Rossmann cz. XXXIV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-16, 10:48   #421
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Nie ma już promocji wczoraj byłam w drogerii ale same ciemne zostały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No promocji już od dawna nie ma. Ja kupiłam zapas bo cena była super atrakcyjna ja używam odcień 23.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 10:57   #422
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Używa ktoś bb misha? On taki super jest jak o nim piszą ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wszystko zależy jaką masz skore. Jeżeli tłustą, skłonną do zapychania to może Ci się nie sprawdzić, bo krem jest dosyć treściwy i szybko się wyświęca. Mam skore normalna i u mnie sprawdza się rewelacyjnie od lat.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 11:10   #423
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
A aktywowałaś kupon? No i w liście+ musi być minimum 5 produktów.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Ależ mnie wkurza ta nowa aplikacja. Jest tak nieczytelna, a przy tym niesamowicie się muli. Strasznie to Rossmann skopał, poprzedni wersja była o niebo lepsza i człowiek ogarniał te promocje, rabaty, a teraz małpi gaj....
Dokładnie, to jest jakaś masakra. Długo nie chciało mi się w ogóle robić doktoratu z nowej apki i promocji, czytałam tylko co tu piszecie. Dobra, wzięłam się, dodałam 5 produktów do tej listy + (na dodatek "plus" już mam alergię, to tak przy okazji), wszystkie były w cenach promocyjnych i dokładnie NIC sie nie zmieniło, policzyło tylko taki rabat jaki byłby gdybym normalnie pojedynczo to kupiła w sklepie, nic ponadto, w takim razie gdzie tu sens???
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:09   #424
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Dokładnie, to jest jakaś masakra. Długo nie chciało mi się w ogóle robić doktoratu z nowej apki i promocji, czytałam tylko co tu piszecie. Dobra, wzięłam się, dodałam 5 produktów do tej listy + (na dodatek "plus" już mam alergię, to tak przy okazji), wszystkie były w cenach promocyjnych i dokładnie NIC sie nie zmieniło, policzyło tylko taki rabat jaki byłby gdybym normalnie pojedynczo to kupiła w sklepie, nic ponadto, w takim razie gdzie tu sens???
Też liczyłam że naliczy się jakaś super cena a rabatu przy zakupach za 100 zł wyszło ok 0,30 zł... Śmieszne kupić i tak kupiłam bo musiałam no ale bez przesady. Reklamować się tyle...

Choć nie powiem ta opcja 2+2 w kuponach mi się podoba. Wiem że skorzystam. Lubiłam ten rodzaj promocji jak był wcześniej raz na jakiś czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:11   #425
calineczka_dwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 76
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Byłam w rossmannie zrealizować listę plus w promocji 2+2. Na aplikacji pokazywało cenę ok ale na kasie wchodziły im normalne ceny. Zrobiła się kolejka na kilkanaście osób, kasjerki same nie wiedziały jak to zrealizować w końcu po metodzie prób i błędów jakoś do tego doszły i czekam właśnie 15 minut aż mi się aktywuje rabat straszna jest ta nowa aplikacja, kolejny raz nie skorzystam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka_dwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:19   #426
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
A aktywowałaś kupon? No i w liście+ musi być minimum 5 produktów.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Ależ mnie wkurza ta nowa aplikacja. Jest tak nieczytelna, a przy tym niesamowicie się muli. Strasznie to Rossmann skopał, poprzedni wersja była o niebo lepsza i człowiek ogarniał te promocje, rabaty, a teraz małpi gaj....
Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Też liczyłam że naliczy się jakaś super cena a rabatu przy zakupach za 100 zł wyszło ok 0,30 zł... Śmieszne kupić i tak kupiłam bo musiałam no ale bez przesady. Reklamować się tyle...

Choć nie powiem ta opcja 2+2 w kuponach mi się podoba. Wiem że skorzystam. Lubiłam ten rodzaj promocji jak był wcześniej raz na jakiś czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale chociaż 30 groszy, u mnie nic, zero
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 12:41   #427
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
Byłam w rossmannie zrealizować listę plus w promocji 2+2. Na aplikacji pokazywało cenę ok ale na kasie wchodziły im normalne ceny. Zrobiła się kolejka na kilkanaście osób, kasjerki same nie wiedziały jak to zrealizować w końcu po metodzie prób i błędów jakoś do tego doszły i czekam właśnie 15 minut aż mi się aktywuje rabat straszna jest ta nowa aplikacja, kolejny raz nie skorzystam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, coś mi mówiło, żeby jeszcze nie chodzić na zakupy z kuponem, bo pewnie nie będzie coś wchodzić. A miałaś tylko te 4 rzeczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 13:40   #428
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
Wow, coś mi mówiło, żeby jeszcze nie chodzić na zakupy z kuponem, bo pewnie nie będzie coś wchodzić. A miałaś tylko te 4 rzeczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do tych 4 rzeczy, trzeba mieć jeszcze 5 innych. Masakra, właśnie Panie w sklepie na to wpadły bo nikomu nie wchodziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Ja tak samo, kręcę się 15 minut po sklepie. Żenada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 13:41   #429
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Do tych 4 rzeczy, trzeba mieć jeszcze 5 innych. Masakra, właśnie Panie w sklepie na to wpadły bo nikomu nie wchodziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Ja tak samo, kręcę się 15 minut po sklepie. Żenada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żartujesz? Czyli jak chciałabym skorzystać z tego kuponu 2+2 to mam kupić łącznie 9 rzeczy?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 13:43   #430
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Do tych 4 rzeczy, trzeba mieć jeszcze 5 innych. Masakra, właśnie Panie w sklepie na to wpadły bo nikomu nie wchodziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Ja tak samo, kręcę się 15 minut po sklepie. Żenada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba powariowali całkowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 13:43   #431
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja zrealizowałam z rana jeden kupon 2+2 (wiem, że te kupony obowiązywać będą aż do końca grudnia, ale co tam... ), no i powiem Wam, że poszło bezproblemowo, rabat wszedł od razu. Jedyny kłopot mam taki, że ten kupon mi nie zniknął z aplikacji, wisi tak od 8 rano że mam 14 dni na realizację, lista produktów też mi się nie wyzerowała. Nie wiem dlaczego tak, bo za pierwszym razem kiedy robiłam zakupy z listą, to natychmiast wyrzuciło mi je z listy. No ale nie będę się przejmować, ważne że ładnie zrabatowało na paragonie - miałam 4 produkty w tej samej cenie.

I irytuje mnie to, że trzeba 15 minut czekać na wejście rabatu. Akurat teraz pamiętałam i zatwierdziłam jeszcze siedząc w domu, ale już widzę ile razy zapomnę w przyszłości.
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-16, 13:51   #432
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
No chyba powariowali całkowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Żartujesz? Czyli jak chciałabym skorzystać z tego kuponu 2+2 to mam kupić łącznie 9 rzeczy?
Próbowalysmy różne kombinacje i weszło dopiero wtedy gdy miałam 9 produktów na liście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 13:57   #433
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Próbowalysmy różne kombinacje i weszło dopiero wtedy gdy miałam 9 produktów na liście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tak to ma działać to ja podziękuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 14:00   #434
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Widziałyście już? Mnie się to akurat podoba. Kraków czeka na takie zmiany, szczególnie refill station i produkty lokalne: https://businessinsider.com.pl/finan...-lodzi/e6jt6nz
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 14:05   #435
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Widziałyście już? Mnie się to akurat podoba. Kraków czeka na takie zmiany, szczególnie refill station i produkty lokalne: https://businessinsider.com.pl/finan...-lodzi/e6jt6nz
Właśnie wyszłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Mnie się lista wyzerowala i nie mam już swojego kuponu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 21:13   #436
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Dokładnie, to jest jakaś masakra. Długo nie chciało mi się w ogóle robić doktoratu z nowej apki i promocji, czytałam tylko co tu piszecie. Dobra, wzięłam się, dodałam 5 produktów do tej listy + (na dodatek "plus" już mam alergię, to tak przy okazji), wszystkie były w cenach promocyjnych i dokładnie NIC sie nie zmieniło, policzyło tylko taki rabat jaki byłby gdybym normalnie pojedynczo to kupiła w sklepie, nic ponadto, w takim razie gdzie tu sens???
Ja miałam 5 rzeczy, ale wszystkie w koszyku z cenami promocyjnymi i sumuje ceny regularne, a w zależności co wrzuciłam to miałam 24, 30, albo nawet 40 zł rabatu z groszami. Tylko to od ceny regularnych, więc rabat z listą+ był tak naprawdę niewiele większy niż rabaty jakie wychodziły z obniżek bez listy. Np. teraz mam rzeczy za 107,45 zł suma rabatów 22,50 a po sprawdzeniu 24,33 zł. Zmusza to do zakupu 5 rzeczy, a dodatkowa zniżka to tylko 1,83 zł Jeszcze nie skorzystałam, bo liczę i liczę jak zrobić korzystnie cenowo zakupy, ale chyba mnie to pokona. Ja zazwyczaj też kupuję max 3 rzeczy, teraz mi się uzbierało kilka i jeszcze promki na nie są. Faktycznie mniej intuicyjna, to sprawdzanie rabatu się tnie, trzeba dużo klikać żeby np. do karty dojść. Och ale mi zmiana...
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 21:36   #437
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Catoline Pokaż wiadomość
I irytuje mnie to, że trzeba 15 minut czekać na wejście rabatu. Akurat teraz pamiętałam i zatwierdziłam jeszcze siedząc w domu, ale już widzę ile razy zapomnę w przyszłości.
Chodzi o to, żeby zatrzymać klientkę w sklepie na dłużej i aby wrzuciła coś jeszcze do koszyka. Myślę, że założyli, że część klientek będzie aktywowała kupony już na miejscu w sklepie, a w czasie czekania będą się przechadzały między regałami i coś jeszcze wybiorą. A to batonik bo zgłodnieją, a to szminkę, bo ma ładny kolor, a tu jakaś promocja i żal nie skorzystać. Wbrew pozorom całkiem spora część klientów kupuje pod wpływem chwili, pod wpływem emocji.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 05:27   #438
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja się cieszę ze zmian w R. W moim R jest dostępne kilkanaście maseczek Garnier, po 0.99 zl. Ale chyba na zapleczu. Mogę dodać je do koszyka ale co z tego jak mi je usuwa automatycznie, jak wybiorę odbiór w sklepie to juz ich nie ma w koszyku. W sklepie ani jednej sztuki. Kupiłam tylko szczotkę do włosów, nie będę nic dobierać na siłę dla rabatu 1,8. Więcej zaoszczędzone będzie jak tam nic nie kupię. W tych ich cenach niech się cmokną. Zrobiłam zamówienie z yves rocher za 140 zl mam 2 szampony, 10 żeli pod prysznic, peeling i perfumy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 05:31   #439
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

niech Rossmann zrobi ceny niskie to ludzie zaczna kupować, albo wyprzedaże po 1-4zł i wyczyszczą im ludzie magazyny i tak się nahapali w Polandii
marketingowcy zawalili sprawę, niech się uczą od H..be- jak jest promocja np. 2+1, to nie zawyżają cen, a WRĘCZ ROBIĄ CENY PROMOCYJNE!!!! i naliczają się te ceny promocyjne 2+1,Dla roska to kosmos nie do przeżycia

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2020-06-17 o 05:35
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 08:23   #440
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
niech Rossmann zrobi ceny niskie to ludzie zaczna kupować, albo wyprzedaże po 1-4zł i wyczyszczą im ludzie magazyny i tak się nahapali w Polandii
marketingowcy zawalili sprawę, niech się uczą od H..be- jak jest promocja np. 2+1, to nie zawyżają cen, a WRĘCZ ROBIĄ CENY PROMOCYJNE!!!! i naliczają się te ceny promocyjne 2+1,Dla roska to kosmos nie do przeżycia
Oni mają zachodnie ceny, a nic wybitnego nie sprzedają, ot zwykle żele, czy kolorówkę. No sorry jest superpharm, częste promocje -40% -50%, Hebe z za☠☠☠istymi kosmetykami, które działają a nie Bielendy dla zapachu. Serio mam kupić 9 rzeczy by mi wszedł ich wrzód czyli rabat złoty pięćdziesiąt, 2+2 🤣 moze lepiej jak w lidlu, 8+8 gratis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 09:44   #441
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Czytam komentarze na fb i Rossmann pisze że trzeba dodać do tych 2+2 jedna rzecz, żeby było 5. Tylko chyba dobrze trzeba trafić, bo sporo ludzi miało problem i po dodaniu dopiero trzeciego rodzaju produktu się udało..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Czyli mam nadzieję że nie jest tak jak ja wczoraj pisałam i ja miałam pecha że mój rabat pojawił się dopiero przy ostatnim produkcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 09:59   #442
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

To ja chyba miałam jakiegoś wielkiego farta, bo mi rabat wszedł od razu na te 4 produkty, jeszcze zanim zeskanowałam piątą rzecz z listy (swoją drogą według regulaminu aplikacji to tej piątej rzeczy wcale brać nie trzeba, by uzyskać rabat z listą, ale już nie kombinowałam i zostawiłam sobie żeby nie robić maniany w sklepie i się z czymś cofać).

I jestem finalnie zadowolona z zakupów, wyszło mi jakbym miała na każdy produkt 50% rabatu.

A z tym czekaniem 15 minut, to sprytne i pewnie faktycznie pomyślane, żeby ktoś połaził i jeszcze coś kupił. No ale ja to bym po prostu chyba wyszła i wróciła później zamiast szukać nie wiadomo za czym. Może też dlatego, że Rosska mam bardzo blisko domu i pójść mogę w każdej chwili.
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 10:36   #443
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Na fb Rossmanna ktoś wrzucił info, że trzeba mieć 5 produktów na liście, żeby wszedł rabat 2+2 ale że nie trzeba kupować tego 5 tylko 4. Ja już nic nie kumam, dziwne to wszystko.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 10:40   #444
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja nie wiem czy oni sami ogarniają. Szkoda mi pracowników, bo ciągle zmiany bez wyjaśnienia tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 10:44   #445
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Czy trzeba mieć włączony internet w drogerii, czy wystarczy że zeskanuje się skan karty jak do tej pory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 11:52   #446
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Mam cerę suchą i używam podkładu Bourjois Healthy Mix. Niestety podkład zbiera mi się w załamaniach i zmarszczkach. Czy lepiej na problematyczne miejsca nałożyć bazę pod cienie czy może sprawdzi się baza pod podkład Bourjois HMix stosowana punktowo?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 12:48   #447
Catoline
Przyczajenie
 
Avatar Catoline
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 15
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Na fb Rossmanna ktoś wrzucił info, że trzeba mieć 5 produktów na liście, żeby wszedł rabat 2+2 ale że nie trzeba kupować tego 5 tylko 4. Ja już nic nie kumam, dziwne to wszystko.
Ja to rozumiem tak jak regulamin samej apki, że wrzucasz w domu do koszyka 5 produktów, a jednego możesz wcale nie kupić, a jednak rabat się wbije (choć może być niższy po odjęciu tej jednej rzeczy).

Czyli do listy dodajemy 4 produkty, które nas interesują i jakiś jeden tak o, a potem go nie bierzemy w sklepie i kupujemy tylko te 4. Ot co.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
Czy trzeba mieć włączony internet w drogerii, czy wystarczy że zeskanuje się skan karty jak do tej pory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może być sam skan.
Catoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 15:37   #448
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Znalazłam dziś w rosku 30 zł.
Moze w waszych rsmn też będzie IMG_20200617_162740.jpgIMG-20200617-WA0029.jpg
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 15:52   #449
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Ja ostatnio kupiłam dwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 16:20   #450
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Rossmann cz. XXXIV

Też kupiłam dwa jeden dla kumpeli, bo aktualnie używam i mam jeszcze. Czyli w innych miastach też jest
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-26 12:17:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.