudnie zimno. Wzięłam sobie szpilki i przejściowy płaszczyk ale cały czas łaziłam w zimowej kurtce i trepach. Masakra.
Zazdroszczę planów wakacyjnych. Pamiętaj, rób duuużo zdjęć
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:56   #1172
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk: ale super plan! z opisu juz wynika że będzie mega
Siempre: jak tam samopoczucie u Ciebie?

U nas też święta udane, wczoraj byliśmy na urodzinach u chrześniaka wróciłam z mega bólem głowy, bo przedszkole tam było niezłe i jak każdy chciał tą samą zabawkę to sobie wyobraźcie ile krzyku płaczu itd... ale ogólnie to fajnie było, dzisiaj też szybko czas zleciał u teściów jutro od rana jezdzimy w dalszym ciągu za drzwiami, podłogami, panelami, płytkami itd
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 21:04   #1173
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Dobrze się czuje ale doczekać się nie mogę mojego bąbelka termin mam na najbliższą niedzielę. Cierpliwie czekam ale znaków zbliżającego się porodu brak
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 21:32   #1174
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre - o rany!! Wiedzialam że to już niedługo, ale że tak JUZ JUZ?!?! Stresujesz się?
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 22:24   #1175
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Jeszcze stres mnie nie złapał pewnie dopiero złapie jak będę jechać do szpitala.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:39   #1176
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre - jaja se robisz... to już już? Przecież tyle co pisałaś, że ciąża... że w ogóle. Ej... znowu przespałam kupę czasu.

Dzisiaj miałam ciężki poranek. Walka z grawitacją to nie moja ulubiona czynność poranna...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 16:57   #1177
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Siempre - jaja se robisz... to już już? Przecież tyle co pisałaś, że ciąża... że w ogóle. Ej... znowu przespałam kupę czasu.

Dzisiaj miałam ciężki poranek. Walka z grawitacją to nie moja ulubiona czynność poranna...
Już, już tylko żadnych oznak porodu na horyzoncie synusiowi coś się nie spieszy

Co się dzieje, że problemy z grawitacja ?
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 19:47   #1178
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Już, już tylko żadnych oznak porodu na horyzoncie synusiowi coś się nie spieszy

Co się dzieje, że problemy z grawitacja ?


myslę, że Paula zwyczajnie nie mogła jej pokonać Silna bestia - wiem, bo u mnie to samo :P Dzisiaj miałam potwornie długi, ciężki, śpiący i nudny dzień... A wstać było taaaak ciężko. Wprawdzie do pracy miałam na 10, ale musieliśmy odwieźć auto do naprawy (jednak te przegłuby... + wymiana oleju). No i po pracy z kolei po auto i właściwie cały dzień poza domem. Tyle co wróciłam i na obiad... drożdżówki i pizza
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:26   #1179
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre - dokładnie jak pisze Talk. nie mogłam jej pokonać. Skubana tak ciągnęła do poziomu, że wstawałam z pół godziny
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 21:23   #1180
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk - zapowiada się super wasza wycieczka
a ja wczoraj zamiast zapłacić za nocleg na Krecie to go zmieniłam haha

Siempre - o mamo! to rzeczywiście JUŻ co do akcji to może po prostu rozwinąć się w każdej chwili, więc jednego dnia jest nuda, a drugiego dzidziuś na ręku - czekamy na wiadomości

Paula - ochhhh jak ja bym chciała, żeby moja grawitacja tak mogła swobodnie działać... Kacper ledwo otwiera oczy i już wybiega z pokoju, więc prawo grawitacji nie działa haha nawet nie wiecie jak marze o takim dniu, żebym mogła sobie poleżeć troszkę dłużej, tak na spokojnie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 08:03   #1181
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia - Ooo a czemu tak? Ty waryjocie :P Przypomnij mi, kiedy wy jedziecie? Mi zostało jeszcze 3 tygodnie i 2 dni bodajże. Jestem podekscytowana ! JA to w ogóle zauważyłam, że od kilku lat to moje życie się toczy od wyjazdu do wyjazdu. Ciągle tylko odliczam dni - jak nie do Polski, to na wakacje, to na wycieczkę. I tak staram się jakoś przeżyć w pracy. hahah
PS. W końcu kupiliśmy jeszcze coś innego ! Ani telefonów, ani aparatu.. wzięliśmy kamerkę w stylu Go Pro Nie ta typowa Go Pro, ale jedną z tych lepszych , mniej znanych marek fajnie nagrywa Wyszło taniej, a na potrzeby naszego wyjazdu i filmu z wakacji będzie idealnie
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 22:09   #1182
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk - zaczęłam się wczytywać w opinie o hotelu i coś mi już kiedyś nie pasowało, bo nie mogłam znaleźć dokładnie tej nazwy i okazało się, że podają się pod inną, bo mają kiepskie opinie i znalazłam coś w lepszej cenie z super opiniami.
Dokładnie! nasze życie też tak się toczy- od wyjazdu do wyjazdu

o a co to za kamerka? aż zerknę do neta co tam o niej piszą
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 21:00   #1183
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

No to jeśli tak kręcą to rzeczywiście coś podejrzanego. A masz może linka do tego hotelu, do którego jedziecie? Pochwal się !
My pod uwagę braliśmy kilka i one są bardzo podobne i szczerze mówiąc nie wiem, którą TŻ w końcu kliknąć (btw dzisiaj chyba była dostawa, ale gość zadzwonił, jak myłam włosy i byłam w piżamie i nie odebrałam ). Anyway - mamy coś w klimacie: NAbi Square HD Camera, SJCam albo coś czego nazwy nie mogę odkopać, ale to jest nowa linia SJCama Jak TŻ wróci ze sklepu to mogę dopytać A po wakacjach na pewno skleję filmiki, to zobaczysz czy warto

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Tak w ogóle to te kamerki robią bardzo zbliżone jakościowo filmiki do GoPro a są trochę tańsze Oczywiście jakaś tam różnica jest, ale jak na moje laickie oko, jak było porównanie na youtobe, to nie było to coś, za co warto dodać kasę

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Ok mam To jest dokładnie ta: http://www.amazon.co.uk/Actioncam-SJ...keywords=QUMOX
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 23:33   #1184
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk - ten hotel do tego co jedziemy to nic szczególnego jeśli chodzi o jakieś luksusy: nazywa się Elektra Beach Hotel, Kreta
http://www.booking.com/hotel/gr/elek...ighlight_room=

ja zerknęłam na te kamerki i już wiem o co chodzi. One są coś typu do nagrywania np sportów ekstramalnych - i o to mi chodziło czym się one wyróżniają
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 08:54   #1185
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia - M siostra z rodziną co roku jeździ właśnie do takich małych hotelików i tylko takie wybierają. Nie lubią dużych. Ja sama też bym chciała taki spróbować kiedyś, bo jest tam inaczej, jakoś bardziej kameralnie, ale jakoś zawsze trafiamy na duży hotel I to nie jest zaplanowane. Patrzymy na lokalizację, cenę, itd., a na wielkość w ogóle, ale zawsze koniec końców okazuje się, że jest duży. Ten do którego teraz jedziemy na 9 pięter (!!!), to już w ogóle chyba największy z tych, w których byłam.. Opinie ma dobre, chociaż wiadomo, narzekacze znajdą się wszędzie. I mimo, że ocenę na TripAdvisorze ma ponad 4/5 , to i tak są oceny jako np. 2 :P Ale ja mam czasami wrażenie, że niektórzy jadą i oczekują bóg wie czego. A tak naprawdę za 'Bógwieco" trzeba słono zapłacić. Te czterogwiazdgowce są przeważnie w podobnych standardach i ja jeszcze nigdy nie narzekałam na nic...
Tak tak! Tak jak mówię - to jest coś na wzór GoPro Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mieliśy upatrzony fajny aparat, ale ponieważ auto nas spłukało z kasy, to musieliśmy ciać koszty
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 11:56   #1186
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Talk - ten nasz może bardzo mały nie jest, ale na pewno wielki też nie. Mój największy to był chyba 24 piętra albo 28 a my sami mieszkaliśmy na 20-tym i mieliśmy widok na Bangkok w Tunezji też mieliśmy wielki ale był super i cichy.
Ja też patrzę na lokalizację, cenę, opinie, ale oczywiście dokładniej w opinie się wczytuję, bo ja jako minusa nie mogę zaliczyć w Grecji "dużo kotów w okolicy", lub mały wybór na śniadanie - no sorki, ale ja już rozmawiałam z taką osobą, która uważała, że jest mały wybór na śniadanie a nie wiem czy mogłabym sobie coś jeszcze wymyślić i dokładnie czasami ludzie wymagają nie wiadomo czego

tak, tak już wiem kochana, ale ja nie wiedziałam co to jest goPro
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:54   #1187
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Talk - ten nasz może bardzo mały nie jest, ale na pewno wielki też nie. Mój największy to był chyba 24 piętra albo 28 a my sami mieszkaliśmy na 20-tym i mieliśmy widok na Bangkok w Tunezji też mieliśmy wielki ale był super i cichy.
Ja też patrzę na lokalizację, cenę, opinie, ale oczywiście dokładniej w opinie się wczytuję, bo ja jako minusa nie mogę zaliczyć w Grecji "dużo kotów w okolicy", lub mały wybór na śniadanie - no sorki, ale ja już rozmawiałam z taką osobą, która uważała, że jest mały wybór na śniadanie a nie wiem czy mogłabym sobie coś jeszcze wymyślić i dokładnie czasami ludzie wymagają nie wiadomo czego

tak, tak już wiem kochana, ale ja nie wiedziałam co to jest goPro

o to to! Ostatnio to samo mówiłam do M Też tak mieliśmy. W jednym hotelu wybór był niesamowity na każdy posiłek a niektóre opinie na necie mówiły, że mały wybór jedzenia na wszystkie dania, zwłaszcza na śniadanie. Ja na obiad nie mogłam się zdecydować czego spróbować, bo wszystko aż patrzyło na mnie z tych półmisków ! A co do śniadania, to nie wiem czego ludzie by chcieli? Jeśli są jajka w postaciach wszelkich (jajecznice, sadzone itd. itp.), wędliny, kiełbaski, sery, naleśniki, warzywa, jogurty, płatki, pieczywo, rogaliki wszelaki, dżemy, to ja się pytam, co więcej można zjeść na śniadanie? Liczyli na płonące prosię?


Ciekaw czy Siempre już jest mamusią?
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2015-04-14 o 19:59
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:00   #1188
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Jeszcze nie jestem mamusia synus coś nie chce się wyjść na świat. Przeterminiowal się moj dwupak, jutro idę do lekarza dowiedzieć się czemu mojemu bobaskowi się nie spieszy
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:10   #1189
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
o to to! Ostatnio to samo mówiłam do M Też tak mieliśmy. W jednym hotelu wybór był niesamowity na każdy posiłek a niektóre opinie na necie mówiły, że mały wybór jedzenia na wszystkie dania, zwłaszcza na śniadanie. Ja na obiad nie mogłam się zdecydować czego spróbować, bo wszystko aż patrzyło na mnie z tych półmisków ! A co do śniadania, to nie wiem czego ludzie by chcieli? Jeśli są jajka w postaciach wszelkich (jajecznice, sadzone itd. itp.), wędliny, kiełbaski, sery, naleśniki, warzywa, jogurty, płatki, pieczywo, rogaliki wszelaki, dżemy, to ja się pytam, co więcej można zjeść na śniadanie? Liczyli na płonące prosię?


Ciekaw czy Siempre już jest mamusią?
hahaha no dokładnie! Ja jak byłam w Tunezji to tam było wszystko na śniadanie i jeszcze więcej co można sobie wymyślić, a dziewczyna stwierdziła, że mogłoby być więcej do wyboru bo ileż można jeść płatki (?!) jakaś ślepa chyba była...

No właśnie ma ktoś wiadomości od Siempre???
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 20:58   #1190
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre - to daj nam koniecznie znać, jak coś będzie wiadomo


Gosia - To tak jest chyba z ludźmi, którzy jada na wakacje tylko jeść My mieliśmy taką parkę na Fuercie. Byli w podróży poślubnej. Później się przed nimi chowaliśmy hahahaha Laska raz jak siedliśmy razem na drinku, to miała rozkminę przez pół godziny, że na necie hotel ma 4*, a że ona jest pewna, że czytała , że to jednak 4,5* My tylko z TŻem popatrzyliśmy na sobie i myśleliśmy, że padniemy! Tylko sobie pomyślałam, żeby koniecznie obtagowała hotel na FB i dopisała, że to pół gwiazdki JEST! Żeby nie było, że nie! I oni kuźwa pamiętam jak siedzieli koło nas nieraz na obiedzie i gość normlanie całą kurę potrafił sobie na talerz władować i jeszcze iść po ileś tam dokładek, ale narzekali, że wybór w sumie średni... :P Pamiętam, że na koniec się ważyli i każdemu wyszło podobno po kilka kilo więcej po wakacjach na wadze
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2015-04-14 o 20:59
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:03   #1191
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Pewnie, ze wam dam znać forumowe ciotki musza wiedzieć.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:19   #1192
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Siempre - to daj nam koniecznie znać, jak coś będzie wiadomo


Gosia - To tak jest chyba z ludźmi, którzy jada na wakacje tylko jeść My mieliśmy taką parkę na Fuercie. Byli w podróży poślubnej. Później się przed nimi chowaliśmy hahahaha Laska raz jak siedliśmy razem na drinku, to miała rozkminę przez pół godziny, że na necie hotel ma 4*, a że ona jest pewna, że czytała , że to jednak 4,5* My tylko z TŻem popatrzyliśmy na sobie i myśleliśmy, że padniemy! Tylko sobie pomyślałam, żeby koniecznie obtagowała hotel na FB i dopisała, że to pół gwiazdki JEST! Żeby nie było, że nie! I oni kuźwa pamiętam jak siedzieli koło nas nieraz na obiedzie i gość normlanie całą kurę potrafił sobie na talerz władować i jeszcze iść po ileś tam dokładek, ale narzekali, że wybór w sumie średni... :P Pamiętam, że na koniec się ważyli i każdemu wyszło podobno po kilka kilo więcej po wakacjach na wadze
hahahah uwielbiam takich ludzi nie masz czasem numeru tel do nich, bo szukam znajomych hahahah

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Pewnie, ze wam dam znać forumowe ciotki musza wiedzieć.
ooo a już myślałam, że może nie masz czasu, a tu jednak synek leń a kiedy teraz jakaś wizyta w szpitalu?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:28   #1193
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
hahahah uwielbiam takich ludzi nie masz czasem numeru tel do nich, bo szukam znajomych hahahah


A daj spokój! JA na początku się cieszyłam, bo poznaliśmy ich w sumie przy recepcji zaraz na początku podczas check-in. Byliśmy sami (jak zawsze), więc myślę sobie 'O fajnie! Będzie jakieś towarzystwo na wieczór czy coś'. No to jak się później odezwali to..... No i musieliśmy się później ukrywać, bo oni się chcieli przyjaźnić hahahah Także numeru nie mam Nawet jakby był gdzieś zapisany, to by pewnie spłonął na stosie razem z telefonem!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:50   #1194
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

[QUOTE=talkative2;51042326]A daj spokój! JA na początku się cieszyłam, bo poznaliśmy ich w sumie przy recepcji zaraz na początku podczas check-in. Byliśmy sami (jak zawsze), więc myślę sobie 'O fajnie! Będzie jakieś towarzystwo na wieczór czy coś'. No to jak się później odezwali to..... No i musieliśmy się później ukrywać, bo oni się chcieli przyjaźnić hahahah Także numeru nie mam Nawet jakby był gdzieś zapisany, to by pewnie spłonął na stosie razem z telefonem! [/QUOTE]
hahahah szkoda, że nie ma opcji "lubię to"
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 20:38   #1195
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

siempre - ja też trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wieści

a tak btw - pozdro z Gdańska
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 07:20   #1196
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia -

Paula - ooo jak fajnie lubię Gdańsk najbardziej z Trójmiasta praca czy wakacje?

Ja dzisiaj mam powrót do szkoły haha zaczynam to NVQ z doskonalenia biznesu. Mam 6 godzin zajęć i wykładów biorę zeszycik i lecę ! :P
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:04   #1197
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

O godz. 0.20 urodzil się Bartus 57 cm, 3390 g
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:07   #1198
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre, gratulacje mamusiu dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:10   #1199
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
O godz. 0.20 urodzil się Bartus 57 cm, 3390 g
GRATULACJE
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 12:28   #1200
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Siempre - wspaniale! Buziaki dla was!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 15:13:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.