"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-27, 21:34   #1351
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88165359]Moje osobiste odczucie względem niej było takie, że od samego początku wydała mi się bardzo nienaturalna z zachowania - samo to jej nagranie video, modulowanie głosu, ckliwe i niewinne minki i uśmiechy. Sztucznie natchniona. Dziewczyna w porządku, pomimo wszystko, bo nikomu tym krzywdy nie robiła, ale taką nieszczerość publika wyczuwa, nawet nieświadomie, i stąd może reakcje są takie, a nie inne.[/QUOTE]Tak, być może. Niemniej jednak jest jakaś inna niż reszta, i tym mnie zachwyciła. No ale ja nie rolnik
Facetów nie ma sensownych. Nadal Maciej niezawodzi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 21:40   #1352
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Tak, być może. Niemniej jednak jest jakaś inna niż reszta, i tym mnie zachwyciła. No ale ja nie rolnik
Facetów nie ma sensownych. Nadal Maciej niezawodzi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyobrażasz sobie dziewczynę w sukience w kwiaty i w skarpetkach do pół łydki w paski na wsi?? Albo na mszy w kościele? Bo ja nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 21:58   #1353
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wyobrażasz sobie dziewczynę w sukience w kwiaty i w skarpetkach do pół łydki w paski na wsi?? Albo na mszy w kościele? Bo ja nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie. Ona była inna. Taka niespotykana, ale absolutnie nie na wieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 22:45   #1354
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:28
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 06:38   #1355
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Wśród wybranych w pierwszej rundzie przez rolniczke był jeden z cofniętą szczęką. Aż nie wierzę że na to zwróciłam uwagę no ale koniec końcem został odrzucony więc teoria inceli się potwierdziła sorry ale ta Magda to głupia gąska że wybrała takiego aktorzynę,przecież facet jest sztuczny w zachowaniu że aż oczy bolą. Dziadek najgorszy ze wszystkich edycji, powoli zaczynam podejrzewać że produkcja ich specialnie kreuje na takich erotomanów ku uciesze gawiedzi
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 08:27   #1356
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Już wyczuwam dramy i dramaciki. Byłam mega zażenowana Józkiem, jeszcze te babki takie rozanielone i gotowe o niego walczyć. Widać, że nie patrzy za bardzo na wnętrze, ma jeden typ urody upatrzony i wybiera blondyneczki.

Dalej trzymam stronę za Maćkiem, to pytanie o temat pracy wg mnie wprowadziło trochę luzu i śmiechu, bo wiadomo że nikt by tego nie zapamiętał. Moim zdaniem ma najfajniejsze dziewczyny.

Dawid pewnie koniec końców będzie z Martynką. Niby fajne dziewczyny, ale czy kawaler nic nie odstawi to zobaczymy.

Paweł neutralnie, chyba wszystkie dziewczyny do jego pasują po równo.

No i Magda. Tyle listów, a taki wybór. Nie wydaje mi się, żeby z tego wyszło coś na dłużej.

Szybko mi ten odcinek przeleciał, wstęp mamy za sobą, zobaczymy co się będzie działo na gospodarstwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 08:56   #1357
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak jak pisałem, on tę Karolinę od początku uważał za wygraną. Już przy listach. Także mnie irytowało, że będzie brał 3, a nie jedną.

Ciekawe czy będzie nam dane normalnie oglądać odcinki, czy znowu np. 11 października i 15 listopada ważniejszy będzie mecz towarzyski reprezentacji "nowego Górskiego".
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-28, 09:20   #1358
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Dalej trzymam stronę za Maćkiem, to pytanie o temat pracy wg mnie wprowadziło trochę luzu i śmiechu, bo wiadomo że nikt by tego nie zapamiętał. Moim zdaniem ma najfajniejsze dziewczyny.
wprowadziłoby trochę luzu, gdyby sam pokazał, że też go nie pamięta albo że promotor/komisja też nie pamiętała czy coś.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 09:49   #1359
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Tak jak pisałem, on tę Karolinę od początku uważał za wygraną. Już przy listach. Także mnie irytowało, że będzie brał 3, a nie jedną.

Ciekawe czy będzie nam dane normalnie oglądać odcinki, czy znowu np. 11 października i 15 listopada ważniejszy będzie mecz towarzyski reprezentacji "nowego Górskiego".
11 października nie będzie Rolnika będzie mecz
Programu na listopad jeszcze nie ma to nie wiadomo

też byłam przekonana że Maciej bedzie na tyle uczciwy że wybierze tylko nauczycielkę, a tu zaskoczenie. Szkoda tych 2 dziewczyn bo wyjatkowo sympatyczne, jeszcze wtedy nie wiedziały ze tracą czas.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 09:53   #1360
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Coś mi nie pasuje z tą nauczycielką, nie wiem co, ale czuję że coś tam wyjdzie i będzie się działo

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 09:59   #1361
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Coś mi nie pasuje z tą nauczycielką, nie wiem co, ale czuję że coś tam wyjdzie i będzie się działo

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
Mi również, ale i w Maćku coś też mi nie pasuje. Dlatego szkoda tych 2 pozostałych dziewczyn, bo nie dość że naprawdę ładne i to wydają się bardzo sympatyczne i chyba serio traktuja program.
A swoja drogą wszędzie sie nabijaja w komentarzach ile to razy padło wczoraj słowo "doktorant" Motyw przewodni u Macieja.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-28, 10:02   #1362
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Coś mi nie pasuje z tą nauczycielką, nie wiem co, ale czuję że coś tam wyjdzie i będzie się działo

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
Mi też ona nie podchodzi. Jakąś grę w jej oczach widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 10:03   #1363
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

To jest tak koleżanka/kuzynka Seweryna z poprzedniej edycji. To nic dziwnego, że jest podejrzana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 10:04   #1364
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
To jest tak koleżanka/kuzynka Seweryna z poprzedniej edycji. To nic dziwnego, że jest podejrzana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ona.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 11:33   #1365
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Coś mi nie pasuje z tą nauczycielką, nie wiem co, ale czuję że coś tam wyjdzie i będzie się działo

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
Powtórzę jeszcze raz: w przypadku np. nauczycielek czy pielęgniarek trzeba szczególnie uważać. Najlepiej unikać kobiet reprezentujących takie zawody.
Laska jest dziwna. Założę się, że ma bogatą historię łóżkowych partnerów. Teraz szuka sobie spokojnego beciaka w typie Maciusia, który podkreśla swój śmieszny doktoracik jakby był następcą Einsteina.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 11:38   #1366
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Właśnie obejrzałam i mam tylko jeden komentarz: WTF z Józkiem i tymi babami? Jak to możliwe, że on tak na legalu, przy kamerach i osobach z produkcji, a pewnie też przy Marcie maca swoje kandydatki po piersiach i tyłkach i NIKT NIE REAGUJE? Czy nikomu z ekipy nie przyjdzie do głowy, że to molestowanie? To, że te kobiety nie dały mu w ryj może wynikać z wielu powodów, niekoniecznie z radości, że obcy chłop je maca. Czasami żeby zareagować odpowiednio potrzebne jest wsparcie lub chociaż poczucie zrozumienia u osób trzecich, a gdy wszyscy patrzą, cieszą gęby i traktują macanki jako coś ok, to nieobyta, nieprzyzwyczajona do nowej sytuacji kobieta potrafi siedzieć cicho i udawać, że naprawdę jest ok.
Nie wiem, czy tak było w tym przypadku, ale mogło być. To powinno wystarczyć, żeby ktoś przerwał ten żenujący spektakl obłapiania "towaru" przez starego durnego dziada.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 11:50   #1367
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam i mam tylko jeden komentarz: WTF z Józkiem i tymi babami? Jak to możliwe, że on tak na legalu, przy kamerach i osobach z produkcji, a pewnie też przy Marcie maca swoje kandydatki po piersiach i tyłkach i NIKT NIE REAGUJE? Czy nikomu z ekipy nie przyjdzie do głowy, że to molestowanie? To, że te kobiety nie dały mu w ryj może wynikać z wielu powodów, niekoniecznie z radości, że obcy chłop je maca. Czasami żeby zareagować odpowiednio potrzebne jest wsparcie lub chociaż poczucie zrozumienia u osób trzecich, a gdy wszyscy patrzą, cieszą gęby i traktują macanki jako coś ok, to nieobyta, nieprzyzwyczajona do nowej sytuacji kobieta potrafi siedzieć cicho i udawać, że naprawdę jest ok.
Nie wiem, czy tak było w tym przypadku, ale mogło być. To powinno wystarczyć, żeby ktoś przerwał ten żenujący spektakl obłapiania "towaru" przez starego durnego dziada.
Pod jednym ze zdjęć na Facebooku ktoś wrzucił komentarz w stylu :"czemu usuwacie nieprzychylne komentarze dotyczące zachowania Józefa?"

Odpowiedzieli:" komentarze były w złym tonie, obrażały uczestnika".

Ktoś:" to trzeba było już na etapie montowania odcinka wyciąć te sceny, gdy Józef bezkarnie maca inne kobiety, żenada. Nakręciliscie o nim materiał ku uciesze gawiedzi, a teraz zdzwiiweni, że się hejt polał".

Bardzo słuszna uwaga...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 12:05   #1368
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

1. Uważam, że zachowanie Józka było niesmaczne.
2. Wmawianie, że kobiety po 40-tce i starsze to jak niedoświadczone 18-latki jest słabe. Nie traktujmy dorosłych ludzi jak dzieci, które trzeba przed wszystkim chronić. Nawet przed nimi samymi.

One miały swoje buzie i możliwość zakomunikowania, że Józio powinien trzymać łapki przy sobie. Za to zauważyłem głównie... zazdrość, kiedy najstarszy z uczestników flirtował i obłapiał inne kobiety.

Wizażanki, w większości jesteście młode, pewnie o siebie dbacie (40+ to też może być laska za którą niejeden się obejrzy na ulicy) i nie rozumiecie w pełni tego, że np. w pewnym wieku kompletnie traci się zainteresowanie mężczyzn. Jeśli uczestniczki uznały Józefa za atrakcyjnego, to im pochlebiają jego zaloty, a nie czują się zażenowane, obrażone. Jego nie traktują jako "creepy" tak jak wy to robicie.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 12:29   #1369
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Powtórzę jeszcze raz: w przypadku np. nauczycielek czy pielęgniarek trzeba szczególnie uważać. Najlepiej unikać kobiet reprezentujących takie zawody.
Laska jest dziwna. Założę się, że ma bogatą historię łóżkowych partnerów. Teraz szuka sobie spokojnego beciaka w typie Maciusia, który podkreśla swój śmieszny doktoracik jakby był następcą Einsteina.
Czemu należy unikać takich kobiet? Jestem ciekawa, bo sama niedługo zostane pielęgniarka może zdążę jeszcze ostrzec TŻta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-28, 12:48   #1370
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Czemu należy unikać takich kobiet? Jestem ciekawa, bo sama niedługo zostane pielęgniarka może zdążę jeszcze ostrzec TŻta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizażanka, która pisała komentarz o pielęgniarkach chyba za dużo naoogladała się chłopaków do wzięcia tam jeden starszy pan właśnie wysnuł taki wniosek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 12:49   #1371
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam i mam tylko jeden komentarz: WTF z Józkiem i tymi babami? Jak to możliwe, że on tak na legalu, przy kamerach i osobach z produkcji, a pewnie też przy Marcie maca swoje kandydatki po piersiach i tyłkach i NIKT NIE REAGUJE? Czy nikomu z ekipy nie przyjdzie do głowy, że to molestowanie? To, że te kobiety nie dały mu w ryj może wynikać z wielu powodów, niekoniecznie z radości, że obcy chłop je maca. Czasami żeby zareagować odpowiednio potrzebne jest wsparcie lub chociaż poczucie zrozumienia u osób trzecich, a gdy wszyscy patrzą, cieszą gęby i traktują macanki jako coś ok, to nieobyta, nieprzyzwyczajona do nowej sytuacji kobieta potrafi siedzieć cicho i udawać, że naprawdę jest ok.
Nie wiem, czy tak było w tym przypadku, ale mogło być. To powinno wystarczyć, żeby ktoś przerwał ten żenujący spektakl obłapiania "towaru" przez starego durnego dziada.
Mnie też zdziwiło, że żadna z kobiet nie zareagowała. To że telewizja karmi się tanią sensacją to wiadomo. Ale ze same kobiety się na to zgodziły, to już szok. Nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 12:57   #1372
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
Wizażanka, która pisała komentarz o pielęgniarkach chyba za dużo naoogladała się chłopaków do wzięcia tam jeden starszy pan właśnie wysnuł taki wniosek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mhm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mnie też zdziwiło, że żadna z kobiet nie zareagowała. To że telewizja karmi się tanią sensacją to wiadomo. Ale ze same kobiety się na to zgodziły, to już szok. Nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nie. One się jakoś bardzo nie opierały. Chyba, że musiały tak zagrać. Kto wie jak było do końca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 12:59   #1373
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
2. Wmawianie, że kobiety po 40-tce i starsze to jak niedoświadczone 18-latki jest słabe. Nie traktujmy dorosłych ludzi jak dzieci, które trzeba przed wszystkim chronić. Nawet przed nimi samymi.
Nigdzie nie napisałam, że babki 60+ są niedoświadczone życiowo czy seksualnie, tylko że po raz pierwszy trafiły na plan zdjęciowy, przed kamery, lampy, mikrofony. Taka sytuacja może potężnie onieśmielać nieobyte osoby, a jeśli cała ekipa dobrze się bawi przy zachowaniach, które powinny być ucięte od razu w momencie pojawienia się (nie tylko przez ofiary molestowania, ale przede wszystkim przez świadków z produkcji), to babki mogły chcieć się dostosować. Jak widać, nie są to tytanki intelektu, być może nie umiały zareagować inaczej.
I tak, widzę oczywiście, że jedna sama zaczęła się ocierać o tego typa, a potem robiła miny, gdy obłapiał inną. Być może mamy tu do czynienia z osobami wartymi siebie i nikt nie został skrzywdzony, co jednak nie zmienia faktu, że produkcja i Marta (!) nie powinni dopuszczać do takich sytuacji. Ale wiadomo, oglądalność. Telewizja misyjna psia mać.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-09-28 o 13:01
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 16:42   #1374
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Czemu należy unikać takich kobiet? Jestem ciekawa, bo sama niedługo zostane pielęgniarka może zdążę jeszcze ostrzec TŻta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W przypadku pielęgniarek to głównie kwestia stresu i... lekarzy. Jedno się z drugim łączy, bo stres prowadzi do chęci jego rozładowania, napięcie seksualne z panami doktorami, którzy jak w jednym świeżym wątku nawet się okazuje, lubią skorzystać z okazji. Sama praca może powodować wiele zaburzeń, lęków itd. :/

Nauczycielki to temat ich charakterów i często dyktatorskich zapędów. Niejednokrotnie partnerów próbują traktować jak swoje dzieci w szkole.

Tak samo bym kobietom np. odradzał policjantów.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Ale kobiety 60+ często mają zerowe zainteresowanie mężczyzn. O to mi chodziło.
Także jak się pojawi taki, który dla nich jest atrakcyjny to im może nawet pochlebiają takie końskie zaloty.

P.S. ta kobieta od kota była przypadkiem beznadziejnym. Cieszyła się, że może wrócić do domu, bo kot tylko ją toleruje. Idealna do związku. Nie bez powodu chyba się mówi "mieć kota w głowie".
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 16:47   #1375
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
W przypadku pielęgniarek to głównie kwestia stresu i... lekarzy. Jedno się z drugim łączy, bo stres prowadzi do chęci jego rozładowania, napięcie seksualne z panami doktorami, którzy jak w jednym świeżym wątku nawet się okazuje, lubią skorzystać z okazji. Sama praca może powodować wiele zaburzeń, lęków itd. :/

Nauczycielki to temat ich charakterów i często dyktatorskich zapędów. Niejednokrotnie partnerów próbują traktować jak swoje dzieci w szkole.

Tak samo bym kobietom np. odradzał policjantów.
a dlaczego kobietom nie odradzasz lekarzy i nauczycieli w takim razie?
w ogóle bez sensu.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 16:56   #1376
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
a dlaczego kobietom nie odradzasz lekarzy i nauczycieli w takim razie?
w ogóle bez sensu.
To już temat na dłuższą rozmowę o różnicach w oczekiwaniach i potrzebach związkowych pod względem płciowym. Nie w wątku o programie rozrywkowym.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 17:34   #1377
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Czemu należy unikać takich kobiet? Jestem ciekawa, bo sama niedługo zostane pielęgniarka może zdążę jeszcze ostrzec TŻta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój biedny narzeczony też zawsze mówił, że z nauczycielką to nigdy, za nic, a wyszło inaczej i nawet mu się podoba - chyba!

Zgadzam się co do Józefa i jego kandydatek - ŻENADA. Szczerze mówiąc, to gdybym miała cokolwiek wspólnego z tą produkcją, to bym ten temat poruszyła, bo jako widz byłam zniesmaczona obserwowaniem starego dziada obłapiającego każdą po kolei kobietę. Równie mocno żenujące było to, że te kobiety w walce o chłopa (nie jestem w stanie wymyślić innej motywacji) na to pozwalały. Ja bym powiedziała co o nim myślę i zwyczajnie stamtąd poszła. Desperacja?

Paweł ma chyba najfajniejsze dziewczyny. Widać, że Marta wyrosła na faworytkę.

Maciek też ma ciekawe kandydatki, może nie są jakimiś ślicznotkami, ale są "jakieś". Obawiam się tylko, że ci, którzy najszybciej mówią o miłości, najszybciej też kończą

Dawid poleciał na różowy sweterek Ale faktycznie dziewczyna ładnie wyglądała, a że z żadną nic nie iskrzy, to wybrał te, które mu się najbardziej spodobały. Myślę że tu nic nie wyjdzie.

U Moniki nuda, zdziwiłam się że wybrała Mateusza, chociaż jest przystojny i może to zdecydowało. Wątpię w happy end w jej przypadku.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:04   #1378
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Paweł ma chyba najfajniejsze dziewczyny. Widać, że Marta wyrosła na faworytkę.

Maciek też ma ciekawe kandydatki, może nie są jakimiś ślicznotkami, ale są "jakieś". Obawiam się tylko, że ci, którzy najszybciej mówią o miłości, najszybciej też kończą

Dawid poleciał na różowy sweterek Ale faktycznie dziewczyna ładnie wyglądała, a że z żadną nic nie iskrzy, to wybrał te, które mu się najbardziej spodobały. Myślę że tu nic nie wyjdzie.

U Moniki nuda, zdziwiłam się że wybrała Mateusza, chociaż jest przystojny i może to zdecydowało. Wątpię w happy end w jej przypadku.
Który to po wyborze powiedział do kamery, że nie ma chemii z żadną z trzech wybranek? Zabrzmiało to smutno, bo wygląda na to, że jego wybór będzie "na rozum", lub wybierze tę, która niczym nie podpadnie. Gdyby miał się zakochać, to już by ciągnęło go w którąś stronę.

Ja się Monice akurat nie dziwię, że wzięła Mateusza, bo to jest mega ciacho. Cała reszta to byli zwyczajni faceci, lepsi i gorsi wizualnie (z przewagą gorsi), a Mateusz to jest po prostu petarda. Czuje dziewczyna chemię, motylki i co tam jeszcze na widok atrakcyjnego mężczyzny, a że to ona tu karty rozdaje, to co więcej do rozumienia. Mogła przecież jednego wziąć sobie dla chemii i motylków, a resztę dla rozumu (zwłaszcza tego spokojnego Pawła). Mało to rolników wybiera po prostu najładniejsze kandydatki? I mniej się tu dziwimy. Monika też ma prawo

Od zeszłego odcinka mam jedną kandydatkę, która ma wg mnie wszytko - urodę, figurę, styl, luz, umie się wysłowić i pięknie się śmieje. Marta to dla mnie nr 1 kandydatek ze wszystkich 7 edycji. Jeśli Paweł jej nie wybierze, to będzie głupkiem.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-09-28 o 19:06
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:28   #1379
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Po pierwsze, to nie żadna Monika, bo rolniczka ma na imię Magdalena.
Po drugie, nie byłbym taki pewien, że Marta ma wszystko. Chyba, że wliczacie też bombelka jako ekstra dodatek. To tak, ma.

Mateuszek jest dla mnie żenujący. Ładny chłopaczek, ale się zachowuje jakby do Big Brothera trafił. Na wieś się kompletnie nie nadaje i pewnie przestanie to ukrywać po przyjeździe. Wcale by mnie nie zdziwiło jakby to jego wybrała rolniczka i wyjechała nad morze. Nie oszukujmy się, taka z niej rolniczka, jak z Macieja doktor.
Potem pewnie różnica charakterów i za kilka lat będzie szukała kolejnego, ale tym razem beciaka do szybkiego ślubu.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 19:34   #1380
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to nie żadna Monika, bo rolniczka ma na imię Magdalena.
Po drugie, nie byłbym taki pewien, że Marta ma wszystko. Chyba, że wliczacie też bombelka jako ekstra dodatek. To tak, ma.

Mateuszek jest dla mnie żenujący. Ładny chłopaczek, ale się zachowuje jakby do Big Brothera trafił. Na wieś się kompletnie nie nadaje i pewnie przestanie to ukrywać po przyjeździe. Wcale by mnie nie zdziwiło jakby to jego wybrała rolniczka i wyjechała nad morze. Nie oszukujmy się, taka z niej rolniczka, jak z Macieja doktor.
Potem pewnie różnica charakterów i za kilka lat będzie szukała kolejnego, ale tym razem beciaka do szybkiego ślubu.
Aj, rzeczywiście Magdalena. Nie wiem skąd mi się ta Monika przyplątała. I fakt, może właśnie chce się wyrwać ze wsi i to ona się przeprowadzi do kandydata, co będzie tą zapowiadaną przez TVP nowością.
Nie ma co wróżyć z kart, równie dobrze może im wyjść tak samo dobrze, jak Małgosi i Pawłowi. Już mają chyba dwójkę dzieci, a tyle było gadania, że młodszy od niej o dużo lat, naiwny, zaraz zwieje ze wsi. I co? Jajco.

Dziecko Marty mi w niczym nie przeszkadza, jak widać Pawłowi również. To tylko dziecko, a nie jakiś syfilis czy trzecia noga. Dorośnie i wyfrunie, a oni mają całe życie przed sobą.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-09-28 o 19:36
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.