"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-13, 22:24   #2371
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88358646]A mój TZ stwierdził, że wygląda grubo i się dopytywal, czy ona nie w ciąży.. .



Nie mogę z tego Dawida-z dwoma chce kręcić? ale chyba bardziej z tych jego chętnych ponownie (?!???) Kandydatek. Czy one nie oglądały programu? Ja bym wiała gdzie pieprz rośnie! Zwłaszcza ta Agnieszka mnie zdziwiła z tą otwartą furtką negocjacyjną.



Apolonia taka zadartonosa mi się wydala, gdzie ona taka paniusia z miasta do takiego prostolinijnego Józefa. Druga-pielęgniarka najsympatyczniejsza.[/QUOTE]Apolonia z miasta? Z jakiego? Zwróciłam uwagę jeszcze programie, a dzisiaj to już szczególnie dała popis swoim wypowiedziom: "majo", " dajo"itp.


Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 23:42   #2372
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

O rany, co ta moja ulubiona Marta na siebie dziś założyła i jak siedziała :| Giry w glanach wywalone do przodu, jakieś grube złoto na szyi i poliestrowa kiecuszka. No kurde, mogła skonsultować to z siostrą stylistką. No chyba że skonsultowała
Ale buzia ładna, rzęsy sobie dorobiła i usta pomalowała. Ogólnie atrakcyjna i niegłupia dziewczyna. Cudnie, że im się dobrze wiedzie. Widać, że są blisko i na poważnie. Paweł bardzo wydoroślał i zmądrzał, oby na stałe.

Magda rolniczka ma z 10 kg na plusie i jakaś taka ogólnie zaniedbana się wydaje. Cera fatalna, włosy dramat, stylizacja okropna. Już ten jej pulchny chłop dziś ładniej wyglądał. Muszkieterowie zresztą też, Adam wciąż robi na mnie wrażenie szmaragdowymi oczami. Cała szacowna trójeczka pięknie dziś się wiła i kręciła młynki, straszne dziady. A tamci dwoje po 2 miesiącach gadają o zaręczynach i przeprowadzkach. Jak to rypnie, to z wielkim hukiem.

Dawid odwala jakieś maniany z tymi szansami dla Agi i Martyny i jeszcze nowymi laskami. Na miejscu Agi, po jego deklaracji do Martyny, wlazłabym do studia z powrotem i zapytała, czy on ma równo pod sufitem. Dopiero co z nią się umawiał na szansy, a teraz deklaruje to samo następnej? A Manowska też dobra, zero komentarza, zadowolona.
A widzicie, mówiłam od początku, że Dawid bzyknął Martynę pierwszej nocy i pozostałe się wściekły. Nic dziwnego, że jak potem Martyna usłyszała, że on może żadnej nie wybrać, to "nie miała już siły na to wszystko"

Książę czereśni wstrętny i oślizgły typ, za to Ilonka cudna, mądra i zrównoważona babeczka. Jako jedyna chyba wyglądała naprawdę ładnie, mimo łez i nerwów. Troszkę obcięła włosy (ale chyba sama) )))

Józek wygrywa odcinek tekstem o macaniu. O losie, dziadki są niereformowalne.

Manowska nie młodnieje, wiadomo. Ale kurcze no, jest bardzo źle. Jak wjechała jej buzia na sam koniec, ta z podsumowaniem, to aż przykro było patrzeć. Nie dość, ze naprawdę o wiele za dużo kg, to jeszcze jakieś włosy zaniedbane, cera, makijaż do bani. TVP przecież stać na dobrych stylistów i mejkapisów, wcześniej Marta wyglądała korzystnie. A teraz jakby wszystko sama zrobiła. Mam nadzieję, ze się dziewczyna pozbiera i odbije, ona nie ma nawet 40-tki

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-12-13 o 23:44
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 06:14   #2373
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

O matko znowu krytyka że aż uszy więdną Marta zła stylizacja ale na plus doklejone rzęsy no hit. Moim zdaniem kiecka z butami wyglądała okej, nie tylko szpilki nosi się do kiecek natomiast niewypałem była biżuteria.

Co do Manowskiej nie przesadzajcie, okej ma parę kg więcej niż w pierwszych edycjach ale jak czytam że o wiele kg za dużo to

Gdzie wylapalyscie że Dawid z Martyna się przespali? Ja tego nie wyłapałam.

Czereśniak jest najlepszy:
-myślisz że z Ilona jeszcze mogłoby coś wyjść?
-Jak ja dzisiaj zobaczyłem to znowu jestem zauroczony (coś w tym stylu)

Za chwilę do kamery:
-nie byliśmy sobie przeznaczeni


Nie jest z Ilona bo był tak zapracowany ze nie miał czasu na kontakt a z nową dziewczyna pisze i dzwoni
Takiego hipokryty to chyba dawno tu nie było.


Józef jest niereformowalny... Przeprosił Apolonię za to że dotykał a na koniec spotkania znowu że chciałby poznać jej dotyk i ciało erotoman jeden

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez malgosiaw123
Czas edycji: 2020-12-14 o 06:20
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 07:29   #2374
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

w ogóle mam wrażenie że Marta od Pawła to nie miała sukienki tylko marynarkę. I cała ta stylizacja jakoś mi się z krową kojarzy - biała kreacja w czarne plamy - taki dalmatyńczyk może nawet bardziej niż łaciata krowa, ale gdzieś tam nawiązanie do krowy jest no i ten łańcuch, i duże kolczyki. Dla mnie krowa jak się patrzy Paweł ma krowy, ale jednak innej rasy
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 07:56   #2375
encima
Raczkowanie
 
Avatar encima
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 54
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

To co zaprezentowali sobą Maciek i Józef to jest jakaś masakra i nawet mi się nie chce komentować tego. Ale kandydatki zachowały się z klasą (oprócz Ewy, której zaloty Józefa w ogóle nie przeszkadzały). Szkoda Ilonki, bo fajna dziewczyna. Maćka nie da się słuchać. Monika też zyskała moim zdaniem.

Bardzo mnie dziwi to, co działo się na spotkaniu z Dawidem. Wszystkie były nieszczęśliwe podczas nagrań, a teraz w sumie to Dawid i z Agnieszką ma otwarte okno negocjacyjne, i do Martyny na kawę przyjedzie...

U Magdy - Marta jechała po kandydatach, a Magda idealna. Dobrze, że jest szczęśliwa z tym Kubą, ale taki szybki rozwój tej relacji jest jakiś podejrzany.

U Pawła - klasa jak zwykle. Nam nadzieję, że im się ułoży

Nie rozumiem aż takiego pojazdu po wyglądzie wszystkich. Faktycznie stylizacja Marty od Pawła trochę dziwna, ale może chciała tak żartobliwie nawiązać do Pawła krów tą sukienką.
.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
encima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:02   #2376
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez encima Pokaż wiadomość
To co zaprezentowali sobą Maciek i Józef to jest jakaś masakra i nawet mi się nie chce komentować tego. Ale kandydatki zachowały się z klasą (oprócz Ewy, której zaloty Józefa w ogóle nie przeszkadzały). Szkoda Ilonki, bo fajna dziewczyna. Maćka nie da się słuchać. Monika też zyskała moim zdaniem.

Bardzo mnie dziwi to, co działo się na spotkaniu z Dawidem. Wszystkie były nieszczęśliwe podczas nagrań, a teraz w sumie to Dawid i z Agnieszką ma otwarte okno negocjacyjne, i do Martyny na kawę przyjedzie...

U Magdy - Marta jechała po kandydatach, a Magda idealna. Dobrze, że jest szczęśliwa z tym Kubą, ale taki szybki rozwój tej relacji jest jakiś podejrzany.

U Pawła - klasa jak zwykle. Nam nadzieję, że im się ułoży

Nie rozumiem aż takiego pojazdu po wyglądzie wszystkich. Faktycznie stylizacja Marty od Pawła trochę dziwna, ale może chciała tak żartobliwie nawiązać do Pawła krów tą sukienką.
.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale jeśli Ewie te zaloty Józefa nie przeszkadzały, to dlaczego miała udawać, że jej nie pasują? Ludzie co do zasady powinni mówić, gdy coś im nie pasuje
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:34   #2377
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mnie się stylizacja Marty od Pawła podobała. Nie podobała mi się totalnie biżuteria, oraz styl w jakim siedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 08:34   #2378
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:50   #2379
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może produkcja wycięła coś z finału? Ale smaka na dramę narobili, chyba że to co mówiła Apolonia to było całe wyjasnienie
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:01   #2380
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Jeśli nawet zaciążyła na pierwszej randce (hehe), to od sierpnia do października minęły dwa miesiące i o ciąży można jeszcze nawet nie wiedzieć, a co tu mówić sukienkach ciążowych. Tyje się też później, bo pierwsze miechy to częściej rzyganko. Obstawiam ciążę spożywczą na ciastach Kuby
Z tym tyciem to różnie, są takie, co tyją w pierwszych miesiącach, tak że nie ma co generalizować.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ona ogólnie sporo przytyła od wizytówki do kręcenia odcinków.
A teraz jeszcze trochę doszło, albo taka niekorzystna sukienka która dodał jej kilogramów
Magda wyglądała, jakby biust jej urósł (a to by też pasowało na ciążę, jednak również na przytycie bezciążowe oczywiście także ). Ale może sukienka była niekorzystna (zbyt obcisła w owym biuście).

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Jaki słaby mejkapista w tvp....Magdy cera wygląda okropnie, u Marty też wszystkie pory podkreślone.
Magda to się ogólnie świeciła, w każdym odcinku. Chyba oświetlenie niekorzystne.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bo Grażynka to chyba by chciała być z Józkiem. On coś takiego kiedyś powiedział - że ona była zdecydowana, tylko chciała, aby on też od razu podjął decyzję. Taka trochę chwiejna była, raz odchodziła z programu, potem nie, ostatecznie wyjechała szybciej.
Jak dla mnie najbardziej na plus Apolonia (to jej "dajo" mi w ogóle nie wadzi), uważam, że była konsekwentna i szczera. A do tego wyglądała świetnie we wczorajszym odcinku, naprawdę ładna babka, elegancka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2020-12-14 o 09:02
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:05   #2381
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja mam u Apolonii dysonans- z jednej strony od razu kawa na ławę, jak jej coś nie pasowało to mówiła od razu.

A z drugiej strony, ma taki protekcjonalny ton, jak u sztorcującej nauczycielki, że miałam wrażenie, że tylko czeka z linijka żeby komuś po łapkach zdzielić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 09:23   #2382
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
O rany, co ta moja ulubiona Marta na siebie dziś założyła i jak siedziała :| Giry w glanach wywalone do przodu, jakieś grube złoto na szyi i poliestrowa kiecuszka. No kurde, mogła skonsultować to z siostrą stylistką. No chyba że skonsultowała
Ale buzia ładna, rzęsy sobie dorobiła i usta pomalowała. Ogólnie atrakcyjna i niegłupia dziewczyna. Cudnie, że im się dobrze wiedzie. Widać, że są blisko i na poważnie. Paweł bardzo wydoroślał i zmądrzał, oby na stałe.
siostra ją wlasnie tak urzadzila! napisala na instagramie :


"Zdjęcie profilowe marta_paszkin

Matka czasem zdejmuje kalosze 😉 wskakuje w szpilki , robi makijaż i... wtedy wyglada zupełnie jak nie ona 🤷☠♀️🤣 No dobra, wystylizowała mnie @magda_sieranska która oprócz tego, że jest #stylistka to prywatnie jest moją Siostrą ❤️#selfie 💋💄
https://www.instagram.com/p/CHiJOmqH...ource=ig_embed

pewnie tak nogi wyciagnela, bo sztywne cholewki galnow jej obcieraly kostki- na prosto jest wygodniej.
spodenki miala pod tym żakietem. Mi sie żakiet podobał, glany do tego średnio, biżuteria wcale. złote spodnie Natalii wydaje mi się, że ją pogrubiły.

Panie od Jozefa- najlepiej wygladały.
a Apolonia wg opisu na stronie rolnika 'to kobieta pochodząca spod Warszawy', no jak dla mnie mine miala taką sfoszoną i wyniosłą. no nie pasowala mi klimatem do tej Jozefowej wsi i do niego. Ona szybciej do Czereśniaka by sie nadala
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:53   #2383
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

A widziałyście na filmiku grzywkę Marty, (kandydatki) jak Wam się widzi?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:23   #2384
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88359230]
Panie od Jozefa- najlepiej wygladały.
a Apolonia wg opisu na stronie rolnika 'to kobieta pochodząca spod Warszawy', no jak dla mnie mine miala taką sfoszoną i wyniosłą. no nie pasowala mi klimatem do tej Jozefowej wsi i do niego. Ona szybciej do Czereśniaka by sie nadala [/QUOTE]

z Zielonki chyba jest
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:54   #2385
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

To z jej siostry fatalna stylistka jest... Całkowita antyreklama..
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:57   #2386
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ta kiecki-marynarką była zbyt krótka, żeby siedzieć na kanapie przed kamerami. Sztywny dół i gacie miałaby na wierzchu. Siedziała więc z wywalonymi do przodu nogami. A te glany jakby o 3 numery za duże.
Przy tak szczuplutkich nóżkach wg mnie wygląda to niekorzystnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 11:15   #2387
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Z tym tyciem to różnie, są takie, co tyją w pierwszych miesiącach, tak że nie ma co generalizować.


Magda wyglądała, jakby biust jej urósł (a to by też pasowało na ciążę, jednak również na przytycie bezciążowe oczywiście także ). Ale może sukienka była niekorzystna (zbyt obcisła w owym biuście).


Magda to się ogólnie świeciła, w każdym odcinku. Chyba oświetlenie niekorzystne.


Jesu, ten tekst był tak denny jak cały Czereśniak. "Na pewno znajdziecie", co za suchar.


Nie wiem czy była konsumpcja, ale zakładałam, również wcześniej, że coś musiało zajść.


Ja do Ilony nic nie mam, ba, też uważam, że fajnie zachowała się w wczorajszym i poprzednim odcinku, ale gdyby była taka bystra i fokle, to odsunęłaby się wcześniej, tak jak Monika .


Tak się zastanawiam czy którykolwiek z "dziadków" w programie znalazł drugą połówkę - chyba żaden?


Dla mnie też spoko ta sukienka i buty. I poza siedząca mi nie przeszkadzała.


Bo Grażynka to chyba by chciała być z Józkiem. On coś takiego kiedyś powiedział - że ona była zdecydowana, tylko chciała, aby on też od razu podjął decyzję. Taka trochę chwiejna była, raz odchodziła z programu, potem nie, ostatecznie wyjechała szybciej.
Jak dla mnie najbardziej na plus Apolonia (to jej "dajo" mi w ogóle nie wadzi), uważam, że była konsekwentna i szczera. A do tego wyglądała świetnie we wczorajszym odcinku, naprawdę ładna babka, elegancka.
Ten co winiarnie miał, Mikołaj bodajże ale nie pamiętam który to był sezon. Ożenił się z 30 lat młodszą ale za to niezbyt urodziwą nie musi być atrakcjyjna ważne by młoda była
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 11:19   #2388
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Oj nie czepiajcie się, że rozmawiamy o wyglądzie. To już wizażowa tradycja, że ocenia się stylizacje uczestników finału, taka nasza rolnikowa gala Oskarowa Skoro media świata roztrząsają sukienki, makijaż i fryzurę Angeliny Jolie, my możemy pogadać o kreacjach 'roniczek' A te w tym roku były wyjątkowo niekorzystne, poza paroma wyjątkami.

Gdzie ta grzywka Marty? Kliknęłam jej insta i wszędzie bez. Na każdym zdjęciu (nawet domowym) wygląda o niebo lepiej niż wczoraj, gratulacje dla siostry stylistki )
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 11:26   #2389
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Oj nie czepiajcie się, że rozmawiamy o wyglądzie. To już wizażowa tradycja, że ocenia się stylizacje uczestników finału, taka nasza rolnikowa gala Oskarowa Skoro media świata roztrząsają sukienki, makijaż i fryzurę Angeliny Jolie, my możemy pogadać o kreacjach 'roniczek' A te w tym roku były wyjątkowo niekorzystne, poza paroma wyjątkami.

Gdzie ta grzywka Marty? Kliknęłam jej insta i wszędzie bez. Na każdym zdjęciu (nawet domowym) wygląda o niebo lepiej niż wczoraj, gratulacje dla siostry stylistki )
na youtube w filmiku Pawła, Paweł Farmer
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 12:20   #2390
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Ten co winiarnie miał, Mikołaj bodajże ale nie pamiętam który to był sezon. Ożenił się z 30 lat młodszą ale za to niezbyt urodziwą nie musi być atrakcjyjna ważne by młoda była
Tę kobietę poznał akurat poza programem więc się nie liczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 12:27   #2391
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Generalnie finał najnudniejszy jakie były , nawet dramy żadnej na koniec porzadnej nie było, tylko słabe takie tam dogryzanie sobie, nie no chyba ze dramą dla niektórych było to jak Marta (kandydatka) siedziała

Najbardziej wkurzajacy dla mnie Maciej, i on jeszcze gada ze mogłoby być coś z Ilonką serio>>> Człowiek pozbawiony jakikolwiek uczuć emocji do tego nudny i nijaki. Ciężki przypadek
Najfajniejsza kandydatka to Ilonka, strasznie pozytywna uczuciowa miła ładna , szkoda że trafiła na kogoś kto nie traktował programu na serio.
Nie lubię akcji takich jak u Magdy nagle pojawia sie ktoś z poza programu, i wielka miłość, ja czuję w tym jakąś ściemę, już kiedys tak było i tamta edycja zaliczyła chyba nawet spory spadek oglądalność bo ludzie tego nie kupili. I znów to samo. Ok poznała kogoś spoko, ale nie powinno się juz go do programu wprowadzać na 2 odcinki.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 12:40   #2392
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ej a ten super gach od Magdy, ten od "pierścionek już wybrany" to ma dziecko?

Bo ja nie słyszałam takiego tekstu, ale w komentarzach na Facebooku się to przewija...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 12:47   #2393
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ej a ten super gach od Magdy, ten od "pierścionek już wybrany" to ma dziecko?

Bo ja nie słyszałam takiego tekstu, ale w komentarzach na Facebooku się to przewija...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ma. W liście to chyba nawet napisał. W swojej "wizytówce tv" też o tym poinformował widzów.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 13:37   #2394
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
Tę kobietę poznał akurat poza programem więc się nie liczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W dodatku to była jego sąsiadka, o ile mnie pamięć nie myli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 13:41   #2395
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
W dodatku to była jego sąsiadka, o ile mnie pamięć nie myli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Księgową w jego firmie i koleżanką córki
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 13:49   #2396
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Księgową w jego firmie i koleżanką córki
O to nie wiedziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 13:54   #2397
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88359825]ma. W liście to chyba nawet napisał. W swojej "wizytówce tv" też o tym poinformował widzów.[/QUOTE]

Tak, Magda ni z gruszki ni z pietruszki przeprowadza się na gospodarkę do dzieciatego chłopa, choć chwilę temu deklarowała, ze chce kogoś bez zobowiązań i koniecznie chcącego zamieszkać u niej. Taki plot twist Moim zdaniem cel jest jeden: dogryźć trójce i zachować twarz w tv, a ten się akurat napatoczył, był chętny do występu w tv, whatever. Ale kto wie, może i na takim fundamencie coś się zbuduje, zwłaszcza jeśli od razu pojawi się dziecko (a na fejsie widziałam kilka wpisów, że Magda zawiesiła działalność pazurową ze względu na ciążę). Ogólnie mi jej żal, bo tych trzech to rzeczywiście mogło dać w kość, na jej miejscu być może też ratowałabym się jakimiś dziwnymi historyjkami, byle nie zostać tą rolniczką, którą nikt się na dobrą sprawę poważnie nie zainteresował :|
Natomiast gdy po raz enty słyszę z jej ust "tak, to ten, udało mi się, w listach był ten jeden jedyny" to mam ciary żenady.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-12-14 o 13:57
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 14:08   #2398
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Tak, Magda ni z gruszki ni z pietruszki przeprowadza się na gospodarkę do dzieciatego chłopa, choć chwilę temu deklarowała, ze chce kogoś bez zobowiązań i koniecznie chcącego zamieszkać u niej. Taki plot twist Moim zdaniem cel jest jeden: dogryźć trójce i zachować twarz w tv, a ten się akurat napatoczył, był chętny do występu w tv, whatever. Ale kto wie, może i na takim fundamencie coś się zbuduje, zwłaszcza jeśli od razu pojawi się dziecko (a na fejsie widziałam kilka wpisów, że Magda zawiesiła działalność pazurową ze względu na ciążę). Ogólnie mi jej żal, bo tych trzech to rzeczywiście mogło dać w kość, na jej miejscu być może też ratowałabym się jakimiś dziwnymi historyjkami, byle nie zostać tą rolniczką, którą nikt się na dobrą sprawę poważnie nie zainteresował :|
Natomiast gdy po raz enty słyszę z jej ust "tak, to ten, udało mi się, w listach był ten jeden jedyny" to mam ciary żenady.
Wow gdzie to info o ciąży widziałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 14:23   #2399
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Wow gdzie to info o ciąży widziałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pod kilkoma postami na grupie fanów na fb się ta informacja przewija. Konkretnie ci nie wskażę, bo trochę dużo tego na fb
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 14:54   #2400
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
Tę kobietę poznał akurat poza programem więc się nie liczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha myślałam że chodzi o to czy w ogóle sobie jakiś życie ułożył i tylko ten mi przyszedł do głowy bo o pozostałych kompletnie nic nie słyszałam
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.