pierwszy casting - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-05, 00:04   #1
piiotrek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Talking

pierwszy casting


Witam nie wiem czy tego posta umieszczamwe wlasciwym miejscu ale mam nadzieje ze mi pomozecie Wybieram sie na pierwszy moj casting fotomodeling i chcialem sie zapytam was jak mam sie przygotowac czy pojsc do solarium opalic troche cialo co fryzjera pojsc itd czy mozecie mi jakos pomoc poradzic ?? z groy bardzo Dziekuje
piiotrek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 00:14   #2
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: pierwszy casting

oczywiscie ze cos doradzimy ale najpier musialbys nam pokazac siebieczyli wkleic jakas ftke wtedy latwiej bedzie cokolwiek doradzic!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 00:50   #3
piiotrek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Talking Dot.: pierwszy casting

problem w tym ze niemam fotki na kompie ;/ no to nie fajnie ale juz wiem porobie fotki sobie jak najszybciej i wkleje jak juz beda
piiotrek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 01:28   #4
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: pierwszy casting

a jesli nie to postaraj dokladnie siebie opisac
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 07:45   #5
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: pierwszy casting

hmmm casting powiadasz ... Mam nadzieję, że wiesz jak się prawidłowo pielęgnuje skórę Tonik, krem, żel do mycia, maseczka to podstawa O tej ostatniej nie zapomnij dzień przed "dniem 0" Skóra nie może się łuszczyć, musi być nawilżona !!! Ewntualnie możesz przed wyjściem na casting zafundować sobie maseczkę usuwającą oznaki zmęczenia ( np. planet essence z dax cosmetics w bordowej saszetce ). Jeśli chodzi o solarium to jeśli jesteś przerażliwie blady to idż, ale raz i krótko, a nie na 20m. Nie wchodzi w grę nienaturalna, pomarańczowa opalenizna bo Cię skreślą na samym początku, a chyba tego nie chcesz. Jeśli by Cię pytali czy chodzisz na solarium to najlepiej jakbyś powiedział, że nie ale jeśli będzie trzeba to się poświęcisz Co do włosów to pamiętaj o odżywkach po myciu, a jeden dzień przed zafunduj sobie maseczkę Włosów nie farbuj, nie rozjaśniaj . Możesz iść do fryzjera, ale nie zmieniaj diametralnie uczesania, bo może to nie wyjść na twoją korzyść. Podetnij tylko końcówki , i nie ścinaj zbytnio włosów, bo jeśli będą chcieli je ściąc to Cię wyślą do stylisty, a nóż szukają modelów z dłuższymi włosami ( tacy są obecnie modni ). A i ani się waż przyjść w makijażu - zostaw pudry, bronzery, tusze czy błyszczyki Makijaż nie jest na castingu widziany nawet u kobiet ... Zrób sobie manikiur i pedikiu,r ale paznokci nie maluj Idż na spacer przed castingiem jeśli będziesz mieć czas- to Cię dotleni,lepiej będiziesz wyglądać. Pamiętaj o ruchu, poćwicz lub popływaj W takie mrozy pamiętaj o pomadce ochronnej do ust. To chyba wszystko. Jeśli mi się coś przypomni to napiszę. Powodzenia

Edytowane przez mania19
Czas edycji: 2006-02-05 o 09:51
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 08:17   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: pierwszy casting

Po co do rad "jak się przygotować do castingu" potrzebne komuś jego zdjęcie. Czyżbyśmy chciały oceniać, czy się nadaje?


Jak dla mnie, powinieneś wyglądać naturalnie. Solarium, jak powiedziała Mania19, tylko żeby wyglądać zdrowiej. Powodzenia
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 09:57   #7
piiotrek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Talking Dot.: pierwszy casting

wow Dziekuje za wszystkie wskazowki NAPEWNO z nich skorzystam DZIEKUJE DZIEKUJE jeszcze raz
piiotrek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 11:51   #8
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: pierwszy casting

Cytat:
Napisane przez margitta
Po co do rad "jak się przygotować do castingu" potrzebne komuś jego zdjęcie. Czyżbyśmy chciały oceniać, czy się nadaje?
po to zeby doradzic co ten ktos powinien zmienic aby korzystniej wygladal a nie do oceniania chyb a o to prosil skad mam wiedziec czy dana osba m apojsc na solarium do fryzjera etc jak nie wiem kompletnie jak ktos wyglada samobojstwo poddawac sie radom osoby ktora nie widziala mnie na oczy...coz za zgryzliwosc....
__________________
Laura
4.01.2007


Edytowane przez marti86
Czas edycji: 2006-02-05 o 11:54 Powód: bledzik
marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 12:59   #9
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: pierwszy casting

Nie ma za co Zawsze do usług
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.